Придбання лабораторного обладнання для здійснення державного моніторингу поверхневих вод Procurement of laboratory equipment for the state monitoring of surface water

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-05-10-001472-a
  • 38430000-8 - Детектори та аналізатори
  • Не відбулася
Найменування замовника:
СІВЕРСЬКО-ДОНЕЦЬКЕ БАСЕЙНОВЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Володимир Мельников, +380508625170 , sd@sdbuvr.gov.ua
Адреса замовника
Україна, місто Слов'янськ, 84122, Донецька область, вул. Торська, буд. 35
Очікувана вартість
14 000 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 19.07.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 07.07.2019 00:00

Оскарження умов:

до 13.07.2019 00:00

Подання пропозицій:

17.07.2019 00:00

Очікувана вартість
14 000 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
350 000 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Тендерна документація

Запитання до процедури

Технічне завдання Лоту 2

Дата подання: 14.05.2019 09:18
Дата відповіді: 16.05.2019 14:50
«Технічне завдання Лоту 2 «Система для визначення елементного складу зразків води на базі оптико-емесійного спектрометра з індуктивно-звязаною плазмою з комплектом допоміжного обладнання» прописане під конкретного виробника – Perkin Elmer та конкретну модель ІЗП-ОЕС – Avio 200. Оскільки постачання ІЗП-ОЕС спектрометра цієї моделі може здійснювати лише ТОВ "СОК ТРЕЙД" або інші компанії, що пов’язані з цією компанією (наприклад ТОВ "ГЛОБАЛ-МЕДИКА"), вищенаведені вимоги є дискримінаційними. Модель Avio 200 потребує використання додаткового обладнання (компресору) або стисненого повітря, що є джерелом додаткових витрат. Упередженість вищевказаних вимог можна розглянути на прикладі вимоги «Прилад повинен мати CCD детектор». Різні виробники комплектують свої спектрометри різними типами детекторів, які мають свої переваги та недоліки, але всі вони забезпечують виконання завдані Замовника. Наприклад існує CID детектор з вільним доступом до будь якого пікселю поверхні, що дозволяє одночасно фіксувати інтенсивність будь якої аналітичної лінії. Також існує SCD панорамний детектор із зарядним зв'язком, яким оснащена більш сучасна, ефективна і продуктивна модель того ж самого виробника - Perkin Elmer, модель Avio 500. Внаслідок своїх конструктивних особливостей SCD детектор має підвищену чутливість у діапазоні до 350 нм. Але Замовником вимагається лише CCD детектор. Просимо дати відповідь, чому вимагається саме цей тип детектору?»
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо Вам за звернення та повідомляємо, що Замовник Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів, виконав всі вимоги Ст. 22 п.3 Закону України №922-VIII від 25.12.2015 "Про публічні закупівлі", а саме в тендерній документації вказана можливість подання пропозиції на аналогічний товар.
Проведене нами маркетингове дослідження до оголошення закупівлі, показало, що на сьогодні продукція ТМ PerkinElmer є однією з найкращих у своєму сегменті, широко позитивно зарекомендованою в Україні, тому для забезпечення виконання задач Замовника на належному рівні нами були обрані характеристики цього обладнання. Учасник може запропонувати аналогічне обладнання з характеристиками, що рівні або перевищують наведені вимоги. Також нами встановлено факт, що є декілька компаній, що пропонують обладнання торгової марки PerkinElmer в Україні, а отже пропозицію будь-якого учасника на обладнання, що задовольняє вимогам, будуть прийняті до розгляду. Стосовно упередженості на прикладі ССD детектора, що вказаний в технічних вимогах приладу — згідно інформації, яка була отримана із загальних джерел більшість виробників аналогічного обладнання використовують саме CCD детектори в оптичних схемах приладів, тому дана вимога жодним чином не має ознак упередженості.

очікувана вартість значно перевищує очікувальну вартость в аналогічних закупівлях

Дата подання: 16.05.2019 13:51
Дата відповіді: 20.05.2019 08:19
«Доброго дня! Хотілось би наголосити, що вказана очікувана вартість 7 500 000 грн значно перевищує очікувані вартості аналогічних тендерів та остаточні ціни аукціонів на закупівлю ІЗП-ОЕС, які проводились в системі Prozorro для такого приладу, наприклад: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-02-14-001406-b, https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-12-27-000388-b, https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2019-04-16-001921-c та мають більш складну та дорогу конфігурацію обладнання. За вказану вартість, можна було б закупити два подібних ІЗП-ОЕС спектрометри в аналогічній конфігурації, або прилад зовсім іншого класу, який має вищу чутливість та більш відповідає меті Замовника по вимірюванню елементного складу зразків води – мас-спектрометру з індуктивно-зв’язаною плазмою (ІЗП-МС), разом з комплектом допоміжного обладнання перерахованим у технічному завданні. Але, оскільки розгляд заявок при вищевказаній сумі буде проведено до початку аукціону, інші компанії, які можуть дати значно нижчу ціну будуть просто недопущені до торгів внаслідок дискримінаційних вимог технічного завдання. Таким чином, може спрацювати корупційна схема, за якою відносно дешевий прилад з низькою чутливістю (наприклад, в такій конфігурації не дозволить визначати талій за вимогами ДСТУ 4808:2007 з потрібною чутливістю!!! тощо) буде придбано за завищеною ціною. У зв’язку з вищенаведеною інформацією, для розширення кола можливих учасників, створення конкурентного середовища та усунення корупційного фактору, вимагаємо змінити дискримінаційні вимоги технічного завдання (зазначені в інших питаннях до цього лоту). Також просимо дати відповідь, чим обумовлена значно завищена вартість даного лоту? Адже, вартість усього допоміжного обладнання та меблів легко прораховується і суттєво не впливає на ціноутворення даної системи»
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо Вам за звернення та повідомляємо, що очікувана вартість закупівлі була сформована замовником відповідно до інформації, що була отримана завдяки проведеному маркетинговому дослідженню щодо можливої закупівлі лабараторного обладнання та меблів, яке орієнтоване на продукцію провідних світових виробників лабораторного обладнання та меблів.

Типи детекторів

Дата подання: 21.05.2019 12:55
Дата відповіді: 22.05.2019 15:31
Попередня відповідь Замовника стосовно детекторів "більшість виробників аналогічного обладнання використовують саме CCD детектори в оптичних схемах приладів" є яскравим прикладом упередженості. Навіть описаний в ТЗ виробник Perkin Elmer використовує CCD детектор лише в застарілій та повільній моделі спектрометра, а в більш сучасній моделі використовує вже SCD детектор - тобто навіть один виробник використовує різні типи детекторів. Таким чином Замовник наполягає на своїх дискримінаційних вимогах, що свідчать про упередженість та наявність корупційної схеми у даній закупівлі. Просимо змінити вимоги технічного завдання так, щоб була можливість для участі з іншими сучасними спектрометрами для виконання тих же задач, замість застарілих повільних моделей.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо Вам за звернення та повідомляємо, що 16 травня 2019 року була надана обгрунтована відповідь на аналогічне питання та роз’яснення відсутності упередженості, щодо вимог технічних характеристик приладу, які зазначені в тендерній документації по лоту № 2. Також звертаємо Вашу увагу на некоректне твердження стосовно "застарілих моделей"  згідно інформації, яка доступна із загальних джерел, дата початку виробництва ІЗП спектрометрів Avio виробника PerkinElmer є 2017 рік, тобто це одні із самих сучасних приладів на ринку.

Стосовно моделей спектрометрів

Дата подання: 27.05.2019 14:57
Дата відповіді: 28.05.2019 10:20
"дата початку виробництва ІЗП спектрометрів Avio виробника PerkinElmer є 2017 рік, тобто це одні із самих сучасних приладів на ринку." Навіть спектрометри серії Avio дуже відрізняються між собою. Закупівля моделі Avio 200 з монохроматором, що має тривалий час аналізу і відповідно великі витрати аргону, за державний кошт, є неекономічною та недоцільною. Просимо внести такі зміни до технічного завдання "Обов'язковою є наявність поліхроматора", оскільки саме поліхроматор дозволяє аналізувати елементи одночасно з набагато меншою тривалістю аналізу та меншими експлуатаційними витратами.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

"Дякуємо Вам за звернення та повідомляємо, що не бачимо умов для внесення змін до тендерної документації. Основною вимогою до приладу економічна ефективність при використанні у відповідності фактичним завантаження

Запитання до технічного завдання по ЛОТУ 1

Дата подання: 27.05.2019 17:25
Дата відповіді: 30.05.2019 15:19
Формування задачі, як «Аналіз поверхневих вод», не є достатнім. На підставі яких конкретно задач та вимог вказано необхідність саме у газовому хроматографі із трьох-квадрупольним масс-детектором? Існують інші мас-детектори та аналогові детектори, які можуть бути використані для рішення задач з аналізу поверхневих вод та бути більш ефективними. Також, принцип дії вказаного мас-детектора має ряд переваг, але і ряд суттєвих обмежень у порівнянні із іншими типами детекторів. Просимо розглянути це питання, та вказати конкретні задачі з переліком речовин або вказати нормативні документи, на які посилається замовник, з внесенням змін до тендерної документації. Це необхідно для запобігання виникненню можливих суттєвих проблем у вирішенні кінцевих задач користувача.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за звернення, аналогічні пропозиції будуть прийняті до розгляду у відповідності з чинним законодавством.

Запитання до технічного завдання по ЛОТУ 1

Дата подання: 27.05.2019 17:26
Дата відповіді: 30.05.2019 15:19
В вимогах до хроматографа, а саме автоінжектор для вводу зразків рівноважної парової фази, вказаний Інкубатор для віал, не менше, ніж на 12 зразків. Просимо уточнити технічні вимоги до цього пристрою, тому що на даний час немає посилань на використання інкубаторів в комплекті з газовим хроматографом.

відповідь:

Дякуємо за звернення, аналогічні пропозиції будуть прийняті до розгляду у відповідності з чинним законодавством.

Запитання до технічного завдання по ЛОТУ 1

Дата подання: 27.05.2019 17:28
Дата відповіді: 30.05.2019 15:20
Звертаємо увагу, що в тендерній документації недостатньо інформації, щоб зрозуміти задачі і цілі, для яких є необхідним придбання дозатору парової фази. Можливо поставлені задачі не будуть вимагати придбання цього приладу, що вимагає додаткові витратні матеріали та кваліфіковане обслуговування.

відповідь:

Дякуємо за звернення, аналогічні пропозиції будуть прийняті до розгляду у відповідності з чинним законодавством.

Запитання до технічного завдання по ЛОТУ 1

Дата подання: 27.05.2019 17:29
Дата відповіді: 30.05.2019 15:20
Звертаємо увагу, що в тендерній документації недостатньо інформації, тому не зрозуміло схему підключення додаткових пристроїв, а саме одного інжектора/випаровувача до двох аналітичних колонок та двох систем вводу зразку дозатору рівноважної парової фази. Тому вказана комплектація більш схожа на технічні характеристики обладнання окремого виробника, а саме Shimadzu, Японія. Просимо внести відповідні зміни до тендерної документації з розʼясненням стосовно відповідності комплектації конкретним аналітичним завданням із переліком речовин та їх концентрацій.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за звернення, аналогічні пропозиції будуть прийняті до розгляду у відповідності з чинним законодавством.

Запитання до технічного завдання по ЛОТУ 1

Дата подання: 27.05.2019 17:38
Дата відповіді: 30.05.2019 15:20
У технічному завданні вказані деякі параметри специфікації приладу конкретного виробника, а саме Shimadzu, Японія, що значно звужує коло можливих постачальників обладнання. Але важливішим є те, що деякі вказані параметри є абсурдними та не мають сенсу при користуванні обладнанням: - значення ділення потоку інжектора – 0 – 9999,9. У практиці під час аналізу використовується ділення потоку від 0 до 150-200. Ділення потоку обмежує кількість зразку, що потрапляє у прилад під час інжекції (тобто, якщо ділення потоку інжектору/випаровувача 1:100, то лише 1/100 частина зразку потрапляє у прилад для аналізу а інша - скидається та не використовується). Це обумовлене реальними задачами та можливостями. Якщо прилад використовується для моніторингу залишкових кількостей забруднюючих речовин в поверхневих водах, то взагалі ділення потоку має бути якомога меншим для підвищення чутливості приладу та методу в цілому. Якщо прилад буде використовуватись для пошуку великих кількостей речовин, де прийдеться робити ділення потоку більше від 0 до 100 – то відпадає необхідність взагалі у використанні трьох-квадрупольного мас-спектрометру і тим більше додаткових витрат повʼязаним з подальшим сервісним обслуговуванням приладу. - Наявність можливості регулювання висоти занурення голки автоінжектора у віалу в діапазоні не менше ніж 22мм» - Незрозуміла необхідність у таких налаштунках, відкритих для користувача. Подібні налаштунки не мають сенсу, тому що типи віал, які використовуються у хроматографії стандартні за своєю геометрією. Але, такі налаштунки часто присутні у сервісних меню, які закриті від користувача у цілях безпеки та використовуються лише при технічному обслуговуванні кваліфікованим сервісним інженером. - Керування автодозатором рідких зразків – «З власної клавіатури та за допомогою програмного забезпечення, яким управляється хроматограф» - не зрозуміла необхідність у наявності власної клавіатури автодозатору рідких зразків, якщо це є єдина автоматична система одного виробника, яка використовується для коректного дозування зразку у інжектор/випаровувач, тому це пряме посилання на прилад конкретного виробника, а саме Shimadzu, Японія. При використанні приладу під час аналізу автодозатор має керуватись за допомогою (як вказано у ТЗ) єдиного програмного забезпечення, що і основний блок обладнання, для забезпечення точністі об’єму зразку, швидкості введення, часу та інших параметрів введення зразку. Просимо видалити з технічного завдання необгрунтовані прямі посилання на конкретного виробника та конкретні задачі із переліком речовин, для забезпечення участі інших виробників обладнання у відповідності з чинним законодавством.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за звернення, аналогічні пропозиції будуть прийняті до розгляду у відповідності з чинним законодавством.

«Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції»

Дата подання: 30.05.2019 11:48
Дата відповіді: 30.05.2019 14:57
Шановний клієнт! Прошу надати роз’яснення щодо інформації про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції учасників . В тендерній документації згідно розділу «І. Загальні положення», пункту 7 «Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції» зазначено шо «Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. У разі надання документів іншою мовою вони обов’язково повинні бути перекладені українською мовою. Переклад повинен бути посвідчений підписом перекладача та підписом і печаткою (за наявності або у разі її використання*), або посвідчений нотаріально. Визначальним є текст, викладений українською мовою.». Але в «додатку № 2» до тендерної документацій згідно «технічнічних характеристик приладів», а саме пункту «8.1. Оптико-емісійний спектрометр з індуктивно-зв'язаною плазмою (ІЗП-ОЕС) в розділі «Додаткові вимоги» зазначено «Технічний опис приладу, брошури, специфікації, експлуатаційна і технічна документація, які подаються до розгляду тендерного комітету, повинні бути оформлені українською мовою або мати переклад на українську мову. Документи російською мовою перекладу не потребують.». Данна вимога стосовно російської мови зазначена тільки на даний прилад ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо Вам за звернення та повідомляємо, що відповідно до Вашого запиту будуть внесені зміни до тендерної документації в наступній редакції: "Технічний опис приладу, брошури, специфікації, експлуатаційна і технічна документація, які подаються до розгляду тендерного комітету, повинні бути оформлені українською мовою або мати переклад на українську мову. Переклад повинен бути посвідчений підписом перекладача та підписом і печаткою (за наявності або у разі її використання), або посвідчений нотаріально. Визначальним є текст, викладений українською мовою".
Розгорнути: 10 Згорнути

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-05-10-001472-a.a1

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛТ Україна ЛТД", Код ЄДРПОУ:36257647
Пошук по цьому автору
Дата подання: 04.06.2019 12:56

Видалити дискримінаційні вимоги

до Антимонопольного комітету України Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель вул. Василя Липківського, 45, Київ, Київська область, 03035 СУБ’ЄКТ ОСКАРЖЕННЯ: Товариство з обмеженою відповідальністю «АЛТ Україна ЛТД» 01014, м. Київ, вул. Петра Болбочана (Командарма Каменєва), буд. 4-А код ЄДРПОУ 36257647 номер засобу зв’язку: (044) 492-72-70 адреса електронної пошти: info@alt.ua ЗАМОВНИК: Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів 84122, Україна, Донецька область обл., місто Слов'янськ, вул. Торська, буд. 35 Код ЄДРПОУ: 04391351 номер засобу зв’язку: +380626227894, +380508625170 Оголошення про проведення відкритих торгів UA-2019-05-10-001472-a, оприлюднене на сайті публічних закупівель ProZorro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-05-10-001472-a?lot_id=488a601d6b074534b7761d4f05e60c45#lots СКАРГА Скарга подається відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-VIII з наступними змінами та доповненнями (надалі – Закон). Стосовно проведення відкритих торгів, що об’явлені Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів, оприлюднених на сайті публічних закупівель ProZorro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-05-10-001472-a?lot_id=488a601d6b074534b7761d4f05e60c45#lots ТОВ «АЛТ УКРАЇНА ЛТД» (далі - Скаржник), як потенційний учасник даної процедури закупівлі повідомляє, що не може прийняти участь в даній закупівлі у зв’язку з тим, що у тендерній документації Замовника (надалі – ТД) містяться дискримінаційні умови, які унеможливлюють участь широкого кола учасників у відкритих торгах та, фактично, описують характеристики приладу конкретного виробника та конкретної моделі, таким чином порушуючи принципи добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням та вільного переміщення товарів, що визначені ст. 3 Закону Замовником оголошено закупівлю на придбання лабораторного обладнання для здійснення державного моніторингу поверхневих вод. У додатку 2 до тендерної документації, а саме в Лоті 2 п. 8. Технічні характеристики приладів п.п. 8.1. пропонується запропонувати Оптико-емісійний спектрометр з індуктивно-зв'язаною плазмою (ІЗП-ОЕС). В даному пункті містяться вимоги, що в сукупності вказують на єдину модель Avio 200 єдиного виробника – компанію Perkin Elmer. На наші неодноразові вимоги щодо дискримінаційних пунктів технічного завдання, які допускають до тендеру одну модель одного виробника, який представлений одним дистрибьютором була отримана відповідь: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-05-10-001472-a?lot_id=488a601d6b074534b7761d4f05e60c45#lots «Учасник може запропонувати аналогічне обладнання з характеристиками, що рівні або перевищують наведені вимоги. Також нами встановлено факт, що є декілька компаній, що пропонують обладнання торгової марки PerkinElmer в Україні, а отже пропозицію будь-якого учасника на обладнання, що задовольняє вимогам, будуть прийняті до розгляду.» Але згідно офіційного сайту постачальника Єдиним фактичним представником Perkin Elmer в Україні при поставках аналітичного обладнання є компанія «СОК ТРЕЙД», що має ексклюзійне право продавати ІЗП-ОЕС на території України: http://www.perkinelmer.com/contactus#/dealers/Ukraine/All%20Product%20Lines/All%20Services Інші компанії, наприклад, ТОВ "ГЛОБАЛ-МЕДИКА" https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-02-14-001406-b та ТОВ "Інкос лайн" https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-03-25-001160-b https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2019-04-16-001921-c які отримували авторизацію для участі в конкретному тендері на таку саму модель для того, щоб тендер відбувся, а перемогу здобула компанія «СОК ТРЕЙД». Інформація, що обладнання яке ці компанії пропонували на тендер на їхніх сайтах не представлене. http://inklgroup.com/ http://www.globalmedica.com.ua/ Велике питання викликає у нас очікувана вартість закупівлі, яка складає 7 500 000,00 UAH з ПДВ. В той же час, згідно отриманої інформації на аналогічні закупівлі для цього типу обладнання очікувана вартість складала: 1) 3 794 000,00 UAH з ПДВ https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-07-05-000446-c Тендер проводився у 2017 році. 2) 3 850 000,00 UAH з ПДВ https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-07-26-000312-b Тендер проводився у 2017 році. В цьому тендері переміг «СОК ТРЕЙД» з моделлю Avio 200, але в значно кращій комплектації. 3) 4 709 011,00 UAH з ПДВ https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-09-26-001479-c Тендер проводився у 2017 році. В цьому тендері прийняла участь компанія «СОК ТРЕЙД» та уклала договір з Замовником на постачання значно більш дорогої та кращої моделі – Perkin Elmer Avio 500. 4) 5 170 000,00 UAH з ПДВ https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-02-14-001406-b. Тендер проводився у 2019 році. В даному тендері вимагалось поставка значно більшого комплекту обладнання та допоміжних матеріалів. 5) 4 700 000,00 грн. з ПДВ https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2019-04-16-001921-c Тендер проводився у 2019 році. В даному тендері вимагалось поставка значно більшого комплекту обладнання та допоміжних матеріалів. 6) 4 842 043,00 UAH з ПДВ https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-12-27-000388-b Тендер проводився у 2019 році. В даному тендері вимагалось поставка значно більшого комплекту обладнання та допоміжних матеріалів. За вказану вартість (7 500 000,00 UAH з ПДВ), можна було б закупити два подібних ІЗП-ОЕС спектрометри в аналогічній конфігурації, або прилад зовсім іншого класу, який має незрівнянно вищу чутливість та більш відповідає меті Замовника по вимірюванню елементного складу зразків води – мас-спектрометру з індуктивно-зв’язаною плазмою (ІЗП-МС), разом з комплектом допоміжного обладнання перерахованим у технічному завданні. Але, оскільки розгляд заявок при вищевказаній сумі буде проведено до початку аукціону, інші компанії, які можуть дати значно нижчу ціну, будуть просто недопущені до торгів внаслідок дискримінаційних вимог технічного завдання. Таким чином, може спрацювати корупційна схема, за якою відносно дешевий прилад з низькою чутливістю (наприклад, в такій конфігурації не дозволить визначати талій за вимогами ДСТУ 4808:2007 з потрібною чутливістю!!! тощо) буде придбано за завищеною ціною. Ми вбачаємо в цьому корупційний зговір Замовника та Постачальника. Замовник вимагає одночасну наявність наступних вимог для приладу: п. 8.1.2 «Прилад повинен мати CCD детектор», п. 8.1.3 «Спектральний діапазон повинен бути 165-900 нм, або ширше з роздільною здатністю
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 06.06.2019 18:27

Ризик-індикатор

Чисельні завантаження документів - 4

Тендери, у яких документація (вкладені файли) оновлювалась (доповнювалась) замовником більше трьох разів

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання