«Пара, гаряча вода та пов’язана продукція» у тому числі: лот №1- для адміністративного приміщення Кам'янець-Подільської місцевої прокуратури за адресою м.Дунаївці, вул. Горького, 8 ; лот №2 - для адміністративного приміщення Шепетівської місцевої прокуратури за адресою м.Полоне, вул. Л.Українки, 154; лот №3 - для адміністративного приміщення Шепетівської місцевої прокуратури за адресою м.Славута, вул. Соборності, 34а; лот №4 - для адміністративного приміщення Шепетівської місцевої прокуратури за адресою м.Нетішин, пр-кт. Незалежності, 10а; лот №5 - для адміністративних приміщень прокуратури Хмельницької області за адресами м. Хмельницький, пров. Військоматський, 3 та вул. Проскурівська, 63.

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-03-20-001782-c
  • 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Прокуратура Хмельницької області
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Олошинець Марія Володимирівна, 380382755153 , mtz_hmprok@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Хмельницький, 29000, Хмельницька область, провулок Військоматський, буд. 3
Дата укладення договору
26.03.19
Очікувана вартість
1 534 941.90 UAH з ПДВ
Сума договору
1 534 941.90 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 29.03.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
У зв’язку із необхідністю забезпечення належного температурного режиму адміністративних приміщень органів прокуратури Хмельницької області протягом опалювального сезону 2019 року виникла потреба у здійсненні закупівлі «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція,» код 09320000-8, ДК 021:2015-"Єдиний закупівельний словник" (послуг з постачання водяної пари і гарячої води (включно з холодоагентами): централізоване опалення та постачання теплової енергії.)
Монопольне становище на товарних ринках виробництва та постачання теплової енергії для усіх груп споживачів Хмельницької області займають наступні підприємства:
1. Комунальне підприємство теплових мереж Дунаєвецької міської ради в межах власних діючих мереж у м.Дунаївці.
2. Комунальне підприємство «Полонне тепловодопостачання» в межах власних діючих мереж у м.Полонне.
3. Комунальне підприємство «Славутське житлово-комунальне об’єднання» в межах власних діючих мереж у м.Славута.
4. Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі відокремленого підрозділу «Хмельницька АЕС» в межах власних діючих мереж у м.Нетішин.
5. Міське комунальне підприємство «Хмельницьктеплокомуненерго» в межах власних діючих мереж у м.Хмельницькому.
У зв’язку з наявністю відповідних розподільних мереж на територіях розташування підрозділів прокуратури Хмельницької області, забезпечується повний цикл постачання теплової енергії та її транспортування. За таких умов, надання послуг з централізованого опалення та теплової енергії іншими суб’єктами господарювання на ринку неможливе. Крім того, неукладання договору на закупівлю зазначених послуг з Комунальним підприємством теплових мереж Дунаєвецької міської ради, Комунальним підприємством «Полонне тепловодопостачання», Комунальним підприємством «Славутське житлово-комунальне об’єднання», Державним підприємством «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі відокремленого підрозділу «Хмельницька АЕС», Міським комунальним підприємством «Хмельницьктеплокомуненерго» може призвести до негативних наслідків, зокрема спричинити виникнення загрози зриву опалювального сезону 2019 року.
Зазначені обставини відповідають умові, визначеній у п.2 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем) за відсутності при цьому альтернативи.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
«Пара, гаряча вода та пов’язана продукція» у тому числі: лот №1- для адміністративного приміщення Кам'янець-Подільської місцевої прокуратури за адресою м.Дунаївці, вул. Горького, 8 ; лот №2 - для адміністративного приміщення Шепетівської місцевої прокуратури за адресою м.Полоне, вул. Л.Українки, 154; лот №3 - для адміністративного приміщення Шепетівської місцевої прокуратури за адресою м.Славута, вул. Соборності, 34а; лот №4 - для адміністративного приміщення Шепетівської місцевої прокуратури за адресою м.Нетішин, пр-кт. Незалежності, 10а; лот №5 - для адміністративних приміщень прокуратури Хмельницької області за адресами м. Хмельницький, пров. Військоматський, 3 та вул. Проскурівська, 63
Розгорнути Згорнути

Тендерна документація

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання