Комп’ютери та комп’ютерне обладнання

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-10-10-000169-a
  • 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
  • Не відбулася
Найменування замовника:
ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Басан Олексій Ігорович, +380532502661 , abasan@ukr.net
Адреса замовника
Україна, місто Полтава, 36014, Полтавська область, вулиця Зигіна, 1
Очікувана вартість
148 797 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 28.10.19
  • Відгуки 0
  • Робота ГО 1
  • Інформація про тендер
Позиція ГО Інститут аналітики та адвокації
Ідентифікатор порушень I

Подано форм 2155

Кращий інформатор I

Подано форм 2233

Борець за перемогу III

Подано форм 663

DOZORRO LOBBY
Виявлені ознаки порушень Направлені звернення Відповіді
ТД не відповідає вимогам законодавства
лист до замовника
18.10.2019
- отримано змістовну відповідь на лист
- порушення не підтверджено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 18.10.2019 19:00

Оскарження умов:

до 24.10.2019 01:00

Подання пропозицій:

28.10.2019 18:00

Очікувана вартість
148 797 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
15 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.01 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

43 найменувань
Комп’ютери та комп’ютерне обладнання
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Питання про погодження предмету закупівлі відповідно до Національної програми інформатизації

Дата подання: 10.10.2019 15:44
Дата відповіді: 16.10.2019 16:20
Шановний Замовник! Згідно з абз. 4 ст. 2 Закону України «Про Національну програму інформатизації» програми та проекти (або їх частини), які спрямовані на створення, розвиток та інтеграцію інформаційних систем, мереж, ресурсів та інформаційних технологій чи передбачають придбання засобів інформатизації з метою забезпечення функціонування державних органів, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, що утримуються за рахунок бюджетних коштів, виконуються як складові частини Національної програми інформатизації, якщо інше не передбачено законодавством. Відповідно до абз. 5 ст. 26 Закону України «Про Національну програму інформатизації» державні органи та органи місцевого самоврядування, установи та організації, які утримуються за рахунок бюджетних коштів, подають Генеральному державному замовнику інформацію про створення, розвиток та інтеграцію, незалежно від джерел фінансування, інформаційних систем, мереж, ресурсів та інформаційних технологій, що забезпечують функціонування цих органів, установ, організацій, за винятком інформації, пов'язаної з національною безпекою та обороною держави. Згідно з п. 13 Постанови Кабінету Міністрів України №1352 від 31.08.1998 «Про затвердження Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації» під час виконання завдань (проектів) Національної програми інформатизації державні замовники беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі за такими завданнями (проектами) після їх погодження з Генеральним державним замовником у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 100 тис. гривень. Відповідно до п. 10 Постанови Кабінету Міністрів України №1048 від 25.07.2002 р. «Про затвердження Порядку проведення експертизи Національної програми інформатизації та окремих її завдань (проектів) про результати розгляду поданих документів Генеральний державний замовник Програми інформує протягом не більш як 45 календарних днів державного замовника проекту інформатизації З метою уникнення подальших непорозумінь стосовно можливої затримки, у підписанні договору просимо вказати вихідний номер та дату листа з яким Ви як Замовник звертались до Державного агентства з питань електронного урядування для погодження предмету закупівлі, а також вихідний номер та дату листа Державного агентства з питань електронного урядування України, яким погоджено або непогоджено предмет закупівлі. Посилання щодо інформації з погодження програми надаємо: https://www.e.gov.ua/ua/projects/nacionalna-programa-informatizaciyi/pogodzhennya-npi?v=5d6f783592a16
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Щодо поставленого Вами запитання повідомляємо наступне.
Відповідно до статті 48 Бюджетного кодексу України розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання та здійснюють платежі тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов'язань минулих років, довгострокових зобов’язань за енергосервісом, узятих на облік органами Казначейства України; щодо завдань (проектів) Національної програми інформатизації - після їх погодження з Генеральним державним замовником Національної програми інформатизації.
Тобто, погодження програм інформатизації стосується розпорядників коштів державного і місцевих бюджетів.
Повідомляємо Вам, Державне підприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області» не є розпорядником бюджетних коштів. З огляду на вищезазначене погодження предмету закупівлі не є обов’язковим відповідно до вимог чинного законодавства.

Шановний Замовник! З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows

Дата подання: 10.10.2019 15:44
Дата відповіді: 16.10.2019 16:22
Шановний Замовник! З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: "Кожний примірник программного забезпечення Windows має бути попередньо встановлений без його активації. Учасник повинен підтвердити це шляхом надання офіційного листа від виробника або офіційного дистриб’ютора виробника в Україні"
Розгорнути Згорнути

відповідь:

2) З приводу поставленого у Вашому зверненні питання повідомляємо Вам наступне.
Виходячи зі змісту п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам визначаються замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у статті 3 Закону та з дотриманням законодавства в цілому.
Враховуючи вищевикладене, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам, визначаються Замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі. Замовник на власний розсуд вирішує, яка інформація повинна входити до складу тендерної документації (така ж позиція викладена у листі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2017 № 3302-06/3812-06).
Таким чином, замовник самостійно, встановлює додаткові вимоги до підтвердження відповідності пропозицій учасника тим чи іншим технічним, якісним або іншим вимогам. Вважаємо, що вимоги зазначені у тендерній документації є достатніми та такими, що відповідають предмету закупівлі. Встановлення вимог щодо надання листів від офіційних виробників або дистриб’юьторів виробника в Україні може мати дискримінаційний характер та обмежувати коло потенційних учасників, що суперечить принципам здійснення публічних закупівель.
Крім того, повідомляємо, що замовник не заперечує щодо надання учасником за його бажанням будь-яких додаткових документів про досвід учасника та його технічні можливості щодо предмета закупівлі. Неподання таких додаткових документів, які не вимагаються тендерною документацією, не буде розцінено як невідповідність тендерній пропозиції умовам тендерної документації.

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Дата подання: 11.10.2019 06:58
Дата відповіді: 16.10.2019 16:22
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З приводу поставлених у Вашому зверненні питань повідомляємо Вам наступне.
Тендерною документацією передбачено, що у разі зазначення у тексті посилання на конкретну марку виробника товарів – вважати це як «або еквівалент».
Крім того, додатком 4 до тендерної документації передбачено, що до усіх вищезазначених товарів (матеріалів), що містять посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, застосовується вираз «або еквівалент». Це використовується для зручності наведення характеристик і не є вимогою постачання даної конкретної торгівельної марки, патенту, конструкції або типу предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. Усі показники та функціональні можливості еквіваленту мають бути не гіршими, ніж у зазначеного товару (матеріалу).
Відповідно до вимог тендерної документації Замовника - учасник вказує найменування, торгову марку чи модель та технічні характеристики товару, який пропонується постачати за договором, у разі надання у пропозиції Учасником товару – еквіваленту необхідно надати порівняльну таблицю з характеристиками товарів.
Разом з тим, повідомляємо Вам, що відповідно до вимог тендерної документації вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. Ціна пропозиції повинна включати податок на додану вартість (для платників ПДВ). Враховуючи, що очікувана вартість включає в себе 20% ПДВ, то у разі, якщо учасник є платником єдиного податку – початкова сума пропозиції такого учасника повинна бути за мінусом суми податку на додану вартість.
Отже, з вище викладеного випливає, що Замовник розглядатиме ціну учасника не платника ПДВ як остаточну без додавання ПДВ.
Розгорнути: 3 Згорнути

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 28.10.2019 18:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
Пошук по цьому учаснику
135 000 UAH з ПДВ 135 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

28.10.2019 17:35
sign.p7s
28.10.2019 17:33
СЕС Samsung 2018-2023.pdf
28.10.2019 17:33
СЕС LG.pdf

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання