Модернізація системи відеоспостереження міста Львова Modernization of the video surveillance system of Lviv city

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-07-15-001615-b
  • 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
  • Завершена
Найменування замовника:
УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕКИ МІСТА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Павло Пец, +380634866448 , dep.secur.city@gmail.com
Адреса замовника
Україна, м. Львів, 79008, Львівська область, просп. Свободи, буд. 24
Дата укладення договору
18.09.19
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженіринг-Аналітика»
Очікувана вартість
18 000 000 UAH з ПДВ
Сума договору
17 908 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 18.09.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 08.08.2019 18:00

Оскарження умов:

до 14.08.2019 00:00

Подання пропозицій:

18.08.2019 18:00

Початок аукціону:

27.08.2019 14:58

Очікувана вартість
18 000 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
540 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
90 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 комплект
Модернізація системи відеоспостереження міста Львова)
ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо укладеного договору про надання юридично-консультаційних послуг

Дата подання: 23.07.2019 11:05
Дата відповіді: 25.07.2019 10:32
Доброго дня. В розділі 5 тендерної документації п. 2 Інша інформація зазначено, що "Замовником торгів укладено договір про надання юридично-консультаційних послуг, оплата яких може здійснюватися учасником-переможцем торгів. Вартість послуг становить 8000 гривень (вісім тисяч гривень) і сплачується після підписання актів виконаних робіт в порядку застосування ст. 6, 511, 512, 528, 627, 636 ЦК України, відповідно до умов укладеної між Замовником та Виконавцем угоди." Запитання: згідно якого закону/законодавчого акту в тендерній документації вказана дана вимога? До розрахунку ціни пропозиції торгів не включаються будь-які витрати, понесені учасником у процесі здійснення процедури закупівлі та витрати, пов’язані з укладанням договору. Всі витрати сплачуються учасником за рахунок його власного прибутку. Закон України про публічні закупівлі не передбачає можливості встановлення додаткових умов для переможця Процедури закупівлі та вказані вимоги Документації є порушенням вимог Закону та є дискримінаційні. Тому просимо внести відповідні зміни до тендерної документації та виключити дану вимогу яка зазначена в Розділі 5 п 2 тендерної документації. Є чимало рішень АМКУ стосовно даної вимоги.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Тендерною документацією на Учасника-переможця торгів відповідно до ст. 6, 511, 512, 528, 627, 636 ЦК України можуть покладатися витрати на оплату послуг Консультанта торгів, наданих Замовнику відповідно до укладеного між Замовником та Консультантом торгів договору про надання юридичних послуг (договір на користь третьої особи відповідно до ст. 636 Цивільного кодексу України).
Вказана норма тендерної документації встановлює право, а не обов’язок учасника-переможця відкритих торгів оплатити послуги Консультанта.
Окрім того, не сплата учасником-переможцем послуг Консультанта не є підставою, та як наслідок, відхилення його тендерної пропозиції чи не укладення із ним договору та жодним іншим чином не впливає на проведення процедури відкритих торгів. У разі відмови учасника-переможця закупівлі від оплати послуг, зазначені послуги можуть оплачуватися замовником торгів.
При цьому, нормами чинного законодавства не заборонено залучення замовником на договірних засадах консультантів до роботи тендерного комітету. А оплата послуг Консультанта може здійснюватися за згодою учасника-переможця з у порядку передбаченому положеннями Цивільного кодексу України.
Крім того, вважаємо, що тендерний комітет у своїй роботі не може керуватися конкретними рішеннями Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, адже практика розгляду скарг різноманітна та стосується конкретних обставин проведення торгів зовсім різними замовниками. Рішення органу оскарження є суб’єктивною думкою членів колегії щодо окремо визначених обставин і не є рекомендаційним чи обов’язковим для врахування в роботі іншими розпорядникам коштів, яких вони не стосуються. Відповідно до ч.12 ст.18 Закону, рішення органу оскарження набирають чинності з дня їх прийняття та є обов’язковими для виконання замовниками, особами, яких вони стосуються.

Субпідрядники

Дата подання: 23.07.2019 11:14
Дата відповіді: 25.07.2019 10:32
Чи має право Участник залучити для виконання умов договору субпідрядні організації, які мають відповідних фахівців які пройшли навчання з налаштування серверного обладнання та програмного забезпечення? Чи має право Участник залучити для виконання умов договору субпідрядні організації до побудови каналів зв’язку та мережі електроживлення

відповідь:

Тендерною документацією не передбачаються будь-які обмеження в організації господарської діяльності Постачальника – Учасника, з яким буде укладено договір за результатами проведення закупівлі. Однак, звертаємо увагу, що відповідно до статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник вимагає від Учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

Сертифікат системи менеджменту якості підприємства ISO 9001, дійсний на момент розкриття пропозиції.

Дата подання: 23.07.2019 11:47
Дата відповіді: 25.07.2019 10:32
Згідно вимог тендерної документації Участник у складі своєї пропозиції повинен надати 11. Сертифікат системи менеджменту якості підприємства ISO 9001, дійсний на момент розкриття пропозиції. Запитання: на якій підставі вимагається данний документ? Дана вимога є дискримінаційна, оскількі обмежує коло Учасників торгів. Згіндно Закону України про публічні закупівлі: Вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників Тому ми вважамо, що дана вимога є дискримінаційною, тому просимо внесні відповідні зміни до тендерної документації та виключити вимогу щодо подання Учасником "Сертифікат системи менеджменту якості підприємства ISO 9001, дійсний на момент розкриття пропозиції"
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, у тому числі про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Зазначена вимога стосується усіх ланок працівників, у тому числі управлінської ланки. Національним стандартом ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю» визначено, що цей стандарт установлює вимоги до системи управління якістю, якщо організація:
a) повинна показати свою здатність постійно надавати продукцію та послуги, які задовольняють вимоги замовника та застосовні законодавчі й регламентувальні вимоги;
b) зорієнтована на підвищення задоволеності замовника завдяки результативному застосовуванню системи, зокрема процесів поліпшування системи та забезпечування відповідності вимогам замовника й застосовним законодавчим і регламентувальним вимогам.
Усі вимоги цього стандарту — загальні, вони призначені для застосування будь-якою організацією, незалежно від її типу чи розміру, а також від продукції, яку вона постачає, та послуг, які вона надає.
Завданням, викладеним у додатку 3 «Пріоритетні напрями розвитку регіонів» «Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 385, є підвищення ефективності дії механізму стандартизації та сертифікації продукції, захисту інтелектуальної власності, дотримання авторського права та суміжних прав, забезпечення досягнення високих стандартів якості, безпеки, екологічності продукції.
Таким чином, вимога Замовника щодо наявності у Учасника сертифікату системи менеджменту якості підприємства ISO 9001:2015, дійсного на момент розкриття пропозиції відповідає вимогам законодавства.

Вимоги до побудови каналів зв’язку та мережі електроживлення

Дата подання: 23.07.2019 11:53
Дата відповіді: 25.07.2019 10:31
Згідно вимог Технічного завдання є вимога до побудови каналів зв’язку та мережі електроживлення. Питання: яка подтрібна швидкість каналів зв'язку? Питання: чому не вказані адреси куди потрібно побудовати канали зв'язку? Прохання вказати адреси де потрібно встановити камери щоб прорахувати вартість побудови каналів зв'язку та вкажіть швидкість передачі даних.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Щодо швидкості передавання даних зазначаємо, що Замовник не встановлює числового показника швидкості передавання даних, однак у загальних вимогах до модернізації зазначено наступні вимоги: можливість інтеграції запропонованого Учасником обладнання до існуючої Системи, архітектура системи повинна забезпечувати балансування навантаження на всі елементи в режимі реального часу, можливість гнучкого та швидкого нарощування масштабів системи, без зупинки роботи системи. Таким чином, Учасник повинен запропонувати рішення щодо організації волоконно-оптичних каналів зв’язку таким чином, щоб забезпечити виконання загальних вимог та забезпечити використання всіх можливостей обладнання, передбачених технічною документацією до нього.
Щодо місць розташування обладнання до Тендерної документації будуть внесені відповідні зміни.

банківська гарантія

Дата подання: 29.07.2019 18:20
Дата відповіді: 30.07.2019 11:08
Умовами закупівлі передбачається надання тендерного забезпечення на наступних умовах: - "Гарантія не може бути відкликана гарантом. Банківська гарантія повинна бути покритою, З РОЗМІЩЕННЯМ 100% ГРОШОВОГО ПОКРИТТЯ. Разом з банківською гарантією надається довідка з банку про наявність коштів на рахунку або інший документ банку, який підтверджує наявність грошового покриття по гарантії в повному об'ємі." - "До закінчення цього строку замовник має право вимагати від учасників продовження строку дії тендерних пропозицій." Тобто, щонайменше ,ніж на 90 днів (це 3 місяці) від дати розкриття необхідно заморозити 540 000,00 грн? Шановник Замовник, якщо банківська гарантія оформлена, згідно вимог законодавства, то навіщо такі "знущання" над оборотними коштами учасників та потенційних підрядників? Просимо виключити вимогу "З РОЗМІЩЕННЯМ 100% ГРОШОВОГО ПОКРИТТЯ" із ТД. Дякуємо.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник має право зазначити в оголошенні про проведення процедури закупівлі та в тендерній документації вимоги щодо надання забезпечення тендерної пропозиції. У разі якщо надання забезпечення тендерної пропозиції вимагається замовником, в тендерній документації повинні бути зазначені умови його надання, зокрема вид, розмір, строк дії та застереження щодо випадків, коли забезпечення тендерної пропозиції не повертається учаснику. У такому разі учасник під час подання тендерної пропозиції одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції. Розмір забезпечення тендерної пропозиції у грошовому виразі не може перевищувати 0,5 відсотка очікуваної вартості закупівлі у разі проведення торгів на закупівлю робіт та 3 відсотки - у разі проведення торгів на закупівлю товарів чи послуг на умовах, визначених тендерною документацією.
Таким чином, замовником висунуті вимоги щодо надання забезпечення тендерної пропозиції чітко у відповідності до Закону.
Розгорнути: 5 Згорнути

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "Основи Безпеки" Документи
Опубліковано
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженіринг-Аналітика» Документи
Опубліковано
Документи

Документи

18.08.2019 18:01
edr_identification.yaml
20.08.2019 15:22
sign.p7s

Публічні документи

16.08.2019 17:57
1 лист ст.17.pdf
16.08.2019 19:27
sign.p7s
16.08.2019 19:27
sign.p7s
16.08.2019 17:57
4 Повноваж.pdf
16.08.2019 17:57
18 копія ПДВ.pdf
16.08.2019 17:57
11 витяг ЄДР.pdf
16.08.2019 17:57
16 ISO укр.pdf
16.08.2019 17:57
G0819-6037-GL_tender.pdf
16.08.2019 19:27
sign.p7s

Документи

18.08.2019 18:01
edr_identification.yaml
20.08.2019 15:22
sign.p7s

Публічні документи

16.08.2019 18:49
sign.p7s
29.08.2019 18:02
довідка_ДФС.pdf
03.09.2019 17:30
Scan мвс.pdf
16.08.2019 18:48
2.3 витяг.pdf
16.08.2019 18:49
sign.p7s

Аукціон

Початок:
27.08.2019 14:58
Завершення:
27.08.2019 15:19

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 27.08.2019 15:19

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженіринг-Аналітика»
Пошук по цьому учаснику
17 998 000 UAH з ПДВ 17 908 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Основи Безпеки"
Пошук по цьому учаснику
17 972 570 UAH з ПДВ 17 972 570 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

03.09.2019 17:30
Scan мвс.pdf
29.08.2019 18:02
довідка_ДФС.pdf
16.08.2019 18:49
sign.p7s
16.08.2019 18:49
sign.p7s
16.08.2019 18:48
2.3 витяг.pdf

Публічні документи

16.08.2019 19:28
sign.p7s
16.08.2019 19:27
sign.p7s
16.08.2019 19:27
sign.p7s
16.08.2019 17:57
G0819-6037-GL_tender.pdf
16.08.2019 17:57
16 ISO укр.pdf
16.08.2019 17:57
11 витяг ЄДР.pdf
16.08.2019 17:57
18 копія ПДВ.pdf
16.08.2019 17:57
4 Повноваж.pdf
16.08.2019 17:57
1 лист ст.17.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженіринг-Аналітика»
#41522192
Пошук по цьому переможцю
Переможець 17 908 000 UAH з ПДВ 29.08.2019 16:04

Документи

27.08.2019 15:19
edr_identification.yaml
29.08.2019 15:58
Протокол.PDF
29.08.2019 16:03
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 29.08.2019 16:04

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженіринг-Аналітика»
Пошук по цьому переможцю
#41522192
17 908 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

27.08.2019 15:19
edr_identification.yaml
29.08.2019 15:58
Протокол.PDF
29.08.2019 16:03
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 18.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 51
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Додаток технічні вимоги.PDF Укладений
17 908 000
18.09.2019 14:10
18.09.2019
Договір.PDF Укладений
17 908 000
18.09.2019 14:10
18.09.2019
sign.p7s Укладений
18.09.2019 14:11

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 25.12.2019 15:24
Опис змін: Збільшення бюджетних зобов'язань
Номер договору: 2
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 28.12.2019 15:02
Опис змін: Додаткова угода №3
Номер договору: 3
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 23.04.2020 12:40
Опис змін: Внесення Специфікації ,зазначеної в Додатку №1,в редакції, що додається до цієї Додаткової угоди.
Номер договору: Додаткова угода № 5
Контракт:

Ризик-індикатор

Контрольні слова у Q&A - Так

У питаннях/відповідях зустрічаються @|адрес|пошт що може бути ознакою неповної тендерної документації, яка вимагає коммунікації поза межами системи

"Чемпіон" - переможець - Так

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

Покращення якості предмета закупівлі - 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання