Тверде паливо (вугілля кам'яне)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-08-13-000703-a
  • 09110000-3 - Тверде паливо
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БІЛЯЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Підмазко Інна , +380485222759 , centerbel111@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Біляївка, 67600, Одеська обл., ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 30-Б
Дата укладення договору
17.09.19
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
631 400 UAH з ПДВ
Сума договору
626 600 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 17.09.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 19.08.2019 12:00

Оскарження умов:

до 25.08.2019 00:00

Подання пропозицій:

29.08.2019 12:00

Початок аукціону:

30.08.2019 11:27

Очікувана вартість
631 400 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
18 900 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
6 314 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Тверде паливо (вугілля кам'яне) Місця поставки: амбулаторії с. Василівка, с.Кам’янка, с.Вигода; ФАПи с. Розселенець, с.Ч.Гірка, с. Кагарлик, с.Ш.Балка, с.Секретарівка, с.Алтестеве, с.Курган, с.Березань (детально у Додатку № 2 до тендерної документації) Кількість, обсяг поставки товару: 77 т вугілля кам’яне марки АО (25-50), 5 т вугілля кам’яне марки ДГ (30-100)
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

82 т
тверде паливо (вугілля кам'яне)
ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Документи тендерної документації неможливо ні відкрити, ні завантажити

Дата подання: 13.08.2019 11:57
Дата відповіді: 13.08.2019 12:20
Відомості при відкритті файлу: "Файл не найден URL-адрес исходного файла недействителен, или документ не является общедоступным. Проверьте, правильно ли указан URL-адрес, а затем свяжитесь с владельцем документа. Дополнительные сведения"

відповідь:

Технічні проблеми виникли в програмі на майданчику "ПРОЗОРО" . Тимчасово не можливо відкрити прикріплені файли. Працівники майданчику усувають проблеми.

Дискримінаційні вимоги

Дата подання: 13.08.2019 13:33
Дата відповіді: 16.08.2019 09:02
Тендерна документація містить дискримінаційні вимоги. Вимога тендерной документації щодо наявності абладнання та маеріально-технічної бази тільки на підставі права власності або оренди дискримінує тих учасників, що мають залучену матеріально-технічну базу на підставі договорів надання послуг (збереження, зважування, перевезення, експедиторських послуг, тощо). Зазначаємо, що така вимога значно звужує коло учасників. Крім того, згідно чинного законодавства у тому числі і ЗУ "Про публічні закупівлі" не встановлено обмежень щодо підстав наявності матерільно-технічної бази. Крім того, практикою АМКУ визначено таку вимогу дискриміаційною. Вимагаємо внести зміни та привести ТД у відповідність до вимог ЗУ "Про публічні закупівлі"
Розгорнути Згорнути

відповідь:

За результатами розгляду даного запитання, Замовник повідомляє наступне.
Замовником встановлено кваліфікаційні вимоги до учасників відповідно до умов статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі». При цьому, порядок та спосіб документального підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям замовник визначає на власний розсуд, виходячи із особливостей конкретної закупівлі, що звісно відповідає діючому законодавству в сфері закупівель. По даній закупівлі замовником встановлено кваліфікаційні критерії до учасників з метою забезпечення на етапі виконання договору сталого постачання товару та у строки, визначені замовником, з урахуванням того, що вугілля поставлятиметься до медичних закладів (амбулаторії загальної практики сімейної медицини, фельдшерсько-акушерські пункти).
Проте, замовник дотримується принципів максимальної економії та ефективності закупівлі, забезпечення конкуренції та можливості прийняти участь в закупівлі максимальному колу учасників. Тому, замовник враховує звернення заявника, який не має власної або орендованої матеріально-технічної бази (складського приміщення, навантажувального обладнання, обладнання для зважування вугілля тощо), а користується виключно послугами інших суб’єктів господарювання, та вносить до тендерної документації відповідні зміни.

Дискримінаційні вимоги

Дата подання: 13.08.2019 13:54
Дата відповіді: 16.08.2019 09:04
Вимога ТД "сканований оригінал медичної(их) довідки(ок) водія(їв) щодо придатності до керування транспортним засобом, видану (-их) за результатом проведення періодичного медичного огляду за встановленою чинним законодавством України формою" є дискримінаційною. По перше, зазначаємо, що відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про транспортну-експедиторську діяльність» суб’єкт господарювання може залучати Перевізника (Експедитора), який має необхідний спеціалізований транспорт та працівників відповідної кваліфікації, що буде здійснювати перевезення вантажу відповідно до умов договору. Жодним чинним нормативно-правовим актом не встановлено обов’язку під час здійснення господарської (підприємницької) діяльності використовувати власні потужності (транспортні засоби) та працівників, також не заборонено залучати суб’єкта господарювання, тобто відсутній обов’язок суб’єкта господарювання, безпосередньо, мати у підпорядкуванні працівників, що будуть здійснювати перевезення вантажу (водії, експедиторі транспортні, вантажники тощо) та транспортні засоби. По друге,дана вимога є дискримінаційною, так як обмежує коло учасників процедури закупівлі та позбавляє можливості суб’єктів господарювання подати свої тендерні пропозиції. . Наведена вище умова порушує вимоги частини 4 статті 22 та принципи здійснення закупівель, визначенні статтею 3 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме недискримінація та добросовісна конкуренція серед учасників. Оскільки Учасник може залучати послуги перевезення, відповідно водії не мають трудових відносин з даним Учасником , таким чином не мають права вимагати у водіїв вищезазначених документів. По-трете, відповідно ст. 15 ЗУ "про дорожній рух", допуск до керування тз може бути надано громадянину, який в установленому законом порядку отримав право на керування транспортним засобом відповідної категорії. Також, ст. 15 зазначеного закону зазначено, що Кожний громадянин, який досяг визначеного цим Законом віку, не має медичних протипоказань та пройшов повний курс навчання за відповідними програмами, може в установленому порядку отримати право на керування транспортними засобами відповідної категорії. Отже, кожна особа, яка отримує право на керування, попередньо проходить медичний огляд та визначене законом навчання і лише після цього отримує право на керування. Вимагаємо виключити дискримінаційну вимогу з тендерної документації та внести відповідіні зміни до тендерної документації щодо залучення водіїв на підставі договору надання послуг стороньою організацією.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

За результатами розгляду даного запитання, Замовник повідомляє наступне.
Замовником встановлено кваліфікаційні вимоги до учасників відповідно до умов статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі».
Обов’язковість проведення медичних оглядів водіїв транспортних засобів (попередніх, періодичних, щозмінних передрейсових і післярейсових, позачергових) передбачена ст. 45 Закону України «Про дорожній рух». Періодичність оглядів, порядок їх проведення і направлення водіїв на позачергові огляди визначаються спільним актом центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я, і Міністерства внутрішніх справ України.
Крім того, відповідно до частини другої ст. 12 Закону України «Про дорожній рух» посадові особи підприємств, установ, організацій, які відповідають за експлуатацію і технічний стан транспортних засобів, зобов'язані не допускати до керування транспортними засобами осіб, які не пройшли у встановлений строк медичного огляду.
Отже, будь-яке підприємство, установа, організація, яка має у своєму штаті водіїв, зокрема і підприємства, які надають послуги із перевезення вантажів, зобов’язане дотримуватись зазначених вище вимог законодавства в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. А тому, суб’єкти господарювання, які мають намір прийняти участь в даній закупівлі, та не мають власного автотранспорту, а користуються послугами перевізників на договірних умовах, не позбавлені можливості підготувати запитувані у тендерній документації документи шляхом їх запиту у відповідних контрагентів-перевізників.
Таким чином, вимога щодо надання медичної(их) довідки(ок) водія(їв) щодо придатності до керування транспортним засобом, видану (-их) за результатом проведення періодичного медичного огляду за встановленою чинним законодавством України формою, відповідає вимогам діючого законодавства. При цьому, заявник у наведеному питанні не довів та не підтвердив неможливість виконання ним особисто даної вимоги тендерної документації, а також не обґрунтував, яким чином наведенні вище умови тендерної документації порушують його права та законні інтереси, пов’язані з участю у процедурі закупівлі, та позбавляють його можливості подати свою тендерну пропозицію.
В іншій частині запитання, замовник враховує звернення заявника, який не має власного або орендованого транспорту та працівників водіїв, а користується виключно послугами з перевезення інших суб’єктів господарювання, та вносить до тендерної документації відповідні зміни.

Предмет закупівлі не відповідє ДСТУ

Дата подання: 13.08.2019 13:59
Дата відповіді: 16.08.2019 09:05
Шановний Замовнику! Предмет акупівлі ДГ (30-100) не відповідає ДСТУ 7146:2010. Відповідно до даного ДСТУ для побутових потреб передбачено настпні фракції ДГ: 13-100, 50-100,25-100,25-200 та інші. З повним переліком марок та фракцій можна ознайомитись у вказанному ДСТУ. Зазначаємо, що вугілля марки ДГ видобувається на теріторії України, та дія вказаного ДСТУ розповлюджується на всю теріторію України. Приведіть предмет закупівлі до вимог ДСТУ 7146:2010.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

За результатами розгляду даного запитання, Замовник повідомляє наступне.
Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі замовником сформовані з урахуванням діючих нормативних вимог та з метою забезпечення якісного теплопостачання медичних закладів. Стосовно марки вугілля ДГ (30-100) вимоги заявника є безпідставними та не обґрунтованими щодо неможливості виконання даної вимоги тендерної документації. При цьому, правомірність дій замовника в частині обраних технічних характеристик товару, відсутність дискримінаційних умов щодо постачання марки вугілля ДГ (30-100), підтверджується відповідною практикою постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (рішення № 2655-р/пк-пз від 11.03.2019 (номер оголошення UA-2019-02-20-000107-а), рішення № 2532-р/пк-пз від 06.03.2019 (номер оголошення UA-2019-02-20-000084-a), рішення №8828-р /пк-пз від 03.07.2019 (номер оголошення UA-2019-06-04-002708-b), рішення № 8827-р /пк-пз від 03.07.2019 (номер оголошення UA-2019-05-31-001219-c), рішення № 8259-р/пк-пз від 24.06.2019 (номер оголошення UA-2019-05-30-000346-c).
Розгорнути: 4 Згорнути

Аукціон

Початок:
30.08.2019 11:27
Завершення:
30.08.2019 11:48

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 30.08.2019 11:48

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
YouControl
Профіль
626 600 UAH з ПДВ 626 600 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ПРЕМІУМІНВЕСТ"
YouControl
Профіль
630 580 UAH з ПДВ 630 580 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

29.08.2019 07:00
ч2 ст 17.pdf
29.08.2019 07:00
СТАТУТ.pdf
29.08.2019 07:00
працивники.pdf
29.08.2019 07:00
повноваження.pdf
29.08.2019 07:00
перс дані.pdf
29.08.2019 07:00
п10 ч1 ст 17.pdf
29.08.2019 07:00
п9 ч1 ст 17.pdf
29.08.2019 07:00
п8 ч1 ст 17.pdf
29.08.2019 07:00
п6 ч1 ст 17.pdf
29.08.2019 07:00
п5 ч1 ст 17.pdf
29.08.2019 07:00
п4 ч1 ст 17.pdf
29.08.2019 07:00
п3 ч1 ст 17.pdf
29.08.2019 07:00
п2 ч1 ст17.pdf
29.08.2019 07:00
мтб.pdf
29.08.2019 07:00
лист пдв.pdf
29.08.2019 07:00
лист згода.pdf
29.08.2019 07:00
згода тп.pdf
29.08.2019 07:00
дов мат база.pdf
29.08.2019 07:00
відомості.pdf
29.08.2019 07:00
Відгук.pdf
29.08.2019 07:00
Витяг ПДВ.pdf
29.08.2019 07:00
Виписка ЄДР.pdf
29.08.2019 07:00
аналог дог.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
#41750087
Профіль
Переможець 626 600 UAH з ПДВ 06.09.2019 10:16

Переможець

Дата і час публікації: 06.09.2019 10:16

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
YouControl
Профіль
#41750087
626 600 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Номер 93/19
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
договір ТОВ ТОП Енерготрейд вугілля.pdf Укладений
626 600
17.09.2019 08:55
17.09.2019
sign.p7s Укладений
17.09.2019 08:56

Зміни до договору

Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 21.11.2019 12:05
Опис змін: Сторонами досягнуто згоди щодо внесення змін до не істотних умов договору, а саме п.3.2. Договорувикласти в наступній редакції: «Відповідно до ч.1 ст.23 Бюджетного кодексу України платіжні зобов’язання Замовника (бюджетні зобов’язання) виникають щодо оплати предмета закупівлі у межах доведеної суми (у межах кошторисних призначень), які складають 626600 грн 00 коп. (шістсот двадцять шість тисяч шістсот гривень 00 коп.), без ПДВ».
Номер договору: 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 626 600
UAH

Ризик-індикатор

Контрольні слова у Q&A - Так

У питаннях/відповідях зустрічаються @|адрес|пошт що може бути ознакою неповної тендерної документації, яка вимагає коммунікації поза межами системи

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зміна сторонніх показників - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors