Дезінфікуючі та антисептичні засоби

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-11-30-001442-a
  • 24450000-3 - Агрохімічна продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ФТИЗІАТРІЯ" У МІСТІ КИЄВІ
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Контактна особа замовника
, , planovtbc@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м.Київ, 03022, місто Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 35
Дата укладення договору
18.12.18
Переможець
Фізична особа-підприємець Лисий Ігор Володимирович
Очікувана вартість
50 000 UAH з ПДВ
Сума договору
49 975 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 18.12.18
  • Відгуки 2
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Умови закупівлі:

По нашій інформації головний лікар та головна медична сестра вимагають 45% "відкату" від суми закупівлі. Ми теж намагалися запропонувати свою продукцію, але цей хабарі не пропонуємо!

Замовник

Щодо анонімного повідомлення
Конституцією України кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань (стаття 34).
Разом із тим відповідно до статті 68 Конституції України кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Праву на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань відповідає обов’язок не поширювати про особу недостовірну інформацію та таку, що ганьбить її гідність, честь чи ділову репутацію.
У зв’язку із цим статтею 32 Конституції України передбачено судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.
Відповідно до статей 94, 277 Цивільного кодексу України фізична чи юридична особа, особисті немайнові права якої порушено внаслідок поширення про неї недостовірної інформації, має право на відповідь, а також на спростування цієї інформації. Спростування недостовірної інформації здійснюється особою, яка поширила інформацію. Якщо особа, яка поширила недостовірну інформацію, невідома, фізична чи юридична особа, право якої порушено, може звернутися до суду із заявою про встановлення факту недостовірності цієї інформації та її спростування.
Поширена анонімна інформація щодо начебто «незаконних дій» посадових осіб ТМО «Фтізіатрія» не відповідає дійсності, не підтверджена жодними доказами або посиланнями на конкретні обставини та факти. Тобто, така інформація є голослівною та неправдивою, особливо враховуючи її анонімне походження.
Разом із тим вказана інформація принижує честь та гідність, завдає шкоди діловій репутації, тобто порушує права як фізичних (посадових) осіб, так і медичного закладу в цілому, що є недопустимим.
З огляду на наведене ТМО «Фтізіатрія» буде звертатися за захистом своїх порушених прав та охоронюваних законом інтересів в установленому законом порядку.
Додатково звертаємо увагу на те, що кожен у разі наявності належних, допустимих та беззаперечних доказів вчинення посадовими особами ТМО «Фтізіарія» злочину, корупційного правопорушення має право звернутися із відповідною заявою до правоохоронних органів.

Умови закупівлі:

Замовник-корупціонер дискваліфікує економічно найвигіднішу пропозицію за штучними протизаконними аргументами. Спочатку прописує медико-технічне завдання на продукцію, якому відповідають лише зазначені в документації торгові марки, а подання еквівалентів є неможливим. Прописують склад, особливі тільки для цих засобів спектр антимікробної дії, режими використання з зазначенням унікальних експозицій, які жодним чином не будуть використані, термін дії хлорвмісткого засобу напротязі 7 діб. Жоден заклад України не використовує хлорвмісткі засоби напротязі навіть 3 діб (ніхто не готує хлорвмісткий робочий розчин і тримає його 3 або 7 діб!!! без використання). Це порушує положення Наказу №35 Зовнішторгвидав України в частині недискримінаційного підходу до учасників. Це штучні вимоги для того, щоб були аргументи для відхилення економічно найвигідніших пропозицій Учасників, які не пропонують хабар! Ми запропонували повні еквіваленти за такими характеристиками, як: групи діючих речовин, спектр антимікробної дії, призначення, клас безпеки, режими використання. Саме за такими характеристиками визначають еквівалентність державні профільні установи Запропоновані нами засоби в РАЗИ економічніші! Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти,що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні. Замовник заздалегідь запланував у переможці Учасника, з яким є корупційні домовленості, та незаконну аргументацію для відхилення небажаних пропозицій. А це вже привід для антикорупційного розслідування перевіряючими органами, куди ми направляємо лист. далі, Замовник бреше, коли пише, що запропонований нами засіб не проводить стерилізацію ВМП при 10 хв. В табл. 20 вказаний відповідний режим стерилізації!!! Замовник навмисно брехливо перекручує трактування Наказу №236 МОЗ України. Відповідно до 9.11 “Інструкції щодо організації контролю та профілактики післяопераційних гнійно-запальних інфекцій, спричинених мікроорганізмами, резистентними до дії антимікробних препаратів”, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04.04.2012 № 236 (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0912-12):
“Медичним персоналом хірургічна обробка рук проводиться із застосуванням різних спиртових (понад 65,0%) або інших швидкодіючих (експозиція 1,0-1,5 хв.) антисептичних (дезінфекційних) засобів методом їх втирання в кисті рук та передпліччя, включаючи ліктьові суглоби.”
Згідно з п.1.2 Методичних рекомендацій "Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу", затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 21.09.2010 №798 (http://document.ua/pro-zatverdzhennja-metodichnih-rekomendacii-hirurgichna-ta-g-doc34054.html):
“Антисептик для рук – засіб на основі спирту з додаванням або без додавання інших сполук, призначений для деконтамінації шкіри рук з метою переривання ланцюгу передачі інфекції”.
Враховуючи вищенаведене антисептичні (дезінфекційні) засоби для рук поділяються на дві групи:
Перша група — спиртові засоби (засоби на основі спирту без додавання інших сполук);
Друга група — інші засоби, зокрема, засоби на основі спирту з додавання інших сполук.
Засіб, що зазначений в тендерній документації, відносяться до другою групи, а не до першої. Крім того, вищезазначений засіб, зареєстрований у встановленому порядку та відповідно до ст. 34 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1645-14/page2) дозволений до використання в Україні, зокрема, і у лікувально-профілактичних закладах. Тобто, якщо запропонований нами засіб не відповідав би Наказу №236 МОЗ України, він не пройшов би реєстрацію, а свідоцтво про Державну реєстрацію на цей засіб видане пізніше, ніж був введений в дію Наказ №236!

Замовник

Шановний Учаснику.
На Вашу Вимогу про усунення порушень № UA-2018-11-30-001442-a.a1 повідомляємо наступне.
З метою недопущення закупівлі фальсифікату та неякісного товару, Замовник, керуючись вимогами п.6.4. ДП «Зовнішторгвидав» №35, чітко визначив у документації деззасоби, які на думку Замовника є якісними та економічно вигідними. Зазначені засоби опробовані та повністю відповідають вимогам щодо недопущення розповсюдження інфекційних хвороб.
По-друге: Відповідно до п6.2. вищезгаданого наказу, Замовник в документації визначив засоби, які надають закладу максимальну економію та ефективність, а для інших учасників надає недискримінаційні умови.
Ви подали засіб, «НОР експрес», у складі якого тільки 55% спирту, а Замовник запросив не менше 65%. З цього складається ціна і невідповідність. Крім того, згідно п.п.9.10,9.11 Наказу МОЗ №236 чітко визначено, що з метою недопущення занесення інфекційних хвороб пацієнтам, хірургічна обробка рук медичного персоналу є важливою та відповідальною процедурою і повинна проводитись із застосуванням спирту понад 65%, а Учасник виставив засіб, у складі якого тільки 55% спирту.
Ми не беремо на себе відповідальності використовувати деззасіб, який не відповідає вимогам вищезгаданого Наказу.
По-третє: засоби, які визначені в документації, досліджені та зареєстровані, встановленим чином в Україні та є засобами трьох українських виробників.
Четверте, прописані в документації вимоги Замовника, щодо режимів та експозиції при їх використанні, чітко визначені в Методичних вказівках, які затверджені органом, якому надано право реєструвати деззасоби.
Крім того, склад засобу не прописаний під конкретні засоби або виробника, а прописаний в межах норм, а це надає право приймати участь багатьом учасникам.
По-п’яте: своїми діями, а саме безпідставним обвинуваченням нашого закладу та надання недостовірної інформації, відомостей, що не відповідають дійсності, образами та приниженням співробітників, грубо порушуєте наші права, принижує честь, гідність, репутацію нашого закладу та посадових осіб, що є недопустимо, та виходячи з вищевикладеного порушуєте Законодавство України, тому у цьому випадку ми будемо змушені скористатися своїм правом на захист.
Право на захист честі, гідності і ділової репутації закріплено Конституцією України (ч. 4 ст. 32), Цивільним кодексом України (ст. 277). Питання процедури захисту честі, гідності і ділової репутації також роз'яснив Верховний Суд України у своїй постанові пленуму № 1 "Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи" від 27 лютого 2009р.
Ви своїми діями намагаєтеся тиснути на нас, щоб ми змінили рішення тендерного комітету, а якщо ми на це не згодні то тоді від вас лунають погрози звернутися до «ми будемо змушені звернутися до Антикорупційного бюро, Департаменту охорони здоров’я, Громадського контролю, з метою перешкоджання корупційних протизаконних дій Замовника. Звернутися до відповідних органів це надане Вам право законодавством України, а от намагання нас змусити змінити вимоги до продукції, які б задовольнили Вас – це неприпустимо!
Ми не порушуємо чинне законодавство України, а закуповуємо деззасоби українського виробника, які відповідають якісним та економічним характеристикам.
Порушуючи ст. 189 Кримінального Кодексу України, своїми погрозами Ви давите на тендерний комітет та вимагаєте брати засоби, які не відповідають вимогам Замовника та Наказу МОЗ №236.
Ви маєте право звертатись у різні структури, але майте на увазі, що ці структури, в першу чергу, дадуть Вам правову оцінку, відносно товару, який не відповідає вимогам Замовника та Наказу МОЗ №236, а також оцінку Вашим погрозам та навішуванні ярликів «корупціонер» посадовим особам лікарень.
Враховуючи вищевикладене, Замовник не вбачає у своїх діях порушень чинного законодавства України, а викладені в Вашій скарзі вимоги носять надуманий суб’єктивний характер, а подані Вами засоби не є еквівалентами та не відповідають вимогам Замовника та вищезгаданому наказу.
З огляду на вищевикладене, закликаємо Вас надалі дотримуватися норм Законодавства, ділової репутації та гідності, принципу добросовісної конкуренції серед учасників, діяти виключно в рамках чинного законодавства України.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 03.12.2018 17:00

Подання пропозицій:

04.12.2018 18:00

Початок аукціону:

05.12.2018 13:58

Очікувана вартість
50 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
250 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Закупівля здійснюється за рахунок додаткових коштів згідно довідки про зміни плану асигнувань із загального фонду бюджету на 2018 рік № 22/31 від 28.11.2018 р.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

4 лот
Дезинфікуючі та антисептичні засоби (4 найменування)
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-11-30-001442-a.a1

Статус:
Вирішена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК", Код ЄДРПОУ:38516299
Дата подання: 06.12.2018 17:01
Замовник-корупціонер дискваліфікує економічно найвигіднішу пропозицію за штучними протизаконними аргументами. Спочатку прописує медико-технічне завдання на продукцію, якому відповідають лише зазначені в документації торгові марки, а подання еквівалентів є неможливим. Прописують склад, особливі тільки для цих засобів спектр антимікробної дії, режими використання з зазначенням унікальних експозицій, які жодним чином не будуть використані, термін дії хлорвмісткого засобу напротязі 7 діб. Жоден заклад України не використовує хлорвмісткі засоби напротязі навіть 3 діб (ніхто не готує хлорвмісткий робочий розчин і тримає його 3 або 7 діб!!! без використання). Це порушує положення Наказу №35 Зовнішторгвидав України в частині недискримінаційного підходу до учасників. Це штучні вимоги для того, щоб були аргументи для відхилення економічно найвигідніших пропозицій Учасників, які не пропонують хабар! Ми запропонували повні еквіваленти за такими характеристиками, як: групи діючих речовин, спектр антимікробної дії, призначення, клас безпеки, режими використання. Саме за такими характеристиками визначають еквівалентність державні профільні установи Запропоновані нами засоби в РАЗИ економічніші! Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти,що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні. Замовник заздалегідь запланував у переможці Учасника, з яким є корупційні домовленості, та незаконну аргументацію для відхилення небажаних пропозицій. А це вже привід для антикорупційного розслідування перевіряючими органами, куди ми направляємо лист. далі, Замовник бреше, коли пише, що запропонований нами засіб не проводить стерилізацію ВМП при 10 хв. В табл. 20 вказаний відповідний режим стерилізації!!! Замовник навмисно брехливо перекручує трактування Наказу №236 МОЗ України. Відповідно до 9.11 “Інструкції щодо організації контролю та профілактики післяопераційних гнійно-запальних інфекцій, спричинених мікроорганізмами, резистентними до дії антимікробних препаратів”, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04.04.2012 № 236 (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0912-12):

“Медичним персоналом хірургічна обробка рук проводиться із застосуванням різних спиртових (понад 65,0%) або інших швидкодіючих (експозиція 1,0-1,5 хв.) антисептичних (дезінфекційних) засобів методом їх втирання в кисті рук та передпліччя, включаючи ліктьові суглоби.”
Згідно з п.1.2 Методичних рекомендацій "Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу", затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 21.09.2010 №798 (http://document.ua/pro-zatverdzhennja-metodichnih-rekomendacii-hirurgichna-ta-g-doc34054.html):
“Антисептик для рук – засіб на основі спирту з додаванням або без додавання інших сполук, призначений для деконтамінації шкіри рук з метою переривання ланцюгу передачі інфекції”.
Враховуючи вищенаведене антисептичні (дезінфекційні) засоби для рук поділяються на дві групи:
Перша група — спиртові засоби (засоби на основі спирту без додавання інших сполук);
Друга група — інші засоби, зокрема, засоби на основі спирту з додавання інших сполук.
Засіб, що зазначений в тендерній документації, відносяться до другою групи, а не до першої. Крім того, вищезазначений засіб, зареєстрований у встановленому порядку та відповідно до ст. 34 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1645-14/page2) дозволений до використання в Україні, зокрема, і у лікувально-профілактичних закладах. Тобто, якщо запропонований нами засіб не відповідав би Наказу №236 МОЗ України, він не пройшов би реєстрацію, а свідоцтво про Державну реєстрацію на цей засіб видане пізніше, ніж був введений в дію Наказ №236!

Враховуючи вищевикладене, вимагаємо повернути нашу пропозицію до розгляду, провести неупереджену оцінку. В іншому випадку ми звернемося з відповідними заявами до Департаменту охорони здоров?я, Державної аудиторської служби України, Антикорупційного бюро та представників Громадського контролю з метою перешкоджання протиправних корупційних дій Замовника.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

07.12.2018 15:41
Шановний Учаснику.
На Вашу Вимогу про усунення порушень № UA-2018-11-30-001442-a.a1 повідомляємо наступне.
З метою недопущення закупівлі фальсифікату та неякісного товару, Замовник, керуючись вимогами п.6.4. ДП «Зовнішторгвидав» №35, чітко визначив у документації деззасоби, які на думку Замовника є якісними та економічно вигідними. Зазначені засоби опробовані та повністю відповідають вимогам щодо недопущення розповсюдження інфекційних хвороб.
По-друге: Відповідно до п6.2. вищезгаданого наказу, Замовник в документації визначив засоби, які надають закладу максимальну економію та ефективність, а для інших учасників надає недискримінаційні умови.
Ви подали засіб, «НОР експрес», у складі якого тільки 55% спирту, а Замовник запросив не менше 65%. З цього складається ціна і невідповідність. Крім того, згідно п.п.9.10,9.11 Наказу МОЗ №236 чітко визначено, що з метою недопущення занесення інфекційних хвороб пацієнтам, хірургічна обробка рук медичного персоналу є важливою та відповідальною процедурою і повинна проводитись із застосуванням спирту понад 65%, а Учасник виставив засіб, у складі якого тільки 55% спирту.
Ми не беремо на себе відповідальності використовувати деззасіб, який не відповідає вимогам вищезгаданого Наказу.
По-третє: засоби, які визначені в документації, досліджені та зареєстровані, встановленим чином в Україні та є засобами трьох українських виробників.
Четверте, прописані в документації вимоги Замовника, щодо режимів та експозиції при їх використанні, чітко визначені в Методичних вказівках, які затверджені органом, якому надано право реєструвати деззасоби.
Крім того, склад засобу не прописаний під конкретні засоби або виробника, а прописаний в межах норм, а це надає право приймати участь багатьом учасникам.
По-п’яте: своїми діями, а саме безпідставним обвинуваченням нашого закладу та надання недостовірної інформації, відомостей, що не відповідають дійсності, образами та приниженням співробітників, грубо порушуєте наші права, принижує честь, гідність, репутацію нашого закладу та посадових осіб, що є недопустимо, та виходячи з вищевикладеного порушуєте Законодавство України, тому у цьому випадку ми будемо змушені скористатися своїм правом на захист.
Право на захист честі, гідності і ділової репутації закріплено Конституцією України (ч. 4 ст. 32), Цивільним кодексом України (ст. 277). Питання процедури захисту честі, гідності і ділової репутації також роз'яснив Верховний Суд України у своїй постанові пленуму № 1 "Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи" від 27 лютого 2009р.
Ви своїми діями намагаєтеся тиснути на нас, щоб ми змінили рішення тендерного комітету, а якщо ми на це не згодні то тоді від вас лунають погрози звернутися до «ми будемо змушені звернутися до Антикорупційного бюро, Департаменту охорони здоров’я, Громадського контролю, з метою перешкоджання корупційних протизаконних дій Замовника. Звернутися до відповідних органів це надане Вам право законодавством України, а от намагання нас змусити змінити вимоги до продукції, які б задовольнили Вас – це неприпустимо!
Ми не порушуємо чинне законодавство України, а закуповуємо деззасоби українського виробника, які відповідають якісним та економічним характеристикам.
Порушуючи ст. 189 Кримінального Кодексу України, своїми погрозами Ви давите на тендерний комітет та вимагаєте брати засоби, які не відповідають вимогам Замовника та Наказу МОЗ №236.
Ви маєте право звертатись у різні структури, але майте на увазі, що ці структури, в першу чергу, дадуть Вам правову оцінку, відносно товару, який не відповідає вимогам Замовника та Наказу МОЗ №236, а також оцінку Вашим погрозам та навішуванні ярликів «корупціонер» посадовим особам лікарень.
Враховуючи вищевикладене, Замовник не вбачає у своїх діях порушень чинного законодавства України, а викладені в Вашій скарзі вимоги носять надуманий суб’єктивний характер, а подані Вами засоби не є еквівалентами та не відповідають вимогам Замовника та вищезгаданому наказу.
З огляду на вищевикладене, закликаємо Вас надалі дотримуватися норм Законодавства, ділової репутації та гідності, принципу добросовісної конкуренції серед учасників, діяти виключно в рамках чинного законодавства України.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Номер вимоги: UA-2018-11-30-001442-a.c2

Статус:
Вирішена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК", Код ЄДРПОУ:38516299
Дата подання: 07.12.2018 16:17
Враховуючи протизаконну позицію замовника, намагання виправдати свої корупційні дії, ми звертаємось з листами до контролюючих органів!

Рішення замовника: Вимога не задоволена

10.12.2018 09:16
Шановний Учаснику! Звернутись до контролюючих органів це Ваше право. Але Ви не маєте права звинувачувати працівників тендерного комітету в корупції та непрофесіоналізмі. З Вашого боку викликає занепокоєння відкритий шантаж та неповага. З свого боку, розцінюємо Вашу поведінку як неприпустиму.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Документи

Аукціон

Початок:
05.12.2018 13:58
Завершення:
05.12.2018 14:25

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 05.12.2018 14:25

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК"
Пошук по цьому учаснику
35 480 UAH з ПДВ 18 645 UAH з ПДВ Документи
29 967 UAH з ПДВ 29 376 UAH з ПДВ Документи
Фізична особа-підприємець Лисий Ігор Володимирович
Пошук по цьому учаснику
49 975 UAH з ПДВ 49 975 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

04.12.2018 14:49
пропозиція.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК"
#38516299
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 18 645 UAH з ПДВ 06.12.2018 16:22
ТОВ "ІМЕД"
#38703629
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 29 376 UAH з ПДВ 10.12.2018 17:56
Фізична особа-підприємець Лисий Ігор Володимирович
#2952317915
Пошук по цьому переможцю
Переможець 49 975 UAH з ПДВ 13.12.2018 09:07

Переможець

Дата і час публікації: 13.12.2018 09:07

Учасник Пропозиція Документи
Фізична особа-підприємець Лисий Ігор Володимирович
Пошук по цьому переможцю
#2952317915
49 975 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 18.12.2018 12:30 - 31.12.2018 23:59
Номер Договір № 002/18
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір № 002-18 від 18.12.2018-деззасоби.pdf Укладений
49 975
18.12.2018 13:53
18.12.2018

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 2

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання