Придбання лабораторного обладнання для здійснення державного моніторингу поверхневих вод Procurement of laboratory equipment for the state monitoring of surface water

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-07-22-002215-b
  • 38430000-8 - Детектори та аналізатори
  • Завершена
Найменування замовника:
СІВЕРСЬКО-ДОНЕЦЬКЕ БАСЕЙНОВЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Володимир Мельников, +380508625170 , sd@sdbuvr.gov.ua
Адреса замовника
Україна, місто Слов'янськ, 84122, Донецька область, вул. Торська, буд. 35
Дата укладення договору
25.11.19
Переможець
ТОВ "ЛОГІКЛАБГРУПА"
Очікувана вартість
14 000 000 UAH з ПДВ
Сума договору
13 987 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 25.11.19
  • Відгуки 9
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Опис вимог

Чи дозволяють вимоги до предмету закупівлі придбати якісний товар за оптимальну ціну?? - НІ

Список товарів сформований за принципом придбати все у одного постачальника. В даному сегменті ринку придбати товар за оптимальну ціну можна, якщо розділити і тоді офіційні представники виробників зможуть надати низькі ціни (тому, що є прямі відносини з виробником). А при закупці у одного учасника, він частину товару буде перекупати у цих же офіційних представників і тому ціна не може бути нижчою.

Конкурентність

Чи здатні такі вимоги забезпечити максимальну конкуренцію серед учасників?
НІ

Конфігурація предмету закупівлі (все в один лот) покликана прибрати конкурентів, які спеціалізуються на окремих товарах з переліку і можуть надати низьку конкурентну ціну. Але вони не зможеть взяти участь у торгах бо не постачають реактиви, чи меблі.

Якість товару

Чи зрозуміло потенційному постачальнику товар якої якості очікує придбати замовник??
НІ

Для підтвердження спроможності постачальника зазвичай вимагається надання листів авторизації чи офіційних листів про повноваження і спроможність здійснити введення в експлуатацію і обслуговувати товар від виробника обладнання, в цьому тендері таких вимог немає. Тоблто хто завгодно може запустити хроматомасспектрометр.

Критерії оцінки

Чи передбачена процедура оцінки якісних критеріїв предмету закупівлі на етапі кваліфікації/укладання договору/виконання договору??
ТАК

Чи правильно замовник визначив код товару/товарів, що закуповуються??

Ні

Як реактиви можуть бути з стандартами, меблями, кондиціонерами і лабораторним обладнанням в одному лоті?

Чи доцільне, на ваш погляд, використання банківської гарантії в цій закупівлі??

Так

Чи довелось вам ставити замовнику додаткові питання стосовно умов закупівлі?

Ні

не надає вичерпної відповіді по суті запитань.

Чи ставив замовник вам будь-які питання?

Ні

Чи отримали ви відповідь від замовника в установлені терміни?

Так

Яким способом відбувалось ваше спілкування із замовником?

На сторінці закупівлі в системі ProZorro

Чи правильно замовник визначив очікувану вартість? Наскільки така вартість відповідає ринковим цінам??

Так

Чи є вимоги до учасників закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Так

Якщо розділити все обладнання на окремі лоти, в ньому зможуть взяти участь офіційні представники товарів, які будуть в окремих предметах закупівлі.

Чи є вимоги до предмету закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

На всі прохання Постачальників, щодо "розділення" предметів закупівлі на окремі лоти, як це роблять в дійсно прозорих тендерах, Замовник категорично відмовляється. Таким чином постачальників дискримінують.

Умови закупівлі:

Замовник зібрав в один лот перелік товарів, які в одному лоті не повинні бути. Тут високотехнологічне аналітичне обладнання (яке дуже коштовне), а саме ІЗП спектрометр, хроматомасспектрометр, звичайне аналітичне і загальнолабораторне обладнання (титратор, центрифуга, ваги, холодильники та інше), меблі, кондиціонери, реактиви, стандарти. Така "підбірка" товару в один лот унеможливлює участь у тендері реальних офіційних представників - постачальників, оскільки маючи в своїй програмі продаж хроматомасспектрометр, такий представник не має титраторів чи реагентів, так само і з іншим обладнанням.

Умови закупівлі:

Замовник очевидно намагається "створити" переможця самостійно, просуваючи конкретного постачальника. Тендерна документація мінялася декілька разів.
Було засідання АМКУ. І рішення не на користь замовника, а на користь скаржника. І це не зупинило замовника - далі була протиправно відмінена закупівля(на етапі предкваліфікації: за відсутності цінової пропозиції відхилені всі учасники,. що абсолютно притиправно положенням Закону Украіни про публічні закупівлі). Перепробовуючи всі можливі, і неможливі методи просування "своїх", замовник оголосив нову закупівлю, і поєднав в ній весь величезний перелік різних за класифікаторами товарів(за закупівлею визначено більше 7ми різних виробників), таким чином, штучно унеможливлюючи участь виробників данної продукції . Все зроблено для того, щоб єдина компанія-постачальник яка володіє правом продажу бюджетостворючих приладів, легко докуповувала інший перелік обладнання, і визнавалась переможцем...

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 15.10.2019 17:00

Оскарження умов:

до 21.10.2019 00:00

Подання пропозицій:

25.10.2019 17:00

Початок аукціону:

04.11.2019 12:18

Очікувана вартість
14 000 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
350 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
14 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.10 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 комплект
Придбання лабораторного обладнання для здійснення державного моніторингу поверхневих вод
ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Запитання до технічного завдання

Дата подання: 23.07.2019 10:15
Дата відповіді: 25.07.2019 16:09
Формування задачі, як «оцінки хімічного стану поверхневих вод і ризиків забруднення, в т.ч. з тимчасово непідконтрольної території, визначення екологічних цілей для поверхневих водних об’єктів та програми заходів щодо їх досягнення в рамках розробки Плану управління річковим басейном Дону; лабораторними меблями з метою створення умов для розміщення обладнання.», не є достатнім. На підставі яких конкретно задач та вимог вказано необхідність саме у газовому хроматографі із трьох-квадрупольним масс-детектором? Існують інші мас-детектори та аналогові детектори, які можуть бути використані для рішення задач з аналізу поверхневих вод та бути більш ефективними. Також, принцип дії вказаного мас-детектора має ряд переваг, але і ряд суттєвих обмежень у порівнянні із іншими типами детекторів. Просимо розглянути це питання, та вказати конкретні задачі з переліком речовин або вказати нормативні документи, на які посилається замовник, з внесенням змін до тендерної документації. Це необхідно для запобігання виникненню можливих суттєвих проблем у вирішенні кінцевих задач користувача.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Лабораторія має дуже широкий перелік задач як поточних так і можливих, тому для економії бюджетних коштів було обрано найбільш універсальне та широко використовуване обладнання, що дає можливість покрити найбільшу кількість можливих задач.

Запитання до технічного завдання

Дата подання: 23.07.2019 10:17
Дата відповіді: 25.07.2019 16:18
В вимогах до хроматографа, а саме автоінжектор для вводу зразків рівноважної парової фази, вказаний Інкубатор для віал, не менше, ніж на 12 зразків. Просимо уточнити технічні вимоги до цього пристрою, тому що на даний час немає посилань на використання інкубаторів в комплекті з газовим хроматографом.

відповідь:

Інкубатор – нагрівальний пристрій для не менше ніж 12 віал, що підтримує стабільну температуру, необхідну для випаровування аналізованих речовин. Без цього пристрою використання дозатору рівноважної парової фази майже неможливе.

Запитання до технічного завдання

Дата подання: 23.07.2019 10:20
Дата відповіді: 25.07.2019 16:13
Звертаємо увагу, що в тендерній документації недостатньо інформації, щоб зрозуміти задачі і цілі, для яких є необхідним придбання дозатору парової фази. Можливо поставлені задачі не будуть вимагати придбання цього приладу, що вимагає додаткові витратні матеріали та кваліфіковане обслуговування. До того ж техничне завдання без уточнень основних аналітичних завдань, які будуть реалізовані при встановленні газового хроматографу виглядають, як копія технічної специфікації конкретного виробника, а саме компанії Shimadzu, що значно звужує можливість участі інших виробників та явних дискримінаційних умов при проведені закупівлі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дозатор парової фази дозволяє аналізувати леткі органічні речовини безпосередньо з води без додаткової підготовки проби, що зменшує час та собівартість аналізу, та збільшує чутливість визначення окремих сполук. Такі дозатори виробляються всіма виробниками газових хроматографів і не можуть вказувати на будь-якого конкретного виробника.

Дискримінаційні умови

Дата подання: 23.07.2019 10:21
Дата відповіді: 25.07.2019 16:17
Звертаємо увагу, що в тендерній документації недостатньо інформації, тому не зрозуміло схему підключення додаткових пристроїв, а саме одного інжектора/випаровувача до двох аналітичних колонок та двох систем вводу зразку дозатору рівноважної парової фази. Тому вказана комплектація більш схожа на технічні характеристики обладнання окремого виробника, а саме Shimadzu, Японія. Просимо внести відповідні зміни до тендерної документації з розʼясненням стосовно відповідності комплектації конкретним аналітичним завданням із переліком речовин та їх концентрацій.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

У технічних характеристиках приладу, що закупається чітко вказано: Двохканальнийтандемний 3-х квадрупольний газовий хромато-масспектрометр ГХ/МС/МС. Для будь-якого спеціаліста це означає, що прилад обладнаний двома незалежними каналами вводу з відповідними дозаторами. Двоканальна комплектація, як і наявність двох різних дозаторів, характерна для майже всіх існуючих виробників і не може вказувати на будь-якого виробника.

Запитання до технічного завдання

Дата подання: 23.07.2019 10:23
Дата відповіді: 25.07.2019 16:16
У технічному завданні вказані деякі параметри специфікації приладу конкретного виробника, а саме Shimadzu, Японія, що значно звужує коло можливих постачальників обладнання. Але важливішим є те, що деякі вказані параметри є абсурдними та не мають сенсу при користуванні обладнанням: - значення ділення потоку інжектора – 0 – 9999,9. У практиці під час аналізу використовується ділення потоку від 0 до 150-200. Ділення потоку обмежує кількість зразку, що потрапляє у прилад під час інжекції (тобто, якщо ділення потоку інжектору/випаровувача 1:100, то лише 1/100 частина зразку потрапляє у прилад для аналізу а інша - скидається та не використовується). Це обумовлене реальними задачами та можливостями. Якщо прилад використовується для моніторингу залишкових кількостей забруднюючих речовин в поверхневих водах, то взагалі ділення потоку має бути якомога меншим для підвищення чутливості приладу та методу в цілому. Якщо прилад буде використовуватись для пошуку великих кількостей речовин, де прийдеться робити ділення потоку більше від 0 до 100 – то відпадає необхідність взагалі у використанні трьох-квадрупольного мас-спектрометру і тим більше додаткових витрат повʼязаним з подальшим сервісним обслуговуванням приладу. - Наявність можливості регулювання висоти занурення голки автоінжектора у віалу в діапазоні не менше ніж 22мм» - Незрозуміла необхідність у таких налаштунках, відкритих для користувача. Подібні налаштунки не мають сенсу, тому що типи віал, які використовуються у хроматографії стандартні за своєю геометрією. Але, такі налаштунки часто присутні у сервісних меню, які закриті від користувача у цілях безпеки та використовуються лише при технічному обслуговуванні кваліфікованим сервісним інженером. - Керування автодозатором рідких зразків – «З власної клавіатури та за допомогою програмного забезпечення, яким управляється хроматограф» - не зрозуміла необхідність у наявності власної клавіатури автодозатору рідких зразків, якщо це є єдина автоматична система одного виробника, яка використовується для коректного дозування зразку у інжектор/випаровувач, тому це пряме посилання на прилад конкретного виробника, а саме Shimadzu, Японія. При використанні приладу під час аналізу автодозатор має керуватись за допомогою (як вказано у ТЗ) єдиного програмного забезпечення, що і основний блок обладнання, для забезпечення точністі об’єму зразку, швидкості введення, часу та інших параметрів введення зразку. Просимо видалити з технічного завдання необгрунтовані прямі посилання на конкретного виробника та конкретні задачі із переліком речовин, для забезпечення участі інших виробників обладнання у відповідності з чинним законодавством.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Задачі лабораторії дуже широкі, тому ми закуповуємо обладнання з найбільш універсальними можливостями, що дозволить зекономити бюджетні кошти та не закуповувати нове обладнання при виникненні нових задач. Всі вказані параметри, наприклад, ділення потоку, розширюють можливості приладу, і відповідають можливостям сучасного обладнання всесвітньо відомих виробників такого типу устаткування. Наявність можливості локальної клавіатури збільшує гнучкість та можливості управління, особливо в екстрених ситуаціях, і характерна для декількох світових виробників. Глибина занурення голки важлива для запобігання пошкодження голки у випадку використання різних віал, та можливості відбору зразку у випадку його мінімальної кількості. Цей параметр також присутній у більшості світових виробників.

Дискримінаційні умови

Дата подання: 23.07.2019 10:32
Дата відповіді: 25.07.2019 15:00
Звертаємо увагу, що попередньо Замовником був проведений та скасований тендер на постачання аналогічного обладнання, в оновленій закупівлі вимагається постачання всього комплекту обладнання по одному лоту, що значно звужує можливість участі компанії з дотриманням вимог до прозорості закупівлі. Просимо розглянути можливість проведення торгів окремимим лотами по основним блокам обладнання: 1. Газовий хроматограф з мас-детектором 2. ІЗП ОЕС спектрометр.
Розгорнути Згорнути

відповідь:


Нами проведено дослідження аналогічних закупівель в системі PROZORRO та вимог законодавства у сфері проведення публічних закупівель. Було виявлено, що переважна більшість успішно проведених тендерних закупівель, згідно коду ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори включали в себе як основне, так і допоміжне обладнання, матеріали та реактиви, які забезпечували виконання завдань замовників.
Придбання окремих блоків обладнання не є нашою метою, оскільки самі по собі вони не забезпечують здійснення комплексного державного моніторингу поверхневих вод. Лише повний комплект взаємодоповнюючого сумісного обладнання може забезпечити виконання нашої мети. Також, нами було проведено маркетингове дослідження, яке показало, що в Україні достатньо учасників, які можуть прийняти участь в тендері та запропонувати даний комплект обладнання. Тому, при плануванні предмету закупівлі та детальному вивченні ринку ми прийшли до рішення, що проведення закупівлі має розглядатися як цілісний комплект. Дякуємо за питання, але ми не вбачаємо ніяких порушень чинного законодавства при складанні технічного завдання.

Запитання до технічного завдання

Дата подання: 23.07.2019 10:36
Дата відповіді: 25.07.2019 16:15
Просимо надати розʼяснення до пункту Додаткові вимоги: Постачальник повинен надати копію офіційної документації, що підтверджує, що система буде введена в обіг відповідно до законодавства України для засобів вимірювальної техніки, які призначені для застосування у сфері законодавчо-регульованої метрології. Даний пункт стосується тільки 7.2. Двохканальний тандемний 3-х квадрупольний газовий хромато-масспектрометр ГХ/МС/МС або всього комплекта обладання. Який документ розглядається, як "копії офіційної документації"?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дана вимога поширюється на пункт 7.2. Двохканальнийтандемний 3-х квадрупольний газовий хромато-масспектрометр ГХ/МС/МС, і не поширюється на комплект додаткового обладнання.
Документом в якості «копії офіційної документації» будуть розглядатись: копія «сертифікату перевірки типу» та/або копія офіційного листа від УкрЦСМ про реєстрацію заявок на проведення оцінки відповідності ЗВТ.

Дискримінаційні умови

Дата подання: 25.07.2019 15:26
Дата відповіді: 26.07.2019 15:32
Шановний замовник! Дякуємо за відповідь "Нами проведено дослідження аналогічних закупівель в системі PROZORRO та вимог законодавства у сфері проведення публічних закупівель. Було виявлено, що переважна більшість успішно проведених тендерних закупівель, згідно коду ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори включали в себе як основне, так і допоміжне обладнання, матеріали та реактиви, які забезпечували виконання завдань замовників. Придбання окремих блоків обладнання не є нашою метою, оскільки самі по собі вони не забезпечують здійснення комплексного державного моніторингу поверхневих вод. Лише повний комплект взаємодоповнюючого сумісного обладнання може забезпечити виконання нашої мети. Також, нами було проведено маркетингове дослідження, яке показало, що в Україні достатньо учасників, які можуть прийняти участь в тендері та запропонувати даний комплект обладнання. Тому, при плануванні предмету закупівлі та детальному вивченні ринку ми прийшли до рішення, що проведення закупівлі має розглядатися як цілісний комплект. Дякуємо за питання, але ми не вбачаємо ніяких порушень чинного законодавства при складанні технічного завдання." Просимо надати приклади проведення тендерів, де була прописана одночасна поставка двох приладів високої вартості (хроматографів та ІЗП спектрометрів). В системі Прозорро всі закупівлі, були проведені на умовах окремого постачання приладів, що саме гарантувало прозорість закупівлі та можливість участі інших виробників. Або закупівлі проводились за двома окремими лотами. Враховуючи вищевказана вбачаємо, що закупівля містить ознаки корупційної складової за рахунок зменшення кількості потенційних учасників.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Надання інформації стосовно інших тендерів на аналогічне обладнання не входить в обов’язки Замовника.

Щодо технічного завдання

Дата подання: 09.08.2019 15:24
Дата відповіді: 13.08.2019 09:38
Шановний Замовник! Продовжуючи тему по допоміжним та витратним матеріалам, маємо наступне запитання до тендерної документації , додаток № 3 пункт 7.15 . Враховуючи велику кількість одиниць обладнання в даній закупівлі та Вашу відповідь щодо необхідного переліку допоміжних матеріалів, а саме: «Тому цей список не може бути універсальним.», чи можливо надати сертифікати якості на Допоміжні та витратні матеріали вже безпосередньо при можливій поставці у випадку перемоги, коли буде сформований кінцевий перелік даних матеріалів?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за запитання.
Сертифікати якості можуть бути видані виробником або на всю продукцію, яка виробляється, або на окрему партію, що виробляється в даний момент. Це залежить, як від виробника, так і від виду продукції.
Тому ми вважаємо, що постачальники повинні самостійно сформувати перелік допоміжних та витратних матеріалів в залежності від можливостей та эксплуатаційних потреб запропонованого їми основного обладнання з обов’язковим врахуванням завдання замовника, а також забезпечити наявність сертифікатів якості на Допоміжні та витратні матеріали саме при поставці продукції.
Розгорнути: 9 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-07-22-002215-b.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ ЮНІЛАБ, Код ЄДРПОУ:31175502
Дата подання: 24.07.2019 11:08
Доброго дня, шановний Замовник!
Вивчивши тендерну документацію ми бачимо що різні види приладів, меблі, кондиціонери, реактиви і стандарти, всі ці матеріальні цінності мають різні класифікатори, але опинились в одному переліку і в одному лоті.
1. Чому Замовник навмисно порушує закон і проводить таку закупівлю, де всі товари з різними класифікаторами зібрані в одну закупівлю?
2. Чому Замовник навмисно сворює дискримінаційні вимоги для Постачальників? Оскільки якщо Постачальних не постачає приладів ІСП чи газовий хроматограф, а постачає центрифуги і титратори - він не може взяти участь у закупівлі. Так само, якщо немає ліцензії на реактиви, то постачальник не може взяти участь і запропонувати прилади.
3. Чому Замовник об'єднав в один лот і одну закупівлю такий величезний перелік різних за класифікаторами товарів і тим самим унеможливив участь майже всім учасниками ринку лабораторних приладів і супутніх товарів?
Для приведення даної закупвлі у відповідність до чинного законодавства ВИМАГАЄМО розділити цю закупівлю на лоти, де будуть окремо прилади (окремо хроматограф, окремо ІСП, окремо титратор, окремо ваги і так далі), окремо реактиви і окремо меблі.
Сподіваємось на Ваше розуміння і бажання прозоро провести тендерну закупівлю.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

25.07.2019 13:37
Замовник, формуючи технічну специфікацію лабораторного обладнання для здійснення державного моніторингу поверхневих вод, характеристики якого визначені виходячи з умов експлуатації та функціональних потреб , керуючись принципами здійснення закупівлі, закріплених у ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі", не вважає розділення предмету закупівлі на лоти доцільним.
При плануванні предмету закупівлі, при детальному вивченні ринку даного товару, Замовником прийнято рішення, що проведення закупівлі обладнання єдиною закупівлею є обґрунтованим, нами закупівля розглядається як цілісний комплект.
Крім того, визначення предмету закупівлі встановлено у Порядку визначення предмету закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454 (далі – Порядок). Так, відповідно до п. 1 розділу ІІ Порядку предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону України “Про публічні закупівлі” та на основі Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016:2010, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 457, за показником п'ятого знака із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників третьої – п'ятої цифр основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749, а також конкретної назви товару чи послуги.
Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги.
При цьому замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої - восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг (абзац четвертий пункту 1 розділу II Порядку).
Тобто, розподіляти предмет закупівлі на лоти є правом, а не обов’язком Замовника.

Номер вимоги: UA-2019-07-22-002215-b.b2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ ЮНІЛАБ, Код ЄДРПОУ:31175502
Дата подання: 25.07.2019 18:01
Антимонопольне законодавство України вимагає від Замовника допущення до участі у тендерній процедурі "Відкриті торги" мінімум двох ВИРОБНИКІВ, а не учасників.
У попердніх відповідях Замовника ми бачили: "Нами проведено дослідження аналогічних закупівель в системі PROZORRO та вимог законодавства у сфері проведення публічних закупівель. Було виявлено, що переважна більшість успішно проведених тендерних закупівель, згідно коду ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори включали в себе як основне, так і допоміжне обладнання, матеріали та реактиви, які забезпечували виконання завдань замовників."
Назвіть, хоча б одного виробника, який виробляє хроматомасспектрометри, ІЗП спектрометри, титратори, ваги, центрифуги, сушильні шафи, системи твердофазної екстракції, прилади очиски води, холодильники, кондиціонери, реактиви, стандарти, меблі.
Приведіть вашу тендерну документацію у відповідність до чинного законодавства, розділіть процедуру на окремі ЛОТИ!!!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

29.07.2019 15:11
Шановний Учасник, надання інформації стосовно інших тендерів на аналогічне обладнання не входить в обов’язки Замовника.
Проте, зазначаємо, що дійсно велика кількість тендерів, які включали в себе як основне, так і допоміжне обладнання, матеріали та реактиви, які забезпечували виконання завдань замовників, були успішно проведені на платформі ProZorro. В результаті швидкого пошуку знайдено закупівлі, які включали в одному лоті системи хроматографії, спектрометрії і допоміжне устаткування, стандарти та реактиви; системи рідинної та газової хроматографії з компресорами, генераторами, тощо; системи ІЗП-ОЕС спектрометрії, мікрохвильової пробопідготовки, очистки кислот, системи екстракції, тощо. Такі комплекси включали обладнання різних виробників. При цьому у закупівлі брало участь декілька Учасників відповідно до чинного антимонопольного законодавства України.
Стосовно меблів і кондиціонерів – вони не є унікальними, на ринку представлено безліч пропозицій відповідно до вимог Замовника.
Дякуємо за звернення, але вважаємо Вашу вимогу безпідставною.

Номер вимоги: UA-2019-07-22-002215-b.b3

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "СОК ТРЕЙД", Код ЄДРПОУ:32642016
Дата подання: 30.07.2019 15:06
Шановний Замовник! Просимо внести зміни до тендерної документації по пунтку 7.15 Допоміжні та витратні матеріали
1. Стандартні зразки для хроматографії, повний список стандартних зразків, які мають бути включені до тендерної пропозиції
2. Методики, звертаємо увагу, що Замовник не надав розʼяснень стосовно конкретних вимог що до зразків та речовин, які планується аналізувати на обладнанні. Тому вимога встановлення якихось методик без уточнення загальної інформації виглядає абсолютно абсурдною.
3. Реактиви, внесення повного переліку реактивів, які мають бути включені до тендерної пропозиції
4. Розчинники для хроматографії, внесення повного переліку розчинніків, які мають бути включені до тендерної пропозиції
5. Лабораторний посуд, внесення повного переліку лабораторного посуду, який має бути включені до тендерної пропозиції
6. Термобокси, внесення повного переліку термобоксів, з зазначенням розмірів, які мають бути включені до тендерної пропозиції
7. Мікрофільтри, внесення повного переліку мікрофільтрів, які мають бути включені до тендерної пропозиції
8. Картриджі - для чого, принтерів, систем очищення кислот або інше.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

31.07.2019 15:26
Дякуємо за звернення. Кожен виробник та постачальник має свій перелік рекомендованого допоміжного лабораторного приладдя та свій перелік рекомендованих методик. Тому цей список не може бути універсальним. Ми готові розглянути та прийняти список стандартних зразків для хроматографії, реактивів, розчинників, лабораторного посуду, термобоксів, мікрофільтрів, картріджів та методик, які будуть запропоновані учасниками, за умови гарантування виконання мети Замовника – забезпечення здійснення державного моніторингу поверхневих вод.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-07-22-002215-b.a4

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "СОК ТРЕЙД", Код ЄДРПОУ:32642016
Пошук по цьому автору
Дата подання: 18.08.2019 19:32

Вимога що до закупки обладнання окремими лотами та видалення дискримінаційних вимог

Замовником оголошено закупівлю на придбання лабораторного обладнання для здійснення державного моніторингу поверхневих вод. На думку Скаржника, закупівля має ознаки наступних порушень: 1) Розподіл предмета закупівлі на лоти. 2) Неможливість, чи небажання замовника чітко пояснити технічні вимоги до обладнання, які вказані в тендерній документації, що також унеможливлює підготовку пропозицій від потенційних учасників. 3) Ексклюзивність однієї з двох бюджетоутворюючих позицій закупівлі. Дискримінаційні вимоги щодо технічних характеристик газового хроматографа з масс-детектором.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 21.08.2019 19:27

Кількість скарг: UA-2019-07-22-002215-b.b5

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "СОК ТРЕЙД", Код ЄДРПОУ:32642016
Пошук по цьому автору
Дата подання: 20.09.2019 17:01

Скарга щодо Протоколу № Б/Н засідання тендерного комітету Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів від 18.09.2019 року

Рішення Замовника торгів, яке оскаржується учасником: Протокол № Б/Н засідання тендерного комітету Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів від 18.09.2019, який опублікований на веб-порталі «http://prozorro.gov.ua» 18.09.2019 15:55, в якому Замовник згідно рішення № 12507-р/пк-пз від 06.09.2019 Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, вніс зміни до тендерної документації процедури відкритих торгів з публікацією англійською мовою, а саме: «Придбання лабораторного обладнання для здійснення державного моніторингу поверхневих вод, код згідно коду ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори, код ідентифікатору закупівлі на електронному майданчику PROZORRO - UA-2019-07-22-002215-b (додаток №1).
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 25.09.2019 10:35

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "СОК ТРЕЙД" Документи
Відхилено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ "ЛОГІКЛАБГРУПА" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

25.10.2019 17:01
edr_identification.yaml

Документи

25.10.2019 17:01
edr_identification.yaml

Публічні документи

25.10.2019 10:32
sign.p7s
25.10.2019 10:32
sign.p7s

Документи

25.10.2019 17:02
edr_identification.yaml

Публічні документи

25.10.2019 12:36
sign.p7s
25.10.2019 12:36
sign.p7s
25.10.2019 12:36
sign.p7s
25.10.2019 12:36
sign.p7s
06.11.2019 14:11
Довідка МВС.7z
25.10.2019 12:36
sign.p7s

Аукціон

Початок:
04.11.2019 12:18
Завершення:
04.11.2019 12:39

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 04.11.2019 12:39

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ЛОГІКЛАБГРУПА"
Пошук по цьому учаснику
13 987 000 UAH з ПДВ 13 987 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
Пошук по цьому учаснику
13 994 752 UAH з ПДВ 13 994 752 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

06.11.2019 14:12
sign.p7s
06.11.2019 14:11
Довідка МВС.7z
05.11.2019 15:11
sign.p7s
04.11.2019 15:33
sign.p7s
25.10.2019 12:36
sign.p7s
25.10.2019 12:36
sign.p7s

Публічні документи

25.10.2019 10:32
sign.p7s
25.10.2019 10:32
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ЛОГІКЛАБГРУПА"
#38576300
Пошук по цьому переможцю
Переможець 13 987 000 UAH з ПДВ 05.11.2019 15:47

Переможець

Дата і час публікації: 05.11.2019 15:47

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ЛОГІКЛАБГРУПА"
Пошук по цьому переможцю
#38576300
13 987 000 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 25.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 473
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір № 473.pdf Укладений
13 987 000
25.11.2019 12:28
25.11.2019
sign.p7s Укладений
25.11.2019 12:29

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 25.11.2019 18:09
Опис змін: Викладення специфікації в новій редакції
Номер договору: 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 25.11.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 13 987 000
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 2

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Покращення якості предмета закупівлі - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання