Закупівля шкіперського, технічного та аварійно – рятувального майна (Закупівля лакофарбових виробів)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-05-30-002010-b
  • 44810000-1 - Фарби
  • Завершена
Найменування замовника:
Військова частина А2238
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Євген Мілюков, +380734424442 , a2238_fes@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Одеса, 65026, Одеська область, вул.Приморська 26
Дата укладення договору
28.08.19
Очікувана вартість
950 000 UAH з ПДВ
Сума договору
75 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 4.09.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 25.06.2019 12:00

Оскарження умов:

до 01.07.2019 00:00

Подання пропозицій:

05.07.2019 12:00

Очікувана вартість
950 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Тендерна документація

Запитання до процедури

Аналоги

Дата подання: 31.05.2019 08:09
Дата відповіді: 31.05.2019 11:58
Чи можна пропонувати аналоги ?

відповідь:

Аналоги чого?

Документація

Дата подання: 31.05.2019 09:08
Дата відповіді: 31.05.2019 11:56
прошу викласти документацію у форматі ворд, оскільки документ у пдф-форматі дуже поганої якості

відповідь:

Документацію в форматі ворд викладено.

Атестація лабораторії

Дата подання: 04.06.2019 14:04
Дата відповіді: 08.06.2019 11:32
Доброго дня. Відповідно до Додатку 2 Тендерної документації " Учасник надає у складі тендерної пропозиції завірену копію свідоцтва про атестацію (атестат акредитації) з додатками: галузями атестації (акредитації) лабораторії, яка наддала зразок оригіналу документу про відповідність об’єкта оцінки відповідності підприємства-виробника на кожне найменування лакофарбових виробів, які пропонуються для поставки. Якщо підприємство-виробник не має право проводити роботи з оцінки відповідності продукції, але має договір з іншими підприємствами (огранізаціями), які мають дозвіл та можливості виконання робіт з оцінки відповідності продукції встановленним нормам, то воно повинно надати завірені копії договору на проведення робіт з оцінки відповідності продукції встановленним нормам та свідоцтва про атестацію (атестат акредитації) з додатками (галузями атестації (акредитації) лабораторії, яка наддала зразок оригіналу документу про відповідність об’єкта оцінки відповідності підприємства-виробника на кожне найменування лакофарбових виробів, які пропонуються для поставки)." З 01 січня 2016 р. набув чинності Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 5 червня 2014 року № 1314-VII. В Законі України «Про метрологію та метрологічну діяльність» відсутнє поняття атестація лабораторії. Органи що проводили атестацією лабораторій згідно відміненого Порядку продовжують займатися перевіркою компетентності лабораторій, створюючи вимоги, що базуються на виконанні ДСТУ ISO 10012:2005. Відповідність лабораторії стандарту ДСТУ ISO 10012:2005 засвідчує впровадження суб’єктом господарювання системи керування вимірюваннями з метою забезпечення метрологічних вимог. Таким чином, в зв’язку відсутністю поняття "атестація лабораторії" в законодавстві, просимо замінити в Додатку 2 термін "атестованої" на "компетентної" та викласти вимогу в наступній редакції: " Учасник надає у складі тендерної пропозиції завірену копію свідоцтва про компетентність лабораторії з додатками: галузями компетентності, яка наддала зразок оригіналу документу про відповідність об’єкта оцінки відповідності підприємства-виробника на кожне найменування лакофарбових виробів, які пропонуються для поставки. Якщо підприємство-виробник не має право проводити роботи з оцінки відповідності продукції, але має договір з іншими підприємствами (організаціями), які мають дозвіл та можливості виконання робіт з оцінки відповідності продукції встановленним нормам, то воно повинно надати завірені копії договору на проведення робіт з оцінки відповідності продукції встановленним нормам та свідоцтва про компетентність лабораторії з додатками: галузями компетентності, яка надала зразок оригіналу документу про відповідність об’єкта оцінки відповідності підприємства-виробника на кожне найменування лакофарбових виробів, які пропонуються для поставки)."
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день! На Ваше прохання змінити умови Додатку 2 до ТД відповідаємо, що з метою отримання якісної продукції та через відсутність діючого ГОСТ на території України на лакофарбові вироби, ми вимагаємо від учасників саме "свідоцтво про атестацію (атестат акредитації)...." . Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 5 червня 2014 року № 1314-VII ст. 4 п.1.

Документ лабораторії

Дата подання: 05.06.2019 13:42
Дата відповіді: 05.06.2019 16:27
Доброго дня, шановний Замовнику! в ТД вимагається - зразок оригіналу документу про відповідність об’єкта оцінки відповідності підприємства – виробника на кожне найменування лакофарбових виробів, які пропонуються для поставки з обов'язковим зазначенням лабораторії, яка проводила виміри та даних про їх реєстрацію (номер, дата); документ, підтверджуючий оцінку відповідності (сертифікацію) товару на території України на кожне найменування товару (відповідність продукції (товару), яка ввозиться і реалізується на території України, обов'язковим вимогам норм і стандартів, що діють в Україні, має підтверджуватися сертифікатом або свідоцтвом про визнання іноземного сертифіката, виданим або визнаним Державним комітетом України по стандартизації, метрології та сертифікації або уповноваженим (акредитованим) ним органом); завірену копію гігієнічного висновку органу Держсаннадзору на кожне найменування лакофарбових виробів, які пропонуються для поставки; завірену копію свідоцтва про атестацію (атестат акредитації) з додатками: галузями атестації (акредитації) лабораторії, яка наддала зразок оригіналу документу про відповідність об’єкта оцінки відповідності підприємства-виробника на кожне найменування лакофарбових виробів, які пропонуються для поставки. Якщо підприємство-виробник не має право проводити роботи з оцінки відповідності продукції, але має договір з іншими підприємствами (огранізаціями), які мають дозвіл та можливості виконання робіт з оцінки відповідності продукції встановленним нормам, то воно повинно надати завірені копії договору на проведення робіт з оцінки відповідності продукції встановленним нормам та свідоцтва про атестацію (атестат акредитації) з додатками (галузями атестації (акредитації) лабораторії, яка наддала зразок оригіналу документу про відповідність об’єкта оцінки відповідності підприємства-виробника на кожне найменування лакофарбових виробів, які пропонуються для поставки) - питання якщо ця процедура не є обов'язковою, та наша лабораторія не має сертифікації, чи можливо не надавати ці документи?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Ця вимога обовязкова.

об'єм

Дата подання: 06.06.2019 11:46
Дата відповіді: 07.06.2019 08:16
Доброго дня! чи можливо пропонувати фарбу об'ємом 50 кг?

відповідь:

Доброго дня! Розфасока повинна бути у відповідності до тендерної документації

Атестація

Дата подання: 09.06.2019 14:15
Дата відповіді: 10.06.2019 12:39
Доброго дня. Шановний замовник. Просимо Вас звернути увагу, що саме Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 5 червня 2014 року № 1314-VII НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО поняття атестації лабораторії, тобто з 15 року атестація лабораторій не проводиться. Взагалі. Ніде. Ніяк. Натомість видаються сертифікати на підтвердження вимірювальних можливостей лабораторії, зокрема на підтвердження компетентності лабораторії. Тому ще раз просимо внести зміни до документації та привести її у відповідність до чинного законодавства.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Додаток 2 до ТД внесено зміни, додано "свідоцтва про визнання вимірювальних можливостей лабораторії"
Розгорнути: 6 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-05-30-002010-b.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ПрАТ ЯНТАР, Код ЄДРПОУ:02969797
Дата подання: 01.08.2019 16:35
Вами, Військовою частиною А2238 було проведено процедуру закупівлі наступного предмету: 44810000-1 – Фарби Закупівля шкіперського, технічного та аварійно – рятувального майна (Закупівля лакофарбових виробів)
Ми, Приватне акціонерне товариство «Коростенський завод «Янтар» (код ЄДРПОУ 02969797) – брали участь у вказаній процедурі, завчасно підготували та подали свою пропозицію і запропонували продукцію власного виробництва, а саме: Емаль ПФ-115 (в асортименті)
Ви прийняли рішення визнати ТОВ «ЮТРИС» переможцем.
Ми, не погоджуємось з Вашим рішенням з наступних причин:
1. Відповідно до тендерної документації, а саме Додатку 2 до тендерної документації вказано, що:
«Разом з тендерною документацією надається: завірена копія свідоцтва про атестацію або свідоцтва про визнання вимірювальних можливостей лабораторії (атестат акредитації) з додатками: галузями визнання вимірювальних можливостей лабораторії, яка наддала зразок оригіналу документу про відповідність об’єкта оцінки відповідності підприємства-виробника на кожне найменування лакофарбових виробів, які пропонуються для поставки. Якщо підприємство-виробник не має право проводити роботи з оцінки відповідності продукції, але має договір з іншими підприємствами (організаціями), які мають дозвіл та можливості виконання робіт з оцінки відповідності продукції встановленим нормам, то воно повинно надати завірені копії договору на проведення робіт з оцінки відповідності продукції встановленим нормам та свідоцтва про визнання вимірювальних можливостей лабораторії (атестат акредитації) з додатками (галузями визнання вимірювальних можливостей лабораторії яка наддала зразок оригіналу документу про відповідність об’єкта оцінки відповідності підприємства-виробника на кожне найменування лакофарбових виробів, які пропонуються для поставки)»
Учасником ТОВ «ЮТРИС» надано Атестат про акредитацію Випробувальної лабораторії ТОВ «БУДІНДУСТРІЯ, ЛТД» від 30 вересня 2017 року № 2Н790.
Але учасником ТОВ «ЮТРИС» не надано Додатки до атестату на 59 аркушах, які є невід’ємною частиною Атестату про акредитацію Випробувальної лабораторії ТОВ «БУДІНДУСТРІЯ, ЛТД» від 30 вересня 2017 року № 2Н790 та в яких визначена сфера акредитації. Якщо документ містить додаток, який є його невід’ємною складовою, то такий додаток повинен бути наданий з таким документом. За наведених вище обставин зазначений атестат акредитації наданий не в повному обсязі не може вважатися документом та не має юридичної сили.
Таким чином пропозиція ТОВ «ЮТРИС» не відповідає умовам тендерної документації, а саме Додатку 2 до тендерної документації
У зв'язку з прямим порушенням ТОВ «ЮТРИС» вимог тендерної документації вимагаємо відмінити рішення тендерного комітету щодо визнання ТОВ «ЮТРИС» переможцем.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

02.08.2019 21:04
Шановний учаснику!
У відповідь на Вашу вимогу, повідомляємо, що у своїй тендерній документації ми вказували: «обов’язкове зазначення лабораторії, яка проводила виміри, та даних про їх реєстрацію (номер, дата)». Відповідно до Розділу 3 п. 5 тендерної документації та п. 3 ст. 17 «Закону про публічні закупівлі»: «Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним».
«Реєстр акредитованих ООВ» являється загально доступною інформацією, яку можна перевірити на сайті «Національного агентства з акредитації України».
Отже, наданий у документації ТОВ «ЮТРИС» Атестат про Акредитацію ТОВ «БУДІНДУСТРІЯ, ЛТД» (ДСТУ ISO/IEC 17025) є чинним та відповідає вимогам тендерної документації.
Згідно Розділу 5 п.1 тендерної документації «критерієм та методом оцінки тендерної пропозиції є найнижча ціна», Військовою частиною А2238, було вирішено визнати ТОВ «ЮТРИС» переможцем.

Ризик-індикатор

Закупівля лакофарбових виробів ( Грунтовка ФЛ-03Ж)

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Лоти

Закупівля лакофарбових виробів ( Грунтовка ФЛ-03К)

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Затримка публікації договору - 27

В надпорогових закупівлях дата підписання договору більше ніж на 20 днів від дати визначення переможця

Закупівля лакофарбових виробів ( Емаль ПФ-115 (ПФ-167) сіра RAL-7000)

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Закупівля лакофарбових виробів ( Емаль ПФ-115 (ПФ-167) чорна)

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Закупівля лакофарбових виробів ( Емаль ПФ-115 біла)

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Закупівля лакофарбових виробів ( Емаль ПФ-115 жовта)

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Закупівля лакофарбових виробів ( Емаль ПФ-115 зелена)

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Закупівля лакофарбових виробів ( Емаль ПФ-115 синя)

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Закупівля лакофарбових виробів ( Емаль ПФ-115 червоно-коричнева)

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання