Електрична енергія (електрична енергія (універсальна послуга)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-03-01-001151-b
  • 09310000-5 - Електрична енергія
  • Завершена
Найменування замовника:
Львівська регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.
Тип закупівлі
Переговорна процедура
Контактна особа замовника
Гаргіль Юра Михайлович, 380322970772 , jurist.vet@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Львів, 79000, Львівська область, Чайковського, 17
Дата укладення договору
18.03.19
Очікувана вартість
284 067.92 UAH з ПДВ
Сума договору
284 067.92 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 20.03.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 4 Якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тедерній документації
Обгрунтування
Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі Постачання «ДК 021-2015-09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія (універсальна послуга)» здійснюється за регульованими тарифами, які встановлені відповідними нормативно-правовими актами (Постанова КМУ 04.02.2010 № 105 «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією»). ТОВ Волиньелектрозбуд, є ліцензіатом з постачання енергії електричної, що належать до суб’єктів господарювання які займають монопольне становище на ринку міста Луцьк. Відповідно до вищенаведеного відсутня конкуренція на товар, якій може бути поставлений тільки певним постачальником.
Зважаючи на необхідність своєчасно отримувати електричну енергію (універсальна послуга) та з метою не допустити створення ситуації що становить загрозу для роботи слу прийнято рішення щодо застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.2 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. а саме «відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи».
ТОВ Волиньелектрозбуд, є суб’єктом господарювання який здійснює господарську діяльність на ринку послуг з постачання енергії електричної за регульованими тарифами та відповідно до ст. 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції» займає монопольне (домінуюче) становище на вказаному ринку у територіальних межах м. Луцьк, із часткою 100 % (в межах власних діючих мереж), доцільно застосувати переговорну процедуру закупівлі. Згідно з пунктом 93 частини 1 статті 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 р. № 2019-VIII(далі Закону - № 2019), універсальна послуга — постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України.
У Законі № 2019 стаття 63 регулює питання надання універсальних послуг. Універсальні послуги постачальники таких послуг надають виключно побутовим та малим непобутовим споживачам. Отже, ті замовники, які є такими споживачів, на закупівлю електричної енергії проводять переговорну процедуру з постачальником універсальних послуг, оскільки в межах території здійснення діяльності одного постачальника універсальних послуг не допускається здійснення діяльності іншими постачальниками універсальних послуг. На сьогоднішній день на території Луцької області немає жодного альтернативного підприємства, яке б здійснювало постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, окрім ТОВ Волиньелектрозбуд.
Постачання «ДК 021-2015-09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія (універсальна послуга)» здійснюється за регульованими тарифами, які встановлені відповідними нормативно-правовими актами (Постанова КМУ 04.02.2010 № 105 «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією»). ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» є ліцензіатом з постачання енергії електричної, що належать до суб’єктів господарювання які займають монопольне становище на ринку міста Чернівці. Відповідно до вищенаведеного відсутня конкуренція на товар, якій може бути поставлений тільки певним постачальником.
Зважаючи на необхідність своєчасно отримувати електричну енергію (універсальна послуга) та з метою не допустити створення ситуації що становить загрозу для роботи служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті прийнято рішення щодо застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.2 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. а саме «відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи».
ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія», є суб’єктом господарювання який здійснює господарську діяльність на ринку послуг з постачання енергії електричної за регульованими тарифами та відповідно до ст. 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції» займає монопольне (домінуюче) становище на вказаному ринку у територіальних межах м. Чернівці, із часткою 100 % (в межах власних діючих мереж), доцільно застосувати переговорну процедуру закупівлі. Згідно з пунктом 93 частини 1 статті 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 р. № 2019-VIII(далі Закону - № 2019), універсальна послуга — постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України.
У Законі № 2019 стаття 63 регулює питання надання універсальних послуг. Універсальні послуги постачальники таких послуг надають виключно побутовим та малим непобутовим споживачам. Отже, ті замовники, які є такими споживачів, на закупівлю електричної енергії проводять переговорну процедуру з постачальником універсальних послуг, оскільки в межах території здійснення діяльності одного постачальника універсальних послуг не допускається здійснення діяльності іншими постачальниками універсальних послуг. На сьогоднішній день на території Чернівецької області немає жодного альтернативного підприємства, яке б здійснювало постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, окрім ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія».
Постачання «ДК 021-2015-09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія (універсальна послуга)» здійснюється за регульованими тарифами, які встановлені відповідними нормативно-правовими актами (Постанова КМУ 04.02.2010 № 105 «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією»). ТзОВ «Прикарпатенерготрейд» є ліцензіатом з постачання енергії електричної, що належать до суб’єктів господарювання які займають монопольне становище на ринку міста Івано-Франківська. Відповідно до вищенаведеного відсутня конкуренція на товар, якій може бути поставлений тільки певним постачальником.
Зважаючи на необхідність своєчасно отримувати електричну енергію (універсальна послуга) та з метою не допустити створення ситуації що становить загрозу для роботи служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті прийнято рішення щодо застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.2 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. а саме «відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи».
ТзОВ «Прикарпатенерготрейд», є суб’єктом господарювання який здійснює господарську діяльність на ринку послуг з постачання енергії електричної за регульованими тарифами та відповідно до ст. 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції» займає монопольне (домінуюче) становище на вказаному ринку у територіальних межах м. Івано-Франківська, із часткою 100 % (в межах власних діючих мереж), доцільно застосувати переговорну процедуру закупівлі. Згідно з пунктом 93 частини 1 статті 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 р. № 2019-VIII(далі Закону - № 2019), універсальна послуга — постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України.
У Законі № 2019 стаття 63 регулює питання надання універсальних послуг. Універсальні послуги постачальники таких послуг надають виключно побутовим та малим непобутовим споживачам. Отже, ті замовники, які є такими споживачів, на закупівлю електричної енергії проводять переговорну процедуру з постачальником універсальних послуг, оскільки в межах території здійснення діяльності одного постачальника універсальних послуг не допускається здійснення діяльності іншими постачальниками універсальних послуг. На сьогоднішній день на території Івано-Франківської області немає жодного альтернативного підприємства, яке б здійснювало постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, окрім ТзОВ «Прикарпатенерготрейд».
Постачання «ДК 021-2015-09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія (універсальна послуга)» здійснюється за регульованими тарифами, які встановлені відповідними нормативно-правовими актами (Постанова КМУ 04.02.2010 № 105 «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією»). Рівенська обласна енергопостачальна компанія є ліцензіатом з постачання енергії електричної, що належать до суб’єктів господарювання які займають монопольне становище на ринку міста Рівне. Відповідно до вищенаведеного відсутня конкуренція на товар, якій може бути поставлений тільки певним постачальником.
Зважаючи на необхідність своєчасно отримувати електричну енергію (універсальна послуга) та з метою не допустити створення ситуації що становить загрозу для роботи служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті прийнято рішення щодо застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.2 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. а саме «відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи».
Рівенська обласна енергопостачальна компанія, є суб’єктом господарювання який здійснює господарську діяльність на ринку послуг з постачання енергії електричної за регульованими тарифами та відповідно до ст. 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції» займає монопольне (домінуюче) становище на вказаному ринку у територіальних межах м. Рівне, із часткою 100 % (в межах власних діючих мереж), доцільно застосувати переговорну процедуру закупівлі. Згідно з пунктом 93 частини 1 статті 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 р. № 2019-VIII(далі Закону - № 2019), універсальна послуга — постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України.
У Законі № 2019 стаття 63 регулює питання надання універсальних послуг. Універсальні послуги постачальники таких послуг надають виключно побутовим та малим непобутовим споживачам. Отже, ті замовники, які є такими споживачів, на закупівлю електричної енергії проводять переговорну процедуру з постачальником універсальних послуг, оскільки в межах території здійснення діяльності одного постачальника універсальних послуг не допускається здійснення діяльності іншими постачальниками універсальних послуг. На сьогоднішній день на території Рівненської області немає жодного альтернативного підприємства, яке б здійснювало постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, окрім Рівенська обласна енергопостачальна компанія.
Постачання «ДК 021-2015-09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія (універсальна послуга)» здійснюється за регульованими тарифами, які встановлені відповідними нормативно-правовими актами (Постанова КМУ 04.02.2010 № 105 «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією»). Чортківський РЕМ ПАТ «Тернопільобленерго» є ліцензіатом з постачання енергії електричної, що належать до суб’єктів господарювання які займають монопольне становище на ринку міста Тернопіль. Відповідно до вищенаведеного відсутня конкуренція на товар, якій може бути поставлений тільки певним постачальником.
Зважаючи на необхідність своєчасно отримувати електричну енергію (універсальна послуга) та з метою не допустити створення ситуації що становить загрозу для роботи служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті прийнято рішення щодо застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.2 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. а саме «відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи».
Чортківський РЕМ ПАТ «Тернопільобленерго», є суб’єктом господарювання який здійснює господарську діяльність на ринку послуг з постачання енергії електричної за регульованими тарифами та відповідно до ст. 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції» займає монопольне (домінуюче) становище на вказаному ринку у територіальних межах м. Тернопіль, із часткою 100 % (в межах власних діючих мереж), доцільно застосувати переговорну процедуру закупівлі. Згідно з пунктом 93 частини 1 статті 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 р. № 2019-VIII(далі Закону - № 2019), універсальна послуга — постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України.
У Законі № 2019 стаття 63 регулює питання надання універсальних послуг. Універсальні послуги постачальники таких послуг надають виключно побутовим та малим непобутовим споживачам. Отже, ті замовники, які є такими споживачів, на закупівлю електричної енергії проводять переговорну процедуру з постачальником універсальних послуг, оскільки в межах території здійснення діяльності одного постачальника універсальних послуг не допускається здійснення діяльності іншими постачальниками універсальних послуг. На сьогоднішній день на території Тернопільської області немає жодного альтернативного підприємства, яке б здійснювало постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, окрім Чортківський РЕМ ПАТ «Тернопільобленерго».
Постачання «ДК 021-2015-09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія (універсальна послуга)» здійснюється за регульованими тарифами, які встановлені відповідними нормативно-правовими актами (Постанова КМУ 04.02.2010 № 105 «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією»). ТОВ «Закарпаттяенергозбут» є ліцензіатом з постачання енергії електричної, що належать до суб’єктів господарювання які займають монопольне становище на ринку міста Ужгород. Відповідно до вищенаведеного відсутня конкуренція на товар, якій може бути поставлений тільки певним постачальником.
Зважаючи на необхідність своєчасно отримувати електричну енергію (універсальна послуга) та з метою не допустити створення ситуації що становить загрозу для роботи служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті прийнято рішення щодо застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.2 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. а саме «відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи».
ТОВ «Закарпаттяенергозбут», є суб’єктом господарювання який здійснює господарську діяльність на ринку послуг з постачання енергії електричної за регульованими тарифами та відповідно до ст. 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції» займає монопольне (домінуюче) становище на вказаному ринку у територіальних межах м. Ужгород, із часткою 100 % (в межах власних діючих мереж), доцільно застосувати переговорну процедуру закупівлі. Згідно з пунктом 93 частини 1 статті 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 р. № 2019-VIII(далі Закону - № 2019), універсальна послуга — постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України.
У Законі № 2019 стаття 63 регулює питання надання універсальних послуг. Універсальні послуги постачальники таких послуг надають виключно побутовим та малим непобутовим споживачам. Отже, ті замовники, які є такими споживачів, на закупівлю електричної енергії проводять переговорну процедуру з постачальником універсальних послуг, оскільки в межах території здійснення діяльності одного постачальника універсальних послуг не допускається здійснення діяльності іншими постачальниками універсальних послуг. На сьогоднішній день на території Ужгородської області немає жодного альтернативного підприємства, яке б здійснювало постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, окрім ТОВ «Закарпаттяенергозбут».
Постачання «ДК 021-2015-09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія (універсальна послуга)» здійснюється за регульованими тарифами, які встановлені відповідними нормативно-правовими актами (Постанова КМУ 04.02.2010 № 105 «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією»). ТзОВ "Львівенергозбут" є ліцензіатом з постачання енергії електричної, що належать до суб’єктів господарювання які займають монопольне становище на ринку міста Львів. Відповідно до вищенаведеного відсутня конкуренція на товар, якій може бути поставлений тільки певним постачальником.
Зважаючи на необхідність своєчасно отримувати електричну енергію (універсальна послуга) та з метою не допустити створення ситуації що становить загрозу для роботи служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті прийнято рішення щодо застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.2 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. а саме «відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи».
ТзОВ "Львівенергозбут", є суб’єктом господарювання який здійснює господарську діяльність на ринку послуг з постачання енергії електричної за регульованими тарифами та відповідно до ст. 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції» займає монопольне (домінуюче) становище на вказаному ринку у територіальних межах м. Львів, із часткою 100 % (в межах власних діючих мереж), доцільно застосувати переговорну процедуру закупівлі. Згідно з пунктом 93 частини 1 статті 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 р. № 2019-VIII(далі Закону - № 2019), універсальна послуга — постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України.
У Законі № 2019 стаття 63 регулює питання надання універсальних послуг. Універсальні послуги постачальники таких послуг надають виключно побутовим та малим непобутовим споживачам. Отже, ті замовники, які є такими споживачів, на закупівлю електричної енергії проводять переговорну процедуру з постачальником універсальних послуг, оскільки в межах території здійснення діяльності одного постачальника універсальних послуг не допускається здійснення діяльності іншими постачальниками універсальних послуг. На сьогоднішній день на території Львівської області немає жодного альтернативного підприємства, яке б здійснювало постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, окрім ТзОВ "Львівенергозбут".

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Під місцем поставки слід розуміти:
Місце надання послуг:
Лот №1
1. Дольськ ПІПВМ 44200, Волинська обл., Любешівський район, с.Дольск.
2. Піща ПІПВМ 44010, Волинська обл., Шацький район, с.Піща.
3. Пулемець ПІПВМ Волинська обл., Шацький район, с.Пулемець.
4. Ратнівський ПІПВМ 44110, Волинська обл., Ратнівського району, с. Доманово.
5. Ягодинський ПІПВМ 44300, Волинська обл., Любомильський район, ст. Ягодин.
Лот №2
1. Кельменецький ПІПВМ Ларга Кельменецький р-н, Урочище "Аеродром".
2. Кельменецький ПІПВМ м.Сокиряни "авто", вул. Могелівська 51.
3. Мамализький ПІПВМ 60364, Чернівецька обл., Новоселецький район, с. Мамалига.
4. "Кельменецький ПІПВМ Сокиряни З/Д" м.Сокиряни "з/д", вул. Залізнична 1.

Лот № 3
1. Коломийський ПІПВМ 78200, Івано-Франківська обл., м.Коломия, вул. Привокзальна, 2.
Лот № 4
1. Рівненський ПІПВМ 33001,м.Рівне, вул. Біла 26а.
Лот № 5
1. Рівненський ПІПВМ Заріччя МПП «Прикладники», Рівненська область, Зарічненський район, с. Прикладники.
2. Рівненський ПІПВМ 1) МПП «Городище», Рівненська область, Дубровицький район, с. Городище 2)МПП «Удрицьк», Рівненська область, Дубровицький район, с. Удрицьк.
Лот № 6
1. Чортківський ПІПВМ 48500, Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Більцька, 5а.
Лот № 7
1. Чопський ПІПВМ 89501, Закарпатська обл., м.Чоп, пл. Привокзальна 3.
Лот № 8
1. Чопський ПІПВМ 89501, Закарпатська обл., м.Чоп, вул.Заводська 5а.
Лот № 9
1. Мостиський ПІПВМ 81320, Львівська обл., смт. Мостиська, ст. Мостиська 2.
Лот № 10
1. Апарат Управління 79000, Україна, м. Львiв, вул. Чайковського, 17.
Розгорнути Згорнути

Тендерна документація

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання