24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини 24310000-0 Basic inorganic chemicals

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-11-09-000567-b
  • 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
  • Відмінена
Найменування замовника:
Комунальне підприємство «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Литвак Артем , +380985365443 , lytvakartem@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Кременчук, 39602, Полтавська обл., м. Кременчук, провулок Героїв Бреста, 35А
Очікувана вартість
10 365 833.33 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 30.08.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 30.11.2018 09:00

Оскарження умов:

до 06.12.2018 00:00

Подання пропозицій:

10.12.2018 09:00

Очікувана вартість
10 365 833 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Гідроксихлорид алюмінію

Тендерна документація

Запитання до процедури

Надання роз'яснення щодо технічного регламенту роботи водоочисних споруд КП "Кременчукводоканал"

Дата подання: 27.11.2018 16:46
Дата відповіді: 30.11.2018 14:21
Ознайомившись з вимогами тендерної документації, встановлено, що продукція, яка виробляється нашим підприємством відповідає вимогам технічної специфікації Замовника (додаток 4 до тендерної документації). Однак, для виконання вимог ТД необхідно щоб предмет закупівлі (запропонована продукція) було внесено до технологічного регламенту роботи водоочисних споруд КП «Кременчукводоканал» (п.5 Додатку 4 до ТД). Відповідно до ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону. Зважаючи на те, що технологічний регламент роботи водоочисних споруд КП «Кременчукводоканал» відсутній в складі опублікованої ТД, а також відсутній в публічному (загальному) доступі. Просимо: 1. Надати (роз’яснити) інформацію про перелік коагулянтів (найменування товару), які внесено до технологічного регламенту роботи водоочисних споруд КП «Кременчукводоканал» ; 2. надати для ознайомлення скановані копії технологічного регламенту роботи водоочисних споруд КП «Кременчукводоканал»; 3. повідомити строки та порядок внесення продукції (товару) до технологічного регламенту роботи водоочисних споруд КП «Кременчукводоканал». В разі, якщо КП «Кременчукводоканал» не буде надано відповідну інформацію та/або документи вимоги замовника, передбачені п.5 Додатку 4 тендерної документації можна бути вважати такими, що обмежують конкуренцію та дискримінують інших учасників закупівлі, що є порушенням Закону України «Про публічні закупівлі» та є підставою для оскарження до АМКУ. Сподіваємось на порозуміння та задоволення нашого прохання про роз’яснення п.5 Додатку 4 до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1. Витяг з технологічного регламенту ВОС м.Кременчук буде оприлюднено для вільного доступу на веб-порталі уповноваженого органу.
2. Витяг з технологічного регламенту ВОС м.Кременчук буде оприлюднено для вільного доступу на веб-порталі уповноваженого органу.
3. Базуючись на вимогах п. 3.10 ДСаНПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», керуючись п. 5.10, п. 10.4.1 ДБН В.2.5-74:2013 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди. Основні положення проектування», марки та види реагентів встановлюються на основі попередніх
досліджень відповідно до їх характеристик для різних періодів року в залежності від якості вихідної води.
Порядок внесення товару (реагентів) для технологічних процесів виробництва питної води передбачає наступні етапи:
1) Надання до КП «Кременчукводоканал» наявної дозвільної документації органів санітарно-епідеміологічного нагляду України для використання у процесах питного водопостачання, технічні (паспортні) характеристики реагенту (карта DS), витяг або посилання на Документ, згідно якого виробляється даний реагент, заяви виробника про відповідність якості реагенту вимогам Документу, сертифікату безпечності на реагент (бюлетень про безпеку – карта MSDS), свідоцтва про країну походження реагенту та переліку підприємств ВКГ України, бажано Дніпровського каскаду, на яких вже існує досвід промислової роботи з даним реагентом.
2) Проведення всебічної оцінки безпеки та якості реагентів у практиці питного водопостачання на базі наданої інформації. Після розгляду даної інформації визначається можливість та необхідність проведення лабораторних випробувань.
3) Проведення серії лабораторних випробувань на протязі календарного року у лабораторії водоочисної станції КП «Кременчукводоканал» з оформленням звітів або актів. Періодичність проведення лабораторних досліджень – 1 раз на квартал.
При цьому представник реагенту повинен надати методику вхідного контролю даного реагенту та план (програму) лабораторних тестів, виходячі з головних критеріїв якості очищеної води за параметрами – кольоровість, перманганатна окиснюваність, залишковий алюміній, каламутність та робоча доза реагентів.
4) На основі позитивних результатів проведеної серії лабораторних досліджень на протязі календарного року приймається рішення щодо проведення промислових досліджень реагенту. Період промислових випробувань 4-7 діб. Для цього
розробляється додаток до існуючого технологічного регламенту експлуатації водоочисної станції КП «Кременчукводоканал» з наступним погодженням з кременчуцьким управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області.
5) За умови позитивних результатів промислових досліджень реагенту складається звіт (акт) з рекомендаціями щодо подальшого промислового використання даного реагенту у практиці питного водопостачання та внесення до діючого технологічного регламенту експлуатації водоочисної станції КП «Кременчукводоканал».
Таким чином, загальна тривалість процедури внесення реагенту до
технологічного регламенту роботи водоочисних споруд КП «Кременчукводоканал» складає орієнтовно 15 місяців.

Надання роз`яснень щодо технічного завдання

Дата подання: 29.11.2018 15:37
Дата відповіді: 30.11.2018 14:22
Наше підприємство має намір взяти участь у даній закупівлі. Проаналізувавши вимоги тендерної документації маємо питання до Замовника щодо її змісту. 1. Відповідно до додатку 4 Технічні вимоги, Учасники повинні надати копії сертифікатів якості на партії продукції, які були поставлені на інші підприємства України у різних кварталах 2017-2018 років у кількості не менше 3(трьох). Просимо пояснити чи повинні надаватись сертифікати якості щодо поставки продукції на різні підприємства? Чи можуть бути надані сертифікати якості на партії продукції поставлені на одне підприємство у різних кварталах. 2. Відповідно до додатку 4 Технічні вимоги, Учасники повинні надати протоколи або акти дослідження коагулянту протягом різних періодів року в лабораторії КП «Кременчукводоканал», які підтверджені промисловим випробуванням на водоочисній станції та внесено до технологічного регламенту роботи водоочисних споруд КП «Кременчукводоканал». Яким чином має бути підтверджено внесення до технологічного регламенту роботи водоочисних споруд КП «Кременчукводоканал»? Самостійно Учасники не мають змогу перевірити внесення запропонованого коагулянту до технологічного регламенту, оскільки, регламент відсутній у загальному доступі. Отже, просимо надати для огляду регламент або виключити дану вимогу із тендерної документації. 3. Відповідно до додатку 4 Технічні вимоги, Учасники повинні надати карту даних небезпечного фактору (речовини, матеріалу). Зазначаємо, що різні виробники надають різні документи на визначення рівня небезпеки реагенту та такий документ може називатися по іншому без втрати змісту, який передбачений таким документом. Просимо звернути увагу та викласти технічні вимоги без дискримінаційних ознак, а саме - документ, який визначає рівень небезпечності речовини/матеріалу.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1. Так, можуть надати сертифікати якості на партії продукції поставлені на одне підприємство у різних кварталах.
2. Базуючись на вимогах п. 3.10 ДСаНПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», керуючись п. 5.10, п. 10.4.1 ДБН В.2.5-74:2013 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди. Основні положення проектування», марки та види реагентів встановлюються на основі попередніх досліджень відповідно до їх характеристик для різних періодів року в залежності від якості вихідної води.
Проведення попередніх досліджень (лабораторних та промислових) реагентів (коагулянту) має на меті всебічну оцінку безпеки, якості та ефективності реагентів у практиці питного водопостачання на базі наданої від виробника або його представника інформації. Результатом досліджень реагентів (коагулянту) є внесення його до діючого технологічного
регламенту. Таким чином, КП «Кременчукводоканал» наполягає на актуальності вимоги згідно п 5 ч. «Учасник у складі своєї пропозиції надає:» Додатку 4 Технічні вимоги.
При цьому надаємо для ознайомлення скан-копію переліку реагентів, які включені до існуючого технологічного регламенту.
3. З метою забезпечення працівників і технічного персоналу підприємства з інформацією про порядок безпечного поводження з речовиною/матеріалом та отримання інформації щодо зменшення або виключення впливу речовини/матеріалу на організм людини КП «Кременчукводоканал» пропонує надати Сертифікат безпечності матеріаалу (material safety data sheet, MSDS) для закордонних виробників речовини/матеріалу; Карту даних небезпечного фактору або іншого Документу за формою та змістом згідно Постанови МОЗ України за №19 від 20.05.2002 р. для українських виробників речовини/матеріалу.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2018-11-09-000567-b.c1

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ Дезсистема, Код ЄДРПОУ:41196801
Пошук по цьому автору
Дата подання: 02.01.2019 11:48

Скарга до АМКУ на рішення Замовника

Скарга до АМКУ на рішення Замовника
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 08.01.2019 09:51

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання