Роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт Майдану Незалежності у Шевченківському та Печерському районах м. Києва»

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-01-04-000779-a
  • 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальна корпорація "Київавтодор"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Бабенко Олександр Ігорович, 380442849214 , market_kievavtodor@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 01014, Київська область, вул. Петра Болбочана (Командарма Каменєва), 6
Дата укладення договору
21.03.19
Переможець
ТОВ «Інститут «Київдормістпроект»
Очікувана вартість
10 152 550 UAH з ПДВ
Сума договору
8 494 080 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 21.03.19
  • Відгуки 5
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 6

Умови закупівлі:

Лобіювання свого кандидата!!!
Всіх інших кандидатів відхилено навмисно!!!
Просимо служби привернути увагу до данної закупівлі!!!

Умови закупівлі:

Документи про аналогічний договір, досвід виконаних робіт ТОВ "Інститут "Київдормістпроект" НЕ ЗАКРИТИЙ, що свідчить про відсутність досвіду виконання аналогічних робіт данної закупівлі, просимо всі служби звернути УВАГУ на документи переможця данної закупівлі. Просимо діяти в рамках закону!!!

Умови закупівлі:

Лобіювання свого кандидата!!!
Визнано переможця закупівлі свого кандидата та надано лист відгук від замовника закупівлі кандидату для участі в закупівлі.
Відхилення інших кандидатів навмисне!

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 12.02.2019 21:00

Оскарження умов:

до 18.02.2019 00:00

Подання пропозицій:

22.02.2019 21:00

Початок аукціону:

25.02.2019 12:58

Очікувана вартість
10 152 550 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
50 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
50 763 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт Майдану Незалежності у Шевченківському та Печерському районах м. Києва»
ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-01-04-000779-a.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "АРХІТЕКТУРНО-РЕСТАВРАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОФІЯ", Код ЄДРПОУ:31454891
Дата подання: 01.03.2019 15:48
Вимога у відповідності до законодавства про скасування зауваження щодо невідповідності тендерної пропозиції Учасника процедури закупівлі вимогам тендерної документації.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРХІТЕКТУРНО-РЕСТАВРАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СОФІЯ» як учасник процедури закупівлі Послуг з інженерного проектування (Роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт Майдану Незалежності у Шевченківському та Печерському районах м. Києва») – код ДК 021:2015-71320000-7 (номер закупівлі UA-2019-01-04-000779-а) та керуючись чинним законодавством України, а саме частиною 3 статті 30 Закону України "Про публічні закупівлі", звертаємось до Вас як замовника даної закупівлі з вимогою про скасування зауваження щодо невідповідності тендерної пропозиції Учасника процедури закупівлі вимогам тендерної документації.
Згідно протоколу розгляду тендерних пропозицій №21/308-1 від 26.02.2019 року підставами для відхилення нашої пропозиції надано у переліку, з яким ми не згодні так як надані всі документи в повній мірі відповідають вимогам тендерної документації на закупівлю робіт та готові це аргументувати, а саме:
1. Довідка про наявність обладнання та програмного забезпечення, інформація в якій документально не підтверджена, що не відповідає вимогам пункту 1.2. «Наявність обладнання та матеріально-технічної бази» додатку 2 «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ - ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА ВІДПОВІДНО ДО СТАТЕЙ 16, 17 ЗАКОНУ» тендерної документації.

ТОВ «АРП «СОФІЯ»» вважає необґрунтованим визнання довідки наявність обладнання та програмного забезпечення, що не відповідає умовам тендерної документації, так як в підпункті 1.2.2 пункту 1.2 «Наявність обладнання та матеріально-технічної бази» додатку 2 «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ - ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА ВІДПОВІДНО ДО СТАТЕЙ 16, 17 ЗАКОНУ» тендерної документації вказано:
« Для документального підтвердження обладнання/програмного забезпечення, що знаходиться у користуванні, Учасник повинен надати скановану(і) копію(ї) відповідного(их) договору(-ів) (оренда, лізинг)».
ТОВ «АРП-СОФІЯ» надало підтвердження наявність обладнання та програмного забезпечення, а саме:
- договір придбання ліцензії на програмне забезпечення,
- ліцензії на право користування програмним забезпеченням,
- договір оренди приміщення,
- наявність обладнання.
У зв’язку з тим, що замовник в тендерній документації даної закупівлі вимагає тільки обладнання/програмне забезпечення яке використовується при виконанні робіт, яке надане в повному обсязі даної закупівлі.
Просимо надати роз’яснення, що саме не відповідає у довідці даного пункту зазначте конкретно !!!


2. Довідка підтвердження аналогічного досвіду, яка не відповідає вимогам пункту 1.4. «Наявність документального підтвердження досвіду виконання аналогічного договору» додатку 2 «ПЕРЕЛІК . ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ - УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА ВІДПОВІДНО ДО СТАТЕЙ 16,17 ЗАКОНУ» тендерної документації.

ТОВ «АРП «СОФІЯ»» вважає необґрунтованим визнання довідки підтвердження аналогічного досвіду, що не відповідає умовам тендерної документації, так як в пункті 1.4. «Наявність документального підтвердження досвіду виконання аналогічного договору» додатку 2 «ПЕРЕЛІК . ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ - УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА ВІДПОВІДНО ДО СТАТЕЙ 16,17 ЗАКОНУ» тендерної документації.
Звертаємо увагу на те, що в п 1.4.2. тендерної документації вказано який має бути вміст листа-відгука від замовника: предмет, номер та дату договору, суму договору та вартість виконаних робіт, види робіт, що виконувались, відповідно до розділів проектно-кошторисної документації, строки виконання робіт згідно договору та фактичні строки виконання робіт (початок, закінчення), категорію складності або клас наслідків об’єкту, загальну характеристику Учасника за результатами виконаних робіт.
Вимога пункту 1.4.2. відповідає листу-відгуку від замовника в повному обсязі, документи досвіду виконання аналогічного договору які вимагалися замовником та вказані в 1.4.2. тендерної документації надані до закупівлі:
- скановану копію листа-відгука від замовника;
- скановану копію позитивного експертного висновку;
- скановану копію відповідного договору;
- скановані копії актів виконаних робіт..
.
Просимо надати роз’яснення, що саме не відповідає у довідці даного пункту зазначте конкретно!!!.

3. Інформація стосовно аналогічного досвіду, яка не відповідає вимогам пункту 1.4. «Наявність документального підтвердження досвіду виконання аналогічного договору» додатку 2 «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА ВІДПОВІДНО ДО СТАТЕЙ 16, 17 ЗАКОНУ» та пункту 3.2. «Зміст тендерної пропозиції учасника» розділу 3 «Підготовка тендерних пропозицій» інструкції з підготовки тендерних пропозицій тендерної документації.

ТОВ «АРП-СОФІЯ» вважає непоґрунтованим визнання інформація стосовно аналогічного досвіду, що не відповідає умовам тендерної документації, так як інформація стосовно аналогічного досвіду та додатки відповідають необхідній формі та необхідному форматі яку вказано в пункті 1.4. даної закупівлі.
ТОВ «АРП «СОФІЯ» має аналогічний досвід виконання робіт, документи надані в повному обсязі.
Просимо надати роз’яснення, що саме не відповідає у підтвердженні досвіду виконання аналогічних робіт зазначте конкретно!!!.

4. Лист-відгук, який не відповідає вимогам підпункту 1.4.2. пункту 1.4. «Наявність документального підтвердження досвіду виконання аналогічного договору» додатку 2 «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА ВІДПОВІДНО ДО СТАТЕЙ 16,17 ЗАКОНУ» тендерної документації.

Вважаємо необґрунтованим визнання листа-відгука що не відповідає умовам тендерної документації.
Звертаємо увагу на те що в п 1.4.2. тендерної документації висвітлений вичерпний перелік інформації про зміст листа-відгука, а саме:
- « предмет, номер та дату договору, суму договору та вартість виконаних робіт, види робіт, що виконувались, відповідно до розділів проектно-кошторисної документації, строки виконання робіт згідно договору та фактичні строки виконання робіт (початок, закінчення), категорію складності або клас наслідків об’єкту, загальну характеристику Учасника за результатами виконаних робіт».
ТОВ «АРП-СОФІЯ» надала лист-відгук від замовника який містить всю необхідну інформацію вказану в тендерній документації даної закупівлі, а саме:
- предмет, номер та дату договору, суму договору та вартість виконаних робіт, види робіт, що виконувались, відповідно до розділів проектно-кошторисної документації, строки виконання робіт згідно договору та фактичні строки виконання робіт (початок, закінчення), категорію складності або клас наслідків об’єкту, загальну характеристику Учасника за результатами виконаних робіт.
Просимо надати роз’яснення, що саме не відповідає у листі-відгуку про підтвердженні досвіду виконання аналогічних робіт зазначте конкретно!!!.

5. Довідка стосовно субпідрядників, яка не відповідає вимогам підпункту 1.5.3. пункту 1.5. «Інформація про субпідрядників» додатку 2 «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА ВІДПОВІДНО ДО СТАТЕЙ 16, 17 ЗАКОНУ» тендерної документації.

Вважаємо необґрунтованим визнання даної довідки, що не відповідає умовам тендерної документації.
У відповідності до вимогам підпункту 1.5.3. пункту 1.5. «Інформація про субпідрядників» додатку 2 «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА ВІДПОВІДНО ДО СТАТЕЙ 16, 17 ЗАКОНУ» тендерної документації, учасник повинен у довільній формі надати інформацію про кожного суб’єкта господарювання (повне найменування та місцезнаходження), якого він планує залучати до виконання робіт, як субпідрядника в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю.

ТОВ «АРП-СОФІЯ» надала довідку у довільній формі згідно п.1.5.3. тендерної документації даної закупівлі, що не має наміру залучати субпідрядника в обсязі більше ніж 20 відсотків (суть не змінна).
Просимо надати роз’яснення, що саме не відповідає у листі про не планування залучати субпідрядника зазначте конкретно!!!

Відповідно до частини 3 статті 30 Закону України "Про публічні закупівлі" вказану інформацію вимагаємо надати протягом п'яти днів з дня надходження цього звернення через електронну систему закупівель (дата надходження 28.02.2019).
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

04.03.2019 15:10
Пропозицію відхилено на підставі пункту 4 частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» (тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації)

Номер вимоги: UA-2019-01-04-000779-a.a3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: Приватне підприємство "РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС", Код ЄДРПОУ:34456142
Дата подання: 01.03.2019 16:40
Відповідно до частини 3 статті 30 Закону України "Про публічні закупівлі", ми Приватне підприємство "РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС", учасник процедури закупівлі " Роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт Майдану Незалежності у Шевченківському та Печерському районах м. Києва» (ідентифікатор процедури закупівлі UA-2019-01-04-000779-a) звертаємось з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності нашої пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям.
Так, відповідно до протоколу від 28.02.2019 №21/308-2 підставою для відхилення нашої пропозиції визначено:

1. Учасником у складі своєї пропозиції на електронному майданчику було розміщено інформацію стосовно аналогічного досвіду, яка не відповідає вимогам пункту 1.4. "Наявність документального підтвердження досвіду виконання аналогічного договору" додатку 2 "ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА ВІДПОВІДНО ДО СТАТЕЙ 16,17 ЗАКОНУ" тендерної документації.

Оскільки таке формулювання не пояснює причини невідповідності нашої пропозиції, просимо конкретизувати, що саме у наданій нами інформації стосовно аналогічного досвіду, не відповідає вимогам пункту 1.4. "Наявність документального підтвердження досвіду виконання аналогічного договору" додатку 2 "ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА ВІДПОВІДНО ДО СТАТЕЙ 16,17 ЗАКОНУ" тендерної документації.

Відповідно до до частини 3 статті 30 Закону України "Про публічні закупівлі" вказану інформацію вимагаємо надати протягом п'яти днів з дня надходження цього звернення через електронну систему закупівель (дата надходження 01.03.2019).
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

05.03.2019 10:02
В якості документального підтвердження наявності досвіду виконання аналогічних договорів учасник надав два договори на виконання проектно-вишукувальних робіт по об'єктам "Будівництво каналізаційної мережі в районі вулиць Гончарної (Котовського), Київської та Гагаріна у м. Херсоні" та "Реконструкція напірної каналізаційної мережі по кв. Миру, 10-б, вул. Незалежності (Пролетарської), 44-a смт. Новоайдар".
Зазначені об'єкти не відповідають вимогам п.1.4.1 додатку 2 тендерної документації, оскільки у зазначеному пункті вимагається підтвердження досвіду проектування будівництва (реконструкції, капітального ремонту) об'єктів вулично-шляхової мережі з благоустроєм прилеглої території, а не проектування інженерних мереж, які можуть бути лише складовою частиною проектної документації на будівництво (реконструкцію, капітальний ремонт) об'єктів вулично-шляхової мережі.

Документи подані скаржником

01.03.2019 16:38
вимога.jpg

Аукціон

Початок:
25.02.2019 12:58
Завершення:
25.02.2019 13:25

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 25.02.2019 13:25

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "АРХІТЕКТУРНО-РЕСТАВРАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОФІЯ"
Пошук по цьому учаснику
7 480 412.39 UAH з ПДВ 7 398 000 UAH з ПДВ Документи
Приватне підприємство "РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС"
Пошук по цьому учаснику
9 700 000 UAH з ПДВ 7 399 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ «Інститут «Київдормістпроект»
Пошук по цьому учаснику
8 494 080 UAH з ПДВ 8 494 080 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

22.02.2019 14:24
Кошторис_.PDF
21.02.2019 12:43
Кошторис.PDF
18.02.2019 17:41
Завдання.PDF
18.02.2019 17:40
Статут.PDF
18.02.2019 17:40
Лист-відгук.PDF
18.02.2019 17:40
Опис.PDF
18.02.2019 17:40
Витяг ПДВ.PDF

Публічні документи

22.02.2019 14:14
03.pdf
22.02.2019 14:14
prot.rar
22.02.2019 14:14
nakaz.rar
22.02.2019 14:14
bank_licens.rar
22.02.2019 14:14
Гарант_0751_ZM.rar
22.02.2019 14:14
Гарант_0751.rar
22.02.2019 14:13
13.pdf
22.02.2019 14:13
Ведомость 11.pdf
22.02.2019 14:13
Ведомость 10.pdf
22.02.2019 14:13
14.pdf
22.02.2019 14:13
18.pdf
22.02.2019 14:13
11.pdf
22.02.2019 14:13
17.pdf
22.02.2019 14:13
19.pdf
22.02.2019 14:13
06.pdf
22.02.2019 14:13
20.pdf
22.02.2019 14:13
12.pdf
22.02.2019 14:13
08.pdf
22.02.2019 14:13
04.pdf
22.02.2019 14:13
09.pdf
22.02.2019 14:13
10.pdf
22.02.2019 14:13
05.pdf
22.02.2019 14:13
07.pdf
22.02.2019 14:13
02.pdf
22.02.2019 14:13
01.pdf

Публічні документи

07.03.2019 14:08
sign.p7s
06.03.2019 14:16
sign.p7s
06.03.2019 13:11
sign.p7s
22.02.2019 12:44
sign.p7s
22.02.2019 12:42
Licence.zip
22.02.2019 12:41
Dovirenist O.V.Ryzhiy.zip
22.02.2019 12:41
БГ 312 зм2.zip

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "АРХІТЕКТУРНО-РЕСТАВРАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОФІЯ"
#31454891
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 7 398 000 UAH з ПДВ 26.02.2019 18:31
Приватне підприємство "РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС"
#34456142
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 7 399 000 UAH з ПДВ 01.03.2019 12:45
ТОВ «Інститут «Київдормістпроект»
#35812763
Пошук по цьому переможцю
Переможець 8 494 080 UAH з ПДВ 04.03.2019 15:03

Документи

25.02.2019 13:25
edr_identification.yaml
26.02.2019 18:30
sign.p7s

Документи

26.02.2019 18:32
edr_identification.yaml
01.03.2019 12:45
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 04.03.2019 15:03

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ «Інститут «Київдормістпроект»
Пошук по цьому переможцю
#35812763
8 494 080 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Номер ТКДМП-1903/27-10
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
ТКДМП-1903-27-10.pdf Укладений
8 494 080
21.03.2019 10:54
21.03.2019
sign.p7s Укладений
21.03.2019 10:55

Зміни до договору

Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 21.03.2019 10:59
Опис змін: Зміни реквізитів
Номер договору: 1
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 20.08.2019 11:24
Опис змін: 1. Пункт 4.1 зміна фінансування на 2019 рік (зменшення) 2. Пункт 2 внесення змін до додатку №2 до Договору
Номер договору: 2
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 06.09.2019 16:35
Опис змін: Внесено зміни щодо порядку розрахунків.
Номер договору: 3
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 23.12.2019 10:05
Опис змін: 1. Зменшено обсяги фінансування на 2019 рік 2. Додаток №2 - в новій редакції. 3. Змінено реквізити Виконавця Лист ДТІ від 21.12.2019 №053-13487
Номер договору: 4
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 417 100
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 5

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Чисельні завантаження документів - 4

Тендери, у яких документація (вкладені файли) оновлювалась (доповнювалась) замовником більше трьох разів

Технічний учасник - Так

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

Звернення за роз'ясненнями - 3

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зміна сторонніх показників - 4

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання