Комп’ютерне обладнання

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-06-26-001353-c
  • 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
  • Завершена
Найменування замовника:
Відділ освіти Білокуракинської районної державної адміністрації
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Антоненко Віталій Васильович, +380646221839 , rajono@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Білокуракинський район, 92200, Луганська область, селище міського типу Білокуракине, вулиця Паркова, будинок 33
Дата укладення договору
30.07.19
Переможець
ТОВ Бі-Про
Очікувана вартість
620 000 UAH з ПДВ
Сума договору
610 086 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 30.07.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 02.07.2019 08:30

Оскарження умов:

до 08.07.2019 00:00

Подання пропозицій:

12.07.2019 08:30

Початок аукціону:

15.07.2019 14:46

Очікувана вартість
620 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
6 200 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Джерело фінансування закупівлі – кошти державного та місцевого бюджету

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

4 комплекти
Інтерактивний комплекс (Джерело фінансування закупівлі – кошти державного та місцевого бюджету)
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання
3 комплекти
Інтерактивний комплекс тип 2 (Джерело фінансування закупівлі – кошти державного та місцевого бюджету)
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання
8 шт
Багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір) (Джерело фінансування закупівлі – кошти державного та місцевого бюджету)
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Дата подання: 27.06.2019 09:24
Дата відповіді: 27.06.2019 12:53
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі? 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1) Відповідно до умов Додатку №1 до тендерної документації, - технічні, якісні та кількісні характеристики, запропонованого учасниками процедури закупівлі товару, повинні відповідати або бути кращими за наведені у цьому додатку показники (або бути еквівалентними, аналогічними тощо), причому згідно його п. 3 зазначено, що “Усі посилання у цьому Додатку 1 до тендерної документації на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, вважати такими, що містять вираз "або еквівалент". Окрім цього, слід звернути увагу на те, що згідно п. 9.3. Додатку 1 до тендерної документації, учаснику потрібно надати порівняльну таблицю параметрів запропонованого товару з відомостями щодо їх відповідності (або не відповідності) необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, у тому числі відповідній технічній специфікації Додатку №1 до тендерної документації. У наданій таблиці, учасник процедури закупівлі, обовязково зазначає виробника та модель запропонованого товару, а також вказує електронне посилання на сайт спеціалізованого програмного забезпечення навчального призначення, що має містити характеристики, які відповідають вимогам зазначеним у технічній специфікації Додатку №1 до тендерної документації. Примітки: у разі відсутності у наданій учасником процедури закупівлі порівняльній таблиці усієї необхідної вищезазначеної інформації, що вимагається, то даний документ буде розцінено, як такий, що не відповідає умовам тендерної документації та у такому разі тендерна пропозиція учасника процедури закупівлі буде відхилена.
2). Згідно умов п. 5 тендерної документації, - вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах. Відповідно до частини 1 статті 28 Закону України “Про публічні закупівлі”, - оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону. Під час проведення електронного аукціону в електронній системі відображаються значення ціни пропозиції учасника та приведеної ціни.
За результатами оцінки даного електронного аукціону електронною системою закупівель визначається найбільш економічно вигідна остаточна пропозиція учасника та ставиться на розгляд Замовнику.
Згідно умов розділу V тендерної документації єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. У Додатку № 3 до тендерної документації ціна без ПДВ зазначається лише учасниками, які не є платниками податку на додану вартість, відповідно до вимог Податкового кодексу України або у разі якщо ПДВ не передбачено для даного виду товару, згідно чинного законодавства.
А отже, система оподаткування не впливає на оцінку, оскільки єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна та оцінка тендерних пропозицій проводиться електронною системою закупівель автоматично шляхом застосування електронного аукціону. Замовник не має технічної можливості впливати на таку автоматичну оцінку та порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ чи з ПДВ. Після завершення аукціону всі пропозиції, які відображаються у протоколі розкритті, вважаються остаточними.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-06-26-001353-c.b1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ФОП Шевцов О.В., Код ЄДРПОУ:2719622275
Дата подання: 28.06.2019 12:05
Замовник під час проведення закупівлі порушує основні принципи закупівель, що визначені в cт.3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: недискримінація учасника та запобігання корупційним діям і зловживанням.
Замовник висунув наступні вимоги у ТД: п.9.6.Копію чинного на дату подання сертифікату ISO 14001:2015 на виробництво інтерактивних комплексів.
Вважаємо дану вимогу дискримінаційною, що звужує коло учасників та суперечить вимогам законодавства в сфері публічних закупівель, позбавляє права учасників на добросовісну конкуренцію та недискримінацію учасників
Враховуючи вищевикладене, вищезазначена вимога є дискримінаційною, тому вбачається корупційна складова в даній вимозі, яка висунута під конкретного учасника.
Вимагаємо, дотримуючись принципу недискримінації учасників, виключити п. п.9.6.Копію чинного на дату подання сертифікату ISO 14001:2015 на виробництво інтерактивних комплексів
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

02.07.2019 11:15
Слід зауважити, що при розгляді даних вимог, враховано те, що законодавством України у сфері публічних закупівель не визначено поняття “дискримінації” та її форм, однак, міжнародним правом в цій сфері закріплено чіткі засадничі рамки, якими Держави повинні керуватися на національному рівні. Європейський суд з прав людини дав роз'яснення визначенню “дискримінація”, - «Відмінність у поводженні є дискримінаційною, якщо вона «не має об'єктивного і розумного виправдання», тобто якщо вона не переслідує «законної мети» або відсутня «розумна відповідність використовуваних засобів і переслідуваної мети». Отже, дискримінацію можна охарактеризувати, як протилежність рівності, що являє собою різне ставлення одних осіб до інших через наявність або відсутність у них певних ознак. Разом з тим, не завжди різне ставлення являє собою дискримінацію. Якщо підставою для різного ставлення є об'єктивно виправдані ознаки або ті, які мають раціональне обґрунтування, то дискримінація відсутня.
Виходячи з наведеного, можна зробити висновок, що для кваліфікації дискримінації необхідно встановити: чи мало місце різне ставлення до осіб (розрізнення), чи призвело воно до обмеження або позбавлення прав особи, за якою ознакою здійснювалось розрізнення, та чи була ознака об'єктивно виправданою або чи мала вона раціональне обґрунтування. Тобто “дискримінація” у застосуванні до процедур закупівель - це суб'єктивне ставлення замовника торгів до учасників, що має метою чи наслідком обмеження, позбавлення передбачених законом прав, надання переваг на підставі ознак, які не мають раціонального обґрунтування або не є об'єктивно виправданими.
Отже, на підставі вище викладеного, звертаємо Вашу увагу, що вимоги тендерної документації стосуються всіх Учасників, які мають намір прийняти участь у даній закупівлі, крім того Замовник має право зазначити будь-яку інформацію чи встановити вимоги по тексту тендерної документації, яка не суперечить законодавству. Законодавство України передбачає для покращення та підтвердження якості функціонування контрагентів на відповідному ринку отримання сертифікатів ISO відповідно до діючих державних стандартів.

Частиною 3 статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), передбачено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити та згідно п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону, Замовник встановлює вимоги до технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, в тому числі такі вимоги повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
Сертифікат ISO 9001:2015 – це сертифікат на систему якості виробництва, отже стосується безпосередньо якості.
Сертифікат ISO 14001:2015 – це сертифікат на систему екологічного менеджменту, отже стосується безпосередньо захисту довкілля.
Дані вимоги є обов’язковими і необхідними для виконання вимог чинного законодавства та для впевненості, що комп'ютерне обладнання буде безпечним для здоров’я дітей, навколишнього середовища та відповідає освітнім стандартам.
Таким чином, стандарт ДСТУ ISO 9001:2015 та 14001:2015 є частиною законодавства України та його дотримання учасниками процедури закупівлі забезпечує дотримання якісних вимог до предмета закупівлі.
Вимоги, що встановлюються для всіх учасників є однаковими та ставлять їх у рівні умови, а сертифікати, які вимагаються можуть бути отримані будь-яким підприємством / компанією / організацією, що має намір прийняти участь у процедурі закупівлі, - відповідно кількість таких компаній учасників - необмежено.
А отже, вимоги щодо надання учасниками документів, відповідно до п. 9.6 Додатку №1 тендерної документації, а саме сертифікатів ДСТУ ISO 9001:2015 та 14001:2015 не суперечать Закону України “Про публічні закупівлі” та з точки зору їх доступності , можуть бути отримані / виконані / дотримані будь-яким учасником процедури закупівлі та подані на участь у даній процедурі закупівлі.
Враховуючи усе вищевикладене, тендерний комітет не вбачає необхідності та правових підстав для задоволення вимог Скаржника, у зв’язку з чим, прийнято рішення відмовити скаржнику у задоволені його вимог.
Разом з тим, якщо Скаржник вважає, що його права та інтереси порушені внаслідок прийнятих рішень, дій чи бездіяльності Замовника, за ним зберігається право на оскарження таких рішень Замовника до органу оскарження у встановлені Законом строки.

Номер вимоги: UA-2019-06-26-001353-c.b2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ФОП Шевцов О.В., Код ЄДРПОУ:2719622275
Дата подання: 28.06.2019 12:06
Замовник вимагає подати копію сертифікату ISO 9001:2015 на систему управління якістю на виробництво на комплекси інтерактивні навчальні. Згідно наказу Укр НДНЦ № 470 від 26.12.2017 року прийняті національні нормативні документи, гармонізовані з міжнародними та європейськими нормативними документами, серед іншого СТУ EN ISO/IEC 17021-1:2017 (EN ISO/IEC 17021-1:2015, IDT; ISO/IEC 17021-1:2015, IDT)Вимоги до органів, які здійснюють аудит і сертифікацію систем управління. Акредитація таких органів проводиться НААУ відповідно до Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» з урахуванням вимог міжнародних та європейських стандартів у сфері акредитації ООВ (Настанови з управління від 25.02.2019 № 261-Я). Просимо Замовника надати роз’яснення з наступного питання: чи вірно ми розуміємо, що Замовником на виконання нормативних вимог будуть прийматися в якості належного виконання умов тендерної документації сертифікати, видані виключно акредитованими органами сертифікації, актуальний перелік яких є доступним на сайті НААУ за посиланням https://naau.org.ua/reyestr-akreditovanix-oov/
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

02.07.2019 11:16
Частиною 3 статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), передбачено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити та згідно п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону, Замовник встановлює вимоги до технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, в тому числі такі вимоги повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
На виконання вищезазначеного, Замовником у п. 9 Додатку №1 до тендерної документації, передбачено перелік документів, які обов’язково повинен подати учасник процедури закупівлі, як частину своєї тендерної пропозиції для підтвердження прийнятності та відповідності запропонованого товару, зокрема згідно п. 9.6 Додатку №1 до тендерної документації, учасники мають надати копію чинного на дату подання сертифікату ISO 9001:2015 та ISO 14001:2015 на виробництво інтерактивних комплексів.
Сертифікат ISO 9001:2015 – це сертифікат на систему якості виробництва, отже стосується безпосередньо якості.
Сертифікат ISO 14001:2015 – це сертифікат на систему екологічного менеджменту, отже стосується безпосередньо захисту довкілля.
Дані вимоги є обов’язковими і необхідними для виконання вимог чинного законодавства та для впевненості, що комп'ютерне обладнання буде безпечним для здоров’я дітей, навколишнього середовища та відповідає державним стандартам.
Українська система стандартизації, на виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, протягом 2014-2015 років зазнала реформування. Зокрема, був прийнятий Закон України «Про стандартизацію», який установив правові та організаційні засади стандартизації в Україні, створивши передумови наближення національної системи стандартизації до міжнародних і європейських норм та правил.
Відповідно до Закону, суб’єктами стандартизації в Україні є:
• Міністерство економічного розвитку та торгівлі України як центральний орган виконавчої
влади, що забезпечує формування державної політики та реалізує державну політику у
сфері стандартизації;
• національний орган стандартизації;
• технічні комітети стандартизації;
• підприємства, установи та організації, що здійснюють стандартизацію.
Національним органом стандартизації є Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ»)
(після ребрендингу буде називатися ДП «Українське агентство зі стандартизації» (UAS).
У складі ДП «УкрНДНЦ» працюють: Інститут стандартизації, Управління оцінки відповідності,
Інститут підготовки фахівців Національного органу стандартизації, Управління по роботі з реєстрами та сертифікатами та Національний фонд нормативних документів.
Згідно чинного законодавча, сертифікацію здійснює орган з сертифікації, що має акредитацію національного органу з акредитації України, а також, відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.93 N 46-93 "Про стандартизацію і сертифікацію" та з метою виконання вимог ДСТУ 3411:2004 "Система сертифікації УкрСЕПРО. Вимоги до органів сертифікації продукції та порядок їх призначення і надання повноважень на діяльність у системі" Міністерство економічного розвитку і торгівлі України наказом призначає та уповноважує органи із сертифікації в державній системі сертифікації за переліком, що додаються до відповідного наказу.
А отже, Замовником до розгляду приймаються копії чинних на дату подання сертифікатів ДСТУ ISO 9001:2015 та 14001:2015 на виробництво інтерактивних комплексів, що видані відповідними підприємствами, установами чи організаціями, що здійснюють сертифікацію в Україні, згідно чинного законодавства.

Аукціон

Початок:
15.07.2019 14:46
Завершення:
15.07.2019 15:13

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 15.07.2019 15:13

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ"
Пошук по цьому учаснику
598 620 UAH з ПДВ 598 620 UAH з ПДВ Документи
610 086 UAH з ПДВ 610 086 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "РОЗУМНА КРАЇНА"
Пошук по цьому учаснику
617 000 UAH з ПДВ 617 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

15.07.2019 15:36
податкова
15.07.2019 15:23
МВС
10.07.2019 10:58
23. Досвід.pdf
10.07.2019 10:58
36. Гигиена_Asus.pdf
10.07.2019 10:58
33. ISO9001_2015 (1).pdf
10.07.2019 10:58
32. ISO14001_2015 (1).pdf
10.07.2019 10:58
31. 14001-EN (1) (1).pdf
10.07.2019 10:58
30. 9001-EN (1) (1).pdf
10.07.2019 10:58
6.НАКАЗ.pdf
10.07.2019 10:58
4.СТАТУТ.pdf

Публічні документи

11.07.2019 21:54
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ"
#41602230
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 598 620 UAH з ПДВ 19.07.2019 15:57
ТОВ Бі-Про
#40274333
Пошук по цьому переможцю
Переможець 610 086 UAH з ПДВ 19.07.2019 16:01

Переможець

Дата і час публікації: 19.07.2019 16:01

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ Бі-Про
Пошук по цьому переможцю
#40274333
610 086 UAH з ПДВ Документи

Документи

19.07.2019 16:01
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 30.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Номер 122
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір-122__30-07-2019.pdf Укладений
610 086
30.07.2019 19:31
30.07.2019
sign.p7s Укладений
30.07.2019 19:32

Виконання договору

Строк дії за договором: 30.07.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 610 086
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Технічний учасник -

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання