електрична енергія: лот №1 – 03115, м. Київ, пр-т Перемоги, 119-121; лот №2 – 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 53; лот №3 – 04075, Пуща-Водиця, вул. Лісна, 30

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-02-12-002145-b
  • 09310000-5 - Електрична енергія
  • Завершена
Найменування замовника:
Державна установа "Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України"
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Анатолій Козачок, +380444836126 , planning@i.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 53
Дата укладення договору
24.02.20
Очікувана вартість
10 945 236.52 UAH з ПДВ
Сума договору
10 945 236.52 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 25.02.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
Відповідно до абзацу 11 пункту 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії», на період з 01 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, універсальні послуги, крім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності. У зазначений період на бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 КВт, поширюються всі права та обов’язки, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг.
Відповідно до пункту 12 частини 1 статті 2 Бюджетного кодексу України бюджетні установи - органи державної влади, органи місцевого самоврядування, а також організації, створені ними у встановленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідно до державного бюджету чи місцевого бюджету. Бюджетні установи є неприбутковими.
Державна установа «Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України» є «бюджетною установою», на яку поширюються положення вищезазначеного абзацу 11 пункту 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про ринок електричної енергії».
Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.06.2018 року № 429 було прийнято рішення видати, у тому числі, товариству з обмеженою відповідальністю «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» (код ЄДРПОУ 41916045) ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.
Виходячи з Додатку 3 «Перелік постачальників універсальних послуг на закріпленій території» до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.10.2018 № 1268 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо передачі даних побутових та малих непобутових споживачів постачальнику електричної енергії, на якого відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» покладається виконання функції універсальної послуги на закріпленій території» товариство з обмеженою відповідальністю «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» закріплено як єдиного постачальника універсальних послуг на території міста Києва.
Постачальник надає універсальні послуги за економічно обґрунтованими, прозорими та недискримінаційними цінами, що формуються відповідно до методики (порядку), затвердженої Регулятором, та включають, зокрема, ціну купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії, ціну (тариф) на послуги постачальника універсальних послуг, ціни (тарифи) на послуги оператора системи передачі та оператора системи розподілу відповідно до укладених договорів про надання відповідних послуг.
У відповідності до абзацу п’ятого пункту 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії», фактом приєднання споживача до умов договору постачання універсальних послуг (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, що засвідчують його бажання укласти договір, зокрема надання підписаної заяви про приєднання, оплата рахунка постачальника універсальної послуги та/або факт споживання електричної енергії. Отже, постачання електричної енергії у постачальника універсальних послуг може бути здійснено тільки певним постачальником в залежності від територіального розташування мереж, у зв’язку із відсутністю конкуренції (у тому числі з технічних причин).

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання