портативний телемедичний діагностичний комплекс для збору, передачі та зберігання інформації про показники діяльності (фізіологічні параметри) організму пацієнта Systems for the registration of medical information and research equipment (portable telemedicine diagnostic complex for collecting, transmitting and storing information about performance indicators (physiological parameters) of the patient's body

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-10-17-001549-a
  • 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
  • Завершена
Найменування замовника:
Державна установа "Центр охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Будиліна Ірина Михайлівна, +380442073455 , tenderdkvs@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 04050, м. Київ, м. Київ, вул. Мельникова, будинок 81
Дата укладення договору
12.12.18
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю “НМТ”
Очікувана вартість
15 600 000 UAH з ПДВ
Сума договору
15 579 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 12.12.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 07.11.2018 17:07

Оскарження умов:

до 13.11.2018 00:00

Подання пропозицій:

17.11.2018 17:07

Початок аукціону:

27.11.2018 12:51

Очікувана вартість
15 600 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
460 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
5 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.03 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

120 од
портативний телемедичний діагностичний комплекс для збору, передачі та зберігання інформації про показники діяльності (фізіологічні параметри) організму пацієнта
ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-10-17-001549-a.a1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "Медична техніка", Код ЄДРПОУ:35625260
Дата подання: 30.10.2018 17:25
В тендерній документації на закупівлю, наведені вимоги до основних функціональних можливостей портативного телеметричного діагностичного комплексу. Зокрема, докладно виписані вимоги до каналу реєстрації електрокардіограми. І зрозуміло чому. На сьогодні серцево-судинні захворювання (ССЗ) залишаються однієї із основних причин смертності населення України.
Враховуючи високу діагностичну цінність ЕКГ, до медичної техніки, що реєструє електрокардіограми, висуваються дуже високі вимоги, оскільки від якості ЕКГ залежить достовірність постановки діагнозу, а отже і оптимальне лікування пацієнтів.
Разом з тим, відомо, що на ринку медичної техніки присутні два типи приладів для реєстрації ЕКГ – електрокардіографи та монітори пацієнта.
Електрокардіографи – це прилади, які призначені для реєстрації ЕКГ з цілю всебічної кардіологічної діагностики та є базовим приладом в системі кардіологічної служби.
В Україні впроваджена жорстка система контролю за приладами, які дозволені до використання у медичній практиці для реєстрації біоелектричних потенціалів серця з метою діагностики. Зокрема, електрокардіографи повинні відповідати вимогам державного стандарту «ДСТУ EN 60601-2-25:2015 Вироби медичні електричні. Частина 2-25. Додаткові вимоги щодо безпеки електрокардіографів». Таким чином, для того, щоб електрокардіограма була прийнята лікарем-кардіологом до розгляду в якості документу, що адекватно відображає електричну активність серця пацієнта, необхідно, щоб кардіограма була зареєстрована електрокардіографом, який пройшов випробування та сертифікацію згідно цього стандарту.
Монітори пацієнта – це прилади, які також можуть реєструвати електрокардіограми.
Відмінність від електрокардіографів полягає в тому, що монітори пацієнта реєструють ЕКГ не для розширеної діагностики, а для неперервного контролю стану серцевої діяльності (частоти серцевих скорочень, наявність порушень ритму) з цілю реєстрації зупинки серця, брадикардії, тахікардії та т.п. Тобто вирішується клінічна задача моніторингу стану пацієнта під час хірургічних операцій, в відділеннях реанімації та під час транспортування хворих. З урахуванням цих специфічних клінічних завдань канал реєстрації електрокардіограм в моніторі пацієнта відрізняється від каналу в електрокардіографі та не призначений для постановки кардіологічного висновку. Тобто, електрокардіограма, що зареєстрована монітором пацієнта, не може бути прийнята в якості електрокардіограми для розширеного кардіологічного діагностування.
Підтвердженням того, що канал реєстрації ЕКГ в електрокардіографах та моніторах пацієнта відрізняються є той факт, що монітори пацієнта не проходять випробування на відповідність до вимог державного стандарту для електрокардіографів ДСТУ EN 60601-2-25:2015, а випробовуються згідно окремого стандарту саме для моніторингу - «ДСТУ EN 60601-2-27:2015 Вироби медичні електричні. Частина 2-27. Додаткові вимоги щодо безпеки та основних робочих характеристик обладнання для ЕКГ-моніторингу».
Результати випробувань на відповідний стандарт фіксуються в Декларації на відповідность, що дає можливість лікарю зрозуміти чи може зареєстрована електрокардіограма бути використана для діагностики. Як приклад, в додатку до даної вимоги наведено Декларацію на відповідність на Мобільний діагностичний комплекс IDIS, де, зокрема, вказаний стандарт для ЕКГ-моніторингу ДСТУ EN 60601-2-27 і лікар може зрозуміти, що даний прилад не може бути використаний для кардіологічної діагностики.
Тобто, кардіолог повинен бути попереджений про те, що якість ЕКГ не відповідає діагностичній якості, з тим, щоб запобігти можливим юридичним проблемам у випадку неправильно поставленого діагнозу по причині неякісної електрокардіограми. Як приклад, згідно протоколу «Уніфікований клінічний протокол екстреної, первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги та медичної реабілітації» лікар повинен зареєструвати та проаналізувати ЕКГ на наявність ознак гострих коронарних станів. Але лікар-кардіолог може і не знати, що ЕКГ, що зареєстроване монітором пацієнта взагалі не містить інформації про подібні зміни в електрокардіограмі і відповідно приймати рішення про відсутність підозри на критичний стан.
З урахуванням вище наведеного, та враховуючи той факт, що згідно тендерної документації медичне обладнання, що закуповується планується використовувати для діагностики серцево-судинної системи та віддалених консультацій, просимо доповнити медико-технічні вимоги, що наведені в тендерній документації додатковою вимогою стосовно якості ЕКГ. А саме – відповідність медичного обладнання, що планується до постачання вимогам державного стандарту «ДСТУ EN 60601-2-25:2015 Вироби медичні електричні. Частина 2-25. Додаткові вимоги щодо безпеки електрокардіографів».
Хочемо наголосити, що закупівля медичної техніки та подальше її використання не за основним призначенням, особливо у випадках, що привели до хибного діагнозу та лікування, є суттєвим порушенням діючого законодавства України.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

02.11.2018 14:26
Тендерний комітет ЦОЗ ДКВС України розглянув вашу пропозицію щодо доповнення медико - технічних вимог до предмету закупівлі додатковою вимогою стосовно відповідності вимогам державного стандарту «ДСТУ EN 60601-2-25:2015 Вироби медичні електричні. Частина 2-25. Додаткові вимоги щодо безпеки електрокардіографів» та повідомляє наступне.
Тендерну документацію на закупівлю - ДК 021:2015 – 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (портативний телемедичний діагностичний комплекс для збору, передачі та зберігання інформації про показники діяльності (фізіологічні параметри) організму пацієнта) розроблено з дотриманням усіх вимог, встановлених Законом України «Про публічні закупівлі»(далі - Закон), зокрема, п. 3 ч. 2 статті 22 Закону щодо інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, які зазначені у додатку 3 цієї документації.
Пунктом 2 розділу «Медико-технічні вимоги до предмету закупівлі» Додатку 3 передбачено, що товар повинен бути внесений до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення та/або введений в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, у передбаченому законодавством порядку.
Також, у Додатку 3 Замовником для підтвердження відповідності предмета закупівлі нормативно-технічній документації та технічним і якісним характеристикам вимагається надання учасником копії сертифікату відповідності та декларації відповідності (Докази відповідності вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2013 р. №753), видані органом з оцінки відповідності або акредитовані Національним агентством з акредитації України або їх нотаріально засвідчені копії, чинні на момент подання пропозиції.
Відповідно до п. 9 Технічного регламенту, введення в обіг та/або в експлуатацію медичних виробів дозволяється тільки в разі, коли вони повністю відповідають вимогам цього Технічного регламенту, за умови належного постачання, встановлення, технічного обслуговування та застосування їх за призначенням.
Питання щодо відповідності медичного виробу конкретному стандарту відноситься до повноважень уповноважених органів з оцінки відповідності, визначених у встановленому порядку.
Отже, наявність обладнання у Державному реєстрі медичної техніки та виробів медичного призначення та/або введеного в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, у передбаченому законодавством порядку та наявність сертифікату відповідності і декларації відповідності є підтвердженням відповідності медичного обладнання вимогам діючого законодавства.
Враховуючи вищезазначене у тендерного комітету ЦОЗ ДКВС України відсутні підстави для доповнення медико - технічних вимог до предмету закупівлі додатковою вимогою стосовно відповідності вимогам державного стандарту «ДСТУ EN 60601-2-25:2015 Вироби медичні електричні. Частина 2-25. Додаткові вимоги щодо безпеки електрокардіографів».

Номер вимоги: UA-2018-10-17-001549-a.a2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "Медична техніка", Код ЄДРПОУ:35625260
Дата подання: 07.11.2018 12:57
Тендерний комітет ЦОЗ ДКВС України підготувавши документацію на закупівлю - Портативного телемедичного діагностичного комплексу для збору, передачі та зберігання інформації про показники діяльності (фізіологічні параметри) організму пацієнта) встановив кодом закупівлі код ДК 021:2015 – 33120000-7 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання». В той же час, згідно технічного завдання в розділі 6 описано вимоги до «Вимірювання рівня глюкози у крові», в розділі 7 описано вимоги до «Клінічного аналізатору сечі», а в розділі 8 описано вимоги до «Дослідження функцій зовнішнього дихання». Більше того, всі вимоги виписані, як до окремих, функціонально завершених приладів.

З огляду на те, що згідно національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», вказані характеристики обладнання відносяться до наступних кодів товару «38434520-7 - Аналізатори крові», «38434000-6 – Тестери», «33195110-7 - Монітори дихання», Замовник порушує наказ МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ від 17 березня 2016 року № 454 «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі». В наказі вказано, що предмет закупівлі товарів і послуг визначається Замовником згідно національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749, за показником четвертої цифри основного словника. Отже, Замовник проводить закупівлю товарів різних за призначенням та кодом ДК використовуючи один код товару, що є порушенням законодавства в сфері закупівель за державні кошти.

Крім того, просимо звернути увагу на те, що в технічних характеристиках тендерної документації поєднуються елементи функціонально завершених приладів у складі одного. На сьогоднішній день на ринку медичного обладнання таких універсальних приладів не представлено в кількості необхідній для проведення процедури закупівлі згідно чинного законодавства.

Просимо внести зміни в тендерну документацію та вивести закупівлю обладнання з різними кодами ДК в різні лоти, відповідно до діючого законодавства України.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

12.11.2018 15:53
Шановний учаснику! Тендерним комітетом ЦОЗ ДКВС України визначено предмет закупівлі ДК 021:2015 – 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (портативний телемедичний діагностичний комплекс для збору, передачі та зберігання інформації про показники діяльності (фізіологічні параметри) організму пацієнта) відповідно до вимог п.1 розділу ІІ Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 17.03.2016 N 454, за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. Визначення окремих частин вказаного предмету закупівлі не передбачається, оскільки метою здійснення зазначеної закупівлі є отримання телемедичного діагностичного комплексу з спеціалізованим програмним забезпеченням, що утворює програмно-апаратний комплекс, в цілому. Відокремлення різних складових та закупівля окремого обладнання з різними функціональними можливостями може унеможливити функціонування всієї системи.
Враховуючи викладене, визначення предмета закупівлі здійснено тендерним комітетом з дотриманням чинного законодавства у сфері публічних закупівель.

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "Фірма "Контакт"" Документи
Опубліковано
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю “НМТ” Документи
Опубліковано
Документи

Документи

17.11.2018 17:12
edr_identification.yaml
21.11.2018 11:55
sign.p7s

Публічні документи

16.11.2018 17:44
Авторизація 1.pdf
16.11.2018 17:44
Авторизація 2.pdf
16.11.2018 17:44
Авторизація 3.pdf
16.11.2018 17:44
Витяг з ЄДР.pdf
16.11.2018 17:44
Витяг ПДВ.pdf
16.11.2018 17:44
Инструкції (1).pdf
16.11.2018 17:44
Инструкції (2).pdf
16.11.2018 17:44
Инструкції (3).pdf
16.11.2018 17:44
Инструкції (4).pdf
16.11.2018 17:45
sign.p7s
16.11.2018 17:45
sign.p7s

Документи

17.11.2018 17:12
edr_identification.yaml
21.11.2018 13:15
sign.p7s

Публічні документи

16.11.2018 19:51
ЯКІСТЬ.pdf
16.11.2018 19:52
Довідка ст_17.pdf
16.11.2018 19:52
Довідка МТБ_.pdf
16.11.2018 19:59
sign.p7s
16.11.2018 19:59
sign.p7s
16.11.2018 19:59
sign.p7s
16.11.2018 19:59
sign.p7s
16.11.2018 19:59
sign.p7s
16.11.2018 19:59
sign.p7s
16.11.2018 19:51
Реєстраційні.pdf
16.11.2018 19:51
Повноваження.pdf
16.11.2018 19:59
sign.p7s
16.11.2018 19:59
sign.p7s
30.11.2018 15:39
Пропозиція.pdf
16.11.2018 19:59
sign.p7s
16.11.2018 19:59
sign.p7s
16.11.2018 19:59
sign.p7s
16.11.2018 19:59
sign.p7s

Аукціон

Початок:
27.11.2018 12:51
Завершення:
27.11.2018 13:12

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 27.11.2018 13:12

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю “НМТ”
Пошук по цьому учаснику
15 579 000 UAH з ПДВ 15 579 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Фірма "Контакт""
Пошук по цьому учаснику
15 590 000 UAH з ПДВ 15 590 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

01.12.2018 23:33
sign.p7s
01.12.2018 23:33
sign.p7s
30.11.2018 20:07
sign.p7s
30.11.2018 20:07
sign.p7s
30.11.2018 19:59
sign.p7s
30.11.2018 19:59
sign.p7s
30.11.2018 19:55
sign.p7s
30.11.2018 19:55
sign.p7s
30.11.2018 15:39
Пропозиція.pdf
17.11.2018 16:30
sign.p7s
17.11.2018 16:30
sign.p7s
16.11.2018 19:59
sign.p7s
16.11.2018 19:59
sign.p7s
16.11.2018 19:52
Довідка МТБ_.pdf
16.11.2018 19:52
Довідка ст_17.pdf
16.11.2018 19:51
Повноваження.pdf
16.11.2018 19:51
Реєстраційні.pdf
16.11.2018 19:51
ЯКІСТЬ.pdf

Публічні документи

16.11.2018 17:45
sign.p7s
16.11.2018 17:45
sign.p7s
16.11.2018 17:44
Инструкції (4).pdf
16.11.2018 17:44
Инструкції (3).pdf
16.11.2018 17:44
Инструкції (2).pdf
16.11.2018 17:44
Инструкції (1).pdf
16.11.2018 17:44
Витяг ПДВ.pdf
16.11.2018 17:44
Витяг з ЄДР.pdf
16.11.2018 17:44
Авторизація 3.pdf
16.11.2018 17:44
Авторизація 2.pdf
16.11.2018 17:44
Авторизація 1.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю “НМТ”
#39542670
Пошук по цьому переможцю
Переможець 15 579 000 UAH з ПДВ 27.11.2018 15:41

Документи

27.11.2018 13:12
edr_identification.yaml
27.11.2018 15:41
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 27.11.2018 15:41

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю “НМТ”
Пошук по цьому переможцю
#39542670
15 579 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

27.11.2018 13:12
edr_identification.yaml
27.11.2018 15:41
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 12.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Номер Договір 98
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір Укладений
15 579 000
12.12.2018 16:52
12.12.2018
sign.p7s Укладений
12.12.2018 16:54

Зміни до договору

Узгоджене зменшення ціни 12.12.2018 17:21
Опис змін: узгоджене зменшення ціни
Номер договору: Договір 98
Контракт:
Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 26.12.2018 18:16
Опис змін: продовження строку поставки Товару до 28.12.2018
Номер договору: Договір 98
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 12.12.2018 — 31.12.2018
Сума оплати за договором: 15 578 900.40
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання