принтери – 8 шт, багатофункційні пристрої – 2 шт.

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-07-19-002823-b
  • 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
  • Завершена
Найменування замовника:
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Код ЄДРПОУ:
04417518
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Єрмійчук Ірина , +380373626699 , OTG_24_MAM@UKR.NET
Адреса замовника
Україна, с. Мамаївці, 59343, Чернівецька обл., Кіцманський район, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 156
Дата укладення договору
20.08.19
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
55 320 UAH з ПДВ
Сума договору
50 382 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 20.08.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 24.07.2019 18:00

Оскарження умов:

до 30.07.2019 00:00

Подання пропозицій:

03.08.2019 18:00

Початок аукціону:

05.08.2019 11:53

Очікувана вартість
55 320 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
300 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.54 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
принтери – 8 шт, багатофункційні пристрої – 2 шт.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

10 шт
принтери, багатофункційні пристрої. Закупівля здійснюється за кошти місцевого бюджету.
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Дата подання: 22.07.2019 08:53
Дата відповіді: 22.07.2019 11:25
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі? 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ? 3) З метою дотримання замовником і всіма учасниками торгів принципу прозорості на всіх етапах закупівлі, закріпленому статтею 3 ЗУ Про публічні закупівлі, просимо замовника внести зміни в тендерну документацію і зобов'язати всіх учасників вказувати конкретну торгову марку в цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу пересвідчитися, що запропонований на торги товар дійсно відповідає вимогам замовника.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1. Технічні характеристики повинні відповідати технічним вимогам товару або бути кращими. всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент»
2. Ціна пропозиції учасника визначається відповідно до його системи оподаткування (з ПДВ або без ПДВ)

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-07-19-002823-b.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "БЮДЖЕТНА ЗАКУПКА", Код ЄДРПОУ:42826827
Дата подання: 24.07.2019 15:21
Відповідно до ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі" закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням. Згідно з частиною 3 статті 5 тогож Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Частиною 4 статті 2 того ж Закону передбачено, що тендерна документація неповинна містити вимог, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
В оголошенні для проведення закупівлі через систему електронних закупівель № UA-2019-07-19-002823-b ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання принтери – 8 шт, багатофункційні пристрої – 2 шт. в тендерній документації в розділі ІІІ п. 5 встановлено, що:
1) «Довідка про наявність власного або орендованого транспорту, що придатний для поставки товару(подається копія договору оренди(або найму) завіреного учасником строком дії не менше ніж до 31.12.2019р.) із зазначенням марки авто, року випуску, вантажопідйомності, номерного знаку або копія завіреного учасником договору про надання транспортних послуг учаснику перевізником з метою доставки товару замовнику згідно вимог даної документації (строк дії договору не менше ніж до 31.12.2019р.). У разі надання довідки про наявність власного або орендованого транспорту чи договору про надання транспортних послуг учасник надає у складі пропозиції копії свідоцтва про державну реєстрацію транспортного засобу, дані в яких повинні співпадати з даними зазначеними в довідці.»
Дана вимога обмежує коло потенційних учасників закупівлі, а саме тих які не мають власного чи орендованого автотранспорті, та для доставки товарі мають намір скористатись послугами національних перевізників «Укрпошта», ТОВ «Нова Пошта» та ін..
2) наявність матеріально – технічної бази (наявність складу з зазначенням адреси).
Дана вимога також обмежує коло потенційних учасників закупівлі лише тими учасниками у яких є власні чи орендовані склади і жодним чином не може вплинунти на можливість поставки товару тими учасниками, у яких не має власних чи орендованих складів, а товари яких, наприклад розміщені на складах чи в магазинах партнерів.
3) Лист, що підтверджує наявність сервісного центру з вказанням адреси розташування і контактних номерів телефонів, із зазначенням осіб, що уповноважені здійснювати ремонтування техніки та часом реагування на звернення
Вимога, щодо зазначення осіб, що уповноважені здійснювати ремонтування техніки є необґрунтованою з точки зору того, що на можливий момент звернення до відповідного сервісного центру данні особи в цьому сервісному центрі можуть вже й не працювати.
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід:
1) довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які будуть залучатись до виконання договору де необхідно вказати ПІБ, посаду, контактні телефони (До довідки в обов’язковому порядку додаються копії трудових книжок(перша сторінка та сторінка з відміткою про роботу в Учасника) або довідка про поставку товару особисто в разі якщо учасником є ФОП в якого немає найманих працівників.
Вимога, щодо обов’язкового надання копій трудових книжок (перша сторінка та сторінка з відміткою про роботу в Учасника) порушують вимоги Закону України «Про захист персональних даних» та жодним чином не можуть вплинути на можливість поставки закуповуваного товару хоча б з огляду на те, що на момент подачі такої довідки в потенційного учасника можуть працювати одні працівники, а на момент поставки товару зовсім інші.
Данні позиції підтверджується багатьма рішеннями Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Враховуючи вище викладене, просимо виключити з тендерної документації вимоги 1) Довідка про наявність власного або орендованого транспорту, що придатний для поставки товару(подається копія договору оренди(або найму) завіреного учасником строком дії не менше ніж до 31.12.2019р.) із зазначенням марки авто, року випуску, вантажопідйомності, номерного знаку або копія завіреного учасником договору про надання транспортних послуг учаснику перевізником з метою доставки товару замовнику згідно вимог даної документації (строк дії договору не менше ніж до 31.12.2019р.). У разі надання довідки про наявність власного або орендованого транспорту чи договору про надання транспортних послуг учасник надає у складі пропозиції копії свідоцтва про державну реєстрацію транспортного засобу, дані в яких повинні співпадати з даними зазначеними в довідці. 2) наявність матеріально – технічної бази (наявність складу з зазначенням адреси). 3) Лист, що підтверджує наявність сервісного центру
з вказанням адреси розташування і контактних номерів телефонів, із зазначенням осіб, що уповноважені здійснювати ремонтування техніки та часом реагування на звернення - наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід: 1) довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які будуть залучатись до виконання договору де необхідно вказати ПІБ, посаду, контактні телефони (До довідки в обов’язковому порядку додаються копії трудових книжок(перша сторінка та сторінка з відміткою про роботу в Учасника) або довідка про поставку товару особисто в разі якщо учасником є ФОП в якого немає найманих працівників. В разі залучення працівників згідно трудових або цивільно – правових угод учасник надає довідку – пояснення.
Як такі, що порушують вимоги ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі" і виконання яких, жодним чином не може вплинути на можливість чи неможливість поставки закуповуваних товарів потенційними учасниками закупівлі.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

29.07.2019 11:27
На Вашу вимогу повідомляємо:
1.Відповідно до ч.2 ст.16 ЗУ «Про публічні закупівлі» одним з кваліфікаційних критеріїв є «наявність обладнання та матеріально-технічної бази». Відповідно до вимог документації вимагається подання інформації про власний або орендований транспорт або копія договору про надання транспортних послуг. Стосовно того, що зазначена вимога є дискримінаційною то повідомляємо, що зазначена вимога не спрямована конкретно проти Скаржника, а стосується всіх учасників процедури закупівлі, тому не є дискримінаційною. Також повідомляємо, що Ви не довели та документально не підтвердили неможливість подати свою тендерну пропозицію через наявну умову Документації, адже Учасник має декілька варіантів для підтвердження відповідності даному критерію.
2. Відповідно до ч.2 ст.16 ЗУ «Про публічні закупівлі» одним з кваліфікаційних критеріїв є «наявність обладнання та матеріально-технічної бази». Відповідно до вимог документації вимагається подання інформації про власний або орендований склад. Стосовно того, що зазначена вимога є дискримінаційною то повідомляємо, що зазначена вимога не спрямована конкретно проти Скаржника, а стосується всіх учасників процедури закупівлі, тому не є дискримінаційною. Також повідомляємо, що Ви не довели та документально не підтвердили неможливість подати свою тендерну пропозицію через наявну умову Документації, адже Учасник має декілька варіантів для підтвердження відповідності даному критерію.
3. Відповідно до ч.2 ст.16 ЗУ «Про публічні закупівлі» одним з кваліфікаційних критеріїв є «наявність обладнання та матеріально-технічної бази». Відповідно до вимог документації вимагається подання інформації про сервісний центр та працівників, що уповноважені здійснювати ремонт техніки. Стосовно того, що зазначена вимога є дискримінаційною то повідомляємо, що зазначена вимога не спрямована конкретно проти Скаржника, а стосується всіх учасників процедури закупівлі, тому не є дискримінаційною. Також повідомляємо, що Ви не довели та документально не підтвердили неможливість подати свою тендерну пропозицію через наявну умову Документації, адже в складі пропозиції подаєте інформацію яка має бути актуальною на дату подання. В разі якщо особа зазначена в довідці на момент звернення працювати не буде, то в сервісному центрі ймовірно буде інший працівник уповноважений здійснювати ремонт.
4.Відповідно до статті 2 Закону України "Про захист персональних даних" персональні дані - відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. Замовником вимагається надання довідки із зазначенням ПІБ та копія першої сторінки трудової книжки де також зазначено ПІБ та копію сторінки з відміткою про роботу в Учасника. Для ідентифікації та отримання заяви – згоди на обробку персональних даних необхідно та ідентифікації особи необхідно вказання ідентифікаційного коду, серії паспорта тощо. Зазначена інформація Замовником не вимагається, тому повідомляємо, що зазначена вимога не спрямована конкретно проти Скаржника, а стосується всіх учасників процедури закупівлі і не є дискримінаційною. Також повідомляємо, що Ви не довели та документально не підтвердили неможливість подати свою тендерну пропозицію через наявну умову Документації.

Аукціон

Початок:
05.08.2019 11:53
Завершення:
05.08.2019 12:14

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 05.08.2019 12:14

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП "ВКТ СЕРВІС"
YouControl
43 868.16 UAH з ПДВ 43 868.16 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Медіа-Вест"
YouControl
50 382 UAH з ПДВ 50 382 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

12.08.2019 13:39
МВС.pdf
01.08.2019 16:47
Статут.pdf
01.08.2019 16:47
пропозиція.PDF
01.08.2019 16:47
паспорт.PDF
01.08.2019 16:47
наказ.PDF
01.08.2019 16:47
листи.pdf
01.08.2019 16:47
доручення.PDF

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "ВКТ СЕРВІС"
#37530176
Відхилено 43 868.16 UAH з ПДВ 08.08.2019 12:44
ТОВ "Медіа-Вест"
#23959024
Переможець 50 382 UAH з ПДВ 08.08.2019 12:53

Документи

05.08.2019 13:16
edr_identification.yaml
08.08.2019 12:43
sign.p7s

Документи

08.08.2019 12:44
edr_identification.yaml
08.08.2019 12:53
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 08.08.2019 12:53

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Медіа-Вест"
YouControl
#23959024
50 382 UAH з ПДВ Документи

Документи

08.08.2019 12:44
edr_identification.yaml
08.08.2019 12:53
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 20.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 343
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
договір принтер.pdf Укладений
50 382
20.08.2019 11:34
20.08.2019
sign.p7s Укладений
20.08.2019 11:35

Виконання договору

Строк дії за договором: 20.08.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 50 382
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors