Охоронні послуги (послуги з охорони об’єктів та особистої охорони)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-12-20-002794-c
  • 79710000-4 - Охоронні послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
Прокуратура Донецької області
Тип закупівлі
Переговорна процедура
Контактна особа замовника
Голомазов Сергій Анатолійович, 380629541041 , otdel132@don.gp.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Маріуполь, 87500, Донецька область, вулиця Університетська, будинок 6
Дата укладення договору
18.01.19
Очікувана вартість
3 821 925 UAH без ПДВ
Сума договору
3 821 925 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 18.01.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
У зв’язку з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні», введеного в дію Указом Президента України від 26.11.2018 № 3190/2018, а також у зв’язку з тим, що прокуратура області проводить діяльність пов’язану з державною таємницею, необхідно здійснити закупівлю послуг та укласти договір з Управлінням поліції охорони в Донецькій області за кодом ДК 021:2015-79710000-4. Охоронні послуги (послуги з охорони об’єктів та особистої охорони)
Оцінивши наявні відповідні пропозиції на ринку охоронних послуг, керівництво Прокуратури Донецької області прийшло до висновку про необхідність організації саме поліцейської озброєної охорони.
Висновок про безальтернативність поліцейських послуг Управління поліції охорони в Донецькій області ґрунтується на приписах ряду нормативних актів, а саме:
Відповідно до приписів статей 2, 13, 15, 23, 29 Закону України «Про Національну поліцію» від 02.07.2015 р. № 580-VIII, надання поліцейських послуг із забезпечення охорони майна і громадян на договірних засадах є прерогативою підрозділів поліції охорони.
Приписи статей 2, 13, 15, 23, 29 Закону України «Про національну поліцію» № 580-VIII від 02.07.2015 р. кореспондуються з Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. N 937 «Питання забезпечення охорони об’єктів державної та інших форм власності». У відповідності з пунктом 10 Положення підрозділи воєнізованої охорони відповідно до законодавства можуть мати на озброєнні вогнепальну зброю, а також оснащуватися спеціальними засобами індивідуального захисту та активної оборони, а саме: шоломами сталевими армійськими і типу "Сфера", бронежилетами, гумовими кийками, наручниками, електрошоковими пристроями, пристроями для відстрілювання патронів, спорядженими гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками та пістолетами із сльозоточивими речовинами, пневматичною зброєю, пристроями для примусової зупинки автотранспорту.
В установчих документах Управління поліції охорони в Донецькій області (Положення про Управління поліції охорони в Донецькій області, затверджене наказом Національної поліції від 19.09.2016 № 869, зміни – наказом від 26.06.2017 № 614) відображені наявні повноваження та статус зумовлений вище названими нормативними актами.
На відміну від поліції охорони - охоронні підрозділи відповідно до законодавства не можуть мати на озброєнні бойову автоматичну та неавтоматичну вогнепальну зброю, а лише спортивну, вогнепальну мисливську зброю та пневматичною зброю, що не може надійно забезпечити виконання завдань охорони підприємства та його працівників в зоні проведення антитерористичної операції.
Разом з цим відповідно до приписів статі 10 Закону України «Про охорону діяльність» від 22.03.2012 р. № 4616-VI, під час організації та здійснення охоронної діяльності суб’єктам охоронної діяльності забороняється:
1) придбавати та використовувати майно, визначене законодавством для виключного використання військовими формуваннями та правоохоронними органами;
2) використовувати ознаки належності (елементи символіки, формений одяг тощо) до Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Національної поліції України, Збройних Сил України та інших військових формувань, правоохоронних, природоохоронних і контролюючих чи інших органів виконавчої влади, їх спеціальних підрозділів, у тому числі в назві суб'єкта охоронної діяльності, на одязі, транспорті реагування, будівлях, у документації.
Крім того, згаданий Закон не передбачає для решти суб’єктів охоронної діяльності права використовувати зброю під час виконання заходів охорони та прямо забороняє перебирати на себе функції притаманні правоохоронним органам. Через це, послуги інших суб’єктів господарювання у сфері охоронної діяльності виявились недостатніми у виниклих умовах, що свідчить про відсутність конкуренції.
Залучення до охорони Управління поліції охорони в Донецькій області, надає можливість надійної та ефективної охорони приміщень Прокуратур Донецької області в умовах проведення ООС на території Донецької області, а також запобігання терористичної діяльності і незаконних військових формувань.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Охоронні послуги (послуги з охорони об’єктів та особистої охорони)

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання