72410000-7 Послуги провайдерів

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-01-10-000764-c
  • 72410000-7 - Послуги провайдерів
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Ірина Сірик, +380462661310 , plan_centr@i.ua
Адреса замовника
Україна, м. Чернігів, 14020, Чернігівська область, вул. Шевченка, буд. 160
Дата укладення договору
28.01.20
Очікувана вартість
89 337.60 UAH з ПДВ
Сума договору
89 337.60 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 28.01.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Непозбувна бентега
Обгрунтування
У 2018 році було введено в експлуатацію Оперативно-диспетчерську службу (далі - ОДС), яка є структурним підрозділом Центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф. Основними завданням ОДС є гарантований прийом та обробка у режимі реального часу екстрених голосових викликів за єдиним телефонним номером «103» від абонентів фіксованого та мобільного зв’язку телекомунікаційної мережі загального користування (надалі ТМЗК), що знаходяться на території Чернігівської області та м. Чернігів; автоматизована обробка екстрених викликів, що надійшли від абонентів, оформлення заявок в електронній формі, передача їх відповідним диспетчерам напрямків і подальша передача електронних заявок бригадам екстреної (швидкої) медичної допомоги (надалі Е(Ш)МД); забезпечення зворотного зв’язку диспетчера з абонентом, який ініціював виклик; відстеження та контроль в режимі on-line за пересуванням бригад Е(Ш)МД за технологією GPS, відображення місць розташування та маршрутів пересування автомобілів Е(Ш)МД на електронної карті місцевості за допомогою геоінформаційної системи (ГІС-системи).
Згідно документу «Національний план нумерації України», затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку від 23.11.2006р. №1105 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 7.12.2006р. за №1284/13158, визначено, що номери служб екстреного виклику 101, 102, 103, 104, 112 є закріпленими за міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями, уповноваженими забезпечувати функціонування служб екстреного виклику, а оператори телекомунікацій забезпечують маршрутизацію трафіку. Згідно документу «Порядок передачі викликів екстреної медичної допомоги за єдиним телефонним номером 103 в телекомунікаційній мережі загального користування», що затверджено Наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України 18.06.2013р. № 324 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 9 липня 2013р. за №1139/2367, визначено технічні вимоги та порядок організації передачі викликів екстреної медичної допомоги до системи екстреної медичної допомоги, тобто схема організації зв’язку. На виконання вищезазначених документів ПрАТ «Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок» розроблено та реалізовано проєкт «Реконструкція оперативно-диспетчерської служби Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за адресою вул. Шевченка, 160, м. Чернігів та її підключення до телекомунікаційної мережі загального користування» (далі – Проєкт). Згідно Проєкту за кошти оператора ПрАТ «ВФ Україна» прокладений оптоволоконний кабель від опорно-транзитної станції ПрАТ «ВФ Україна» до ОДС. У серверній ОДС змонтовано обладнання ПрАТ «ВФ Україна», ПрАТ «Київстар», яке забезпечує прийом виклику за номером 103 від абонентів рухомого зв’язку ПрАТ «ВФ Україна», ПрАТ «Київстар» відповідно.
Проєктом передбачено взаємодія з мережею оператора ПрАТ «ВФ України» (том 10.3) та ПрАТ «Київстар» (том 10.2).
Бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги обладнані планшетами, через які здійснюється передача електронних заявок від диспетчера до бригади Е(Ш)МД; передача бригадам Е(Ш)МД всієї необхідної інформації в електронному вигляді для надання екстреної медичної допомоги та інформаційно-консультативна підтримка бригад Е(Ш)МД. Для забезпечення планшетів мобільним інтернет-зв’язком у 2018 році Центром було придбано 98 сім-карт ПрАТ «ВФ Україна» та 2 сім-карти ПрАТ «Київстар».
Автомобілі бригад Е(Ш)МД Центру обладнані приладами для обміну інформацією через бездротову мережу - GPS-трекерами з вбудованими GSM-модемом та GPS-приймачем, який підключається до бортової мережі автомобіля швидкої медичної допомоги і забезпечує моніторинг за рухом бригади ШМД в режимі реального часу. Для забезпечення роботи GPS-трекерів у 2018 році було придбано 111 сім-карт ПрАТ «Київстар», через які здійснюється надання інтернет-зв’язку.
Заміна сім-карт призведе до виникнення негативних наслідків, які пов’язані зі значними фінансовими витратами бюджетних коштів та перерви в роботі оперативно-диспетчерської служби. Будь-яка перерва у роботі ОДС є порушенням Закону України «Про екстрену медичну допомогу».

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Тендерна документація

Ризик-індикатор

72410000-7 Послуги провайдерів (Лот №1-послуги доступу до мережі Інтернет)

YouControl: зв'язки учасників - 1 Переглянути

Система Youcontrol ідентифікувала зв`язки між учасниками

Лоти

72410000-7 Послуги провайдерів (Лот №2-послуги доступу до мережі Інтернет)

YouControl: зв'язки учасників - 1 Переглянути

Система Youcontrol ідентифікувала зв`язки між учасниками

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання