пшениця м’яка 3 класу soft wheat Class 3

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-06-27-002153-a
  • 03210000-6 - Зернові культури та картопля
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Державне агентство резерву України
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Іван Горошко, +380442351742 , i.goroshko@gosrezerv.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 01601, Київська область, вул. Пушкінська 28
Очікувана вартість
11 200 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 3.08.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 24.07.2018 18:00

Оскарження умов:

до 30.07.2018 00:00

Подання пропозицій:

03.08.2018 18:00

Очікувана вартість
11 200 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Запитання до процедури

Щодо надання роз’яснень та внесення змін до тендерної документації

Дата подання: 10.07.2018 18:16
Дата відповіді: 13.07.2018 16:15
1. Відповідно до умов п. 2.7.3. Додатку 4 до тендерної документації постачальник відшкодовує УкрНДІ «Ресурс» витрати , пов’язані з проведенням контролю якості м’якої пшениці на договірних умовах. Для врахування цих додаткових витрат, просимо надати орієнтовну вартість послуг УкрНДІ «Ресурс» з метою визначення нашої цінової пропозиції. 2. Просимо врахувати у тендерній документації, що термін проведення лабораторією технічного аналізу за показниками якості зерна м’якої пшениці згідно з вимогами ДСТУ 3768:2010 становить –до 1 доби . Тоді як затрати на вантажно-розвантажувальні роботи та зберігання зерна значні. З метою усунення зайвих витрат на зберігання зерна, поза межами процедури перевірки контролю якості, просимо привести у відповідність п. 2.7.4. Додатку 4 до тендерної документації, а саме: «Строк проведення лабораторних випробувань м’якої пшениці в акредитованих випробувальних лабораторіях, становить не більше 1 доби з моменту відбору зразків». 3. Як буде забезпечено зберігання поставленої продукції, окремо від аналогічної, на період проведення контролю якості м’якої пшениці?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1. Відповідно до умов п. 2.7.3. Додатку 4 до тендерної документації постачальник відшкодовує УкрНДІ «Ресурс» витрати, пов’язані з проведенням контролю якості м’якої пшениці на договірних умовах. Орієнтовна вартість проведення одного приймального заходу (виїзд 1 спеціаліста УкрНДІ «Ресурс» на одну добу для проведення відбору зразків (проб) пшениці для проведення лабораторією державного підприємства (зберігача) технічного аналізу за показниками якості зерна м’якої пшениці згідно з вимогами ДСТУ 3768:2010; перевірки супроводжуючих документів на відповідність продукції із наданою документацією, оформлення акту відбору ) становить не більше 1500 грн. У разі проведення додаткових лабораторних досліджень вартість послуги узгоджується з постачальником шляхом укладання додаткової угоди.

2. Згідно Порядку взаємодії між державними підприємствами, що належать до сфери управління державного резерву та УкрНДІ «Ресурс» під час приймання та зберігання зерна затвердженого наказом Державного агентства резерву України від 18.03.2016 № 47 п.3.1 Організація та координація робіт з контролю якості м’якої пшениці здійснюється фахівцями УкрНДІ «Ресурс».
Комісійно підприємством зберігачем та УкрНДІ «Ресурс» за участю постачальника відбираються зразки (проби) пшениці і лабораторією державного підприємства (зберігача) проводиться технічний аналіз за показниками якості зерна м’якої пшениці згідно з вимогами ДСТУ 3768:2010 Пшениця. Технічні умови. Результати досліджень надаються УкрНДІ «Ресурс». Строк проведення технічного аналізу м’якої пшениці у випробувальних лабораторіях державного підприємства (зберігача), становить не більше 3 робочих діб з моменту відбору зразків (проб) пшениці.
У разі необхідності проведення лабораторних випробування зерна на відповідність вимог ДСТУ 3768:2010, залучаються акредитовані випробувальні лабораторії, які визначає УкрНДІ «Ресурс».

3. Згідно Порядку взаємодії між державними підприємствами, що належать до сфери управління державного резерву та УкрНДІ «Ресурс» під час приймання та зберігання зерна затвердженого наказом Державного агентства резерву України від 18.03.2016 № 47 п.3.6 «Під час проведення повторних випробувань вся партія продукції зберігається окремо від вже прийнятої та оформлюється актом тимчасового зберігання», а також згідно п.1.2 окремого доручення Голови державного агентства резерву України від 13.05.2016 № 12/ОД/01 керівники державних підприємств забезпечують виключно відокремлене зберігання зерна державного резерву від зберігання зерна інших суб’єктів господарювання (поклажодавців).

Щодо надання роз’яснень та внесення змін до тендерної документації

Дата подання: 20.07.2018 09:28
Дата відповіді: 23.07.2018 16:47
У відповідності до вимог п. 6.1 правила приймання пшениці згідно ГОСТ 13586.3. Вимогами п. 1.2.3 ГОСТ 13586.3-83 декілька однорідних за якістю партій зерна , що надійшли від одного підприємства, протягом оперативної доби, приймають як одну партію. У відповідності до вимог п. 6.6 ДСТУ 3768:2010 партія пшениці підлягає поверненню, якщо за результатами її зовнішнього огляду або приймально-здавальних випробувань вона не відповідає встановленим вимогам за показниками якості й неможливості розділення на однорідні за якістю партії. Згідно з умовами п. 2.7.4 проекту договору про закупівлю пшениці строк проведення лабораторних випробувань пшениці в акредитованих лабораторіях, становить не більше 10 діб з моменту відбору зразків. Таким чином, виходячи з вищевикладеного при постачанні зерна постачальником протягом тижня, державні підприємства повинні забезпечити відокремлене зберігання щонайменше 3 партій зерна на протязі 3 діб, а у випадку проведення лабораторних досліджень 7 партій зерна на протязі 7 діб. Замовником надано роз’яснення щодо строків проведення технічного аналізу м’якої пшениці у випробувальних лабораторіях державного підприємства (зберігача), що становить не більше 3 робочих діб з моменту відбору зразків (проб) пшениці та роз’яснення Але ж не надана відповідь, щодо відокремленого зберігання кількох партій зерна, що поставлені на протязі кількох діб, якнайменше від 3 робочих діб під час проведення технічного аналізу цих кількох партій одночасно за показниками якості зерна пшениці згідно з вимогами ДСТУ 3768:2010 Пшениця. Технічні умови, або 10 діб під час проведення лабораторних випробувань пшениці в акредитованих випробувальних лабораторіях у відповідності до умов п.2.7.4 проекту договору про закупівлю пшениці. Але ж ані умовами договору, ані вимогами нормативної документації не встановлено жодних вимог щодо зобов’язань державних підприємств забезпечувати окреме зберігання партій зерна протягом проведення лабораторних випробувань необхідне для запобігання змішування кількох партій та запобігання бракуванню якісної продукції у випадку їх змішування. Просимо привести проект договору у відповідність шляхом внесення змін до проекту договору по закупівлю пшениці в частині зобов’язань державних підприємств щодо відокремленого зберігання поставлених партій пшениці під час проведення лабораторних випробувань, або внести зміни щодо строків проведення лабораторних випробувань. Просимо надати відповідь щодо технічних можливостей державних підприємств, до яких буде здійснюватись постачання пшениці, для відокремленого зберігання певної кількості партій зерна (від 3 до 10 партій по 1000 тн. кожна) та вказати за чий рахунок буде проводитись це зберігання.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день!
1. Відповідно до наказу Держрезерву від 29.06.2016 № 116 з метою забезпечення кількісного та якісного збереження матеріальних цінностей державного резерву підприємства, установи та організації, що належать до сфери управління Держрезерву, зобов’язані здійснювати виключно відокремлене зберігання матеріальних цінностей державного резерву від товарів інших суб’єктів господарювання (поклажодавців). Відповідно до Порядку взаємодії між державними підприємствами, що належать до сфери управління державного резерву та УкрНДІ «Ресурс» під час приймання та зберігання зерна, затвердженого наказом Держрезерву від 18.03.2016 № 47, «Під час проведення повторних випробувань вся партія продукції зберігається окремо від вже прийнятої та оформлюється актом тимчасового зберігання».
2. Відповідно до пункту 3.6. проекту договору про закупівлю пшениці «Транспортні витрати, а також інші витрати, необхідні для передачі продукції Держрезерву несе Постачальник».
3. Державні підприємства, до яких постачається та закладається на зберігання зерно державного резерву, забезпечені технічними можливостями щодо прийняття на зберігання об’єму зерна відповідно до оголошеної процедури закупівлі зерна.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання