Устаткування для операційних блоків (по об’єкту «Добудова головного корпусу міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київська, 68 в м. Вінниці») - 2 лоти: Operating techniques ( on the object "Execution of the main building of the City Clinical Hospital of the First Aid on the street. Kiev, 68 in the city of Vinnitsa ») 2 lots: лот 1 - Світильники хірургічні (по об’єкту «Добудова головного корпусу міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київська, 68 в м. Вінниці») Lot 1 - Surgical lamps (according to the object "Completion of the main building of the City Clinical Hospital of Emergency Medical Care at 68 Kyivska St., Vinnytsia City"); Устаткування для операційних блоків (по об’єкту «Добудова головного корпусу міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київська, 68 в м. Вінниці») - 2 лоти: Operating techniques ( on the object "Execution of the main building of the City Clinical Hospital of the First Aid on the street. Kiev, 68 in the city of Vinnitsa ») 2 lots: лот 1 - Світильники хіLot 1 - Surgical lamps (according to the object "Completion of the main building of the City Clinical Hospital of Emergency Medical Care at 68 Kyivska St., Vinnytsia City");

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-08-28-001461-c
  • 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
  • Завершена
Найменування замовника:
Міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги
Код ЄДРПОУ:
01982749
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Мосійчук Лілія , +380432552103 , mklshmd@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Вінниця, 21032, Вінницька обл., м.Вінниця, вул.Київська,68
Дата укладення договору
29.10.18
Очікувана вартість
8 075 300 UAH з ПДВ
Сума договору
7 250 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 29.10.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 18.09.2018 14:00

Оскарження умов:

до 24.09.2018 00:00

Подання пропозицій:

28.09.2018 14:00

Очікувана вартість
8 075 300 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Устаткування для операційних блоків (по об’єкту «Добудова головного корпусу міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київська, 68 в м. Вінниці») - 2 лоти:
Operating techniques ( on the object "Execution of the main building of the City Clinical Hospital of the First Aid on the street. Kiev, 68 in the city of Vinnitsa ») 2 lots:
лот 1 - Світильники хірургічні (по об’єкту «Добудова головного корпусу міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київська, 68 в м. Вінниці»)
Lot 1 - Surgical lamps (according to the object "Completion of the main building of the City Clinical Hospital of Emergency Medical Care at 68 Kyivska St., Vinnytsia City");
Розгорнути Згорнути

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-08-28-001461-c.a1

Статус:
Відхилена

Учасник: Стальмед, Код ЄДРПОУ:30185001
Дата подання: 18.09.2018 12:16
В тендерній документації висунуто вимоги, що обмежують конкуренцію, та не допускають до участі постачальників сучасного обладнання, що показує аналогічні або кращі результати. У зв’язку з цим, просимо внести зміни до тендерної документації.


Найменування «Безтіньовий хірургічний світильник без камери – 2 комплекти»:

1. Просимо викласти пункт 8 «Максимальне освітлення на відстані 1-го метра - не менше 160 000 люкс» в такій редакції «Максимальне освітлення на відстані 1-го метра в стандартному режимі - не менше 160 000 люкс», оскільки існують світильники, що пропонують режими «посилення», що працюють обмежену кількість часу, та не можуть забезпечити якісне освітлення операційного поля під час тривалих операцій. Така вимога дозволить придбати якісний світильник, що підходить для всіх видів операційних втручань.

2. Просимо викласти пункти 17 і 30 «Діапазон регулювання яскравості за допомогою регулятора на корпусі освітлювача – не менше 20-100%» в такій редакції: «Діапазон регулювання яскравості за допомогою регулятора на корпусі освітлювача – не менше 30-100%», оскільки людське око не відчуває різниці між 20% і 30% освітленості. Для хірургічних процедур необхідна освітленість як мінімум в 80 кЛюкс, що складає 50% від повної потужності світильника. Тому такі вимоги дозволять розширити коло потенційних учасників, при цьому не зменшуючи функціональність обладнання


Найменування «Безтіньовий хірургічний світильник з камерою – 2 комплекти»:

1. Просимо викласти пункт 8 «Максимальне освітлення на відстані 1-го метра - не менше 160 000 люкс» в такій редакції «Максимальне освітлення на відстані 1-го метра в стандартному режимі - не менше 160 000 люкс», оскільки існують світильники, що пропонують режими «посилення», що працюють обмежену кількість часу, та не можуть забезпечити якісне освітлення операційного поля під час тривалих операцій. Така вимога дозволить придбати якісний світильник, що підходить для всіх видів операційних втручань.

2. Просимо викласти пункти 17 і 31 «Діапазон регулювання яскравості за допомогою регулятора на корпусі освітлювача – не менше 20-100%» в такій редакції: «Діапазон регулювання яскравості за допомогою регулятора на корпусі освітлювача – не менше 30-100%», оскільки людське око не відчуває різниці між 20% і 30% освітленості. Для хірургічних процедур необхідна освітленість як мінімум в 80 кЛюкс, що складає 50% від повної потужності світильника. Тому такі вимоги дозволять розширити коло потенційних учасників, при цьому не зменшуючи функціональність обладнання

3. Просимо викласти пункт 35 «Зум – не менще 40х, з можливістю збільшення до 120» в наступній редакції: «Оптичний зум не менше 10х, з можливістю цифрового зуму не менше ніж 120х.» При сорокакратному оптичному зумі, для стабільного зображення необхідне жорстке закріплення камери на штативі. Рухома лампа цього забезпечити не може і на стабілізацію зображення будуть впливати рухи персоналу, та іншого обладнання. Десятикратного оптичного зуму достатньо для клінічних завдань, і для стабілізації зображення достатньо програмних засобів. Цифровий зум, в свою чергу, дозволить досягти необхідного збільшення, без додаткової стабілізації. Такі показники дозволять придбати світильник з відеокамерою, що дасть високі результати.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

20.09.2018 12:23
Добрий день. Тендерним комітетом розглянуто Вашу вимогу.Всі потенційні учасники торгів, після оприлюднення відповідного оголошення, можуть надати свою пропозицію, яка буде прийнята і розглянута замовником відповідно до діючого законодавства, а якщо в них немає можливості надати свою пропозицію на торги згідно оприлюдненого оголошення та тендерної документації, то це не означає що замовник зобов’язаний змінити медико-технічні вимоги на їх запит чи запит будь-якого іншого суб’єкта.
Також повідомляємо, що відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) у разі якщо Технічна специфікація містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики.
Тендерна документація містить Додаток 2 «ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ, КІЛЬКІСНІ ТА ІНШІ ВИМОГИ», де детально прописано вимоги до предмету закупівлі. Також в Додатку 2 до тендерної документації міститься примітка, де зазначено що в місцях, де технічна специфікація містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, то читати його разом з виразом «або еквівалент». Окрім того, технічні характеристики предмету закупівлі зазначені з виразами «не більше/не менше». Тобто, всі бажаючі учасники мають змогу взяти участь в закупівлі та запропонувати обладнання різних виробників, яке б відповідало вимогам тендерної документації.
При проведені зазначеної закупівлі тендерний комітет Замовника керується такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням
Відповідно до вимог ст. 22 Закону нами оприлюднена тендерна документація, яка не містить жодних дискримінаційних умов.
А тому у нас відсутні підстави для внесення змін до тендерної документації та задоволення Вашої вимоги.(Детальна відповідь на вимогу додається у Протоколі №132 від 20.09.2018 р.)

Документи подані скаржником

18.09.2018 12:16
light-vymogy-vinnitsa.docx

Документи

20.09.2018 12:23
Протокол №132.pdf

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері