Етикетки та стрічки

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-08-02-000630-b
  • 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Національний Банк України
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Катерина Співак, +380442540108 , kateryna.spivak@bank.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01601, Київська область, вул. Інститутська, 9
Очікувана вартість
16 825.96 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 19.08.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 09.08.2019 11:00

Подання пропозицій:

19.08.2019 11:00

Очікувана вартість
16 826 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
200 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1.19 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Місце поставки товару – склад, м. Київ, вул. Пухівська, 7, корпус 63.
Обсяги поставки товару та інформацію про необхідні технічні, якісні характеристики предмета закупівлі зазначено у Додатку 1 до тендерної документації “Специфікація та опис товару”.
Строк поставки товарів: поставка товарів в повному обсязі здійснюється протягом 15 робочих днів з дати підписання Договору
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2 measures.name.symbol
Етикетки та стрічки
ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Дата подання: 05.08.2019 12:24
Дата відповіді: 06.08.2019 09:46
1) Чи допускаєте Ви на торги пропозиції товарів, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам предмета закупівлі? В разі, якщо допускаєте, то, з метою обов’язкового дотримання замовником і всіма учасниками «допорогових» і «відкритого» типу електронних закупівель ПРИНЦИПУ «ВІДКРИТІСТЬ ТА ПРОЗОРІСТЬ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленому статтею 3 ЗУ Про публічні закупівлі, просимо замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель, модифікацію, артикул і т.п. запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам замовника та предмету закупівлі. 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1) Так, у тендерній документації на закупівлю етикеток та стрічок у Додатку 1 до тендерної документації "Специфікація та опис товару" не зазначено торгову марку. В складі тендерної пропозиції учаснику необхідно надати (завантажити) документ “Таблиця відповідності технічних, якісних характеристик запропонованих товарів умовам тендерної документації”, складений і заповнений за формою, наведеною у Додатку 3 до тендерної документації, у якому зазначаються Найменування та опис товарів, технічні, якісні характеристики, що пропонуються учасником. 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? - так. Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?- Остаточна ціна учасника - остаточна пропозиція за результатами електронного аукціону. Під терміном «Ціна» мається на увазі ціна учасника з урахуванням усіх податків, зборів та обов’язкових платежів, які сплачує учасник згідно обраної системи оподаткування (в т.ч. ПДВ).

Інформація про відміну

Дата відміни
19.08.2019 11:00
Причина відміни
Подано менше двох тендерних пропозицій

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері