ДК 021:2015 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (апарат штучної вентиляції легень)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-04-23-003905-b
  • 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Костянтин Ярошевич, +380509706428 , tksmbl@i.ua
Адреса замовника
Україна, м. Сєвєродонецьк, 93400, Луганська область, вул. Єгорова, буд. 2-Б
Дата укладення договору
28.05.19
Переможець
ТОВ "АВИМЕД"
Очікувана вартість
1 200 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 188 460 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 28.05.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 29.04.2019 10:00

Оскарження умов:

до 05.05.2019 00:00

Подання пропозицій:

09.05.2019 10:00

Початок аукціону:

10.05.2019 14:38

Очікувана вартість
1 200 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
12 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2 штука
Апарат штучної вентиляції легень
ДК 021:2015: 33170000-2 — Обладнання для анестезії та реанімації

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-04-23-003905-b.a1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "Торгово-промислова компанія "Н.З.Техно", Код ЄДРПОУ:30682900
Дата подання: 26.04.2019 17:16
Добрий день!
Просимо надати роз’яснення та/або внести зміни щодо Додатку 4 "Медико-технічні вимоги до апарату штучної вентиляції легень", а саме:
Пункт 5.2. «Мережевий роз’єм RJ45». Чи можливо використовувати інший роз’єм для мережі, чому саме цей тип? Якщо в лікарні існує лікарняна мережа, то тип роз’єму зі сторони апарату не має значення, оскільки з’єднувальний кабель може мати різні типи конекторів.
Пункт 5.4. «Роз’єм RS-232 для калібрування». Чим зумовлений саме цей тип роз’єму? Чи не підійде апарат, який не потребує калібрування взагалі?
Пункт 5.11. «Тип батарей, не гірше - літій-іонна». Поясніть, будь ласка, за якими критеріями ви будете оцінювати інші типи батарей: які типи ви вважаєте кращими або гіршими за літій-іонні та на яких підставах.
Пункт 5.14. «Ємність однієї батареї, не гірше 5800 мАгод.». Просимо видалити цей пункт, оскільки в пункті 5.13. вказаний час роботи апарату від батареї. Не має значення, ємність батареї, за рахунок чого це відбувається.
Пункт 6.3. «Максимальний потік газу, не менше - 210 л/хв.». Просимо пояснити, чому вставлене таке обмеження і з яких міркувань.
Пункт 6.19. «Автоматичний розрахунок ідеальної маси тіла». Просимо пояснити термін «ідеальна маса тіла», оскільки в протоколах не існує таких формулювань. Просимо виключити цей пункт як дискримінаційний.
Пункт 6.21. «Вентиляція за стратегією захисту легенів». Зазначаємо, що будь-яка ШВЛ має проводитись максимально безпечно, але формулювання цього пункту має дискримінаційні ознаки. Просимо пояснити, який зміст ви вкладаєте в терміни «стратегія» та «стратегія захисту легенів», або виключити цей пункт.
Пункт 9.2 «Функція аспірації». Просимо пояснити, що має робити апарат ШВЛ згідно цієї функції.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

03.05.2019 13:30
Шановний потенційний Учасник!

Тендерним комітетом Комунальної установи «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» було розглянуто Ваше звернення щодо закупівлі ДК 021:2015 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (апарат штучної вентиляції легень), ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-23-003905-b.
Наступним повідомляємо, що Медико-технічні вимоги до предмету закупівлі розроблені та узгоджені із спеціалістами з урахуванням потреб лікувального закладу та цільового використання, а також розміром фінансування та параметрів сучасної медичної техніки.
Роз`яснення до вимог:
Пункт 5.2. «Мережевий роз’єм RJ45». Чи можливо використовувати інший роз’єм для мережі, чому саме цей тип? Якщо в лікарні існує лікарняна мережа, то тип роз’єму зі сторони апарату не має значення, оскільки з’єднувальний кабель може мати різні типи конекторів. RJ-45 — фізичний інтерфейс, який загалом використовується для з'єднання комп'ютерних мереж за допомогою звитої пари через мережевий комутатор, або при створенні мережі з двох комп'ютерів до один одного через мережеву карту. Також RJ-45 використовується для назви модульного роз'єму 8P8C, який і застосовується повсякденно в комп'ютерних мережах. В сучасному світі даний роз`єм необхідний, і він присутній майже у кожному сучасному медичному приладі. Застосування в мережевих середовищах з використанням стандартних протоколів, наприклад, TCP / IР дозволяє забезпечити оновлення апаратів, підключення його до бази пацієнтів через DICOM та інше. В майбутньому планується створення локальної мережі закладу для збереження інформації. Даний порт широко використовується для передачі даних в таких умовах.
Пункт 5.4. «Роз’єм RS-232 для калібрування». Чим зумовлений саме цей тип роз’єму? Чи не підійде апарат, який не потребує калібрування взагалі? RS-232 — стандарт інтерфейсу обміну даними між двома пристроями шляхом послідовної передачі даних (асинхронний зв'язок або синхронний зв'язок), знаходить використання у послідовних портах комп'ютерів та інших пристроях. Такий інтерфейс дозволяє надійно і швидко проводити діагностику та калібрування апаратів. Кожен медичний прилад потребує проходження сервісного обслуговування в зазначений в документації час, для продовження надійної експлуатації пристрою. Цей інтерфейс широко використовується в різного роду техніці, в тому числі й медичній.
Пункт 5.14. «Ємність однієї батареї, не гірше 5800 мАгод.». Просимо видалити цей пункт, оскільки в пункті 5.13. вказаний час роботи апарату від батареї.
Не має значення, ємність батареї, за рахунок чого це відбувається. Дана вимога дає характеристику батареї, яку буде використовувати пристрій. Час роботи, що вказан в пункті 5.13, не дає повне представлення про надійність та тривалість роботи пристрою від батареї. Такий параметр дозволяє оцінити ємність акумулятора і має важливе значення для апарату. Чим більша ємність, тим довше буде працювати апарат автономно. Також такий параметр дозволяє зрозуміти, при яких умовах апарат зможе працювати зазначений термін часу в пункті 5.13. Якщо апарат буде працювати не на повну потужність, то згідно даного параметру та ряду інших, час автономної роботи значно збільшується, що дає змогу лікарям оцінити ситуацію та зробити висновки щодо забезпечення безпеки пацієнта.
Пункт 5.11. «Тип батарей, не гірше - літій-іонна». Поясніть, будь ласка, за якими критеріями ви будете оцінювати інші типи батарей: які типи ви вважаєте кращими або гіршими за літій-іонні та на яких підставах. Головна перевага літієво-іонних акумуляторів полягає у високій питомній ємності Li-Ion, що принаймні, в два рази більша, ніж у Ni-Cd акумулятора. Літій - дуже легкий метал, має найбільший електрохімічний потенціал і забезпечує найбільший вміст енергії. Крім того, Li-Ion має відносно низький саморозряд і в ньому повністю відсутній "ефект пам'яті", завдяки чому час від часу можна дозаряджати і не зовсім розряджений акумулятор. Кількість циклів "заряду-розряду" за даними більшості виробників (так як у кожного виробника свої технології і відповідно кількість циклів дещо відрізняється) трохи більше, ніж у Ni-MH акумулятора. У конструкції сучасних літієво-іонних (Li-Ion) акумуляторів присутні так звані smart-мікросхеми. Це дозволяє управляти зарядним пристроєм таким чином, щоб процес зарядки був найбільш ефективним в залежності від кількості циклів "заряду-розряду". Литий-ион полимерні АКБ (Li ion polymer) – є найбільш продуктивними та кращими акумуляторами, але в одночас вони і найдорожчі. Отже, типи батарей такі як нікелево-кадмієві (Ni-Cd), нікелево-металогідридні (Ni-MH), свинцево-кислотні (LEAD ACID) ми вважаємо гіршими і ось за якими критеріями: наявність так званого "ефекту пам'яті"; нікелево-кадмієвий тип акумулятора екологічно забруднений, так як кадмій є високотоксичною речовиною; нікелево-металогідридний тип має набагато меншу кількість циклів заряду розряду; нікелево-металогідридний тип акумуляторів глибоких розрядів, тому що довговічність батареї безпосередньо пов'язана з глибиною розряду; саморозряд Ni-MH більш ніж в 1,5 рази вище, ніж у Ni-Cd акумулятора, що є важливим параметром при зберіганні; свинцево-кислотним типам акумуляторів страшні глибокі цикли розряду (це безпосередньо веде до скорочення кількості циклів "заряду-розряду").
Пункт 6.3. «Максимальний потік газу, не менше - 210 л/хв.». Просимо пояснити, чому вставлене таке обмеження і з яких міркувань. Значення максимального потоку газу напряму вказує на рівень турбіни та вентиляції. Відповідно чим більше значення даного параметру тим точніше, ефективніше може зреагувати апарат на різкі зміни дихання пацієнта. Значення в 210 л/хв не є якимось аномальним. Є безліч моделей апаратів, як вітчизняного так і закордонного виробництва, в яких значення даного параметру значно перевищує вимогу в 210 л/хв.
Пункт 6.19. «Автоматичний розрахунок ідеальної маси тіла». Просимо пояснити термін «ідеальна маса тіла», оскільки в протоколах не існує таких формулювань. Просимо виключити цей пункт як дискримінаційний. «Ідеальна маса тіла» є поняттям еквівалентним «Індекс маси тіла». Індекс ма́си ті́ла (ІМТ, англ. BMI, body mass index) — величина, що дозволяє оцінити ступінь відповідності маси людини та її зросту, й тим самим, непрямо оцінити, чи є маса недостатньою, нормальною, надмірною (ожирінням). Певні особливості має ШВЛ під час реконструктивно-пластичних операцій, які виконуються із застосуванням мікрохірургічної техніки, які можуть мати екстраординарну тривалість (до 30 год). У цих умовах особливого значення набувають нормовентіляціонний режим, ефективне зволоження і зігрівання вдихається газової суміші. Особливі вимоги пред'являються до респіраторної підтримки у хворих з ожирінням. Для визначення відповідності маси належним величинам зазвичай використовують індекси маси тіла (ІМТ). Отже, пункт 6.19 не може бути виключений, як дискримінаційний.
Пункт 6.21. «Вентиляція за стратегією захисту легенів». Зазначаємо, що будь-яка ШВЛ має проводитись максимально безпечно, але формулювання цього пункту має дискримінаційні ознаки. Просимо пояснити, який зміст ви вкладаєте в терміни «стратегія» та «стратегія захисту легенів», або виключити цей пункт. З метою уникнення пошкодження легень, при проведенні штучної вентиляції легень, апарат повинен мати режим адаптивної підтримуючої вентиляції (або еквівалент). Використання «стратегії захисту легень» - це забезпечення необхідної «хвилинної вентиляції легень» з уникненням високих показників частоти дихання, що може викликати динамічну гіпервентиляцію або низьких частот, що можуть призвести до гіповентиляції та гіперкапнії. А також, підбір апаратом фізіологічного дихального об’єму, так як надлишковий об’єм приводить до травмування тканини легень, а низький – до вентиляції здебільшого «мертвого простору». Пункт 6.21 не може бути виключений як дискримінаційний, так як має безпосереднє відношення до основних характеристик апарату ШВЛ: дихальний об'єм, надлишковий об'єм, частота дихання.
Пункт 9.2 «Функція аспірації». Просимо пояснити, що має робити апарат ШВЛ згідно цієї функції. Пояснюємо: Згідно цієї функції система виконає для пацієнта процедуру збагачення киснем і в ході її виконання протягом 120 секунд визначатиме, чи від'єднані трубки пацієнта.
Таким чином, з огляду на вище викладене, ми як Замовник не вбачаємо підстав для внесення змін до тендерної документації.

Документи

Аукціон

Початок:
10.05.2019 14:38
Завершення:
10.05.2019 14:59

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 10.05.2019 14:59

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
1 188 460 UAH з ПДВ 1 188 460 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "МЕДІКПРОДУКТ"
Пошук по цьому учаснику
1 198 000 UAH з ПДВ 1 198 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

10.05.2019 16:42
sign.p7s
08.05.2019 21:00
ТЕХ часть 2.pdf
08.05.2019 21:00
ТЕХ. Часть 1..pdf

Публічні документи

08.05.2019 22:26
doc00138520190508201250.pdf
08.05.2019 22:26
doc00138420190508201108.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "АВИМЕД"
#42243946
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 188 460 UAH з ПДВ 14.05.2019 09:09

Документи

10.05.2019 15:00
edr_identification.yaml
14.05.2019 09:09
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 14.05.2019 09:09

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "АВИМЕД"
Пошук по цьому переможцю
#42243946
1 188 460 UAH з ПДВ Документи

Документи

10.05.2019 15:00
edr_identification.yaml
14.05.2019 09:09
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 28.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 111-3110
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
111-3110.pdf Укладений
1 188 460
28.05.2019 13:11
28.05.2019
sign.p7s Укладений
28.05.2019 13:14

Виконання договору

Строк дії за договором: 28.05.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 1 188 460
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання