Послуга з розробки проекту внесення змін до плану зонування території м. Дніпра

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-02-13-001223-b
  • 71410000-5 - Послуги у сфері містобудування
  • Завершена
Найменування замовника:
Департамент по роботі з активами Дніпровської міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Рева Тетяна Олексіївна, 380672746374 , reva.tanya@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Дніпро, 49000, Дніпропетровська область, проспект Дмитра Яворницького, 75
Дата укладення договору
23.03.20
Переможець
ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М. Білоконя
Очікувана вартість
3 000 000 UAH з ПДВ
Сума договору
2 850 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 23.03.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 21.02.2020 00:00

Оскарження умов:

до 27.02.2020 00:00

Подання пропозицій:

02.03.2020 00:00

Початок аукціону:

02.03.2020 13:13

Очікувана вартість
3 000 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
15 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуга з розробки проекту внесення змін до плану зонування території м. Дніпра
ДК 021:2015: 71410000-5 — Послуги у сфері містобудування

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Кваліфікаційні критерії

Дата подання: 18.02.2020 13:41
Дата відповіді: 19.02.2020 16:06
Предмет закупівлі є містобудівною документацією і регулюється зокрема ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності». Згідно статті 7 цього Закону заначено, що для розроблення містобудівної документації потрібен АРХІТЕКТОР, про інших спеціалістів мова НЕ ЙДЕ. Просимо внести зміни до тендерної документації в частині кількості працівників та їх досвіду. Кількість яких не впливає на якість та терміни виконання закупівлі та суперечить нормам ЗУ «Про публічні закупівлі». В іншому випадку, зазначена вимога щодо кваліфікаційних критеріїв закупівлі наявності фахівців буде оцінюватись як дискримінаційна умова та антиконкурентні узгоджені дії та буде підставою для подання скарги до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник!Дякуємо за запитання.
Посилання у Вашому питанні на ст.7 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» яка визначає, яким чином здійснюється управління у сфері містобудівної діяльності, державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду не є коректним.
В статті 7 Закону України «Про архітектурну діяльність» визначено, що проект об'єкта архітектури розробляється під керівництвом або з обов'язковою участю головного архітектора проекту та/або головного інженера проекту, які мають відповідний кваліфікаційний сертифікат.
Розробка містобудівної документації здійснюється авторським колективом у склад якого залучаються фахівці з питань екології, транспорту, інженерного захисту території, та інші, для якісного вирішення профільних питань пов’язаних із розробкою плану зонування території найкрупнішого міста за групуванням згідно ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», яким є місто Дніпро.
Відповідно до чинного законодавства, у складі плану зонування території розробляється Звіт про стратегічну екологічну оцінку, що потребує залучення фахівців із зазначених питань.
Відповідно до п.3 ст.2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: містобудівна документація розробляється на паперових і електронних носіях на оновленій картографічній основі в цифровій формі як набори профільних геопросторових даних у державній геодезичній системі координат УСК-2000 і єдиній системі класифікації та кодування об’єктів будівництва для формування баз даних містобудівного кадастру.
Згідно Завдання на розробку проекту Замовником визначені вимоги щодо програмного забезпечення, в тому числі геоінформаційних систем та технологій: набір цифрових геопросторових даних проекту у вигляді файлових геобаз даних ArcGIS (ESRI) та *.shp - файлів з обов’язковим проведенням перевірки топології на наявність помилок, для контролю порушень топологічних правил створення просторових даних.
Створення таких інформаційних ресурсів неможливо без залучення фахівців з геоінформаційних технологій з відповідним досвідом.
Досить жорсткі умови для учасників тендеру спрямовані також на те, щоб отримати дійсно професійного виконавця робіт, з великим досвідом, спроможного виконувати роботи якісно і в максимально короткі терміни, кваліфікація якого дозволяє виявити недоліки у містобудівній документації, що дозволить в подальшому створити сприятливі умови для життєдіяльності людини, забезпечити захист територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігати надмірній концентрації населення та об'єктів виробництва, зменшити рівень забруднення навколишнього природного середовища, охорони та використання територій з особливим статусом, у тому числі ландшафтів, об'єктів історико-культурної спадщини, а також земель сільськогосподарського призначення і лісів.
Професійно виконані матеріали Зонінгу, дозволять проводити взаємоузгодження державних, громадських та приватних інтересів, створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво, забезпечення можливості вибору інвестором найбільш ефективного виду використання території з огляду на сумісність забудови з оточуючою забудовою та відповідно до законодавства, державних норм, стандартів і правил.

інженер-проектувальник

Дата подання: 18.02.2020 14:11
Дата відповіді: 19.02.2020 16:05
Добрий день! Просимо надати роз’яснення, яким Законом України чи іншим нормативно-правовим актом передбачено залучення інженера-проектувальника?

відповідь:

Шановний учасник!Дякуємо за запитання.
Відповідно до ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» план зонування території підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Відповідно п.1 ст. 5 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» орган місцевого самоврядування забезпечує здійснення стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування (плану зонування території).
Ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» визначає, що складовою документу державного планування є звіт про СЕО, який з урахуванням змісту і рівня деталізації документа державного планування, сучасних знань і методів оцінювання повинен містити інформацію про:
- характеристику поточного стану довкілля, у тому числі здоров’я населення, та прогнозні зміни цього стану, якщо документ державного планування не буде затверджено;
- характеристику стану довкілля, умов життєдіяльності населення та стану його здоров’я на територіях, які ймовірно зазнають впливу;
- екологічні проблеми, у тому числі ризики впливу на здоров’я населення, які стосуються документа державного планування, зокрема щодо територій з природоохоронним статусом;
- зобов’язання у сфері охорони довкілля, у тому числі пов’язані із запобіганням негативному впливу на здоров’я населення, встановлені на міжнародному, державному та інших рівнях, що стосуються документа державного планування, а також шляхи врахування таких зобов’язань під час підготовки документа державного планування;
- опис наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, у тому числі вторинних, кумулятивних, синергічних, коротко-, середньо- та довгострокових ;
- заходи, що передбачається вжити для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування;
- тощо.
Тобто, збір, аналіз, обробка вказаної інформації потребує застосування спеціальних знань та навичок.
Наявність у виконавців відповідної кваліфікації передбачена також ч 11 п.2 Ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», де зазначається, що Звіт про стратегічну екологічну оцінку підписується всіма його авторами (виконавцями) із зазначенням їхньої кваліфікації.
Враховуючи, що містобудівна документація має комплексне застосування, то у складі провідних виконавців повинен бути наявний сертифікований інженер-проектувальник за напрямом забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природного середовища.

Надання відповіді

Дата подання: 19.02.2020 13:56
Дата відповіді: 19.02.2020 14:50
Відповідно до додатку тендерної документації Учасник надає довідку про виконання аналогічних договорів. Для підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів учаснику необхідно надати завірені належним чином копії договорів з усіма додатками та додатковими угодами щодо: 1) Створення генеральних планів міст або внесення змін до генеральних планів міст – не менше двох; 2) Створення планів зонування території (зонінгу) - не менше двох. Чи може Учасник в підтвердження наявності досвіду виконання аналогічних робіт надавати інформацію щодо виконання аналогічних договорів та подати завірені копії аналогічних договорів з усіма додатками у кількості 2 одиниць, якщо предметом зазначених договорів було комплексне надання послуг з розроблення Генеральних планів міст разом з планами зонування міст або внесенням змін до них.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник!Дякуємо за запитання.
Відповідно до ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у складі генерального плану населеного пункту може розроблятися план зонування території цього населеного пункту. Тому надання завірених копій аналогічних договорів з усіма додатками у кількості 2 (двох) одиниць, якщо предметом зазначених договорів було комплексне надання послуг з розроблення Генеральних планів міст разом з планами зонування території цих міст або внесенням змін до них буде розглядатися Замовником, як таке, що відповідає умовам тендерної документації.

Загальне питання по закупівлі

Дата подання: 20.02.2020 11:58
Дата відповіді: 20.02.2020 14:04
Добрий день! Просимо виключити з тендерної документаціїї необгрунтовані вимоги, зокрема: наявність сертифікату ISO 9001:2015, який є абсолютно добровільним і не вимагається жодним чинним нормативним документом в Україні.

відповідь:

Шановний учасник! Дякуємо за запитання.
Враховуючи вимоги пункту 29 частини 1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі Закон) тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна мати перелік складових, визначених частиною 2 ст.22 Закону, зокрема один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до ст.16 Закону та спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям згідно із законодавством.
Відповідно до частини другої ст.16 Закону замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально – технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Зміст інформації, яку необхідно підтвердити, а також перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеним критеріям, встановленим у тендерній документації, визначається замовником самостійно згідно із законодавством.
Таким чином, у разі якщо замовником в тендерній документації встановлюється вимога щодо наявності документально підтвердженої інформації про відповідність кваліфікаційним критеріям, то учасникам процедури закупівлі необхідно надавати тендерні пропозиції відповідно до вимог тендерної документації.
В Україні вимоги стандартів ISO поширюються з періоду коли Україна увійшла до ISO – Міжнародної організації зі стандартизації - та прийняла стандарт ДСТУ ISO - національний аналог міжнародного стандарту.
Міжнародний форум з акредитації (IAF) встановив 3-річний перехідний період (з моменту публікації стандарту) для Органу сертифікації (ОС) для переводу своїх клієнтів до версій стандарту 2015 року. УкрНДНЦ встановив такий самий перехідний період для національних версій стандартів 2015 року Наказом від 4 грудня 2015 року № 172. Цей перехідний період закінчується 15 вересня 2018 року і починаючи з 15 вересня 2018 року, вступає в дію обмеження сфер акредитації в частині сертифікації систем менеджменту якості для тих ОС, які не підтвердили свою компетентність відповідно до ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015).
Відповідно до наказу Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ») від 31.12.2015 р. № 221 міжнародний стандарт ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. ВИМОГИ» був прийнятий також у якості Національного стандарту України (ДСТУ ISO 9001:2015).
Підприємства, на яких впроваджено системи ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015), відповідають критеріям європейського законодавства. Політика підприємства, акредитована у сфері якості відповідно до ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015), полягає в тому, що його продукція:
- відповідає чітко визначеним вимогам, сфері застосування або призначення;
- задовольняє вимоги споживача;
- відповідає чинним стандартам, технічним умовам та умовам договорів;
- відповідає чинному законодавству та іншим вимогам суспільства;
Вимога замовника, щодо надання у складі тендерних пропозицій учасників Сертифікату відповідності системи управління якістю - встановленим (згідно стандарту ISO 9001:2015) стандартним характеристикам та вимогам, є в повній мірі правомірною вимогою щодо підтвердження відповідності якості послуг учасника – міжнародним та національним стандартам якості у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути: 4 Згорнути

Аукціон

Початок:
02.03.2020 13:13
Завершення:
02.03.2020 13:34

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 02.03.2020 13:34

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М. Білоконя
Пошук по цьому учаснику
2 850 000 UAH з ПДВ 2 850 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "КОМПАНІЯ ГЕОНІКС"
Пошук по цьому учаснику
2 950 000 UAH з ПДВ 2 950 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

28.02.2020 14:57
Специфікація.pdf

Публічні документи

28.02.2020 13:51
sign.p7s
28.02.2020 13:50
Протокол 29.pdf
28.02.2020 13:50
Працівники.pdf
28.02.2020 13:50
Копія ISO.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М. Білоконя
#02497720
Пошук по цьому переможцю
Переможець 2 850 000 UAH з ПДВ 05.03.2020 15:57

Документи

02.03.2020 13:34
edr_identification.yaml
05.03.2020 15:44
Протокол№10.pdf
05.03.2020 15:56
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 05.03.2020 15:57

Учасник Пропозиція Документи
ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М. Білоконя
Пошук по цьому переможцю
#02497720
2 850 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

02.03.2020 13:34
edr_identification.yaml
05.03.2020 15:44
Протокол№10.pdf
05.03.2020 15:56
sign.p7s

Укладений договір


Номер 3/3
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Дог. 3-3.pdf Укладений
2 850 000
23.03.2020 14:05
23.03.2020
sign.p7s Укладений
23.03.2020 14:06

Зміни до договору

Зменшення обсягів закупівлі 31.12.2020 13:01
Опис змін: Зменшення обсягів закупівлі
Номер договору: Додаткова угода 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 2 749 920
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання