Засоби дезінфікуючі

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-01-11-000443-c
  • 24450000-3 - Агрохімічна продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальний заклад "Криворізький дитячий будинок-інтернат" Дніпропетровської обласної ради"
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Контактна особа замовника
Любовь Леонидовна Гурова, +380974209889 , krivoy_rog_detskii_dom@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Кривий Ріг, 50008, Дніпропетровська область, вулиця Володимира Великого, 42А
Дата укладення договору
6.02.19
Переможець
ФОП Кононенко Наталія Миколаївна
Очікувана вартість
36 664 UAH з ПДВ
Сума договору
36 234 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 7.02.19
  • Відгуки 2
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Умови закупівлі:

Дуже шкода Учасника. В Дніпропетровській області всім відомо, що керівництво закладу вимагає від постачальників 40% відкату. Ганьба цьому казнакраду!

Умови закупівлі:

Замовник-корупціонер провів чергову закупівлю у "свого" постачальника, після чого посадові особи отримають 40% хабаря від вартості закупівлі. Спочатку корупціонер прописав в документації торгів вимоги до предмету закупівлі, які містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
В документації закупівлі сформовані дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які характерні тільки певним торговим маркам зазначеним в документації, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим.
Технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин. Жоден наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів! Вказані температурні режими зберігання - не нижче +5С!!!! Ви хоча б читаєте перед публікацією, що вам рекомендує писати ваш постачальник???
Зазначення КОНКРЕТНИХ дезінфікуючих засобів одного виробника свідчить про те, що Замовник-корупціонер навмисно маніпулює такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця.
Таким чином, викладені Медико-технічні вимоги суперечить основним принципам встановлених Наказу ДП "Зовнішторгвидав України" від 13 квітня 2016 року № 35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель», а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує вимоги п. 6.2 , 6.4. Наказу ДП "Зовнішторгвидав України" від 13 квітня 2016 року № 35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель» та п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
Ми запропонували повні еквіваленти за такими характеристиками, як: групи діючих речовин, спектр антимікробної дії, призначення, клас безпеки, режими використання. Саме за такими характеристиками визначають еквівалентність державні профільні установи Запропоновані нами засоби в РАЗИ економічніші! Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти,що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні. Замовник заздалегідь запланував у переможці Учасника, з яким є корупційні домовленості, та незаконну аргументацію для відхилення небажаних пропозицій.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 16.01.2019 11:49

Подання пропозицій:

21.01.2019 11:49

Початок аукціону:

22.01.2019 11:26

Очікувана вартість
36 664 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
183 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

119 кілограм
Засоби дезінфікуючі
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

14.01.2019 14:13
14.01.2019 14:13
11.01.2019 10:51

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-01-11-000443-c.a1

Статус:
Вирішена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК", Код ЄДРПОУ:38516299
Дата подання: 28.01.2019 10:05
Замовник-корупціонер провів чергову закупівлю у "свого" постачальника, після чого посадові особи отримають 40% хабаря від вартості закупівлі. Спочатку корупціонер прописав в документації торгів вимоги до предмету закупівлі, які містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
В документації закупівлі сформовані дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які характерні тільки певним торговим маркам зазначеним в документації, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим.
Ваші технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин. Жоден наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів! Вказані температурні режими зберігання - не нижче +5С!!!! Ви хоча б читаєте перед публікацією, що вам рекомендує писати ваш постачальник???
Зазначення КОНКРЕТНИХ дезінфікуючих засобів одного виробника свідчить про те, що Замовник-корупціонер навмисно маніпулює такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця.
Таким чином, викладені Вами Медико-технічні вимоги суперечить основним принципам встановлених Наказу ДП "Зовнішторгвидав України" від 13 квітня 2016 року № 35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель», а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, Ваші технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує вимоги п. 6.2 , 6.4. Наказу ДП "Зовнішторгвидав України" від 13 квітня 2016 року № 35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель» та п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
Ми запропонували повні еквіваленти за такими характеристиками, як: групи діючих речовин, спектр антимікробної дії, призначення, клас безпеки, режими використання. Саме за такими характеристиками визначають еквівалентність державні профільні установи Запропоновані нами засоби в РАЗИ економічніші! Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти,що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні. Замовник заздалегідь запланував у переможці Учасника, з яким є корупційні домовленості, та незаконну аргументацію для відхилення небажаних пропозицій. А це вже привід для антикорупційного розслідування перевіряючими органами, куди ми направляємо лист. Вимагаємо повернути нашу пропозицію до розгляду, провести неупереджену оцінку. В іншому випадку ми звернемося з відповідними заявами до розпорядника коштів, Державної аудиторської служби України, Антикорупційного бюро та представників Громадського контролю з метою перешкоджання протиправних корупційних дій Замовника.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

29.01.2019 15:59
Шановний учаснику! Розглянувши Ваше звернення, звертаємо Вашу увагу на те, що процедура проведення допорогової закупівлі не регулюється законом України « Про публічні закупівлі»(далі Закон), а порядок проведення допорогових закупівель, затверджений наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 р. № 35 (далі –Порядок) не є нормативно – правовим актом, обов’язковим для виконання. Згідно п. 6.3. Порядку «під час оголошення Закупівлі Заявник розміщує в Системі інформацію про предмет, очікувану вартість Закупівлі, умови договору, порядок і умови проведення закупівлі, строк подання пропозицій, а також вимоги до Учасника та іншу інформацію,яку він вважає необхідною для проведення закупівлі.
Згідно п. 6.4. даного Порядку «у вимогах до предмета Закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку або виробника, Замовник може вказати, які аналоги та / або еквіваленти прийматимуться у пропозиціях Учасників. Тому, Порядок не обмежує права Замовника допорогової закупівлі встановлювати відносно предмету закупівлі вимоги, які Замовник вважає необхідними, у тому числі з точки зору ефективності застосування та /або досвіду використання тієї чи іншої продукції (товару) у своїй діяльності, а також особливостей організації тих процесів, в яких така продукція використовується.
Таким чином чинне законодавство України надає Замовнику право самостійно обирати предмет закупівлі та визначати його характеристики. Значення «еквівалент» в допорогових закупівлях є правом Замовника, а не обов’язком та при використанні допорогової закупівлі Замовник має право закуповувати конкретний предмет закупівлі, без передбачення можливості поставки еквівалента.
Замовник у протоколі дискваліфікації надав чітке роз’яснення, що саме не влаштовує його у Вашій пропозиції. Ви пропонуєте товар, який не відповідає поставленим умовам допорогової закупівлі, отже ми маємо стовідсоткове право відхилити Вашу пропозицію. Насамперед ціль нашого закладу – це надання високоякісного догляду та медичної допомоги дітям – інвалідам та будь – яким чином не нашкодити ані вихованцям, ані співробітникам, у т. ч. медичному персоналу, який контактує із дезінфікуючими засобами. Саме тому придбання еквівалентного товару не передбачено умовами закупівлі. При розробці технічних показників та вибору продукції Замовник керується практикою використання тих чи інших дезінфікуючих засобів в роботі, а також закладом обирається найкраще по економії використання, безпеці, впливу на стан здоров’я персоналу, тощо. Такий критерій вибору товару має на меті придбати саме ту продукцію, яка буде найбільш економічно вигідною протягом бюджетного року, що унеможливить здійснення повторної процедури закупівлі у зв’язку із непрактичністю товару тощо, що може потягнути за собою додаткові витрачання бюджетних коштів.
Замовником не вчинено жодних протизаконних дій. Згідно чинного законодавства Замовник має право самостійно обирати предмет закупівлі, та наголошуємо, що жоден учасник не має право тиснути на нас, та нав’язувати певний товар (що робить Ваша організація!).
Крім того, Ваша вимога, де ви публічно звинувачуєте (та стверджуєте) посадових осіб нашої установи у вчиненні корупційних дій, не маючи жодних на це підстав, дає нам повне право звернутися до суду з позовом про публічний наклеп, аби захистити права , інтереси, працівників , а також чесне ім’я та репутацію установи.
Ваша вимога – це стовідсотковий прямий тиск на наш заклад, яка змушує звернутися також до Державної аудиторської служби України, Антикорупційного бюро України та висвітлити все це у засобах масової інформації.
Підсумовуючи вищевикладене підстав для задоволення Ваших вимог не вбачаємо.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Номер вимоги: UA-2019-01-11-000443-c.a2

Статус:
Вирішена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК", Код ЄДРПОУ:38516299
Дата подання: 29.01.2019 16:46
Враховуючи вже не перший рік закупівель протизаконну корупційну позицію хабарника, остервеніле бажання виправдати свої корупційні дії, ми напрпавляємо листи до вказаних у попередній вимозі контролюючі органи з метою притягнення до відповідальності посадових осіб-корупціонерів!

Рішення замовника: Вимога не задоволена

30.01.2019 09:05
В нашому оголошенні вказані необхідні засоби з відповідними технічними вимогами. Враховуючи всі вимоги до дезінфікуючих засобів, що використовуються в нашій установі, запропоновані Вами засоби не відповідають вимогам закупівлі.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Аукціон

Початок:
22.01.2019 11:26
Завершення:
22.01.2019 11:47

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 22.01.2019 11:47

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК"
Пошук по цьому учаснику
27 980 UAH з ПДВ 27 980 UAH з ПДВ Документи
ФОП Кононенко Наталія Миколаївна
Пошук по цьому учаснику
36 234 UAH з ПДВ 36 234 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

17.01.2019 08:43
Хлоросан.pdf
17.01.2019 08:43
Кваліфікація.pdf
17.01.2019 08:43
ЕконормDEZ РП.pdf

Публічні документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК"
#38516299
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 27 980 UAH з ПДВ 25.01.2019 16:09
ФОП Кононенко Наталія Миколаївна
#2802310220
Пошук по цьому переможцю
Переможець 36 234 UAH з ПДВ 31.01.2019 08:42

Документи

25.01.2019 16:09
дез 1.jpg
25.01.2019 16:09
дез 2.jpg

Документи

31.01.2019 08:42
дезін 1.jpg

Переможець

Дата і час публікації: 31.01.2019 08:42

Учасник Пропозиція Документи
ФОП Кононенко Наталія Миколаївна
Пошук по цьому переможцю
#2802310220
36 234 UAH з ПДВ Документи

Документи

31.01.2019 08:42
дезін 1.jpg

Укладений договір


Строк дії 06.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 14
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Дез.сред. 1.jpg Укладений
36 234
07.02.2019 15:16
06.02.2019
Дез.сред. 4.jpg Укладений
36 234
07.02.2019 15:16
06.02.2019
Дез.сред. 3.jpg Укладений
36 234
07.02.2019 15:16
06.02.2019
Дез.сред. 2.jpg Укладений
36 234
07.02.2019 15:16
06.02.2019

Виконання договору

Строк дії за договором: 06.02.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 36 234
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 2

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання