Індивідуальне обмундирування (35810000-5) (Костюм літній польовий з тканини тип 4, клас 7 та клас 13 (без нарукавних знаків "Державний Прапор України до польової форми" захисних кольорів, 30х45 мм)) Individual equipment (35810000-5) (Summer BDU suit of material Type 4, Class 7 and Class 13 (without sleeve signs "State Flag of Ukraine to the field form" of protective colors, 30х45 mm))

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-02-06-003003-b
  • 35811300-5 - Військова уніформа
  • Завершена
Найменування замовника:
Міністерство оборони України (Відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ)
Код ЄДРПОУ:
00034022
Тип закупівлі
Переговорна процедура для потреб оборони
Контактна особа замовника
Інна Лозова, +380444547422 , i.o.lozova@mil.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 03168, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 6
Дата укладення договору
25.03.20
Очікувана вартість
184 456 320 UAH з ПДВ
Сума договору
184 146 900 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 2.04.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 19.02.2020 18:00

Оскарження умов:

до 20.02.2020 00:00

Подання пропозицій:

24.02.2020 18:00

Очікувана вартість
184 456 320 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
5 533 689.60 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Запитання до процедури

Проект договору стосовно поставки

Дата подання: 07.02.2020 15:18
Дата відповіді: 12.02.2020 17:35
Шановний Замовнику! Проаналізувавши типовий проект договору (предмети речового майна легкої промисловості) з ростовкою, повідомляю про наступні зауваження до зазначеного проекту договору: Абзацом другим розділу V (напевно пропущена нумерація 5.1.) проекту договору визначено, що термін поставки Товару визначений в специфікації Договору ( п.1.3.) – тобто визначена певна кількість календарних днів з моменту підписання договору. Відповідно до частини 2 статті 251 Цивільного кодексу України терміном є певний момент у часі, з настанням якого пов’язана дія чи подія, яка має юридичне значення. Отже, виходячи з вищезазначеного, поставка партії товару повинна бути здійснена в останній день (наприклад 60-й день з моменту підписання договору). Вважаємо недоцільним встановлювати такий період поставки, тому що, по-перше: це призведе, до перевантаження об’єднаних центрів забезпечення в день приймання товару, а по-друге: дає можливість Замовнику зловживати своїми правами за договором (накладення санкцій) та збільшується вірогідність, що Постачальник буде позбавлений можливості виконати свої зобов’язання за Договором належним чином. Для уникнення непорозумінь щодо поставки товару просимо Вас внести зміни в проект договору та доповнити Розділ V пунктом 5.4 «Постачальнику надається право, за попередньою письмовою згодою Замовника, на дострокове постачання товару в обсягах, передбачених Договором», а «термін поставки» в абзаці другому розділу V замінити на «строк поставки». Дякуємо!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

При укладені договору про закупівлю, Замовником визначається конкретна календарна дата постачання (термін) до якої Постачальник зобов’язаний здійснити постачання товару з урахуванням зазначених Замовником календарних днів з моменту укладання договору (строку).
Постачальнику надається право здійснити постачання товару протягом строку вказаного в п.1.3.
З метою розуміння Постачальником строків (термінів) постачання товару, внесені зміни до пункту 1.3 проєкту договору про закупівлю.

Проект договору п 11.2

Дата подання: 07.02.2020 15:18
Дата відповіді: 12.02.2020 17:36
Доброго дня! Відповідно до п. 11.2 проекту договору за письмовим зверненням Постачальника, Замовник повертає забезпечення виконання Договору після належного виконання Постачальником умов Договору в частині строків (термінів), асортименту, якості, кількості, комплектності і виключно за цінами згідно умов цього Договору. Однак, Вами не визначений конкретний строк протягом якого буде повернено забезпечення виконання Договору. Просимо Вас внести зміни в проект договору та доповнити пункт 11.2 конкретним строком протягом якого буде повернено забезпечення виконання договору. Дякуємо!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З метою розуміння Постачальником строків повернення грошових коштів, які були надані в якості забезпечення виконання договору про закупівлю, внесені зміни до п. 11.2 проєкту договору про закупівлю.

Запитання по проекту договору (1)

Дата подання: 07.02.2020 15:20
Дата відповіді: 12.02.2020 17:36
Добрий день! З аналізу проекту договору вбачається, що зазначений договір було розроблено, як загальний (примірний) договір поставки, деякі пункти якого суперечать нормам чинного законодавства. Зокрема, п. 7.3.8 проекту договору визначено, що: «Сторони домовились, що Постачальник не вимагатиме сплати суми боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції», що в свою чергу суперечить нормам частини 2 статті 625 Цивільного кодексу України, в якій визначено: «Боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення.». З метою дотримання паритетності умов виконання Сторонами договорів, просимо Вас, привести в відповідність чинному законодавству проект договору, шляхом внесення змін до нього. Дякуємо!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Стаття 627 Цивільного кодексу України передбачає, що відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості. Враховуючи викладене, пункт 7.3.8 проєкту договору не суперечить чинному законодавству та з метою недопущення додаткових навантажень у вигляді інфляційних витрат на Держаний бюджет України не вбачається підстав для внесення змін до договору про закупівлю.

Проект договора( согласование оттенков)

Дата подання: 07.02.2020 16:06
Дата відповіді: 12.02.2020 17:37
Добрый день. Дайте пожалуйста пояснение : Абзац 11 п 2.4 проекта договора гласит: «Затвердження контрольного зразка із відхиленнями від нормативно-технічної документації та зразку-еталону (в межах, допустимих відхилень, що встановлені в нормативно-технічній документації), які не погіршують якість виробу, затверджуються, у разі погодження цих відхилень із структурним підрозділом Міністерства оборони України або Генерального Штабу Збройних Сил України, який сформував потребу на закупівлю. Після затвердження контрольних зразків погодження та затвердження інших відхилень від нормативно-технічної документації та контрольному зразку не допускається.» Однако, после утверждения контрольного образца в условиях массового производства предметов обмундирования для военнослужащих ВСУ объективно возникают проблемы, в части, касающейся цветовой гаммы основных тканей, подкладочных материалов и фурнитуры, в связи с незначительным отклонением по цвету отдельных комплектующих. Получение абсолютно идентичных цветов материалов и разнообразной фурнитуры при пошиве больших партий обмундирования не представляется возможным, а выявление этих отличий происходит в процессе производства, что обусловлено особенностями производственного процесса. Для идентификации цветов всех составляющих предметов вещевого имущества необходимо их наличие в утвержденном виде с установленными координатами цвета и цветовыми отличиями согласно ДСТУ ГОСТ ИСО 105-J03:2004 «Материалы текстильные. Определение стойкости крашения. Часть J03 Метод расчета цветовых отличий». Предлагаем в тексте договора предусмотреть возможность до согласования со структурным подразделением МО Украины или Генерального Штаба ЗСУ незначительных цветовых отличий тканей и фурнитуры в процессе изготовления партий форменного обмундирования при выполнении договорных обязательств, считаем что это будет уместно в нынешних реалиях производственного процесса. Спасибо за понимание!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Умовами договору про поставку для державних потреб матеріально-технічних засобів речової служби (за кошти Державного бюджету України) передбачено проведення вхідного контролю матеріалів (сировини, комплектуючих та ін.) з кожної окремої партії, дана процедура надає змогу встановити та перевірити наявні матеріали (сировину, комплектуючих та ін.) та їх відповідність встановленим у нормативно-технічній документації вимогам.
Також, після виявлення допустимих відхилень у матеріалах (сировині, комплектуючих та ін. ), які не погіршують якість виробу, є можливість погодити такі відхилення у межах та повноваженнях, які визначені технічною документацією на товар із структурним підрозділом Міністерства оборони України або Генерального Штабу Збройних Сил України, який сформував потребу на закупівлю на етапі затвердження контрольних зразків товару.

Щодо проекту договору

Дата подання: 10.02.2020 15:36
Дата відповіді: 12.02.2020 17:38
1.Відповідно до п.1.3 Договору строк поставки зазначається ____ днів з моменту підписання договору - не зазначено чи може постачальник здійснити постачання Товару раніше ніж кількість днів які будуть зазначені в договорі (Внести відповідні зміни) 2. п.2.4. передостанній абзац «Після затвердження контрольних зразків погодження та затвердження інших відхилень від нормативно-технічної документації та контрольному зразку не допускається.» - надати роз’яснення чому Учасник не може виправити недоліки в строки та подати заново(Внести відповідні зміни) 3. п. 4.2. « У випадку, якщо Документи передбачені п. 4.1 Договору Постачальником надано з порушенням встановлених термінів, то такі документи Замовником не приймаються, оплата за такими документами не здійснюється та комплект документів повертається Постачальнику без реалізації.» - Надати роз’яснення чим передбачена, строк надання документів та що Замовник може відмовитися від свого зобов’язання щодо погашення заборгованості за поставлений товар в зв’язку з прострочення строку надання документів (Замовним може на власний розсуд трактувати правильність документи тим самим затягувати час) (Внести відповідні зміни) 4. п. 6.2.3. ЗАМОВНИК МАЄ ПРАВО «Повернути Постачальнику комплект документів без здійснення оплати в разі неналежного оформлення документів, зазначених у пункті 4.1. Договору.» - які наслідки повернення документів, який строк для виправлення, чим передбачене право Замовника відмова від оплати(Внести відповідні зміни) 5. п. 7.3.3. «За поставку Товару з порушенням встановлених умовних розміро-зростів у кожній, окремо відвантаженій партії, Постачальник сплачує штраф у розмірі 5 відсотків від вартості поставленого Товару» - надати роз’яснення 5 відсотків спплачується за всю партію або лише за частину яка поставлена з порушеннями (Внести відповідні зміни) 6. п. 7.3.8. Сторони домовились, що Замовником не відшкодовуються Постачальнику неустойка (штраф, пеня). Сторони домовились, що Замовником не відшкодовуються Постачальнику збитки. Сторони встановили інший розмір процентів річних за порушення грошового зобов’язання Міністерством оборони України у розмірі 0 (нуль) процентів річних відповідно до статті 625 Цивільного кодексу України. Сторони домовились, що Постачальник не вимагатиме сплати суми боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції. Виходячи з наведеного пункту договір можна вважати одностороннім так, як жодних штрафних санкцій за порушення зобов’язань Замовником відсутні, також законом не передбачено розмір річних процентів у розмірі (0) (Внести відповідні зміни) 7. п. 10.2. Після закінчення терміну дії Договору, Товар визначений в п. 1.3 не підлягає постачанню Замовнику за цим Договором, документи визначені п. 4.1 Замовником не приймаються та повертаються Постачальнику без реалізації. – надати роз’яснення, якщо постачальник поставив частину товару то як бути в цій ситуації (Внести відповідні зміни) 8. В проекті договору неодноразово згадується «Представник Управління» - надати роз’яснення на підставі чого діє представник , та розшифрувати яке саме управління 9. п. 2.4. проекту Договору «До початку приймального контролю якості товару Постачальник зобов’язаний надати Представнику Управління не менше двох зразків Товару (далі – контрольні зразки), які перевірені у випробувальній лабораторії на відповідність вимогам нормативно-технічної документації та документи, які підтверджують їх якість, безпечність та походження.» - Внести відповідні зміни так, як зразки надаються в управління контролю якості (або надати роз’яснення з приводу наведеного ) Враховуючи наведене Просимо надати відповіді на вище наведені питання та привести договір у відповідність з нормами діючого законодавства та не порушувати права Постачальника
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1) при укладені договору про закупівлю, Замовником визначається конкретна календарна дата постачання (термін) до якої Постачальник зобов’язаний здійснити постачання товару з урахуванням зазначених Замовником календарних днів з моменту укладання договору (строку). Постачальнику надається право здійснити постачання товару протягом строку вказаного в п.1.3. З метою розуміння Постачальником строків (термінів) постачання товару внесені зміни до п. 1.3 проєкту договору про закупівлю;
2) умовами договору про поставку для державних потреб матеріально-технічних засобів речової служби (за кошти Державного бюджету України) передбачено проведення вхідного контролю матеріалів (сировини, комплектуючих та ін.) з кожної окремої партії, дана процедура надає змогу встановити та перевірити наявні матеріали (сировину, комплектуючих та ін.) та їх відповідність встановленим у нормативно-технічній документації вимогам.
Також, після виявлення допустимих відхилень у матеріалах (сировині, комплектуючих та ін. ), які не погіршують якість виробу, є можливість погодити такі відхилення у межах та повноваженнях, які визначені технічною документацією на товар із структурним підрозділом Міністерства оборони України або Генерального Штабу Збройних Сил України, який сформував потребу на закупівлю на етапі затвердження контрольних зразків товару;
3) відповідно до статей 48, 51, 112 Бюджетного кодексу України та зважаючи на п. 2.4. Порядку обліку зобов’язань розпорядників бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 2 березня 2012 року № 309 Постачальник зобов’язаний надавати комплект документів, який являється підставою для оплати Товару протягом 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття Одержувачем товару (п.5.2.) у місцях поставки Товару.
Замовник не може на власний розсуд трактувати правильність наданих Постачальником документів, так як документи вказані в п. 4.1.проєкту договору мають бути оформлені та підписані встановленим порядком та відповідати нормативно-правовим актам, посилання на які наявні в п. 4.1. проєкту договору;
4) оплата за наданими документами, які не відповідають встановленим вимогам не здійснюється. Документи повертаються Постачальнику для усунення недоліків.
Недоліки в документах мають бути усунуті невідкладно після повернення Замовником.
5) від вартості поставленого Товару тобто партії;
6) Стаття 627 Цивільного кодексу України передбачає, що відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості. Враховуючи викладене пункт 7.3.8 проєкту договору не суперечить чинному законодавству та з метою недопущення додаткових навантажень у вигляді інфляційних витрат на Держаний бюджет України не вбачається підстав для внесення змін до договору про закупівлю;
7) Даний пункт стосується Товару, який постачається за межами дії договору про закупівлю;
8) Відповідно до п. 1.5. проєкту договору про закупівлю, Товар за кількістю постачається на об’єднані центри забезпечення (далі – Одержувач товару) після приймального контролю (якості) Представниками Управління контролю якості, що є структурним підрозділом Міністерства оборони України (далі – Представник Управління);
9) Визначення поняття “Представник Управління” наведено в п. 1.5. проєкту договору про закупівлю.

подовжити строк подачі пропозицій

Дата подання: 17.02.2020 14:46
Дата відповіді: 19.02.2020 15:19
Доброго дня. В оголошенні вимагається надання висновку про результати перевірки зразка предмета речового майна, виданий учаснику Головним управлінням розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України. Для отримання висновку необхідно виготовити зразок та провести лабораторні випробування. Повідомляємо, що для проведення випробувань товару потрібно мінімум 2 тижні, а для отримання висновку потрібно мінімум 3 робочі дні. В зв’язку з величезним навантаженням лабораторій, просимо Вас подовжити строк подачі пропозицій на два тижні
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Замовником внесені зміни до оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю.
Розгорнути: 6 Згорнути

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-02-06-003003-b.a1

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСТРІМ-ТЕКС", Код ЄДРПОУ:41858711
Дата подання: 17.02.2020 18:19

Оскарження вимог Оголошення

оскарження вимог проекту договору та вимог щодо надання висновку
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 20.02.2020 13:03
Причина: За відсутності подальшої потреби, оскільки Замовником знову внесені зміни в ТД
Дата: 21.02.2020 10:30

Кількість скарг: UA-2020-02-06-003003-b.b2

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "МІК", Код ЄДРПОУ:30105738
Дата подання: 17.02.2020 22:07

скарга

скарга
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 20.02.2020 13:04
Причина: За рішенням Скаржника
Дата: 24.02.2020 10:22

Документи подані скаржником

17.02.2020 18:19
Скарга 327.pdf
17.02.2020 18:35
Скарга 327.pdf

Документи подані скаржником

17.02.2020 22:07
скарга 30031.pdf

Лоти

Ризик-індикатор

Лот 1. Військова уніформа (35811300-5) (Костюм літній польовий з тканини тип 4, клас 7 та клас 13 (без нарукавних знаків "Державний Прапор України до польової форми" захисних кольорів, 30х45 мм))

"Чемпіон" - переможець - Так

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Лоти

Лот 2. Військова уніформа (35811300-5) (Костюм літній польовий з тканини тип 4, клас 7 (без нарукавних знаків "Державний Прапор України до польової форми" захисних кольорів, 30х45 мм))

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Продовження строку договору - 1

Лот 3. Військова уніформа (35811300-5) (Костюм літній польовий з тканини тип 4, клас 7 (без нарукавних знаків "Державний Прапор України до польової форми" захисних кольорів, 30х45 мм))

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Лот 4. Військова уніформа (35811300-5) (Костюм літній польовий з тканини тип 4, клас 7 (без нарукавних знаків "Державний Прапор України до польової форми" захисних кольорів, 30х45 мм))

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Продовження строку договору - 1

Лот 5. Військова уніформа (35811300-5) (Костюм літній польовий з тканини тип 4, клас 7 (без нарукавних знаків "Державний Прапор України до польової форми" захисних кольорів, 30х45 мм))

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Лот 6. Військова уніформа (35811300-5) (Костюм літній польовий з тканини тип 4, клас 7 (без нарукавних знаків "Державний Прапор України до польової форми" захисних кольорів, 30х45 мм))

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors