Лікарські засоби (пропофол, тіопентал, сібазон, фентаніл)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-10-03-001136-c
  • 33600000-6 - Фармацевтична продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Кирилюк Анатолій Іванович, 380974058155 , 1989.rodl@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Рівне, 33027, Рівненська область, Київська, 60
Дата укладення договору
14.11.19
Очікувана вартість
296 000 UAH з ПДВ
Сума договору
246 386.87 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 14.11.19
  • Відгуки 0
  • Робота ГО 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3
Позиція ГО Громадський Контроль
Ідентифікатор порушень I

Подано форм 5780

Кращий інформатор I

Подано форм 6849

Борець за перемогу II

Подано форм 2166

DOZORRO XXL
DOZORRO LOBBY
Виявлені ознаки порушень Направлені звернення Відповіді
інше порушення
лист до замовника
13.04.2020
лист до замовника
13.04.2020

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 11.10.2019 00:00

Оскарження умов:

до 17.10.2019 00:00

Подання пропозицій:

21.10.2019 00:00

Очікувана вартість
296 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-10-03-001136-c.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ВЕНТА. ЛТД", Код ЄДРПОУ:21947206
Дата подання: 07.10.2019 13:55
Вимога, щодо гарантійних листів виробників UA-2019-10-03-001136-c

Рішення замовника: Вимога не задоволена

07.10.2019 16:01
Комунальним підприємством «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради (далі – Замовник) на виконання норм Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) опрацьовано вимогу Товариства з обмеженою відповідальністю «ДІАМАНТ-ФАРМ» від 03 жовтня 2019 року № 03/10-01, щодо неправомірного визначення Замовником переможця торгів.
За результатами опрацювання повідомляємо наступне.

Тендерним комітетом комунального підприємства «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради 03 жовтня 2019 року було прийнято рішення визначити переможцем Учасника торгів ПрАТ «По виробництву інсулінів «Індар» (далі –ПрАТ «Індар») у процедурі відкритих торгів для закупівлі медичних матеріалів (голки для шприц-ручок), згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код 33140000-3 Медичні матеріали (голки до шприц-ручок) (НК 024:2019 код 59230 – голка ін'єкційна), ідентифікатор закупівлі UA-2019-09-11-001304-b.
У Додатку 1 Тендерної документації зазначено медико-технічне завдання на закупівлю медичних матеріалів згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код 33140000-3 Медичні матеріали (голки до шприц-ручок) (НК 024:2019 код 59230 - голка ін'єкційна):
Загальні вимоги до учасників:
1. Еквівалентом (аналогом) в розумінні даної тендерної документації є виріб медичного призначення стандартні характеристики якого абсолютно співпадають з характеристиками виробу, що є предметом закупівлі. Стандартні характеристики еквіваленту товару на який відбувається заміна повинні відповідати вимогам діючих стандартів щодо даних товарів. Запропонований препарат повинен відповідати всім нижче наведеним вимогам.
2. Усі запропоновані товари мають бути належним чином зареєстрованими та дозволеними до використання на території України (подаються копії документів, які засвідчують реєстрацію/декларацію відповідності/технічні умови).
3. Вироби повинні відповідати нормам із захисту довкілля та мати інструкцію для медичного застосування. На підтвердження, Учасник надає гарантійний лист.
4. Термін придатності вказаних виробів медичного призначення повинен становити не менше 70% у на дату поставки Замовнику. На підтвердження, учасник надає гарантійний лист.
5. Постачальник зобов’язаний забезпечити поставку (доставку) товару на склад Замов-ника за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 60. На підтвердження, Учасник надає гарантійний лист.
6. Відповідальність за формування ціни несе Учасник.
7. Копію ліцензії на вид діяльності, за її відсутності письмове пояснення причин відсутності ліцензії, що повинно містити посилання на нормативні акти або копію роз'яснення державних органів.
8. Маркування на зовнішній упаковці виробів медичного призначення має включати в себе назву та інформацію про склад, дату виготовлення та термін придатності, номер партії, адре-су виробника, інформацію про умови зберігання. Постачальник повинен бути спроможній забез-печити поставку в термін до 5 робочих днів з дати отримання заявки. Про виконання даної вимоги формується пояснювальний лист з описом про забезпечення виконання даної вимоги.
У складі своєї тендерної пропозиції на вимогу пункту 2 Додатку 1 Тендерної документації ПрАТ «Індар» надав відповідні документи, а саме:
 сторінка 76 тендерної пропозиції – Копія сертифікату про відповідність вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів;
 сторінка 78 тендерної пропозиції – Копія декларації про відповідність.
Згідно вищезазначених медико-технічних вимог до предмету закупівлі Замовник не вимагає надання сертифікатів якості виробника у складі тендерної пропозиції. Стосовно надання сертифікатів якості виробника зазначено у Проекті договору про закупівлю товарів за державні кошти (Додаток 6 Тендерної документації) пунктом 2.2 Розділу II – «2.2. Товар, що постачається, повинен супроводжуватися документами щодо кількості, терміну придатності, найменування, виробника. Кожна серія повинна супроводжуватися сертифікатом якості, виданим виробником.». Щодо даної вимоги учасник ПрАТ «Індар» у складі тендерної пропозиції надав Лист-згоду на Проект договору закупівлі за державні кошти (сторінка 68).
У відповідності до пункту 1 Розділу III
«Тендерна пропозиція, яка подається учасником процедури закупівлі подається із заванта-женням файлів:
 реєстру наданих документів згідно форми (Додаток 3);
 тендерної пропозиції, яка складена згідно вимог тендерної документації та оформлена за формою Додатку 2 цієї тендерної документації.
 документів, що підтверджують повноваження учасника або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної документації, а також підписання договору про закупівлю згідно тендерної документації;
 документального підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника медико-технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмету закупівлі, встановленим замовником, в тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі);
 документально підтвердженої інформації про відповідність учасника кваліфікацій-ним критеріям згідно зі ст. 16 Закону та відсутність обставин, передбачених ст. 17 Закону;
 інших документів, передбачених відповідними розділами та додатками тендерної документації».
На власний розсуд ПрАТ «Індар» надав у складі тендерної пропозиції Копії сертифікатів біологічної активності (сторінки 81,82), зазначивши їх в Реєстрі документів, наданих у складі тендерної пропозиції (далі – Реєстр) як Копії сертифікатів якості (п. 21 даного Реєстру).
Крім того, пунктом 5 Розділу III Тендерної документації Замовником визначені формальні (несуттєві) помилки: «Відповідно до абз. 2 ч. 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація має містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій.
Відповідно до абз. 3 ч. 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції торгів та не впливають на зміст пропозиції, а саме відсутність підписів, печаток на окремих документах, технічні помилки та описки. Враховуючи вищезазначене, тендерний комітет вважає, що Учасник припустився формальної (несуттєвої) помилки, зазначивши у пункті 21 Реєстру назву – Копії сертифікатів якості, замість назви Копії сертифікатів біологічної відповідності, що ніяк не впливає на зміст тендерної пропозиції. Усі інші документи згідно вимог тендерної документації Учасник ПрАТ «Індар» надав у повному обсязі. У зв’язку з чим, Замовником прий-нято рішення визначити переможцем даної закупівлі учасника торгів ПрАТ «По виробництву інсулінів «Індар».
Під час оцінки та перевірки документів усіх Учасників, щодо кваліфікаційних критеріїв та медико-технічних вимог Замовник керується, виключно, нормами Закону України «Про публічні закупівлі».

Номер вимоги: UA-2019-10-03-001136-c.b2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ВЕНТА. ЛТД", Код ЄДРПОУ:21947206
Дата подання: 07.10.2019 16:17
Шановний замовнику! Надана Вами відповідь нажаль не стосується даної процедури торгів. Прохання уточнити надану Вами інформацію.

Рішення замовника: Вимога не задоволена

10.10.2019 15:54
Шановний учасник, листи Мінекономрозвитку та МОЗ України зазначені у Вашій вимозі мають рекомендаційний характер і можуть бути як взяті до уваги тендерним комітетом так не обов’язкові до виконання, оскільки основною нормою є Закон України «Про публічні закупівлі».
Тендерним комітетом в тендерній документації встановлено саме такі вимоги оскільки, предметом закупівлі є лікарські засоби, які відносяться до наркотичних засобів та прекурсорів. Зазначені лікарські засоби не продаються у вільному доступі в аптечній мережі і пацієнти придбати їх самостійно не в змозі, в той же час це життєво необхідні препарати. Їх відсутність або несвоєчасне постачання, може мати негативні наслідки, відповідальність за які покладено на керівництво лікарні. Слід зазначити, що запаси таких препаратів на фармацевтичному складі лікарні теж мають кількісні обмеження.
Щодо відсутності повного еквіваленту на препарати, то це не може вважатися дискримінаційною умовою, оскільки усі препарати є внесеними до Національного реєстру лікарських засобів, усі препарати мають реєстрацію оптово-відпускної ціни. Не зрозуміло яка норма законодавства зобов’язує нас закуповувати лише препарати які мають еквіваленти. Лікарня закуповує те що необхідно для забезпечення надання невідкладної та стаціонарної допомоги дитячому населенню області, препарати які дозволено для використання у дитячому віці.

Документи подані скаржником

Ризик-індикатор

лот 1: (пропофол, тіопентал)

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зменшення обсягів закупівлі - 1
Продовження строку дії договору на наступний рік - 2

Лоти

лот 2: лікарські засоби (сібазон, фентаніл)

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зменшення обсягів закупівлі - 1
Продовження строку дії договору на наступний рік - 2

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання