Агрегат зварювальний

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-06-18-001256-c
  • 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
  • Не відбулася
Найменування замовника:
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом"
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Захарова Надія Степанівна, (03842) 6-37-70 , zakharova.nadezhda@khnpp.atom.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Нетішин, 30100, Хмельницька обл., 30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. енергетиків, 20
Очікувана вартість
545 333.33 UAH без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 12.07.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

tender.period1:

до 02.07.2019 16:00

Оскарження умов:

до 08.07.2019 00:00

Подання пропозицій:

12.07.2019 16:00

Очікувана вартість
545 333 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 200 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.59 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
агрегат зварювальний (детально в додатку №3 до ТД)

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 шт
агрегат зварювальний (джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства)
ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

виробник

Дата подання: 18.06.2019 15:32
Дата відповіді: 21.06.2019 13:38
Чи є інформація про виробника предмету закупівлі суттєвою, якщо предмет закупівлі виробляється згідно діючих в Україні стандартів? Чи вважатимиться не надання інформації або неправильна інформація про виробника в ціновій пропозиції (додаток №4 ) підставою для дискваліфікації? Чи можливо вказати декілька виробників?

відповідь:

Згідно з вимогами п. 4 розділу ІІІ ТД «Тендерна пропозиція (цінова) з технічними характеристиками» повинна бути оформлена учасником відповідно до Додатку №4, завірена учасником.
Інформація про виробника являється обов’язковою та дуже суттєвою, оскільки в процесі експлуатації вказаного агрегату можливе виникнення проблемних питань з приводу супровідної документації, регламенту проведення ремонтних робіт, підбору та заміни запасних частин, гарантійного та після гарантійного обслуговування, що при відсутності інформації про виробника вказаного агрегату, проблемно вирішити. Також звертаємо увагу, що якщо предмет закупівлі виробляється згідно діючих в Україні стандартів, то в такому випадку в перелік супровідної документації (паспорт, інструкція з експлуатації, гарантійний талон тощо) додається сертифікат на відповідність продукції до вказаного стандарту що діє на території України.
З приводу вказування у формі тендерної пропозиції декількох виробників на одну й ту ж позицію є некоректним, оскільки рішення повинно прийматись по конкретно обраній позиції тобто конкретному виробнику, а не в комплексі різних пропозицій.
Згідно з ч. 1 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі» замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі, якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Прохання розглянути можливість внести зміни в Додаток 3 до Тендерної документації

Дата подання: 02.07.2019 11:42
Дата відповіді: 05.07.2019 09:30
Наша компанія може запропонувати аналог одного з лідерів виробництва зварювальних агрегатів зарубіжного виробництва, який впевнено зарекомендував себе на об'єктах нафтогазової промисловості України, комунальних господарствах, будівельної, гірничодобувної та інших галузях нашої країни і за певними характеристиками навіть перевершує заявлену (запитувану) модель зварювального агрегату, наприклад, таким як: тривалість включення, витрата палива, габарити, вага і т.д. Просимо розглянути можливість внести зміни в Додаток 3 до Тендерної документації, в розділі Технічні характеристики, ГОСТ, ТУ, а саме: 1)Номінальний зварювальний струм: 250 – 420А 2)Межі регулювання зварювального струму: 60 – 450 (± 40%) 3)Тривалість навантаження: 55-65% та вище 4)Частота обертання двигуна: 1500 – 3000 об/хв. 5)Потужність двигуна: 12 – 80 кВт Пояснення прохання для проведення змін в Додатку 3. 1) Запропонований нами зварювальний агрегат здатний працювати з номінальним струмом 260А . Такого струму зварювального агрегату достатньо для проведення зварювальних робіт, які в основному проводяться на трубах та в інших господарських потребах. 2) Діапазон регулювання струму в запропонованому агрегаті становить від 30 до 280 Ампер. 3) Тривалість навантаження запропонованого агрегату становить 100%. Це дуже важлива характеристика агрегату . Що впливає на роботу зварювального агрегату без перерви. Тобто при робочому циклі який прийнято брати тривалістю 10 хвилин. Агрегат буде працювати без перерви 10хв. Що прискорить виконання зварювальних робіт. Та збільшить ККД працівників . 4) Запропонований нами агрегат може працювати на максимальних обертах 3000 об/хв. З досвіду виробника дизельний двигун видає максимальну потужність саме на 3000 об/хв. не зменшуючи моторесурс двигуна, витрати пального при таких обертах будуть не надто великі. Якщо двигун буде працювати в режимі 2000 об/хв. ККД такого двигуна не буде максимальним . Тобто потрібно буде використовувати більш потужний двигун який зможе видавати необхідну потужність для досягнення максимального струму при обертах 2000 об/хв. Такий двигун буде мати більшу вагу , більші геометричні розміри, буде споживати більше пального в перерахуванні на зварювальний струм за одиницю часу та буде використовуватися неефективно . 5) Залежність зварювального струму агрегату не залежить тільки від потужності двигуна . Цей параметр залежить від системи в цілому . Тобто на скільки афективно (з яким ККД - коефіцієнт корисної дії) перетворюється обертовий момент на валу двигуна в струм на клемах. При більш сучасній технології перетворення проходить з меншими втратами. Тобто ККД системи запропонованого агрегату в цілому вище ніж ККД у багатьох виробників аналогичного обладнання. Це дає можливість отримувати більші струми на клемах зварювального агрегату при меншій потужності двигуна внутрішнього згорання, що суттєво зменшує витрати на пальне, на обслуговування агрегату, транспортування, то що.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Стосовно змін в додатку № 3 закупівлі агрегату зварювального повідомляємо, що підпунктом 29 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) визначено, що тендерна документація – документація щодо умов проведення публічних закупівель, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу та авторизованих електронних майданчиках.
Відповідно до підпункту 3 частини 2 статті 22 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Замовник визначив предмет закупівлі та його технічні, якісні та кількісні характеристики з урахуванням вимог Закону та відповідно до своїх потреб. При цьому, відповідно до вимог Закону, інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі, яка визначена у Додатку № 3 до Тендерної документації, не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі.
Таким чином, Замовник не вбачає необхідності внесення запропонованих змін.

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 12.07.2019 16:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СП "СТАН-КОМПЛЕКТ"
YouControl
Профіль
545 333.33 UAH 545 333.33 UAH Документи

Інформація про відміну

Дата відміни
12.07.2019 16:00
Причина відміни
Подано менше двох тендерних пропозицій

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors