Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-03-19-000973-b
  • 09130000-9 - Нафта і дистиляти
  • Завершена
Найменування замовника:
ЛКП "Ратуша-сервіс"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Тихоліз Ірина Ярославівна, +380322975839 , irynayakovets@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Львів, 79006, Львівська область, пл.Ринок,1,326
Дата укладення договору
6.05.19
Переможець
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
Очікувана вартість
4 151 800 UAH з ПДВ
Сума договору
3 516 897.64 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 6.05.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 5

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 25.03.2019 11:00

Оскарження умов:

до 30.03.2019 23:00

Подання пропозицій:

04.04.2019 12:00

Початок аукціону:

05.04.2019 11:02

Очікувана вартість
4 151 800 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
20 759 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

138560 л
Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо)
ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-03-19-000973-b.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "ФЕСТ МОУШЕН ГРУП", Код ЄДРПОУ:42005671
Дата подання: 17.04.2019 12:52
Доброго дня! Зазначаємо, що вважаємо дискваліфікацію нас, як учасника процедури закупівлі неправомірною, у зв’язку з наступним:
1. У складі пропозиції нами, як учасником було надано окрім довідки про термін дії карток довідку – згоду з проектом договору. Тобто вкотре учасник підтвердив, що термін дії карток буде таким, як того вимагає контрагент. Також наголошуємо, що відносини нас, як покупця із підприємствами, що продають нам відповідний товар, як продавці – це є сугубо наші «проблеми». Якщо, ми як учасник надали згоду на постачання скретч-карток із терміном дії 12 місяців, то це означає, що дійсно ми маємо таку можливість. Договори, надані у складі пропозиції підтверджують такий факт.
2. Укладені між ТОВ «ФЕСТ МОУШЕН ГРУП» та постачальниками ТОВ «Лівайн Торг», ТОВ «Белнафтогаз» та ПП «Укрпалітсистем» та ПП «Амік Україна», містять умови, що були визначені сторонами під час укладання таких договорів та не можуть бути причиною для дискваліфікації тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «ФЕСТ МОУШЕН ГРУП», оскільки вони в повній мірі відповідають умовам чинного законодавства України, та вимогам Тендерної документації Замовника.
Відповідно до Договорів поставки, Постачальники приймають на себе зобов’язання передати Покупцю у власність Товари, а Покупець зобов’язується сплатити і прийняти вказаний Товар.
Відпуск Товару з АЗС здійснюється за довірчими документами (скретч-картки) на отримання товару відповідно «Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами» затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 1442 від 20.12.1997.
Передача Покупцю товару за цими Договорами здійснюється на АЗС Постачальників шляхом заправки автомобілів Покупця при пред’явленні довіреними особами Покупця скретч-картки.
Умовами вищезазначених договорів встановлено, що постачальник забезпечує реалізацію паливно-мастильних матеріалів через власні або партнерські АЗС, що по суті є партнерським договором, оскільки перепродаж отриманих паливно-мастильних матеріалів не забороняється.
ТОВ «ФЕСТ МОУШЕН ГРУП» в повній мірі має можливість виконати умови договору на закупівлю, а саме відпуск палива на АЗС, які вимагалися Контрагентом у Тендерній документації.
3. У тендерній документації Контрагентом не вимагалось від учасників складання документації у довільній формі із наявністю вих.№ та дати складання. Тому відхиляти пропозицію, зазначивши причину «не відповідає вимогам тендерної документації» - не доцільно, так як в документації такої вимоги не було.
4. У складі пропозиції, у файлі під назвою «Тех вимоги.pdf» міститься інформація щодо відповідності товару ДСТУ.

Дискваліфікувавши пропозицію учасника, яка відповідає вимогам тендерної документації, замовником було грубо порушено норми Закону України «Про публічні закупівлі».
Таким чином, відхилення пропозиції було необґрунтованим та неправомірним. Таке рішення грубо порушує усі існуючі стандарти та норми чинного законодавства України.
У відповідності до ч. 1 та ч. 2 ст. 38 Закону України «Про публічні закупівлі», за порушення вимог, установлених цим Законом та нормативно-правовими актами, розробленими відповідно до цього Закону, члени тендерного комітету замовника, уповноважена особа (особи), члени органу оскарження, службові (посадові) особи Уповноваженого органу, службові (посадові) особи органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів (обслуговуючого банку), несуть відповідальність згідно із законами України. За порушення вимог, установлених цим Законом в частині прийнятих рішень, вибору і застосування процедур закупівлі, відповідальність несуть члени тендерного комітету або уповноважена особа (особи) персонально.
Враховуючи вищезазначене – вимагаю: Відміними процедуру відкритих торгів, з підстав, передбачених ст.31 ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі»
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

18.04.2019 17:18
На Вашу ВИМОГУ щодо закупівлі палива повідомляємо наступне:
2.Додатком 1 до ТД передбачено, що учасник в складі своєї пропозиції надає довідку про досвід успішного виконання договору на виконання ремонтних робіт та/або реконструкції та/або будівництва із зазначенням замовників, їх контактної інформації (адреса, телефон), дати виконання договорів та предметів закупівлі, однак, всупереч вимогам ТД, учасник ТОВ «ФЕСТ МОУШЕН ГРУП» не вказав у довідці дату виконання договорів, чим порушив вимоги ТД.
4. довідка №1 про «Наявність обладнання, матеріально-технічної бази», наведена в додатку №1 тендерної документації, має чітку форму, однак учасник ТОВ «ФЕСТ МОУШЕН ГРУП» відійшов від неї і подав довідку іншої форми, що є порушенням вимог тендерної документації. У наданих копіях договорів (ТзОВ «АМІС», ТзОВ «UPG», ТзОВ «Лівайн Торг») вказано, що ТзОВ «ФЕСТ МОУШЕН ГРУП» є ПОКУПЦЕМ нафтопродуктів - жодних договорів про партнерство та про можливість заправлення автотранспорту замовників учасника немає. Учасник, згідно цих договорів, виступає як покупець, а не партнер з продажу нафтопродуктів. П.2.9 Додатку 3 ТД зазначає, що Учасник повинен мати розгалужену мережу АЗС не менше 40 заправок по Львову та Львівській області. Жодних договорів оренди, партнерства, співробітництва з продажу нафтопродуктів учасник не надав.
Тому, згідно Розділу 5. Оцінка тендерної пропозиції п.3 Відхилення тендерних пропозицій («Тендерна пропозиція відхиляється замовником у разі якщо: - тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації») замовник закупівлі відхилив пропозицію учасника ТОВ «ФЕСТ МОУШЕН ГРУП»

Номер вимоги: UA-2019-03-19-000973-b.a2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ПП "ОККО КОНТРАКТ", Код ЄДРПОУ:36248687
Дата подання: 18.04.2019 10:45

Доброго дня! Звертаємось із вимогою щодо дискваліфікації Учасника ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК, у зв’язку з невідповідністю тендерної пропозиції вимогам тендерної документації.
Звертаємо вашу увагу на наступні недоліки пропозиції:
Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади установлює Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Відповідно до частини третьої статті 12 Закону під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг".
Частиною першою статті 25 Закону встановлено, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, та документи, що містять технічній опис предмета закупівлі, подаються в окремому файлі.
П. 35 ст. 1 ЗУ «Про публічні закупівлі» встановлює визначення терміну «учасник процедури закупівлі» (далі - учасник) - фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Виходячи з вищенаведеної норми, учасником є або фізична особа/або юридична особа/або фізична особа-підприємець.
Учасником торгів виступає юридична особа ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК, однак, керуючись інформацією, розміщеною за посиланням https://czo.gov.ua/verify підписувач- СКРИПКА НАДІЯ БОРИСІВНА, організація (установа): ФІЗИЧНА ОСОБА. ЕЦП накладено від імені фізичної особи, яка не є Учасником торгів, проведених Замовник. Фактично підписантом мав би виступати представник юридичної особи. ЕЦП накладено від імені фізичної особи, що не підтверджує факт представництва інтересів юридичної особи в торгах. Накладення ЕЦП від імені фізичної особи, яка не є Учасником торгів, не тягне за собою виникнення юридичних наслідків.
Враховуючи вищенаведені обставини, керуючись п. 4 ч. 1 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі», просимо тендерний комітет Замовника прийняти вищевикладені обставини та дискваліфікувати Учасника торгів .
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

19.04.2019 19:42
Тендерною документацією не передбачено підписувати-не підписувати пропозицію накладенням електронного цифрового підпису.
Учасник ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК підписав свою пропозицію цифровим підписом Скрипки Надії Борисівни, яка уповноважена від учасника підписувати документи тендерної пропозиції ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК (довідка №12369 від 22.03.2019року надана в складі документів учасника) – уповноважена особа від ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК - Скрипка Надія Борисівна, що підтверджується наказом, протоколом, Статутом, паспортом (надані у складі документів учасника). Всі документи, які вимагає замовник торгів, складені у відповідності до чинного законодавства та діючої тендерної документації.

Аукціон

Початок:
05.04.2019 11:02
Завершення:
05.04.2019 11:35

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 05.04.2019 11:35

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ФЕСТ МОУШЕН ГРУП"
Пошук по цьому учаснику
3 522 758.40 UAH з ПДВ 3 501 096 UAH з ПДВ Документи
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
Пошук по цьому учаснику
3 568 462.40 UAH з ПДВ 3 516 897.64 UAH з ПДВ Документи
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Пошук по цьому учаснику
3 666 124.80 UAH з ПДВ 3 666 124.80 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
Пошук по цьому учаснику
4 142 017.40 UAH з ПДВ 4 142 017.40 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

15.04.2019 11:24
sign.p7s
02.04.2019 15:11
sign.p7s
02.04.2019 15:11
Тех вимоги.pdf
02.04.2019 15:11
Протокол №1.pdf
02.04.2019 15:11
Пропозиція.pdf
02.04.2019 15:11
Опис.pdf
02.04.2019 15:11
Накладна ЗПО.pdf
02.04.2019 15:11
Договір з ЗПО.pdf
02.04.2019 15:11
Договір з UPG.pdf
02.04.2019 15:11
Договір з AMIC.pdf
02.04.2019 15:11
Виписка з ЄДР.pdf

Публічні документи

26.04.2019 18:10
довідка з ДФС
24.04.2019 14:26
мвс
23.04.2019 13:18
ліцензування
23.04.2019 13:16
переможець
03.04.2019 16:07
sign.p7s
03.04.2019 16:05
диплом Юлі.PDF
03.04.2019 16:05
Диплом Софії.PDF
03.04.2019 16:05
диплом Наді.PDF
03.04.2019 16:05
Диплом Катя.PDF
03.04.2019 16:04
всі АЗС ВОГ.PDF
03.04.2019 16:04
Вог.rar
03.04.2019 16:04
Баланс 2018.pdf
03.04.2019 16:03
Установчі.rar
03.04.2019 16:03
паспорт.pdf
03.04.2019 16:03
опис статуту.rar
03.04.2019 16:03
МВС.PDF
03.04.2019 16:03
штрих-картка.pdf
03.04.2019 16:03
талони.pdf
03.04.2019 16:03
талони 2.pdf
03.04.2019 16:03
всі АЗС ВОГ.PDF

Публічні документи

04.04.2019 10:44
sign.p7s

Публічні документи

04.04.2019 11:40
Витяг.pdf
04.04.2019 11:40
STATUT-26-06-18.pdf
04.04.2019 11:39
PROT-STVOR-25-06-18.pdf
04.04.2019 11:39
OPYS-STVOREN_.pdf
04.04.2019 11:39
185-п.pdf
04.04.2019 11:39
АЗС.pdf
04.04.2019 11:39
проект угоди.pdf
04.04.2019 11:39
ст17.pdf
04.04.2019 11:39
Пропозиція.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ФЕСТ МОУШЕН ГРУП"
#42005671
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 3 501 096 UAH з ПДВ 15.04.2019 19:01
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
#39046990
Пошук по цьому переможцю
Переможець 3 516 897.64 UAH з ПДВ 22.04.2019 19:32

Документи

05.04.2019 11:35
edr_identification.yaml
15.04.2019 18:59
протокол 1
15.04.2019 18:59
протокол 2
15.04.2019 18:59
протокол 3
15.04.2019 19:01
sign.p7s

Документи

15.04.2019 19:01
edr_identification.yaml
22.04.2019 19:29
пропокол
22.04.2019 19:29
пропокол
22.04.2019 19:31
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 22.04.2019 19:32

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
Пошук по цьому переможцю
#39046990
3 516 897.64 UAH з ПДВ Документи

Документи

15.04.2019 19:01
edr_identification.yaml
22.04.2019 19:29
пропокол
22.04.2019 19:29
пропокол
22.04.2019 19:31
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 06.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Номер 144
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір Укладений
3 516 897.64
06.05.2019 15:31
06.05.2019
договір Укладений
3 516 897.64
06.05.2019 15:31
06.05.2019
договір Укладений
3 516 897.64
06.05.2019 15:31
06.05.2019
sign.p7s Укладений
06.05.2019 15:38

Зміни до договору

Зміна ціни за одиницю товару 12.06.2019 12:34
Опис змін: Зміна ціни за одиницю товару на підставі висновку торгово-промислової палати
Номер договору: 144
Контракт:
Зменшення обсягів закупівлі 28.12.2019 15:48
Опис змін: зменшення обсягів закупівлі
Номер договору: 2
Контракт:
Продовження строку дії договору на наступний рік 28.12.2019 15:53
Опис змін: Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер договору: 3
Контракт:
Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Продовження строку дії договору на наступний рік 13.01.2020 14:29
Опис змін: продовження на суму, яка не перевищує 20%
Номер договору: 04
Контракт:
Зменшення обсягів закупівлі 24.03.2020 11:12
Опис змін: Відповідно до п.1 част. 4 статті 36 Закону – зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника, а саме: зменшення обсягів закупівлі та відповідно зменшення ціни додаткової угоди до договору із 480 913,40 грн. з ПДВ до 480 873,80 грн. з ПДВ
Номер договору: 5
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 06.05.2019 — 31.03.2020
Сума оплати за договором: 2 404 567
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Звернення за роз'ясненнями - 2

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Зменшення обсягів закупівлі - 2
Зміна ціни за одиницю товару - 1
Продовження строку договору - 1
Продовження строку дії договору на наступний рік - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання