Теплова енергія

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-01-24-003236-b
  • 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Марія Андріївна Яцина, +380473342423 , grupacgo@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Сміла, 20700, Черкаська область, вул. Перемоги, 18
Дата укладення договору
1.02.19
Очікувана вартість
7 603 114.41 UAH з ПДВ
Сума договору
7 603 114.41 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 8.02.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі (посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі).
Згідно з ч. 2 ст. 5 Закону України «Про природні монополії» Антимонопольним комітетом України (далі - Комітет) ведеться зведений перелік суб’єктів природних монополій на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють суб’єкти природних монополій – національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.
Згідно з Порядком складання та ведення НКРЕКП реєстру суб’єктів природних монополій, затвердженого постановою НКРЕКП від 19 березня 2015 року №826, внесення до Реєстру відомостей про суб’єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сферах централізованого водопостачання та водовідведення, транспортування теплової енергії відповідно до ліцензій, виданих Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, здійснюється на підставі інформації, наданої до НКРЕКП Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями за формою, наведеною в додатку 2 до цього Порядку, не пізніше 5 числа кожного місяця.
Відомості щодо суб’єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, вносяться НКРЕКП до Реєстру станом на останнє число звітного місяця.
Реєстр розміщується щомісяця не пізніше 7 числа на офіційному веб-сайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua/), відомості з якого щомісяця до 10 числа на електронних та паперових носіях подаються до Антимонопольного комітету України.
Крім цього, Замовник здійснює закупівлю послуг згідно з предметом закупівлі в Учасника у зв’язку з відсутністю конкуренції щодо вибору постачальника з технічних причин, оскільки мережі Замовника приєднані безпосередньо до потужностей Учасника.
Враховуючи ті обставини, що відомості щодо Учасників внесені до зведеного переліку суб’єктів природних монополій, а також розгалуженість технологічних мереж, надавання послуг згідно предмету закупівлі іншими учасниками не є можливим, а тому з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» Замовнику необхідно застосувати переговорну процедуру закупівлі.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС» належить до суб’єктів природної монополії на ринку теплопостачання в межах м. Сміла, Черкаської області (порядковий номер 18 в Реєстрі суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, захоронення побутових відходів станом на 31.12.2018 року в Черкаській області, що формується Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, що опублікований на офіційному веб - сайті НКРЕКП). Зважаючи на вищенаведене, отримання теплової енергії неможливе від інших постачальників, окрім як від Комунального підприємства ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС».

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО" є єдиним постачальником теплової енергії та балансоутримувачем відповідних мереж і здійснює транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами за адресами підпорядкованих закладів Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради та належить до суб’єктів природної монополії на ринку теплопостачання в межах м. Сміла, Черкаської області (порядковий номер 13 в Реєстрі суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, захоронення побутових відходів станом на 31.12.2018 року в Черкаській області, що формується Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, що опублікований на офіційному веб - сайті НКРЕКП). Зважаючи на вищенаведене, отримання теплової енергії неможливе від інших постачальників, окрім як від Комунального підприємства "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО".

ТОВ «СМІЛА-ТЕПЛО-2017» має котельню, яка розташована поряд з ДНЗ№12 «Ромашка». Котельня має 4 котли потужністю по 500 кВт з системою золовидалення та автоматикою, робочим тиском в системі опалення до 0,3 МГП, з унікальною та особливою функціональністю – основним видом палива є пілети.
ТОВ «СМІЛА-ТЕПЛО-2017» надає послуги по опаленню ДНЗ№12 «Ромашка» за адресою: вул. Павлова, 32.
Постачання теплової енергії можливе виключно з ресурсів ТОВ «СМІЛА-ТЕПЛО-2017», безпосередньо через теплові мережі згідно ліцензії, виданої розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації №660 від 25.10.2017року. ТОВ «СМІЛА-ТЕПЛО-2017» рішенням виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області №390 від 02.11.2018 року встановлено тариф на виробництво теплової енергії в розмірі 2281,56 грн./Гкал (без ПДВ), що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії. Неукладання договору з ТОВ «СМІЛА-ТЕПЛО-2017» - єдиним постачальником теплової енергії, призведе до зупинки надання послуг ДНЗ №12. З урахуванням зазначеного вище, та з метою дотримання законодавства у сфері публічних закупівель, недопущення виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з відсутністю теплопостачання Управлінням освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради прийнято рішення здійснити закупівлю теплової енергії шляхом застосування переговорної процедури закупівлі у учасника – ТОВ «СМІЛА-ТЕПЛО-2017» на підставі пункту 2 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2017р., а саме: відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним виробником та постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.

На території міжшкільного навчально-виробничого комбінату обладнано котельню на альтернативному виді палива, яка належить ТОВ «Компанія АДЕП». Котельня має два котли «Альтеп» номінальною теплопродуктивністю 31 кВт кожен, з системою золовидалення та автоматикою. Основним видом палива є деревина. Дана котельня опалює приміщення міжшкільного навчально-виробничого комбінату, у зв’язку з відсутністю технічної можливості підключення цього приміщення до централізованого постачання теплової енергії.
ТОВ «Компанія АДЕП» рішенням виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області №392 від 02.11.2018 року встановлено тариф на виробництво теплової енергії в розмірі 1752,60 грн./Гкал (без ПДВ), що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії. Неукладання договору з ТОВ «Компанія АДЕП» - єдиним постачальником теплової енергії для означеної вище будівлі навчального закладу, призведе до призупинення освітнього процесу у Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.
З урахуванням зазначеного вище, та з метою дотримання законодавства у сфері публічних закупівель, недопущення виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з відсутністю теплопостачання Управлінням освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради прийнято рішення здійснити закупівлю теплової енергії шляхом застосування переговорної процедури закупівлі у учасника ТОВ «Компанія АДЕП»
Замовник здійснює закупівлю послуг згідно з предметом закупівлі в Учасника в зв’язку з відсутністю конкуренції щодо вибору постачальника з технічних причин, оскільки мережі Замовника приєднані безпосередньо до потужностей Учасника.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Тендерна документація

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання