ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Роботи з фізичної ліквідації, рекультивації та озеленення шахти «Візейська» згідно з проектом ліквідації шахти «Візейська» (ДК 021:2015 "45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи")

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-09-17-001592-b
  • 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
  • Відмінена
Найменування замовника:
Державне підприємство "Об’єднана Компанія "Укрвуглереструктуризація"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ірина Літвіна, +380443931790 , zakypkiwork@gmail.com
Адреса замовника
Україна, м.Київ, 03142, Київ, пров. Приладний, 2-А
Очікувана вартість
34 609 559.78 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 3.10.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 28.09.2019 10:00

Оскарження умов:

до 04.10.2019 00:00

Подання пропозицій:

08.10.2019 10:00

Початок аукціону:

09.10.2019 13:30

Очікувана вартість
34 609 560 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
173 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
173 100 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Роботи з фізичної ліквідації, рекультивації та озеленення шахти «Візейська» згідно з проектом ліквідації шахти «Візейська» (Кошти державного бюджету України)
ДК 021:2015: 45110000-1 — Руйнування та знесення будівель і земляні роботи

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Забезпечення тендерних пропозицій

Дата подання: 20.09.2019 10:54
Дата відповіді: 23.09.2019 09:46
У розділі 2 Тендерної документації вказана не чітка і не зрозуміла до кінця інформація про забезпечення тендерних пропозицій у вигляді Банківської гарантії у розмірі 173 000 грн 00 коп. Грошове покриття повинне бути/ні?документи на підтвердження банківського забезпечення?Електронний цифровий підпис банку-гаранта??????????

відповідь:

1. Надати відповідь у відповідності з статтею 23 Закону України № 922- VIII «Про публічні закупівлі» щодо закупівлі: ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Роботи з фізичної ліквідації, рекультивації та озеленення шахти «Візейська» згідно з проектом ліквідації шахти «Візейська» (ДК 021:2015 "45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи"), а саме:

ВИМОГИ ДО БАНКІВСЬКОЇ ГАРАНТІЇ
(ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ)

1. Форма та зміст банківської гарантії повинні відповідати вимогам цивільного законодавства України та умовам тендерної документації.
2. Банківська гарантія повинна бути оформлена в електронному вигляді, на бланку банку-гаранта та підписана керівником банку-гаранта або уповноваженою ним посадовою особою, з дотриманням вимог законодавства про електронний документообіг та кваліфікований електронний підпис.
3. Зміст банківської гарантії повинен містити:
- назву документа – “Гарантія”;
- номер, дату та місце складання банківської гарантії;
- посилання на тендерну документацію, назву предмету закупівлі;
- номер оголошення про проведення процедури закупівлі, оприлюдненого в електронній системі закупівель;
- повну або скорочену офіційну назву учасника (принципала), його місцезнаходження та ідентифікаційний код/номер;
- назву бенефіціара, його місцезнаходження;
- назву банку бенефіціара – його назву та адресу;
- повну назву банку-гаранта, із зазначенням головного чи/або центрального управління, іншого структурного підрозділу банку, офіційного місцезнаходження, МФО та ідентифікаційного кода/номера;
- строк дії банківської гарантії, що повинен відповідати строку дії тендерної пропозиції;
- обставини, за яких строк дії гарантії вважається закінченим (умови повернення банківської гарантії);
- назву валюти, в якій надається гарантія;
- суму гарантії цифрами та словами і валюту платежу;
- безвідкличне, безумовне зобов’язання банку-гаранта протягом п’яти банківських днів з дати отримання банком-гарантом першої письмової вимоги від бенефіціара (замовника) сплатити бенефіціару визначену у вимозі суму грошових коштів, що дорівнює сумі забезпечення тендерної пропозиції, без необхідності для бенефіціара обґрунтовувати свою вимогу, за умови, що в тексті вимоги буде зазначено, що сума, яка вимагається, повинна бути сплачена у зв’язку з виникненням обставин, за яких бенефіціару надається право вимагати платіж, визначених частиною третьою статті 24 Закону України “Про публічні закупівлі”;
- положення, що усі платежі за гарантією мають бути здійснені банком гарантом на користь бенефіціара незалежно від будь-яких заперечень або оскаржень принципала або будь-якої третьої особи;
- кваліфікований електронний підпис.
4. Текст банківської гарантії не може містити:
- умов про зменшення відповідальності банку-гаранта в будь-якому випадку (окрім випадків, якщо вимога замовника (бенефіціара) не відповідає умовам гарантії або мало місце прострочення подання вимоги);
- умов про ускладнення процедури оплати банком-гарантом суми, на яку видано гарантію (додаткового підтвердження повноважень підписанта, отримання будь-яких підтверджень щодо правомірності стягнення забезпечення тендерної пропозиції тощо);
- умов, які не відповідають або суперечать вимогам тендерної документації;
- додаткових, ніж визначено законом та текстом банківської гарантії, умов припинення зобов’язань банку-гаранта;
- умов про можливість відкликання банківської гарантії банком-гарантом.
Усі витрати, пов'язані з поданням забезпечення тендерної пропозиції, здійснюються за рахунок коштів Учасника. Електронна банківська гарантія повинна мати кваліфікований електронний підпис уповноваженої особи банку.
Повноваження посадової особи банку-гаранту щодо підпису банківської гарантії тендерної пропозиції обов’язково повинні бути підтверджені завіреною копією довіреності.
Також банку-гаранту необхідно надати завірену копію банківської ліцензії на право надання банківських послуг, визначених частиною третьою статті 47 Закону України «Про банки і банківську діяльність» виданої Національним банком України.
Покриття банківської гарантії Замовником не вимагається.

Щодо проекту договору

Дата подання: 20.09.2019 17:05
Дата відповіді: 24.09.2019 11:13
Згідно вимогами тендерної документації ви вимагаєте від Учасників подати у складі тендерної пропозиції: Для погодження з проектом договору про закупівлю учасник надає його підписаний зі своєї сторони у складі тендерної пропозиції. Отже, проект договору заповнювати не потрібно?

відповідь:

Відповідно вимог тендерної документації «Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником), та завантаження файлів з …… проектом договору про закупівлю з усіма додатками (заповнений учасником) - згідно Додатку 4 до цієї тендерної документації». Дана вимога міститься у розділі 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» Інструкції з підготовки тендерної пропозиції.

ЩОДО ПРОЕКТУ ДОГОВОРУ

Дата подання: 23.09.2019 10:17
Дата відповіді: 24.09.2019 14:24
Доброго дня!!! ВИ ВИМАГАЄТЕ ВІД УЧАСНИКІВ ПОДАТИ: проект договору про закупівлю з усіма додатками (заповнений учасником) - згідно Додатку 4 до цієї тендерної документації. Що розуміється - під "заповнений учасником"? Заповняти лише реквізити підприємтсва чи повністю договір, з ціною і розрахункми? Яка сила такого заповненого договору, якщо стартова ціна під час аукціону може не бути остаточною???? І ці розрахунки , заповнені учасником не будуть актуальними!!! Проект договору повинен надаватися не для заповнення, а для погодження Учасником з його умовами!!!! Внесіть зміни до тендерної документації!!!!!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно вимог тендерної документації «Договірна ціна, надана претендентом, визначається на основі проектно-кошторисної документації згідно чинного законодавства, а саме:
- національного стандарту України «Правила визначення вартості будівництва» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013) прийнятого наказом Мінрегіону України від 05.07.2013 року № 223, і від 27.08.2013 року та № 405 зі змінами та доповненнями;
- стандарту Міністерства енергетики та вугільної промисловості України «Проект ліквідації вугільних шахт України» (СОУ 10.1.05400632.1:2004 в редакції згідно наказу від 11 грудня 2015 року №801).
Замовник може оцінювати правильність розрахунків та кваліфікаційного підходу до розрахунків на етапі кваліфікації, так як розрахунки договірної ціни є невід’ємною складовою цінової пропозиції. Враховуючи те, що замовник є розпорядником бюджетних коштів, дотримання чинного законодавства при розрахунку договірної ціни є обов’язковим, тому замовник має право вимагати обґрунтування розрахунку договірної ціни та перевіряти дотримання учасником вищезазначених стандартів. Для цього учаснику торгів у складі тендерної пропозиції необхідно надати заповнений проект договору про закупівлю з усіма додатками та розрахунками.

Щодо Відомості обсягів по шахті Візейська

Дата подання: 23.09.2019 10:56
Дата відповіді: 24.09.2019 14:25
Згідно Додатку №3 Тендерної документації (Відомість обсягів по шахті Візейська) не зрозуміло, до якого саме виду робіт (роботи з фізичної ліквідації чи з охорони навколишнього середовища) відносяться обсяги наведені в наступних об’єктних та локальних кошторисах: - Об’єктний кошторис №2-2 «Рекультивація проммайданчика шахти "Бендюзька», Локальний кошторис № 2-2/І-7в на рекультивацію проммайданчика шахти "Бендюзька"; - Об’єктний кошторис №7-1 «Озеленення породного відвалу шахти "Візейська"», Локальний кошторис № 7-1/I-3р на озеленення породного відвалу шахти "Візейська"; - Об’єктний кошторис №7-2 «Озеленення проммайданчика шахти "Візейська"», Локальний кошторис № 7-2/I-4р на озеленення проммайданчика шахти "Візейська"; - Об’єктний кошторис №7-3 «Озеленення проммайданчика ш.Бендюзька», Локальний кошторис № 7-2/I-4р на озеленення проммайданчика шахти "Бендюзька». Тому, що не зрозуміло застосування показників загальновиробничих витрат по роботам з фізичної ліквідації в наведених локальних кошторисах, які за найменуванням робіт в локальних кошторисах відносяться до робіт з охорони навколишнього середовища. Не визначеність виду робіт за найменуванням робіт в локальних кошторисах призведе до не вірного застосування показників прибутку, адміністративних та загальновиробничих витрат при розрахунку ціни тендерної пропозиції (Додаток №2 Договірної ціни).
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до Вашого звернення Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації

Щодо кошторисів

Дата подання: 23.09.2019 10:57
Дата відповіді: 24.09.2019 14:26
Просимо надати пояснення щодо некоректного найменування розділу об’єктного кошторису: - Об’єктний кошторис №3-1 «Демонтаж устаткування, розбирання будівель і споруд обслуговуючого призначення ш.Візейська», Розбирання будіветь і споруд - Об’єктний кошторис №4-1 «Розбирання будівель і демонтаж устаткування комплексу котельної і електромережі на поверхні ш.Візейська», Розбирання будіветь і споруд . Чи не буде це зараховано, як відхилення від умов тендерної документації, якщо при підготовці тендерної пропозиції (Договірної ціни) будуть наведені коректні назви розділів об’єктних кошторисів «Розбирання будівель і споруд».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до частини 3 статті 22 Закону України № 922- VIII «Про публічні закупівлі» технічні помилки та описки є формальними (несуттєвими), тому наведені учасником коректні назви розділів об’єктних кошторисів не будуть вважатися відхиленням від умов тендерної документації. Також Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації.

Щодо вимог тендерної документації

Дата подання: 23.09.2019 12:26
Дата відповіді: 24.09.2019 14:27
Ви вимагаєте від Учасників подати у складі пропозиції: В розрахунку договірної ціни розмір загальновиробничих витрат (ЗВВ) визначається на підставі обґрунтованої їх величини та структури (розрахунок додається до договірної ціни), яка склалася в організації Підрядника за попередній звітний період (не менше ніж 12 місяців), але не більше ніж показники, рекомендовані Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, відповідно до СОУ 10.1.05400632.1:2004, а саме: - усереднений коефіцієнт переходу від нормативно-розрахункової кошторисної трудомісткості робіт, що передбачені в прямих витратах, до трудовитрат працівників, заробітна плата яких враховується в загальновиробничих витратах (І блок ЗВВ), згідно додатку №8 СОУ 10.1.05400632.1:2004, а саме: - по роботам з фізичної ліквідації не більше ніж – 0,13; - по роботам з охорони навколишнього середовища не більше ніж – 0,128; - усереднений показник для визначення коштів на покриття решти статей загальновиробничих витрат (ІІІ блок ЗВВ), згідно додатку №8 СОУ 10.1.05400632.1:2004, а саме; - по роботам з фізичної ліквідації не більше ніж – 2,2; - по роботам з охорони навколишнього середовища але не більше ніж – 2,26 грн/люд.год.; Зазначено Вами, що розрахунок додається до договірної ціни. Чого саме розрахунок? Розрахунок загальновиробничих витрат необхілно додати до договірної ціни? Чи якийсь інший?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

У складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати розрахунок розміру загальновиробничих витрат, який визначається на підставі обґрунтованої їх величини та структури, яка склалася в організації Підрядника за попередній звітний період (не менше ніж 12 місяців), але не більше ніж показники, рекомендовані Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, відповідно до СОУ 10.1.05400632.1:2004

Щодо вимог тендерної документації

Дата подання: 23.09.2019 12:54
Дата відповіді: 24.09.2019 14:29
Ви вимагаєте від Учасників: Ціна матеріальних ресурсів застосована при розрахунку договірної ціні підтверджується підрядником документально (комерційні пропозиції, рахунки, прайси тощо) та оформляється протоколом узгодження цін на матеріальні ресурси, який є додатком до договору. Документи на підтвердження ціни додаються до пакету тендерної пропозиції. Що саме ви вимагаєте від учасників: 1. надати комерційні проозиції, рахуки, прайси тощо, що підтверджують ціну матеріальних ресурсів, застосовану про розрахунку договірної ціни? 2. протокол узгодження цін на матеріальні ресурси, який є додатком до договору?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно вимог тендерної документації, учаснику торгів у складі тендерної пропозиції необхідно надати проект договору про закупівлю з усіма додатками (заповнений учасником). Протокол узгодження цін на матеріальні ресурси, що є додатком 3 до проекту договору підряду, та його невід’ємною частиною, обов’язково повинен бути заповнений. Також на підтвердження цін, необхідно надати комерційні пропозиції, рахунки, прайси тощо.

Щодо вимог тендерної документації

Дата подання: 23.09.2019 12:58
Дата відповіді: 24.09.2019 14:29
В тендерній документації прописано наступне: Величина транспортних витрат в складі ціни матеріальних ресурсів визначається у вартості робіт по наданим Мінрегіоном України усередненим показникам вартості транспортних витрат на 1 тону відповідного будівельного вантажу з урахуванням відстані перевезення: - для основних матеріалів, що входять у речовій формі в кінцевий продукт, - за фактичними даними; - для допоміжних матеріалів, що не входять у речовій формі в кінцевий продукт. – 30 км. Це дискримінаційна вимога!!! Адже оплата , наприклад, за послуги перевезення чи транспортні витрати, може бути розраховна не на 1 тону відповідного будівельного вантажу, а наприклад за 1 годину використаного Виконавцем часу, чи будь-який інший розрахунок. Просимо виключити дану дискримінаційну вимогу з тендерної документації шляхом внесення змін!!!!!!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до ДСТУ-Н Б Д.1.1-9:2013, витрати з транспортування матеріальних ресурсів визначаються на підставі розрахунків вартості перевезень за 1 тонну на необхідну відстань відповідними транспортними засобами.
Розгорнути: 8 Згорнути

Аукціон

Початок:
09.10.2019 13:30

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
03.10.2019 16:26
Причина відміни
Скасовано
Причина відміни
У відповідності з частиною 1 статті 31 Закону України № 922-VIIІ «Про публічні закупівлі» відкриті торги на закупівлю: ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Роботи з фізичної ліквідації, рекультивації та озеленення шахти «Візейська» згідно з проектом ліквідації шахти «Візейська» (ДК 021:2015 "45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи") відмінені у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі робіт.
Документи
03.10.2019 16:24 Відм.Візейська.pdf
03.10.2019 16:26 sign.p7s

Ризик-індикатор

Контрольні слова у Q&A - Так

У питаннях/відповідях зустрічаються @|адрес|пошт що може бути ознакою неповної тендерної документації, яка вимагає коммунікації поза межами системи

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання