Код за ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні ЛОТ №1 - Реактиви для аналізатора COBAS ЛОТ №2 – реактиви для гематологічного аналізатора Mythic 18 ЛОТ №3 – гематологічний аналізатор ВС-30 С ЛОТ №4 – реактиви до аналізатора глюкози та лактату ЛОТ №5– реактиви до аналізатора BIO – RAD D-10 ЛОТ №6 – реактиви для досліджень методом ІФА ЛОТ №7 – реактиви для визначення показників систем гемостазу до гемакоагулометра HUMEN

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-02-04-002563-c
  • 33690000-3 - Лікарські засоби різні
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне підприємство "Волинська обласна клінічна лікарня" Волинської обласної ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Вікторія Устименко, +380332773111 , ekonvokl@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Луцьк, 43005, Волинська область, проспект Президента Грушевського, 21
Дата укладення договору
16.03.20
Очікувана вартість
1 193 094 UAH з ПДВ
Сума договору
1 068 847.23 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 27.03.20
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4

Умови закупівлі:

Невже Замовнику, ви й справді думаєте, що можна просто створювати дискримінаційні умови при закупівлі медичних виробів у такий не простий для всіх час. Чи можливо Ви впевнені, що до Вас перевірка не дійде й не поставить логічні питання, чому Ви обираєте найдорожчу пропозицію з усіх. Прохання ознайомитись з даною інформацію :
- https://www.apteka.ua/article/537768
Вважаю за потрібним проінформувати замовника та нагадати, що перевірки то не щось далеке, а цілком реальна процедура

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 10.02.2020 18:00

Оскарження умов:

до 16.02.2020 00:00

Подання пропозицій:

20.02.2020 18:00

Очікувана вартість
1 193 094 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-02-04-002563-c.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: ФІРМА "ВОЛИНЬФАРМ" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Код ЄДРПОУ:21738610
Дата подання: 07.02.2020 18:32
В Тендерній документації, в пункті 1 Додатка 3 вказано: «Учасник подає гарантійний лист виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), яким підтверджується можливість поставки товару, який є предметом закупівлі цих торгів, у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені цією документацією та пропозицією учасника торгів. Гарантійний лист повинен включати дату та номер оголошення про проведення відкритих торгів, оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу, а також назву предмету закупівлі згідно оголошення та назву Замовника. Якщо гарантійний лист виданий представництвом чи філією виробника, то учасник повинен в складі пропозиції надати документальне підтвердження таких повноважень, наданих виробником товару». Так склалося на практиці, що виробники, офіційні представники надають лише один такий лист для одного учасника . Що означає, що всі інші учасники не мають можливості отримати такий лист , а отже, брати участь у Закупівлі.
Викладена вище вимога обмежує конкурентоспроможність потенційних учасників і в цілому впливає на можливість учасників прийняти участь у процедурі відкритих торгів.
Вимога є дискримінаційною, тому що потенційні учасники:
1) Мають укладені прямі контракти з виробником лікарського засобу та медичних виробів, за умовами яких виробник (його дистриб’ютор) вже гарантував та зобов’язався поставити лікарських засіб
2) Мають ліцензію на торгівлю лікарськими засобами та дотримуються ліцензійних умов. Дотримання ліцензійних умов контролюється Держлікслужбою.
3) Мають в складських приміщеннях на залишках достатню кількість товару для забезпечення поставок за тендерним договором
4) Відносно якості запропонованих товарів - Якість запропонованих до поставки товарів визначається та підтверджується під час поставки товару супровідними документами, зокрема сертифікатами якості, а у випадку поставки неякісного товару, постачальник сплачує Замовнику штрафні санкції (неустойка, штраф, пеня), внаслідок чого Замовник повністю захищений від постачання неякісного товару.

Викладені вище вимоги обмежують конкурентоспроможність потенційних учасників і в цілому впливають на можливість учасників прийняти участь у процедурі відкритих торгів.
Наведена вище умова документації обмежує коло учасників лише виробниками або суб'єктами господарювання, безпосередньо пов'язаними з такими виробниками (офіційними представництвами) , особливо як що у переліку наведена позиція, яка не має повного еквіваленту

Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" при формуванні вимог до предмету закупівлі та проведенні процедури закупівлі в системі Prozorro Замовник повинен керуватися принципами недискримінації учасника. У статті 22, вищенаведеного закону, вказується, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. А у статті 5 зазначено, що замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Також звертаємо Вашу увагу, що такої вимоги Замовника як надання оригіналів гарантійний листів від виробників є прямим порушенням статті 3 Закону (Принципи здійснення закупівель).
Виходячи з вищевказаного, ми вважаємо, що така вимога дискримінує учасників та суперечить принципу добросовісної конкуренції, а також тендерна документація не відповідає вимогам Закону України "Про публічні закупівлі".
Є доцільним зазначити, що у листі МОЗ і МЕРТ від 19.12.2018 року №01.7/33810, в пункті 8 зазначається, що замовникам не рекомендується висувати вимоги щодо надання постачальниками гарантійного листа від виробника лікарського засобу про можливість поставки лікарського засобу у визначені строки, оскільки це не гарантує своєчасного постачання лікарських засобів та в окремих випадках може спричинити дискримінацію потенційних учасників закупівлі.
На підставі викладеного, з метою створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у фармацевтичній сфері та здешевлення предмету закупівлі, вимагаємо внесення змін до Документації шляхом відміни вимоги про наявність гарантійного листа виробника, офіційного представника.
Керуючись статтею 18 Закону, звертаємось до Вас з вимогою щодо усунення порушень та приведення тендерної документації до вимог Закону, а саме:
- Пункт 1 Додатку №3: «Учасник подає гарантійний лист виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), яким підтверджується можливість поставки товару, який є предметом закупівлі цих торгів, у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені цією документацією та пропозицією учасника торгів. Гарантійний лист повинен включати дату та номер оголошення про проведення відкритих торгів, оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу, а також назву предмету закупівлі згідно оголошення та назву Замовника. Якщо гарантійний лист виданий представництвом чи філією виробника, то учасник повинен в складі пропозиції надати документальне підтвердження таких повноважень, наданих виробником товару»
В протилежному випадку залишаємо за собою право оскаржити дану процедуру закупівлі відповідно до порядку оскарження та в терміні визначені статтею 18 Закону, викласти інформацію стосовно процедури в Постійно діючій адміністративній колегії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель з наступним стягненням витрат із Замовника в судовому порядку ,та або розміщення на порталі DOZORRO за для моніторингу громадськими спільнотами та іншими контролюючими органами.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

13.02.2020 10:55
Внесено зміни до тендерної документації

Номер вимоги: UA-2020-02-04-002563-c.b2

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ФОП "Гуска Світлана Степанівна", Код ЄДРПОУ:2541104720
Дата подання: 13.03.2020 10:56
Відповідно до п.1 ст..5 Закону України від 14.08.2014 № 1644-VII «Про санкції» (в чинній редакції від 17.12.2017) пропозиції щодо застосування, скасування та внесення змін до санкцій виносяться на розгляд Ради національної безпеки та оборони України Верховною Радою України, Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Національним банком України, Службою безпеки України. Згідно п. 3 ст. 5 ЗУ «Про санкції» рішення щодо застосування, скасування та внесення змін до санкцій щодо окремих іноземних юридичних осіб, юридичних осіб, які знаходяться під контролем іноземної юридичної особи чи фізичної особи-нерезидента, іноземців, осіб без громадянства, а також суб’єктів, які здійснюють терористичну діяльність (персональні санкції), передбачених пунктами 1-21, 23-25 частини першої статті 4 цього Закону, приймається Радою національної безпеки та оборони України та вводиться в дію указом Президента України. Відповідне рішення набирає чинності з моменту видання указу Президента України і є обов’язковим до виконання. Згідно до п.1 Розпорядження Кабінету міністрів України від 11 вересня 2014 р. № 829-р «Про пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів» (далі - Розпорядження) на підставі частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалено та внесено на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування таких персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (далі - санкції): 1) заборонити в’їзд на територію України особам за переліком згідно з додатками 1-3 (для службового користування); 2) застосувати такі санкції до осіб (з числа осіб за переліком згідно з додатком 4 (для службового користування), та осіб, які прямо чи опосередковано контролюються ними або діють в їх інтересах), які мають такий правовий статус або провадять такі види діяльності: заборонити виведення капіталу за межі України - юридичним особам - резидентам Російської Федерації державної форми власності та юридичним особам, частка статутного капіталу яких перебуває у власності Російської Федерації; припинити видачу дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з Російської Федерації грошових знаків національної валюти України - особам, які ввозять в Україну з Російської Федерації грошові знаки національної валюти України; заборонити здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб - резидентів Російської Федерації державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності Російської Федерації, а також у інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походженням з Російської Федерації, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі іншими неможливе, що підтверджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі; заборонити участь у приватизації, в укладенні нових договорів оренди державного майна України - резидентам Російської Федерації та особам, які прямо чи опосередковано контролюються резидентами Російської Федерації або діють в їх інтересах; заборонити транзит територією України озброєння та військової техніки російського виробництва - особам, що провадять такі види діяльності; заборонити експорт до Російської Федерації товарів військового призначення та подвійного використання, призначених для виробництва і ремонту озброєння та військової техніки, в інтересах збройних сил та інших військових формувань Російської Федерації - особам, що провадять такі види діяльності; запровадити додаткові заходи у сфері екологічного, санітарного, фітосанітарного та ветеринарного контролю щодо харчових продуктів, товарів легкої промисловості, косметичних виробів та товарів побутової хімії походженням з Російської Федерації - особам, що здійснюють імпорт таких товарів; заборонити передачу технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності резидентам Російської Федерації та особам, які прямо чи опосередковано контролюються резидентами Російської Федерації або діють в їх інтересах; 3) застосувати до осіб за переліком згідно з додатком 5 (для службового користування) блокування активів. Згідно до п. 2. Розпорядження органам державної влади, на яких буде покладено виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування санкцій: у визначений Радою національної безпеки і оборони України строк установити, до яких осіб з числа тих, що зазначені в абзаці першому підпункту 2 пункту 1 цього розпорядження, застосовуються санкції. Указом Президента України № 133/2017 від 15 травня 2017 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"» та № 126/2018 від 14 травня 2018 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року "Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"» введені в дію дані Рішення РНБО України "Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Відповідно до п. 2 введених в дію зазначених вище Рішень РНБО України "Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" застосовано персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до: 1) фізичних осіб згідно з додатком 1 (оприлюднено на офіційному веб-порталі РНБО України http://www.rnbo.gov.ua); 2) юридичних осіб згідно з додатком 2 (оприлюднено на офіційному веб-порталі РНБО України http://www.rnbo.gov.ua). Згідно Додатків 1 та 2 до Рішень РНБО України "Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" інформація щодо застосування санкцій до виробника АТ "Вектор-Бест" відсутня.
Даними фактами доведено, що відхилення нашої пропозиції Замовником є абсолютно безпідставним та є фактом порушення чинного законодавства. Таке рішення також може кваліфікуватися як лобіювання інтересів певних учасників закупівлі. Вимагаємо скасувати протокол відхилення нашої пропозиції та акцептувати, як таку, що повністю відповідає вимогам тендерної документації.
У разі ігнорування нашої вимоги будемо вимушені звертатись безпосередньо до Антимонопольного комітету України з відповідною скаргою на усунення дискримінаційної дискваліфікації нашої пропозиції!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Лоти

ЛОТ №1 - Реактиви для аналізатора COBAS

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

ЛОТ №2 – реактиви для гематологічного аналізатора Mythic 18

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

ЛОТ №3 – гематологічний аналізатор ВС-30 С

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

ЛОТ №4 – реактиви до аналізатора глюкози та лактату

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

ЛОТ №5– реактиви до аналізатора BIO – RAD D-10

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

ЛОТ №6 – реактиви для досліджень методом ІФА

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Покращення якості предмета закупівлі - 1

ЛОТ №7 – реактиви для визначення показників систем гемостазу до гемакоагулометра HUMEN

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання