30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)(планшет)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-09-17-002049-a
  • 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Державна установа "Офіс з просування експорту України"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ломінська Ольга Ігорівна, +380630256703 , 42342923@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 01103, м. Київ, бульв. Дружби Народів 28
Очікувана вартість
35 500 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 3.10.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 23.09.2019 17:24

Оскарження умов:

до 29.09.2019 00:00

Подання пропозицій:

03.10.2019 17:24

Очікувана вартість
35 500 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
178 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 шт
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)(планшет)
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Дата подання: 18.09.2019 09:48
Дата відповіді: 19.09.2019 16:42
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня, шановний Учаснику! Дякуємо за поставлене запитання.
Тендерна документація має забезпечувати організацію закупівлі з дотриманням всіх зазначених в частині першій статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) принципів, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням.
Згідно з пунктом 3 частини другої статті 22 Закону, тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі в разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз “або еквівалент”.
Виходячи з зазначеного, у даній закупівлі не вказано конкретну торговельну марку та модель товару. Також у примітці Додатку 5 Тендерної документації зазначено: «У випадку, якщо технічне завдання містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, Учасникам процедури закупівлі слід мати на увазі, що окрім приведеного, у свої пропозиціях Законом не забороняється пропонувати відповідні еквіваленти. Тобто у випадку наявності посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, в усіх випадках слід читати поряд з таким посиланням вираз "або еквівалент" відповідно до пункту 3 частини 2 статті 22 Закону».
У пп. 4.1. п. 4 Додатку 5 Тендерної документації зазначено, що Учасник повинен надати довідку у довільній формі щодо погодження з технічними вимогами до предмета закупівлі відповідно до Додатку 5 до Тендерної документації. У разі якщо Учасник пропонує еквівалент Товару – інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, надається у формі порівняльної таблиці між характеристиками, які визначені Додатком 5 до Тендерної документації, та характеристиками Товару, який пропонує Учасник. Під еквівалентом буде прийнято Товар, який за своїми характеристиками не гірший, наведеного в таблиці технічних характеристик Додатку 5 до Тендерної документації.
Виходячи з вищезазначеного, замовник в тендерній документації зазначає необхідні характеристики Товару, а Учасник повинен зазначити конкретну марку та модель Товару, навести детальні технічні характеристики запропонованого Товару та їх відповідність вимогам, зазначеним у Додатку 5 до Тендерної документації.
Пунктом 35 частини першої статті 1 Закону визначено, що учасник процедури закупівлі - фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Згідно з частиною першою статті 28 Закону оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону, та відповідно до вимог частини четвертої цієї ж статті Закону після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Відповідно до пункту 1 розділу V «Оцінка тендерної пропозиції» Тендерної документації критеріями оцінки пропозицій Учасників є «Ціна» - питома вага цього критерію становить 100 % і присвоюється Учаснику, що запропонував найнижчу ціну. Учасник самостійно формує цінову пропозицію, враховуючи правовий статус платника податків відповідно до законодавства.
Ураховуючи вищезазначене, Тендерна документація складена Замовником з дотриманням вимог Закону і не містить умов, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання