Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель території Великодимерської селищної ради Броварського району Київської облавсті, яка визначена проектом формування території і встановлення меж сільських, селищних рад Development of technical documentation on land management for the inventory of lands of the territory of the Brovarrsky district of the Kyiv region? which is defined by the project of the territory forming and the borders establishing of the village settlement councils

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-05-27-001405-b
  • 71340000-3 - Комплексні інженерні послуги
  • Не відбулася
Найменування замовника:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Гончаренко Олена Анатоліївна, +380459467603 , dymerka@ukr.net
Адреса замовника
Україна, смт Велика Димерка, 07442, Київська область, вулиця Бобрицька будинок 1
Очікувана вартість
7 850 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 27.06.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 17.06.2019 17:08

Оскарження умов:

до 23.06.2019 00:00

Подання пропозицій:

27.06.2019 17:08

Очікувана вартість
7 850 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
20 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.25 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель території Великодимерської селищної ради Броварського району Київської облавсті, яка визначена проектом формування території і встановлення меж сільських, селищних рад
ДК 021:2015: 71340000-3 — Комплексні інженерні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
80%
Термін виконання робіт:
10%
до 1 року:
10%
від 1 до 1,5 року:
5%
Строк відтермінування платежу:
10%
6 місяців:
10%
3 місяці:
5%

Запитання до процедури

Кількість працівників

Дата подання: 05.06.2019 12:01
Дата відповіді: 07.06.2019 16:39
Доброго дня! В пункті 5 Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, встановлені статтею 17 Закону Розділу ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції вами визначено: Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а саме: - інженерів-землевпорядників (не менше 2 спеціалістів в тому числі сертифікованих інженерів - землевпорядників - не менше 2 осіб); - інженерів-геодезистів (не менше 2 спеціалістів, в тому числі сертифікованих інженерів-геодезистів – не менше 2 осіб); Прошу роз"яснити, крім сертифікованих інженерів - землевпорядників у кількості 2 особи, повинно бути ще 2 інженери-землевпорядники? Чи 2 сертифікованих достатньо? Також прошу роз"яснити, крім сертифікованих інженерів-геодезистів у кількості 2 особи, повинно бути ще 2 інженери-геодезисти? Чи 2 сертифікованих достатньо?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня!
Два сертифікованих інженера-землевпорядника достатньо.
Два сертифікованих інженера-геодезиста достатньо.

Підтвердження наявності працівників

Дата подання: 05.06.2019 12:46
Дата відповіді: 07.06.2019 16:44
В Додатку 3 до тендерної документації вказано: В підтвердження наявності працівників, мають бути надані накази про призначення або інші документи, що підтверджують наявність працівників, або трудових відносин з такими працівникими, на кожну особу зазначену в табличці. Якщо Учасник надасть замість Наказів про призначення копії трудових книжок, Замовник не відхилить пропозицію Учасника?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня!
Якщо учасник надасть замість наказів про призначення сканкопії трудових книжок завірених мокрими печатками де обов’язково є запис про призначення на посаду, номер та дата наказу. Замовник не відхилить пропозиції учасника.

Наявність фахівця окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури

Дата подання: 06.06.2019 17:35
Дата відповіді: 11.06.2019 12:17
-Чим передбачена наявність фахівця окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури та копії кваліфікаційного сертифіката відповідального виконавця окремих видів (послуг), пов’язаних із створенням об’єкта архітектури? Предмет закупівлі не передбачає жодних робіт, які пов"язані зі створенням об"єктів архітектури. -Яким законодавчим актом передбачено, що всі працівники, зазначені у п. 5.1., повинні бути працевлаштовані у Учасника за основним місцем роботи (більше двох років)? Яка різниця скільки років працівник працює на підприємстві?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня, Шановний Учасник, щодо вимоги тендерної документації, якою передбачено наявність фахівця окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури та копії кваліфікаційного сертифіката відповідального виконавця окремих видів (послуг), пов’язаних із створенням об’єкта архітектури, повідомляємо, що Інвентаризація земель проводиться з метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення Державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель та прийняття на їх основі відповідних рішень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування
Інвентаризація земель проводиться з урахуванням принципів плановості, достовірності та повноти даних, послідовності і стандартності процедур, доступності використання інформаційної бази, узагальнення даних з додержанням єдиних засад та технології їх оброблення.
Вихідними даними для проведення інвентаризації земель є зокрема містобудівна документація, затверджена в установленому законодавством порядку, відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обмежень тощо.
Слід зазначити, що об'єкти архітектурної діяльності (об'єкти архітектури) - будинки і споруди житлово-цивільного, комунального, промислового та іншого призначення, їх комплекси, об'єкти благоустрою, садово-паркової та ландшафтної архітектури, монументального і монументально-декоративного мистецтва, території (частини територій) адміністративно-територіальних одиниць і населених пунктів.
Тому наявність фахівця окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури є обґрунтованою, оскільки використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, на яких розміщені об’єкти архітектури, потребує спеціальних фахових знаннях в частині визначення їх відповідності вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил.
Також враховуючи великий обсяг робіт, а також своєчасне забезпечення, відповідного фахового виконання підготовчих, топографо-геодезичних та камеральних робіт для складання технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель (13 об'єктів, загальною площею близько 20275,45 га), визначались кваліфікаційні критеріїв до учасників зазначених у п. 5.1 тендерної документації.

Призначення платежу по забезпеченню виконання договору про закупівлю

Дата подання: 07.06.2019 16:19
Дата відповіді: 10.06.2019 16:10
Прошу роз’яснити! В пункті 6 «Забезпечення виконання договору про закупівлю» Розділу VІ. Результати торгів та укладання договору про закупівлю вказано різні призначення платежу. Учасник – переможець повинен перерахувати кошти на поточний рахунок Замовника за такими реквізитами: Банк ДКСУ м Києва, МФО 820172 р/р 37324040019045, код ЄДРПОУ 41794559, Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області призначення платежу: «Завдаток для забезпечення виконання Договору, укладеного за результатами проведених відкритих торгів згідно з оголошенням №________________________________. В пункті 6.1. Цього ж розділу вказано: 6.1. Під час укладення договору Замовник вимагає від Учасника-переможця процедури закупівлі внесення ним забезпечення виконання Договору – «Договір про надання застави грошових коштів для забезпечення виконання Договору» в розмірі 1% відсотка кошторисної вартості договору шляхом перерахування коштів на рахунок Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області : р/р 37324040019045, У призначенні платежу обов'язково вказати: «Забезпечення виконня договору, предмет закупівлі послуг з «Розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель території Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, яка визначена проектом формування території і встановлення меж сільських, селищних рад» ((ДК 021:2015:71340000-3 —Комплексні інженерні послуги) Яке призначення платежу вважати правильним?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня!
Призначення платежу:«Завдаток для забезпечення виконання Договору, укладеного за результатами проведених відкритих торгів згідно з оголошенням №________________________________
реквізити: Банк ДКСУ м Києва, МФО 820172
р/р 37324040019045, код ЄДРПОУ 41794559, Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області
Вважати правильним.

Щодо повноважень

Дата подання: 13.06.2019 17:11
Дата відповіді: 14.06.2019 16:15
Шановний Замовник! Дякуємо за відповідь на вимогу щодо усунення порушень від 09.06.2019 року. Зазначаємо, що не маємо наміру здійснювати будь-який вплив на закупівлю, оскільки ми, як потенційний Учасник, у разі несприятливих для себе умов, можемо не приймати участь у закупівлі. Тому, далі не наполягаємо на усунені зауваження зазначеного у пункті 2 вимоги щодо усунення порушень від 09.06.2019 року, проте не погоджуємося з поясненнями Замовника наданими щодо означеного питання. Так, дійсно чинним законодавством передбачено здійснення інвентаризації земель в межах територій, які визначені проектами формування територій і встановлення меж сільських, селищних рад. Отже теоретично можливо здійснювати інвентаризацію земель місцевих рад, в тому числі за межами населених пунктів, але не на підставі рішення місцевої ради, оскільки в межах цих територій розміщені земельні ділянки різних категорій земель і форм власності, а повноваження місцевих рад щодо здійснення землеустрою за межами населених пунктів передбачено лише щодо земель сільськогосподарського призначення (в межах колишніх сільгосппідприємств за виключенням земель, які на день набрання чинності законом перебували у приватній власності). Тобто, п.21 Перехідних положень Земельного кодексу України і ст. 35 ЗУ «Про землеустрій» визначають межі повноважень місцевих рад щодо здійснення землеустрою за межами населеного пункту. Ст.122 Земельного кодексу України визначає межі повноважень місцевих рад щодо розпорядження землями комунальної власності в межах і за межами населеного пункту. Усі інші положення законодавчих актів : ст.12 Земельного кодексу України, ст. 19 ЗУ «Про землеустрій», ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06 вересня 2012 року № 5245-VI, не передбачають повноваження місцевих рад щодо здійснення землеустрою щодо усіх категорій земель, у сіх форм власності за межами населених пунктів. Тому доцільно отримати роз’яснення Держгеокадастру, з метою уникнення підстав для відмови у погодженні документації із землеустрою, і відповідальності сертифікованого інженера-землевпорядника. Перепрошуємо за зайві турботи. Влаштує будь-яка маленька (формальна) відповідь.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник!
Повідомляємо, метою проведення інвентаризації земель території Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, яка визначена проектом формування території і встановлення меж сільських, селищних рад є забезпечення ведення Державного земельного кадастру, здійснення контролю за використанням і охороною земель, визначення якісного стану земельних ділянок, їх меж, розміру, складу угідь, узгодження даних, отриманих у результаті проведення інвентаризації земель, з інформацією, що міститься у документах, які посвідчують право на земельну ділянку та у Державному земельному кадастрі, прийняття за результатами інвентаризації земель Кабінетом Міністрів України, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, місцевими держадміністраціями та органами місцевого самоврядування відповідних рішень, здійснення землеустрою.
Основна ціль інвентаризації земель є встановлення фактичного стану використання наявних земель на території ради, використання їх відповідно до правовстановлюючих документів, визначення їх правового статусу.
Слід зазначити, Великодимерська селищна рада розглядає можливість звернень щодо роз’яснень, у разі потреби, до органів виконавчої влади в галузі земельних відносин. Дякуємо.
Розгорнути: 5 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-05-27-001405-b.c1

Статус:
Вирішена

Учасник: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ КОНСОРЦІУМ "СИНЕРГІЯ", Код ЄДРПОУ:42821567
Дата подання: 09.06.2019 21:21
ВИМОГА
щодо усунення порушень
Тендерна документація містить помилки та вимоги, які, суперечать чинному законодавству і не можуть бути виконаними, а саме:
1. Назва предмету закупівлі «Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель території ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ Броварського району Київської області, яка визначена проектом формування території і встановлення меж сільських, селищних рад».
Згідно пункту 5 Технічного завдання, замовникові робіт з інвентаризації за результатами її проведення видається «технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель Великодимерської селищної ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ Броварського району Київської області».
Предмет закупівлі повинен бути визначений чітко і не змінюватися у тендерній документації.
2. Відповідно до статті 133 Конституції України сільська рада не є адміністративно-територіальною одиницею. Отже, відповідно до чинного законодавства, ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НЕ МОЖЛИВА!!!
Відповідно до пункту 4 Порядку проведення інвентаризації земель, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 р. № 513, об’єктами інвентаризації земель є територія України, території адміністративно-територіальних одиниць або їх частин, окремі земельні ділянки.
Відповідно до статті 35 Закону України «Про землеустрій» інвентаризація масиву земель сільськогосподарського призначення проводиться з такими особливостями:
а) підставою для проведення інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення є:
для земель державної власності - рішення органу виконавчої влади, уповноваженого здійснювати розпорядження земельною ділянкою;
в інших випадках - рішення сільської, селищної, міської ради, на території якої знаходиться масив.
Отже, враховуючи вищенаведене, на підставі рішення сільської ради, в межах повноважень визначеними чинним законодавством, може бути розроблено наступні види технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель:
2.1. В межах населеного пункту – технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель (назва населеного пункту);
2.2. За межами населених пунктів - технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель, які перебувають у комунальній власності (назва громади) АБО технічна документація щодо інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення.
3. Пункт 6 Технічного завдання, суперечить вимогам частини 4 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі», згідно якої умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури.
Вважаємо своїм обов’язком завчасно попередити порушення і вимагаємо:
1. усунути порушення зазначені у пунктах 1, 2 (2.1., 2.2.), 3 цієї вимоги;
2. уточнити площу земель за межами населених пунктів, на якій відповідно до повноважень сільської ради здійснюється інвентаризація земель;
3. внести відповідні зміни до тендерної документації (ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-27-001405-b).
У разі сумніву, доцільно звернутися з відповідним запитом до ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ УКРАЇНИ, його управлінь та відділів, з метою отримання роз’яснень щодо означених питань та інформації щодо площі земель, на якій відповідно до повноважень сільської ради здійснюється інвентаризація земель з формуванням земель комунальної власності.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

12.06.2019 17:03
Шановний учасник! Дякуємо за запитання.
За першим та третім питаннями, заявленим у зверненні, повідомляємо наступне:
Врахуємо ваші зауваження і внесемо зміни в тендерну документацію.
За другим питаннями, заявленим у зверненні, повідомляємо, що згідно із статтею 133 Конституції України систему адміністративно-територіального устрою України складають: Автономна Республіка Крим, області, райони, міста, райони в містах, селища і села.
Відповідно до вимог Закону України від 06 вересня 2012 року № 5245- VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», який набрав чинності з 01 січня 2013 року, землі державної та комунальної власності в Україні вважаються розмежованими.
Слід зауважити, що пунктом 1 Порядку проведення інвентаризації земель (далі-Порядок), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 р.
№ 513, встановлено вимоги до проведення інвентаризації земель під час здійснення землеустрою та складення за її результатами технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель.
Згідно із пунктами 4, 5 Порядку об’єктами інвентаризації земель є територія України, територія адміністративно-територіальних одиниць або їх частин, окремі земельні ділянки, Інвентаризація земель проводиться в межах адміністративно-територіальних одиниць, землеволодінь або землекористувань і територій, межі яких визначені проектами формування території і встановлення меж сільських, селищних рад.
Відповідно до статей 15, 117, 122 Земельного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад» Наказом Головного управління Держгеокадастру у Київській області від 22.12.2018 передано Великодимерській обєднаній територіальній громаді у комунальну власність земельні ділянки сільскогосподарського призначення державної власності на території Бобрицької, Жердівської, Руднянської сільських рад Броварського району.
Відповідно до пункту 21 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України з дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні" землі колективних сільськогосподарських підприємств, що припинені (крім земельних ділянок, які на день набрання чинності зазначеним Законом перебували у приватній власності), вважаються власністю територіальних громад, на території яких вони розташовані. Зазначений Закон є підставою для державної реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки, сформовані за рахунок земель, які в силу зазначеного Закону переходять до комунальної власності.
Об'єктом інвентаризації земель, відповідно до тендерної документації, є територія, яка визначена проектом формування території і встановлення меж сільських, селищних рад, Великодимерської об’єднаної територіальної громади Броварського району Київської області: смт. Велика Димерка загальною площею 5337,3682 га, с. Бобрик загальною площею 1256,2000 га, с. Гайове загальною площею 143,5000 га, с. Жердова загальною площею 190,3000 га, с. Вільне загальною площею 72,2000 га, с. Захарівка загальною площею
42,7000 га, с. Михайлівка загальною площею 83,8000 га, с. Підлісся загальною площею 215,8000 га, с. Покровське загальною площею 89,8000 га, с. Тарасівка загальною площею 290,1000 га, с. Рудня загальною площею 379,4700 га, с. Шевченкове загальною площею 735,6000 га, та 11438,61 га за межами населених пунктів.
Окремо слід зазначити, що роботи мають виконуватися, згідно ст. 35 Закону України «Про землеустрій» від 22 травня 2003 року № 858-ІV та постанови КМУ від 23 травня 2012 року № 513 «Про затвердження порядку проведення інвентаризації земель» та інших нормативно-правових актів, в т.ч із змінами внесеними відповідно до чинного законодавства, зокрема постанова КМУ від 05.06.2019 № 476.
.Стосовно назви документації із землеустрою повідомляємо, що пунктом 2 рішення Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області від 15.11.2018
№ 338 ХVІ – VІІ затверджено технічне завдання (додаток 5 до тендерної документації) на виконання робіт з інвентаризації земель на території Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, яка визначена проектом формування території і встановлення меж Великодимерської ради та складення за їх результатами технічної документації із землеустрою.
Дякуємо.

Номер вимоги: UA-2019-05-27-001405-b.b2

Статус:
Вирішена

Учасник: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ КОНСОРЦІУМ "СИНЕРГІЯ", Код ЄДРПОУ:42821567
Дата подання: 12.06.2019 14:00
У тендерній документації відсутня інформація щодо умов участі у тендері об’єднань підприємств, зокрема консорціуму, а саме, документального підтвердження кваліфікаційним критеріям, яке надається консорціумом щодо підприємств-учасників консорціуму.
З метою дотримання принципів недискримінації учасників та добросовісної конкуренції серед учасників, встановлених частиною 1 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» і частиною 1 статті 2 Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», вимагаємо внести зміни до тендерної документації, зазначивши у тендерній документації інформацію щодо умов участі у тендері об’єднань підприємств, зокрема консорціуму, а саме, документального підтвердження кваліфікаційним критеріям, яке надається консорціумом щодо підприємств-учасників консорціуму.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

14.06.2019 16:08
Доброго дня, Шановний Учасник, щодо відсутності у тендерній документації окремої
інформації стосовно умов участі у тендері об’єднань підприємств, зокрема консорціуму, повідомляємо наступне.
Пунктом 35 частини 1 статті Закону України «Про публічні закупівлі» (пункт 5 розділу І тендерної документації) визначено перелік учасників, а саме: вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах, крім випадків, передбачених Законом України «Про санкції» та Указом Президента від 16.09.2015 №549/2015 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 02.09.2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».
Пунктом 5 (кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону) розділу ІІІ тендерної документації, визначено кваліфікаційні критерії.
Таким чином, Учасником процедури закупівлі може бути, зокрема і об’єднання підприємств (консорціум), яке утворене відповідно до норм Господарського кодексу України та має статус юридичної особи. Перелік документів, які підтверджують кваліфікаційні критерії та відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, викладений в Додатку 3 тендерної документації. Окремих вимог до кожного з Учасників (в т. ч. і до об’єднання підприємств (консорціуму)) в цілому тендерною документацією не передбачено виходячи з вимог пункту 35 ч.1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі».
Також інформуємо, що Учасник, за умовами тендерної документації, може залучати субпідрядників для виконання видів робіт. Дякуємо.

Номер вимоги: UA-2019-05-27-001405-b.c3

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ", Код ЄДРПОУ:35212013
Дата подання: 14.06.2019 11:03
Детальний опис Вимоги у прикріпленому файлі.

Рішення замовника: Вимога задоволена

18.06.2019 15:58
Доброго дня, Шановний Учасник, за першим питанням, заявленим у зверненні, щодо вимоги тендерної документації, якою передбачено наявність фахівця окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури та копії кваліфікаційного сертифіката відповідального виконавця окремих видів (послуг), пов’язаних із створенням об’єкта архітектури, повідомляємо, що Інвентаризація земель проводиться з метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення Державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель та прийняття на їх основі відповідних рішень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування
Інвентаризація земель проводиться з урахуванням принципів плановості, достовірності та повноти даних, послідовності і стандартності процедур, доступності використання інформаційної бази, узагальнення даних з додержанням єдиних засад та технології їх оброблення.
Вихідними даними для проведення інвентаризації земель є зокрема містобудівна документація, затверджена в установленому законодавством порядку, відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обмежень тощо.
Відповідно до частини п’ятої статті 20 Земельного кодексу України види використання земельної ділянки в межах певної категорії земель (крім земель сільськогосподарського призначення та земель оборони) визначаються її власником або користувачем самостійно в межах вимог, встановлених законом до використання земель цієї категорії, з урахуванням містобудівної документації та документації із землеустрою.
Статтею 39 Земельного кодексу України визначено, що використання земель житлової та громадської забудови здійснюється відповідно до генерального плану населеного пункту, іншої містобудівної документації, плану земельно-господарського устрою з дотриманням будівельних норм, державних стандартів і норм.
Згідно з частиною першою статті 2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» планування і забудова територій - діяльність державних органів, органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб, яка передбачає зокрема обґрунтування розподілу земель за цільовим призначенням.
Відповідно до абзацу другого частини другої статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» забудова земельної ділянки здійснюється в межах її цільового призначення, встановленого відповідно до законодавства.
При цьому експертиза та обстеження у будівництві належать до Переліку видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, відповідальні виконавці яких проходять професійну атестацію, що затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554.
Слід зазначити, що об'єкти архітектурної діяльності (об'єкти архітектури) - будинки і споруди житлово-цивільного, комунального, промислового та іншого призначення, їх комплекси, об'єкти благоустрою, садово-паркової та ландшафтної архітектури, монументального і монументально-декоративного мистецтва, території (частини територій) адміністративно-територіальних одиниць і населених пунктів.
Тому наявність фахівця окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури є обґрунтованою, оскільки використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, на яких розміщені об’єкти архітектури, потребує спеціальних фахових знаннях в частині визначення їх відповідності вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил.
За другим питаннями, заявленим у зверненні, повідомляємо наступне.
Враховуючи великий обсяг робіт а також своєчасне забезпечення, відповідного фахового виконання підготовчих топографо-геодезичних та камеральних робіт для складання технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель (13 об'єктів, загальною площею близько 20275,45 га), визначались кваліфікаційні критеріїв до учасників зазначених у п. 5.1 тендерної документації. Кваліфікаційна вимога до працівників не є його дискримінацією, оскільки будь-який Учасник має право та можливість мати працівників з більш високою кваліфікацією і продуктивністю праці з тривалим безперервним стажем роботи на даному підприємстві, в установі, організації. Метою зазначеної вимоги є укладання договорів з надійним учасником ринку, оскільки на стадії проведення закупівлі неможливо встановити сумлінність та відповідальність Учасника при виконанні своїх обов’язків.
Також повідомляємо, що частиною другою статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено перелік складових, які повинна містити тендерна документація. Згідно з частиною третьою статті 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Таким чином, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам визначається замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства в цілому.

За третім та четвертим питаннями, заявленим у зверненні, повідомляємо наступне:
Ознайомившись із змістом вимоги, вважаємо її обґрунтованою. Зміни будуть внесені відповідно до Ваших пропозицій, з урахуванням вимог чинного законодавства України.

Документи подані скаржником

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
Приватне підприємство "БРУСИЛІВ-СЕРВІС" Документи
Триває

Публічні документи

24.06.2019 16:15
sign.p7s
24.06.2019 16:07
13 Статут.pdf
24.06.2019 16:15
sign.p7s

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 27.06.2019 17:08

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Коефіцієнт Приведена вартість Документи
Приватне підприємство "БРУСИЛІВ-СЕРВІС"
Пошук по цьому учаснику
7 790 000 UAH з ПДВ 7 790 000 UAH з ПДВ 1.25 6 232 000 Документи

Публічні документи

24.06.2019 16:15
sign.p7s
24.06.2019 16:15
sign.p7s
24.06.2019 16:07
13 Статут.pdf

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання