Контейнери для роздільного збирання ТПВ

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-11-08-000501-a
  • 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
  • Відмінена
Найменування замовника:
Комунальне підприємство Миколаївської міської ради "Сервіскомуненерго"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Чертанов Валерій Олександрович, +380997056578 , kp_ske@ukr.net
Адреса замовника
Україна, місто Миколаївка Cлов'янського району, 84182, Донецька область, вул. 50-річчя Слов'янської ТЕС,22
Переможець
ТОВ "РЕНТОК ГРУП"
Очікувана вартість
900 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 5.12.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 14.11.2019 13:10

Оскарження умов:

до 20.11.2019 00:00

Подання пропозицій:

24.11.2019 13:10

Початок аукціону:

25.11.2019 12:07

Очікувана вартість
900 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
4 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

100 шт
Контейнери для роздільного збирання ТПВ
ДК 021:2015: 44610000-9 — Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Вимога, що порушує норми ч.4 ст.22 ЗУ Про публічні закупівлі

Дата подання: 08.11.2019 15:48
Дата відповіді: 12.11.2019 16:39
Вимога зазначена у Додатку № 2, «З метою надійності та довго тривалості експлуатації, кронштейни для утримання коліс кріпляться до корпуса контейнера методом зварювання та виготовлені зі сталі товщиною не менше 4 мм» є дискримінаційною та такою, що порушує норми ч. 4 ст. 22 ЗУ Про публічні закупівлі. Пояснюємо, що товщина сталі не впливає на міцність контейнера. Головною умовою яка стосується даних контейнерів згідно стандарту EN 840 є те, щоб вони витримували навантаження у 440 кг. А товщина сталі кронштейну може бути і меншою за 4 мм. При цьому контейнер буде якісним та використовуватиметься протягом довготривалого часу. Передбачаючи таку товщину сталі Замовник створює нерівні умови для Учасників, оскільки участь у закупівлі матимуть змогу прийняти тільки ті Учасники товщина сталі яких вища за 4 мм. Що є дискримінацією по відношенню до тих Учасників які виготовлять контейнери із товщиною сталі меншою за 4 мм. Тому просимо виключити дискримінаційну вимогу із тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! Вимога стосовно кронштейну для утримання коліс товщиною сталі не менше 4 мм обґрунтовується надійністю та більшою тривалості експлуатації контейнера. Товщина сталі, з якого виготовлений контейнер та його окремі вузли, напряму впливає на якість виробу в цілому, і зокрема, на довговічність та надійність. Що стосується зазначеної вимоги саме до кронштейну для утримання коліс, то останній піддається значним навантаженням та ударам і, як показує досвід, в першу чергу виходить за ладу (деформується, відривається).
Дана вимога не є дискримінаційною, оскільки є достатньо виробників, які можуть запропонувати контейнери для збору сміття із товщиною сталі кронштейну 4 мм і більше.

Вимога, що порушує норми ст. 3, ч.3 ст.5, ч.4 ст.22 ЗУ Про публічні закупівлі.

Дата подання: 08.11.2019 15:48
Дата відповіді: 12.11.2019 16:44
Вимога зазначена у Додатку № 2 « По периметру верхньої частини контейнер має бути обладнаний рамою з труби квадратного перетину не менше ніж 20 на 20 мм.» - Є дискримінаційною та такою що порушує норми ч.ст.3, ч.3 ст.5, ч.4 ст.22 ЗУ Про публічні закупівлі. Пояснюємо, що Замовником у даному випадку зазначена вимога, яка є дискримінаційною. Контейнери можуть бути як з трубою діаметром 20 мм – тобто круглою так і з трубою перетином 20х20. Тому конкретно зазначаючи такий вид труби, Замовник призводить до дискримінації та обмежує конкуренцію між учасниками та не дає можливості Учасникам які виготовляють контейнер з трубою іншою ніж зазначено Замовником бути акцептованим у даній закупівлі. При цьому участь зможе прийняти лише один учасник який пропонує конкретну конструкцію контейнера, що є порушенням з точки зору законодавства. Тому просимо виключити дану вимогу із тендерної документаціх.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! Рама з труби квадратного перетину підсилює раму чаші контейнера, витримує навантаження на вигин і скручування краще, ніж труба круглого перетину, що сприяє більш довгому строку служби контейнера

Дискримінаційна вимога щодо ребер жорсткості на корпусі контейнера

Дата подання: 08.11.2019 15:49
Дата відповіді: 12.11.2019 17:14
Вимога, що «Для надання більшої жорсткості, підвищення стійкості при навантаженнях корпус євро контейнера повинен бути виготовлений з суцільного листа металу шляхом глибокого штампування з наявністю непаралельних ребер жорсткості..» порушує норми ч.4 ст. 22 ЗУ Про публічні закупівлі. Вважаємо вимогу щодо непаралельних ребер жорсткості такою, що обмежує конкуренцію, оскільки вона описує заздалегідь визначену Замовником конструкцію. Такий тип конструкції не передбачається ні загальними технічними вимогами ДСТУ 8476:2015 ні стандартом EN 840. А самостійно розширюючи технічні вимоги Замовник встановлює не рівні умови для Учасників які виготовляють контейнери в межах встановлених ДСТУ 8476:2015 та EN 840 проте з технічними характеристиками іншими ніж ті які деталізував Замовник. Пояснюємо, що стандартом EN 840 на які посилається Замовник не містять вимоги стосовно непаралельних ребер жорсткості на корпусі контейнера, більше того вони взагалі не містять вимоги щодо ребер жорсткості. Неважливо чи буде контейнер 1100л мати ребра жорсткості чи ні, стандарт дозволяє виробнику на свій розсуд вирішувати дане питання, тому можна бачити металеві контейнери 1100л з 4-ма, 6-ма, з 7-ма ребрами жорсткості на стінці та кришці контейнера або без таких. Іншими словами якщо контейнери 1100л будуть витримувати навантаження то вони між собою будуть еквівалентні. Тому контейнери 1100л які плануємо пропонуємо ми, відповідають стандартом EN 840 та загальним технічним вимогам ДСТУ 8476:2015, але не будуть відповідати вимозі в частині: стосовно непаралельних ребер жорсткості. Оскільки, про необхідність виготовлення контейнера із ребрами жорсткості чи без них виробники визначають самостійно. Тому в будь якому випадку зазначивши що контейнер повинен мати паралельні ребра жорсткості, чи зазначивши вимогу що контейнер повинен мати непаралельні ребра жорсткості, чи зазначивши вимогу що контейнер повинен бути без ребер жорсткості Замовник порушуватиме ч. 4 ст.22 ЗУ Про публічні закупівлі. Оскільки Учасник(виробник) який виготовляє контейнер із паралельними ребрами жорсткості не зможе відповідати технічним характеристикам Замовника якщо він вимагає контейнер із непаралельними ребрами жорсткості, Учасник(виробник) який виготовляє контейнер із непаралельними ребрами жорсткості не зможе відповідати вимогам Замовника, які передбачають закупівлю контейнера взагалі без ребер жорсткості і т.д. Тому дана вимога порушує права потенційних Учасників та не відповідає п.3 ч.2 та ч.4 ст. 22 ЗУ Про публічні закупівлі. Просимо Замовника виключити дискримінаційну вимогу у тендерній документації, та врахувати той факт, що в будь якому випадку, зазначаючи вимогу щодо наявності ребер жорсткості чи відсутності ребер жорсткості – вона буде дискримінаційною по відношенню до потенційних Учасників(виробників).
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! Наявність непаралельних ребер жорсткості збільшує жорсткість виробу, відбувається деформаційне зміцнення металу, що в підсумку забезпечує збереження геометричної форми корпусу і кришки контейнера у всіх режимах роботи при номінальному навантаженні. Це сприяє більшому строку служби контейнера.
Стандарти EN 840-3 та ДСТУ 8476:2015 формують лише загальні технічні характеристики щодо конструкції виробу, однак не регламентує детальну характеристику контейнера. Замовник не позбавлений права деталізувати технічні характеристики предмета закупівлі порівняно зі стандартами.
Відповідно до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна документація повинна містити: інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію. При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики.

Дискримінаційна умова яка порушує норми ч. 4 ст.22

Дата подання: 08.11.2019 15:50
Дата відповіді: 12.11.2019 16:47
Вимога стосовно того, Вага контейнера має бути не менше 104 кг та не більше 110 кг. є дискримінаційною. Крім цього вона не міститься ні у стандарті EN 840 на який посилається Замовник ні у ДСТУ 8476:2015. Тому вагу контейнера кожен виробник визначає самостійно. Тому можливі розходження у вазі контейнерів різних виробників. Зазначаючи конкретну вагу Замовник порушує основоположні принципи здійснення закупівель. І тим самим не дозволяє Іншим учасника, приймати участь у тендері. Тому просимо відкорегувати вимоги таким чином щоб якомога більше учасників мало змогу запропонувати контейнери.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! Наявність непаралельних ребер жорсткості збільшує жорсткість виробу, відбувається деформаційне зміцнення металу, що в підсумку забезпечує збереження геометричної форми корпусу і кришки контейнера у всіх режимах роботи при номінальному навантаженні. Це сприяє більшому строку служби контейнера.
Стандарти EN 840-3 та ДСТУ 8476:2015 формують лише загальні технічні характеристики щодо конструкції виробу, однак не регламентує детальну характеристику контейнера. Замовник не позбавлений права деталізувати технічні характеристики предмета закупівлі порівняно зі стандартами.
Відповідно до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна документація повинна містити: інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію. При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики.

Вимога, що порушує норми ст. 3 ЗУ Про публічні закупівлі.

Дата подання: 08.11.2019 15:50
Дата відповіді: 12.11.2019 16:55
Вимога щодо того, що «Вузол кронштейну захвата та підйому євро контейнера виконаний методом багаторівневого штампування з металу товщиною не менше ніж 2 мм та має вбудовані підсилювачі « є такою, що порушує норми ст. 3 ЗУ Про публічні закупівлі. Пояснюємо, що вимога Замовника щодо товщини металу у даному випадку є нікчемна, оскільки виробник використовує ребра жорсткості для підсилення деталі в залежності від її завантаженості таким чином, щоб в цілому контейнер працював дуже довгий час, як правило виробник встановлює гарантію на контейнер на один рік з моменту продажу кінцевому споживачу при умові експлуатації згідно інструкції виробника і несе відповідальність в межах гарантії. Тому вимога Замовника в частині де менша товщина не задовольняє Замовника є необгрунтована. ( вузлі кронштейна у розумінні Замовника) товщина не має бути менша 2 мм, насправді товщина деталі може бути будь-яка, головне щоб ця деталь виконувала свої функції і це підтверджує норма EN 840). Тому прописуючи вимогу яка не сприяє міцності контейнера в цілому, та вимогу яка дискримінує тих учасників які виготовляють вузол кронштейну з товщиною меншою ніж Зазначив замовник, порушує норми ч. 3 ст. 5, ст.3 та ч.4 ст.22 ЗУ Про публічні Закупівлі. Зазначене проявляється в тому, що пропозиція Учасників які пропонують із іншою товщиною вузла кронштейну захвату, буде відхилена, як невідповідна. Хоча і товщина не впливає на довго тривалість використання, а контейнер із вузлами кронштейну із меншою товщиною здатні витримувати навантаження яке передбачено стандартом. Тому просимо виключити дану дискримінаційну вимогу з тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити: інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики. Стандарт EN 840-3 формує лише загальні технічні характеристики щодо конструкції виробу, однак не регламентує детальну характеристику контейнера (його окремих частин та механізмів).
Замовник розраховує тривалий час експлуатувати контейнери, які він планує закупити, тому формує технічні вимоги до предмета закупівлі відповідно до своїх потреб.
Вузол кронштейну захвату зазнає великих навантажень та може бути деформований чи пошкоджений у разі виготовлення з неякісного матеріалу або металу меншої товщини.

Вимога, що призводить до обмеження конкуренції

Дата подання: 08.11.2019 15:51
Дата відповіді: 12.11.2019 16:56
Вимога зазначена у Додатку № 2, що «З метою надійності та довго тривалості експлуатації діаметр труби цапфи і важеля кришки складає не менше 32 мм, а товщина не менше 3,2 мм» є такою, що обмежує конкуренцію між учасниками та порушує норми ст. 3 ЗУ Про публічні закупівлі. Оскільки в даному випадку Учасники які виготовляють контейнер із діаметром трубки іншим ніж зазначено Замовником не зможуть бути акцептованими згідно даної закупівлі. Що в свою чергу призводить до обмеження кількості Учасників які прийматимуть участь у закупівлі, та зможуть запропонувати якісний товар. Тому з метою уникнення порушень вимог чинного законодавства просимо виключити дискримінаційну вимогу із тендерної документації..
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити: інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Вимоги до предмета закупівлі, встановлені Замовником, не містять посилання на конкретну марку, конструкцію, тип або виробника. Закон не містить положень, що вимоги до предмета закупівлі повинні відповідати можливостям абсолютно будь-якого виробника, саме цим пояснюється норма закону, що технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики.
Вимога, що діаметр труби цапфи і важеля кришки складає не менше 32 мм, а товщина не менше 3,2 мм, обгрунтовується тим, що Замовник планує закупити якісні контейнери, які тривалий строк будуть виконувати свої функції, без необхідності їх постійного ремонту та усунення дефектів

Вимога яку неможливо виконати

Дата подання: 08.11.2019 15:51
Дата відповіді: 12.11.2019 16:57
В проекті договору міститься зазначення що «2.5. Товар повинен бути упакований таким чином, щоб уникнути можливості його пошкодження, знищення, псування, погіршення його якісних характеристик, втрати товарного виду, деформування під час транспортування і зберігання. 2.6. Тара і упаковка товару, що поставляється постачальником повинна відповідати вимогам стандартів і технічним умовам.». Повідомляємо, що товар даного виду не підлягає упакуванню. Тому дана вимога є необґрунтована. Просимо виключити дану вимогу з тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! Вашу Вимогу задоволено, в умови закупівлі внесені зміни
Розгорнути: 7 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-11-08-000501-a.b1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "Запоріжкомунсталь", Код ЄДРПОУ:38626199
Дата подання: 12.11.2019 12:34
Вимога, що «Для надання більшої жорсткості, підвищення стійкості при навантаженнях корпус євро контейнера повинен бути виготовлений з суцільного листа металу шляхом глибокого штампування з наявністю непаралельних ребер жорсткості..» порушує норми ч.4 ст. 22 ЗУ Про публічні закупівлі. Вважаємо вимогу щодо непаралельних ребер жорсткості такою, що обмежує конкуренцію, оскільки вона описує заздалегідь визначену Замовником конструкцію. Такий тип конструкції не передбачається ні загальними технічними вимогами ДСТУ 8476:2015 ні стандартом EN 840. А самостійно розширюючи технічні вимоги Замовник встановлює не рівні умови для Учасників які виготовляють контейнери в межах встановлених ДСТУ 8476:2015 та EN 840 проте з технічними характеристиками іншими ніж ті які деталізував Замовник. Пояснюємо, що стандартом EN 840 на які посилається Замовник не містять вимоги стосовно непаралельних ребер жорсткості на корпусі контейнера, більше того вони взагалі не містять вимоги щодо ребер жорсткості. Неважливо чи буде контейнер 1100л мати ребра жорсткості чи ні, стандарт дозволяє виробнику на свій розсуд вирішувати дане питання, тому можна бачити металеві контейнери 1100л з 4-ма, 6-ма, з 7-ма ребрами жорсткості на стінці та кришці контейнера або без таких. Іншими словами якщо контейнери 1100л будуть витримувати навантаження то вони між собою будуть еквівалентні. Тому контейнери 1100л які плануємо пропонуємо ми, відповідають стандартом EN 840 та загальним технічним вимогам ДСТУ 8476:2015, але не будуть відповідати вимозі в частині: стосовно непаралельних ребер жорсткості. Оскільки, про необхідність виготовлення контейнера із ребрами жорсткості чи без них виробники визначають самостійно. Тому в будь якому випадку зазначивши що контейнер повинен мати паралельні ребра жорсткості, чи зазначивши вимогу що контейнер повинен мати непаралельні ребра жорсткості, чи зазначивши вимогу що контейнер повинен бути без ребер жорсткості Замовник порушуватиме ч. 4 ст.22 ЗУ Про публічні закупівлі. Оскільки Учасник(виробник) який виготовляє контейнер із паралельними ребрами жорсткості не зможе відповідати технічним характеристикам Замовника якщо він вимагає контейнер із непаралельними ребрами жорсткості, Учасник(виробник) який виготовляє контейнер із непаралельними ребрами жорсткості не зможе відповідати вимогам Замовника, які передбачають закупівлю контейнера взагалі без ребер жорсткості і т.д. Тому дана вимога порушує права потенційних Учасників та не відповідає п.3 ч.2 та ч.4 ст. 22 ЗУ Про публічні закупівлі. Просимо Замовника виключити дискримінаційну вимогу у тендерній документації, та врахувати той факт, що в будь якому випадку, зазначаючи вимогу щодо наявності ребер жорсткості чи відсутності ребер жорсткості – вона буде дискримінаційною по відношенню до потенційних Учасників(виробників).Це доведено у пункті 5 рішення №15841-р/пк-пз від 01.11.2019 постійно діючої адміністративної колегіі Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

13.11.2019 09:23
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити: інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики. Стандарти EN 840-3 та ДСТУ 8476:2015 формують лише загальні технічні характеристики щодо конструкції виробу, однак не регламентують детальну характеристику контейнера (його окремих частин та механізмів). Замовник розраховує тривалий час експлуатувати контейнери, які він планує закупити, тому формує технічні вимоги до предмета закупівлі відповідно до своїх потреб. Наявність непаралельних ребер жорсткості збільшує жорсткість виробу, відбувається деформаційне зміцнення металу, що в підсумку забезпечує збереження геометричної форми корпусу і кришки контейнера у всіх режимах роботи при номінальному навантаженні. Це сприяє більшому строку служби контейнера.
Дана вимога не є дискримінаційною, оскільки є достатньо виробників, які можуть запропонувати контейнери для збору сміття з наявністю непаралельних ребер жорсткості.

Номер вимоги: UA-2019-11-08-000501-a.b2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "АЛЬТА ЛОГІСТІК УКРАЇНА", Код ЄДРПОУ:40654230
Дата подання: 12.11.2019 15:43
Не відповідність технічних умов стандартам DIN 30 700, EN 840

Рішення замовника: Вимога відхилена

13.11.2019 09:24
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити: інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики. Стандарти EN 840-3 та ДСТУ 8476:2015 формують лише загальні технічні характеристики щодо конструкції виробу, однак не регламентують детальну характеристику контейнера (його окремих частин та механізмів). Замовник розраховує тривалий час експлуатувати контейнери, які він планує закупити, тому формує технічні вимоги до предмета закупівлі відповідно до своїх потреб. Наявність непаралельних ребер жорсткості збільшує жорсткість виробу, відбувається деформаційне зміцнення металу, що в підсумку забезпечує збереження геометричної форми корпусу і кришки контейнера у всіх режимах роботи при номінальному навантаженні. Це сприяє більшому строку служби контейнера.
Дана вимога не є дискримінаційною, оскільки є достатньо виробників, які можуть запропонувати контейнери для збору сміття з наявністю непаралельних ребер жорсткості.

Номер вимоги: UA-2019-11-08-000501-a.b3

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "Запоріжкомунсталь", Код ЄДРПОУ:38626199
Дата подання: 13.11.2019 10:49
Вдруге звертаємо вашу увагу на те що технічні характеристики які вимагаються згідно вашої документаціі є дискрисінаційними оскільки- по перше згідно яких випробуваннь та експертних висновків наявність саме непаралелних ребер жорсткості додає контейнеру додаткову міцність, по друге жоден з провідних та сталих эвропейских та також будь яких виробників. окрім одного ООО" Сантекс" з Білорусіі не використовує саме таку конструкцію непаралелних ребер жорсткості, що доведенно рішенням №15841-р/пк-пз від 01.11.2019 Антимонопольного комітету України зрозгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель що додається до вимоги. Спроба лобіювати технічні характеристики одного виробника та його єдиного дилера в Україні ставить решту виробників в нерівні умови та унеможливлює дотримання вимог Статті 3 Закону де визначено, що закупівлі здійснюються, зокрема, за принципом недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель.У разі відмови внести корективи до технічних вимог в частині де вказані непаралельні ребра жорсткості ми будемо змушені звертатися до органу оскарження . який вже дав свою оцінку схожим технічним умовам та до правоохоронніх органів з вимогою перевірки на наявність лобістских та корупційних складових в діях посадових осіб Замовника які своїіми діями унеможливлюють участь у процедурі закупівлі саме вітчизняних виробників які створюючі робочі місця та сумлінно сплачюючи податки сприяють єкономічному зростанню Україіни , на що звертав увагу Президент Україіни у своєму зверненні.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

14.11.2019 14:30
Повторно доводимо до Вашого відома, що вимога щодо наявності непаралельних ребер жорсткості на корпусі контейнера обгрунтовується виключно позитивним досвідом експлуатації контейнерів відповідної конструкції. Запевняємо Вас, що тендерна документація не містить посилання на конструкцію певного виробника, зокрема, вона не містить вимог щодо кількості, місця розташування ребер жорсткості, тощо.
Наявність непаралельних ребер жорсткості збільшує жорсткість виробу, відбувається деформаційне зміцнення металу, що в підсумку забезпечує збереження геометричної форми корпусу і кришки контейнера у всіх режимах роботи при номінальному навантаженні. Це сприяє більшому строку служби контейнера. Контейнери з непаралельними ребрами жорсткості залишаються придатними до експлуатації набагато довше, ніж контейнери з паралельними ребрами чи взагалі без таких (приклад неякісних контейнерів українського виробника можна переглянути за посиланням https://poltava.to/news/52864/).
Відповідно до практики постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель вимога щодо конкуренції вважається дотриманою у разі, якщо аналогічний товар має можливість запропонувати щонайменше два виробники.
Ваше посилання на рішення №15841-р/пк-пз від 01.11.2019 є недоречним, оскільки, по-перше, з нього вбачається, що скаржник не довів та документально не підтвердив необхідність внесення змін саме у редакції наведеній Скаржником, по-друге, АМКУ розглядав скаргу на встановлення вимог до технічних характеристик у сукупності та рішення АМКУ не зобов'язує Замовника внести зміни саме в частині непаралельних ребер жорсткості. Також АМКУ зазначив, що надані Замовником документи не підтверджують наявність щонайменше двох виробників, продукція яких відповідає умовам Документації. Дане твердження стосується технічних характеристик в сукупності, а не конкретно стосовно непаралельних ребер жорсткості.

Документи подані скаржником

12.11.2019 15:43
Вимога.pdf

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
25.11.2019 12:07
Завершення:
25.11.2019 12:34

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 25.11.2019 12:34

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
879 600 UAH з ПДВ 875 100 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "РЕНТОК ГРУП"
Пошук по цьому учаснику
899 400 UAH з ПДВ 879 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "АВТОФАВОРИТ"
Пошук по цьому учаснику
899 700 UAH з ПДВ 899 700 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

05.12.2019 10:59
sign.p7s
05.12.2019 10:58
Довідка МВС.pdf
28.11.2019 17:11
sign.p7s
24.11.2019 12:49
sign.p7s
24.11.2019 12:47
Статут.pdf
24.11.2019 12:47
Паспорт.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ЮГСТАЛЬ"
#37941143
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 875 100 UAH з ПДВ 28.11.2019 16:00
ТОВ "РЕНТОК ГРУП"
#42403886
Пошук по цьому переможцю
Переможець 879 000 UAH з ПДВ 02.12.2019 10:17

Документи

25.11.2019 12:35
edr_identification.yaml
28.11.2019 15:55
протокол
28.11.2019 15:59
sign.p7s

Документи

28.11.2019 16:00
edr_identification.yaml
29.11.2019 14:46
протокол
02.12.2019 10:16
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 02.12.2019 10:17

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "РЕНТОК ГРУП"
Пошук по цьому переможцю
#42403886
879 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

28.11.2019 16:00
edr_identification.yaml
29.11.2019 14:46
протокол
02.12.2019 10:16
sign.p7s

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
05.12.2019 16:10
Причина відміни
Скасовано
Причина відміни
ч.1 ст. 31 ЗУ "Про публічні закупівлі" (відсутність подальшої потреби в закупівлі)
Документи
05.12.2019 16:10 протокол

Ризик-індикатор

Системний учасник був дискваліфікований - Так

Був дискваліфікований досвідчений учасник. Його характеристики: за останні 6 місяців взяв участь не менше, ніж в 30 закупівлях, мав як мінімум по дві перемоги (за наявності конкуренції) як мінімум у 3 різних замовників. Із тих пропозицій, що дійшли до оцінки - як мінімум 70% були визнані переможними

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання