ГБН Г.1-218-182:2011 Послуги з поточного дрібного ремонту автомобільних доріг державного значення Волинської області. Ремонт дорожнього одягу та покриття 8118 м2 (45233142-6 Ремонт доріг) GBN G.1-218-182: 2011 Services for the current minor repair public road of national importance of the Volyn region. Repair of road clothing and coating 8118m2 (45233142-6 road repairs)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-02-20-000385-a
  • 45233142-6 - Ремонт доріг
  • Завершена
Найменування замовника:
Служба автомобільних доріг у Волинській області
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Пилипчук Руслан Володимирович, 380507833341 , sadtender@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Луцьк, 43000, Волинська область, Вул. Рівненська, будинок 52-Б
Дата укладення договору
16.04.19
Переможець
ТОВ "ІДЕЯ"
Очікувана вартість
4 898 940 UAH з ПДВ
Сума договору
4 879 266 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 16.04.19
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Умови закупівлі:

Шановний Замовнику!
Нашою громадською організацією було здійснено моніторинг оголошеної Вами закупівлі № UA-2019-02-20-000385-a та виявлено наступне.
П.6 розділу І тендерної документації передбачено надання учасниками оригіналів або завірених учасником копій документів, які підтверджують наявність власної або орендованої атестованої/акредитованої служби контролю якості (лабораторії).
Звертаємо Вашу увагу, що технічний нагляд та приймання робіт забезпечуються Замовником - у кожній обласній службі автомобільних доріг є відділ якості, технічного контролю і нових технологій (укомплектований сертифікованими інженерами з технічного нагляду) та лабораторія (акредитована на проведення необхідних вимірювань, у переважній більшості служб), які слідкують за якістю ремонтних робіт та експлуатаційного утримання.
Відповідно до Положення про Державне агентство автомобільних доріг України, "Укравтодор" забезпечує належну якість робіт з проектування, будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування, а також проводить моніторинг будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг. Крім того, існує ДП "Науково-технічний центр "Дорожній контроль якості" (до 04.07.2017 - ДП "Дорцентр"), яке підпорядковане "Укравтодору" і з 2002 виконує на його замовлення та на замовлення обласних служб, контроль і моніторинг якості.
Відповідно до п.4, 5, 11 Вимог щодо проведення контролю якості робіт з нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1065, Замовник забезпечує здійснення технічного нагляду за будівництвом автомобільних доріг загального користування. Для здійснення технічного нагляду за будівництвом автомобільних доріг загального користування та розроблення вимог і рекомендацій щодо вдосконалення організаційних і технологічних підходів до виконання дорожніх робіт замовник має право залучати інженера-консультанта. Інженер-консультант зобов’язаний: здійснювати контроль за якістю та обсягами виконаних підрядником дорожніх робіт; проводити нагляд за здійсненням підрядником вхідного та операційного контролю, зокрема перевіряти наявність документів, що засвідчують якість дорожньо-будівельних матеріалів, виробів та конструкцій, які надходять до місця виконання дорожніх робіт (технічних паспортів, сертифікатів відповідності, результатів лабораторних випробувань); здійснювати в рамках технічного нагляду за будівництвом автомобільних доріг загального користування суцільний або вибірковий контроль за якістю та обсягами виконаних дорожніх робіт з використанням візуального та інструментальних методів контролю; та ін.
Враховуючи вищенаведене, вимога про наявність у підрядника акредитованої служби контролю якості вбачається недоцільною.
Згідно п.2 розділу тендерної документації «Оцінка тендерної пропозиції», у випадку відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, та розгляду наступної тендерної пропозиції учасник, пропозиція якого є найбільш економічно вигідною, свою договірну ціну у вигляді сканованої копії в форматі PDF і в електронному вигляді в форматі програмного комплексу та розрахунки договірної ціни у вигляді сканованої копії в форматі PDF і в електронному вигляді в форматі програмного комплексу, приведені у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону*, надає (завантажує в Систему) протягом 2 (двох) робочих днів з дня оприлюднення інформації про відхилення тендерної пропозиції попереднього учасника.
Замовник відхиляє тендерну пропозицію учасника у разі, якщо учасник не надав (не завантажив в Систему) протягом 2 (двох) робочих днів з дня проведення Аукціону/оприлюднення інформації про відхилення тендерної пропозиції попереднього учасника/ свою договірну ціну у вигляді сканованої копії в форматі PDF і в електронному вигляді в форматі програмного комплексу та розрахунки договірної ціни у вигляді сканованої копії в форматі PDF і в електронному вигляді в форматі програмного комплексу, приведені у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону*.
Звертаємо Вашу увагу, що згідно ч.3 ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі» відлік строків для надання учасником (переможцем) документів розпочинається з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, а не з дати відхилення тендерної пропозиції попереднього учасника.
Вказана Вами вимога змушує учасників, яких ще не визначено переможцями (і, можливо, не буде визначено переможцями), в оперативному порядку отримувати довідки та готувати інші документи, що є додатковим технічним та фінансовим навантаженням на учасників і не відповідає чинному законодавству про закупівлі.
Крім того, статтею 30 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено вичерпний перелік підстав для відхилення тендерної пропозиції учасника/переможця, серед яких відсутня така підстава, як ненадання договірної ціни протягом 2 (двох) робочих днів з дня проведення Аукціону/оприлюднення інформації про відхилення тендерної пропозиції попереднього учасника.
Встановлення додаткових підстав для відхилення тендерних пропозицій є порушенням Закону України «Про публічні закупівлі».
Згідно Додатку 2 до тендерної документації, для підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у торгах, учасник у складі своєї пропозиції надає наступні документи:
1. Оригінал або копію Виписки, або Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
2. Оригінал або копію відомостей з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) (для юридичних осіб).
Звертаємо Вашу увагу, що згідно ч.3 ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Уповноважений орган щороку до 20 січня та додатково в разі потреби оприлюднює інформацію про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним, на веб-порталі Уповноваженого органу.
17.01.2019 року Міністерство економічного розвитку і торгівлі оприлюднило лист «Щодо інформації про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним» № 3304-04/1983-06. У цьому листі МЕРТ посилається на роз’яснення Міністерства юстиції №50858/23866-26-18/8.4.4 від 19.12.2018 року, в яких зазначено, що частиною першою статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – Закон про реєстрацію)» встановлено, що відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР), є відкритими та загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних). Відповідно до абзацу першого частини другої статті 11 Закону про реєстрацію відомості, що містяться в ЄДР, надаються, зокрема, у вигляді безоплатного доступу через портал електронних сервісів до відомостей з ЄДР, які є актуальні на момент запиту (у тому числі, про відокремлені підрозділи юридичної особи), - шляхом їх пошуку за повним чи скороченим найменуванням, іменем, ідентифікаційним кодом, реєстраційним номером облікової картки платника податків, серією та номером паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта), перегляду, копіювання та роздруковування.
Отже, ваша вимога про надання учасниками сканованої копії відомостей з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України не відповідає чинному законодавству.
Враховуючи наведене, з метою усунення порушень, просимо Вас внести зміни в тендерну документацію, усунувши вимоги, які не відповідають законодавству про публічні закупівлі.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 15.03.2019 09:00

Оскарження умов:

до 21.03.2019 00:00

Подання пропозицій:

25.03.2019 09:00

Початок аукціону:

03.04.2019 12:05

Очікувана вартість
4 898 940 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
48 989 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

8118 метри квадратні
ГБН Г.1-218-182:2011 Послуги з поточного дрібного ремонту автомобільних доріг державного значення Волинської області. Ремонт дорожнього одягу та покриття 8118 м2 (45233142-6 Ремонт доріг)
ДК 021:2015: 45233142-6 — Ремонт доріг

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "ІДЕЯ" Документи
Опубліковано
Документи
ПрАТ "Ковельське ШБУ-63" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

25.03.2019 09:00
edr_identification.yaml
28.03.2019 14:23
sign.p7s

Публічні документи

22.03.2019 13:08
7Статут.pdf
22.03.2019 13:08
14 Ліцензія.PDF
22.03.2019 13:17
sign.p7s
22.03.2019 13:17
sign.p7s
22.03.2019 13:17
sign.p7s

Документи

25.03.2019 09:00
edr_identification.yaml
28.03.2019 14:22
sign.p7s

Публічні документи

22.03.2019 14:51
Додаток 1.PDF
22.03.2019 14:51
Додаток 2-1.pdf
22.03.2019 14:51
Додаток 3.pdf
22.03.2019 14:51
Додаток 4.PDF
22.03.2019 14:56
sign.p7s
22.03.2019 14:51
Додаток 2-2.pdf
22.03.2019 14:51
Додаток 5.PDF
22.03.2019 14:51
110.rar
22.03.2019 14:56
sign.p7s

Аукціон

Початок:
03.04.2019 12:05
Завершення:
03.04.2019 12:26

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 03.04.2019 12:26

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
4 879 266 UAH з ПДВ 4 879 266 UAH з ПДВ Документи
ПрАТ "Ковельське ШБУ-63"
Пошук по цьому учаснику
4 897 022 UAH з ПДВ 4 897 022 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

05.04.2019 09:16
sign.p7s
22.03.2019 13:17
sign.p7s
22.03.2019 13:17
sign.p7s
22.03.2019 13:08
14 Ліцензія.PDF
22.03.2019 13:08
7Статут.pdf

Публічні документи

22.03.2019 14:56
sign.p7s
22.03.2019 14:56
sign.p7s
22.03.2019 14:51
110.rar
22.03.2019 14:51
Додаток 5.PDF
22.03.2019 14:51
Додаток 4.PDF
22.03.2019 14:51
Додаток 3.pdf
22.03.2019 14:51
Додаток 2-2.pdf
22.03.2019 14:51
Додаток 2-1.pdf
22.03.2019 14:51
Додаток 1.PDF

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ІДЕЯ"
#32616122
Пошук по цьому переможцю
Переможець 4 879 266 UAH з ПДВ 04.04.2019 15:48

Переможець

Дата і час публікації: 04.04.2019 15:48

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ІДЕЯ"
Пошук по цьому переможцю
#32616122
4 879 266 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 16.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер №01.4/4/19
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір №01.4-4-19.pdf Укладений
4 879 266
16.04.2019 15:35
16.04.2019
sign.p7s Укладений
16.04.2019 15:36

Зміни до договору

Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 23.04.2019 14:54
Опис змін: Зміна реквізитів.
Номер договору: Додаткова угода №27/19, договір №01.4/4/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 14.06.2019 13:55
Опис змін: Внесення змін в Додаток №2 до договору План фінансування.
Номер договору: №01.4/4/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 23.08.2019 09:49
Опис змін: Внесення змін в Додаток №2 до договору "План фінансування".
Номер договору: №46/19
Контракт:

Ризик-індикатор

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зміна сторонніх показників - 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання