Створення цифрових топографічних планів М1:2000 на території міста Дніпра Creation of digital topographic plans M1: 2000 on the territory of the city of Dnipro

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-04-15-000160-c
  • 71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії
  • Завершена
Найменування замовника:
Департамент по роботі з активами Дніпровської міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Рева Тетяна Олексіївна, 380672746374 , reva.tanya@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Дніпро, 49000, Дніпропетровська область, проспект Дмитра Яворницького, 75
Дата укладення договору
11.06.19
Переможець
ТОВ "АВІАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР"
Очікувана вартість
6 400 000 UAH з ПДВ
Сума договору
6 287 800 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 11.06.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 05.05.2019 11:00

Оскарження умов:

до 11.05.2019 00:00

Подання пропозицій:

15.05.2019 11:00

Початок аукціону:

22.05.2019 14:43

Очікувана вартість
6 400 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
32 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Створення цифрових топографічних планів М1:2000 на території міста Дніпра

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Створення цифрових топографічних планів М1:2000 на території міста Дніпра
ДК 021:2015: 71350000-6 — Науково-технічні послуги в галузі інженерії

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

вопрос

Дата подання: 18.04.2019 17:54
Дата відповіді: 19.04.2019 12:14
В тенедерной документации Заказчик требует наличия " цифрові фотограмметричні станції (комп’ютери зі стереомоніторами) не менше 10-ти одиниць (мінімальна кількість робочих місць на виконання зазначеного об’єму робіт за вказаний період часу)". Уточните пожалуйста на основании каких нормативных документов вы производили расчет? Законодательством не предусмотрено обязательное использование вышеуказанного Вами оборудования для выполнения работ, которые являются предметом закупки. Эти ваши требования являются дискриминационными, которые не дают возможности добросовестным исполнителям принять участие в данной закупке и сэкономить бюджетные средства. Мы так понимаем эти требованию под конкретного исполнителя прописаны? Указывали бы сразу название предприятие в требованиях.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник! Дякуємо за запитання.
Відповідно до п. 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами і доповненнями): «Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази;»
Відповідно до частини 2 п. 3 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами і доповненнями): «Замовник не встановлює кваліфікаційні критерії та не визначає перелік документів, що підтверджують подану учасниками інформацію про відповідність їх таким критеріям, у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передачі та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, послуг поштового зв’язку, поштових марок і маркованих конвертів, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення, послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування.»
Відповідно до статті 5 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність»: «Суб'єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності є: юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт.»
Відповідно до Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98) визначені методи топографічного знімання (п. 7).
П. 1.2.6. вищевказаної Інструкції визначено, що в залежності від призначення топографічних планів встановлюються масштаби топографічних знімань. При цьому передбачається, що топографічне знімання населених пунктів залежно від типу території, яка підлягає картографуванню, виконується в двох масштабах: 1:500 та 1:2000 - на території з багатоповерховою забудовою або на території великого міста;
Відповідно до таблиці 14 вищевказаної Інструкції, методом знімання рельєфу є стереоскопічний метод.
Відповідно до п. 7.2.16. вищевказаної Інструкції: На забудованих територіях при зніманнях масштабів 1:500-1:2000 дознімання виконують методами горизонтального і вертикального знімань та дознімання контурів.
Інші види знімань не застосовуються на великих забудованих територіях.
Особливості знімання забудованих територій визначені п. 7.5 вищевказаної Інструкції.
Відповідно до вищевказаного і визначені кваліфікаційні вимоги щодо обладнання.
Мінімально –можлива кількість обладнання та відповідних фахівців визначена відповідно до «Единые нормы выработки (времени) на геодезические и топографические работы, Камеральные работы» (ЕНВ). 1988г.»
В разі наявності у Вашого підприємства, обґрунтування, щодо застосування інших методів знімання та можливості застосування іншого обладнання для надання послуг з предмету закупівлі на площу (біля 300 кв.км. щільно забудованої території з висотною забудовою) в встановлені замовником терміни, прошу надати його на розгляд тендерного комітету. За результатами розгляду будуть прийняті рішення щодо внесення змін до документації конкурсних торгів.
Окрім того, хочемо звернути Вашу увагу, що документацією не заборонено залучення субпідрядних організацій для надання послуг з предмету закупівлі, а отже встановлені кваліфікаційні вимоги не є дискримінаційними, що порушують ваше право прийняти участь у закупівлі тим самим суттєво заощадити бюджетні кошти.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-04-15-000160-c.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ ГЕОТОП, Код ЄДРПОУ:38915313
Дата подання: 18.04.2019 17:33
В додатку №3 до тендерної документації в п.3 Наявність досвіду виконання аналогічного договору, в Примітках зазначено, що «Під аналогічним договором вважається договір щодо створення топографічних планів за матеріалами аерофотозйомки М1:2000 на територію обласного центру (в розумінні статті 4 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на загальну площу не менш ніж 100 кв.км.». Ст.4 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» - Стаття 4. Статус та атрибути місцевих державних адміністрацій. В ній відсутнє визначення території обласного центру і також відсутнє згадування про загальну площу не менш ніж 100 кв.км. Звертаємось до Замовника з вимогою прибрати з тендерної документації вищезазначені необгрунтовані дискримінаційні вимоги.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

19.04.2019 12:17
Шановний учасник! Ми щиро вдячні за Вашу активну позицію в торгах, але вимушені залишити Вашу вимогу без задоволення, обґрунтовуючи наступним.
Законом України «Про публічні закупівлі» в статті 16 встановлено обов’язок замовника установити один або декілька кваліфікаційних критеріїв, серед яких «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору». При цьому, в законодавстві відсутнє закріплення визначення поняття «аналогічний договір» для доктринального розуміння визначення його змісту та критеріїв. Перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію, визначається замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону.
Принципами публічних закупівель згідно ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі» визначено:
- добросовісна конкуренція серед учасників;
- максимальна економія та ефективність;
- відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
- недискримінація учасників;
- об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій;
- запобігання корупційним діям і зловживанням.
Отже, недискримінація учасників – не єдиний принцип законодавства, який підлягає захисту законом.
Так, згідно положень ЗУ «Про захист економічної конкуренції», ЗУ «Про захист від недобросовісної конкуренції» за принципом добросовісної конкуренції серед учасників Закон України «Про публічні закупівлі» здійснює захист змагання між учасниками з метою здобуття завдяки власним досягненням переваг над іншими учасниками, з дотриманням правових та етичних норм взаємовідносин з партнерами, внаслідок чого замовник як споживач має можливість вибирати між кількома виконавцями.
Предметом замовлення є територія обласного центру, який, відповідно до класифікації населених пунктів в залежності від соціально-культурного, промислового потенціалу, наведеної в ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій», п 4.12-4.13 - є найкрупнішим багатофункціональним містом, яке частково дублює функції наявних об’єктів громадського унікального та епізодичного обслуговування населення столиці країни, є центром макрорегіону - міжобласної системи розселення з наданням послуг унікального попиту об’єктів обслуговування, адміністративних та соціальних послуг. Міста з розташованою в його межах потужною інфраструктурою, щільно забудованою територією, різноманіттям форм власності та режимів використання об’єктів, великою кількістю об’єктів інфраструктури, дорожньо-транспортної мережі та гідрографії тощо. Отже, виконання послуги, що є предметом договору, має велике соціальне та економічне значення для міста в цілому та для кожного члена територіальної громади міста.
Площа території на яку повинен мати досвід учасник визначена як 1/3 території на яку замовляються послуги.
Відповідно до статті 4 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» визначаються саме території на яких учасник виконував роботи, а саме території ідентичні за площею, рельєфом та характером забудови до м. Дніпро. Замовнику для виконання таких послуг потрібен виконавець, який має досвід надання послуг за договором саме для найкрупнішого міста - обласного центру, а не співрозмірних площ.
В разі наявності у Вашого підприємства, обґрунтування, щодо застосування інших критеріїв встановлення виконання аналогічного договору (біля 300 кв.км. щільно забудованої території з висотною забудовою та розвинутою інфраструктурою у встановлені замовником терміни), прошу надати його на розгляд тендерного комітету. За результатами розгляду будуть прийняті рішення щодо внесення змін до документації конкурсних торгів.

Номер вимоги: UA-2019-04-15-000160-c.a2

Статус:
Відхилена

Учасник: ФОП Говоруха О.В., Код ЄДРПОУ:3120120917
Дата подання: 18.04.2019 17:57
Вимога
щодо внесення змін до тендерної документації

Шановний тендерний комітет!
Керуючись статтями 3,ст.5 п.3 ,ст. 11 п.3,ст. 22, ст.23 Закону України "Про публічні закупівлі" вважаємо необхідним внести зміни до тендерної документації з метою усунення дискримінаційних умов до потенційних учасників торгів.
Щодо наявності матеріально-технічної бази, а саме вимог щодо наявності обладнання та матеріально-технічної бази:
Обов’язкова наявність у Учасника наступного обладнання:
-цифрові фотограмметричні станції (комп’ютери зі стереомоніторами) не менше 10-ти одиниць (мінімальна кількість робочих місць на виконання зазначеного об’єму робіт за вказаний період часу).
-ліцензійні програмні продукти для картографічної обробки даних (не менше вказаної кількості цифрових фотограмметричних станцій) ;
Зазначена вище вимога дискримінує потенційних учасників процедури закупівлі, оскільки для повного виконання робіт, які є предметом закупівлі буде достатнім залучення меншої кількості техніки, обладнання та іншої матеріально-технічної бази. Враховуючи те, що згідно Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України, Підрядник виконує роботу на свій власний ризик, вважаємо, що визначення переліку та кількості техніки має бути надано на розсуд кожного з учасників процедури закупівлі, оскільки учасник може володіти технікою, яка буде потужнішою ніж та, що вказана Замовником у Додатку 5, що дозволить учаснику залучити таку техніку у меншій кількості. Також згідно вимог чинного законодавства не існує обмежень, щодо виконання робіт суб’єктом господарювання, у тому числі учасником процедури публічних закупівель, що знову свідчить про дискримінаційність вимог тендерної документації.
На основі зазначеного вимагаємо внести зміни до тендерної документації: до Додатку 3, розділ 1 «Інформація та документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі».
які повинні бути завантажені учасником у складі тендерної пропозиції» та додатку №3 до тендерної документації та вилучити перелік та кількість техніки, яку Замовник вимагає у наявності від учасника.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

19.04.2019 12:24
Шановний учасник! Ми щиро вдячні за Вашу активну позицію в торгах, але вимушені залишити Вашу вимогу без задоволення, обґрунтовуючи наступним.
Відповідно до п. 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами і доповненнями): «Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази;»
Відповідно до частини 2 п. 3 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами і доповненнями): «Замовник не встановлює кваліфікаційні критерії та не визначає перелік документів, що підтверджують подану учасниками інформацію про відповідність їх таким критеріям, у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передачі та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, послуг поштового зв’язку, поштових марок і маркованих конвертів, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення, послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування.»
Відповідно до статті 5 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність»: «Суб'єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності є: юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт.»
Відповідно до Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98) визначені методи топографічного знімання (п. 7).
П. 1.2.6. вищевказаної Інструкції визначено, що залежності від призначення топографічних планів встановлюються масштаби топографічних знімань. При цьому передбачається, що топографічне знімання населених пунктів залежно від типу території, яка підлягає картографуванню, виконується в двох масштабах: 1:500 та 1:2000 - на території з багатоповерховою забудовою або на території великого міста;
Відповідно до таблиці 14 вищевказаної Інструкції, методом знімання рельєфу є стереоскопічний метод.
Відповідно до п. 7.2.16. вищевказаної Інструкції На забудованих територіях при зніманнях масштабів 1:500-1:2000 дознімання виконують методами горизонтального і вертикального знімань та дознімання контурів.
Інші види знімань не застосовуються на великих забудованих территоріях.
Особливості знімання забудованих територій визначені п. 7.5 вищевказаної Інструкції.
Відповідно до вищевказаного і визначені кваліфікаційні вимоги щодо обладнання.
Мінімально –можлива кількість обладнання та відповідних фахівців визначена відповідно до «Единые нормы выработки (времени) на геодезические и топографические работы, Камеральные работы» (ЕНВ). 1988г.»
В разі наявності у Вашого підприємства, обґрунтування, щодо застосування інших методів знімання та можливості застосування іншого обладнання для надання послуг з предмету закупівлі на площу біля 300 кв.км. щільно забудованої території з висотною забудовою та потужною транспортною та інженерною інфраструктурою у встановлені замовником терміни, прошу надати його на розгляд тендерного комітету. За результатами розгляду будуть прийняті рішення щодо внесення змін до документації конкурсних торгів.
Окрім того, хочемо звернути Вашу увагу, що документацією не заборонено залучення субпідрядних організацій для надання послуг з предмету закупівлі, а отже встановлені кваліфікаційні вимоги не є дискримінаційними, що порушують ваше право прийняти участь у закупівлі тим самим суттєво заощадити бюджетні кошти.

Документи подані скаржником

18.04.2019 17:56
вимога

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "АНАЛІТИКА" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ "АВІАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ ГЕОТОП Документи
Відхилено
Документи

Документи

15.05.2019 11:04
edr_identification.yaml
16.05.2019 15:44
Протокол_40.pdf
16.05.2019 15:58
sign.p7s

Публічні документи

13.05.2019 14:36
sign.p7s
13.05.2019 14:36
sign.p7s

Документи

15.05.2019 11:04
edr_identification.yaml
16.05.2019 15:44
Протокол_40.pdf
16.05.2019 15:57
sign.p7s

Публічні документи

14.05.2019 20:36
sign.p7s
14.05.2019 20:36
sign.p7s
14.05.2019 20:36
sign.p7s
14.05.2019 20:36
sign.p7s
14.05.2019 20:36
sign.p7s

Документи

15.05.2019 11:04
edr_identification.yaml
16.05.2019 15:43
Протокол_40.pdf
16.05.2019 15:55
sign.p7s

Публічні документи

15.05.2019 09:07
6.2 Одеса 2017.rar
15.05.2019 09:07
6.3. Одеса 2018.rar
15.05.2019 09:09
sign.p7s

Аукціон

Початок:
22.05.2019 14:43
Завершення:
22.05.2019 15:04

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 22.05.2019 15:04

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "АВІАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР"
Пошук по цьому учаснику
6 384 360 UAH з ПДВ 6 287 800 UAH з ПДВ Документи
6 395 040 UAH з ПДВ 6 299 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

04.06.2019 15:35
sign.p7s
29.05.2019 12:04
sign.p7s
23.05.2019 13:45
sign.p7s
14.05.2019 20:36
sign.p7s
14.05.2019 20:36
sign.p7s

Публічні документи

13.05.2019 14:36
sign.p7s
13.05.2019 14:36
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "АВІАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР"
#30678461
Пошук по цьому переможцю
Переможець 6 287 800 UAH з ПДВ 27.05.2019 10:46

Документи

22.05.2019 15:04
edr_identification.yaml
27.05.2019 10:44
Протокол_44.pdf
27.05.2019 10:46
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 27.05.2019 10:46

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "АВІАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР"
Пошук по цьому переможцю
#30678461
6 287 800 UAH з ПДВ Документи

Документи

22.05.2019 15:04
edr_identification.yaml
27.05.2019 10:44
Протокол_44.pdf
27.05.2019 10:46
sign.p7s

Укладений договір


Номер 6/3
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Дог_6_3.pdf Укладений
6 287 800
11.06.2019 10:44
11.06.2019
sign.p7s Укладений
11.06.2019 10:46

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 6 287 800
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Контрольні слова у Q&A - Так

У питаннях/відповідях зустрічаються @|адрес|пошт що може бути ознакою неповної тендерної документації, яка вимагає коммунікації поза межами системи

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання