розроблення Генеральних планів населених пунктів Тернопільської міської територіальної громади

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-02-13-002782-b
  • 71410000-5 - Послуги у сфері містобудування
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Тернопільська міська рада
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Корчак Тетяна Станіславівна, 380679288225, , ekon_mr@meta.ua
Адреса замовника
Україна, Тернопіль, 46000, Тернопільська область, Листопадова, 5
Очікувана вартість
1 450 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 2.03.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 21.02.2020 09:00

Оскарження умов:

до 27.02.2020 00:00

Подання пропозицій:

02.03.2020 09:00

Очікувана вартість
1 450 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
7 250 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

792.6 гектар
розроблення Генеральних планів населених пунктів Тернопільської міської територіальної громади
ДК 021:2015: 71410000-5 — Послуги у сфері містобудування

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Кваліфікаційні критерії (згідно ст. 16 Закону)

Дата подання: 14.02.2020 14:39
Дата відповіді: 18.02.2020 16:51
Шановний замовник! Незрозумілою є вимога п.5 тендерній документації: І. Кваліфікаційні критерії (згідно ст. 16 Закону) – наявність в організації не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників. Адже містобудівна документація (згідно з державними будівельними нормами ) не містить розділів для яких потрібно було б залучати спеціалістів по землевпорядкуванню. Просимо внести зміни в тендерну документацію та виключити з переліку наявних працівників відповідної кваліфікації інженерів – землевпорядників.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

« Державними будівельними нормами, у тому числі ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту», не заборонено при розробці проектів генеральних планів населених пунктів включати виконання землевпорядних робіт з проведення обстеження і перевірки якості, обсягу інвентаризації земель, топографо-геодезичних та картографічних робіт. Для отримання якісного результату з розроблення Генеральних планів населених пунктів Тернопільської міської територіальної громади передбачено наявність сертифікованих інженерів-землевпорядників.»

Роз'яснення стосовно деяких вимог тендерної документації

Дата подання: 17.02.2020 17:36
Дата відповіді: 18.02.2020 16:50
Шановний замовник! Просимо повідомити у зв’язку з чим в Тендерній документації в п.п.7.6 п.1 розділу ІІІ «інструкція з підготовки тендерної пропозиції» вказано, що Учасник повинен надати інформацію - про наявність впровадженої системи захисту інформації (КСЗІ) для роботи з документами для службового користування, яка підтверджена декларацією Держспецзв’язку України. Т.я. відповідно до ч.11 ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» матеріали генерального плану населеного пункту не можуть містити інформацію з обмеженим доступом та бути обмеженими в доступі. Загальна доступність матеріалів генерального плану населеного пункту забезпечується відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" шляхом надання їх за запитом на інформацію, оприлюднення на веб-сайті органу місцевого самоврядування, у тому числі у формі відкритих даних, на єдиному державному веб-порталі відкритих даних, у місцевих періодичних друкованих засобах масової інформації, у загальнодоступному місці у приміщенні органу місцевого самоврядування. Виходячи з викладеного, вказана вимога є дискримінаційною і суперечить ч.4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» де вказано «Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Під час виконання послуги з розробки проектів генеральних планів населених пунктів постає необхідність у використанні наявних у Замовника документів, що містять службову інформацію з мобілізаційних питань та інженерно-картографічних матеріалів. Тому, з метою дотримання вимог законодавства з питань використання документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, передбачено надання Учасником інформації про наявність впровадженої системи захисту інформації (КСЗІ) для роботи з документами для службового користування, яка підтверджена декларацією Держспецзв’язку України.

Кваліфікаційні критерії

Дата подання: 19.02.2020 09:55
Дата відповіді: 21.02.2020 15:05
Предмет закупівлі є містобудівною документацією і регулюється зокрема Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності». Згідно статті 7 цього Закону заначено, що для розроблення містобудівної документації потрібен АРХІТЕКТОР, про інших спеціалістів мова НЕ ЙДЕ. Просимо внести зміни до тендерної документації в частині кваліфікованих фахівців. Кількість яких не впливає на якість та терміни виконання закупівлі та суперечить нормам ЗУ «Про публічні закупівлі». В іншому випадку, зазначена вимога щодо кваліфікаційних критеріїв закупівлі наявності фахівців буде оцінюватись як дискримінаційна умова та антиконкурентні узгоджені дії та буде підставою для подання скарги до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

«Статтею 7 «Розроблення та затвердження проекту об’єкта архітектури» Закону України «Про архітектурну діяльність» визначено, що проєкт об’єкта архітектури розробляється під керівництвом або з обов’язковою участю архітектора, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат, а не самим архітектором. Саме наявність в учасника зазначених в тендерній документації кваліфікованих фахівців є необхідною умовою для розроблення генеральних планів населених пунктів в обсязі, визначеному Державними будівельними нормами України ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту».

Дискримінаційна умова

Дата подання: 20.02.2020 10:37
Дата відповіді: 21.02.2020 15:06
Предметом закупівлі є послуги у сфері містобудування (Розроблення генеральних планів населених пунктів Тернопільської міської територіальної громади). Розроблення генеральних планів населених пунктів регулюється Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розроблення містобудівної документації, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, ДБН Б.1.1-15-2012 Склад та зміст генерального плану, ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій». Відповідно до п. 4.5. Порядку розроблення містобудівної документації генеральний план населеного пункту, план зонування території та детальний план території розробляються суб’єктами господарювання, у складі яких є архітектор, що має кваліфікаційний сертифікат. Тобто законодавством встановлена вимога до розробників містобудівної документації. Разом з тим, у п.7.6 тендерної документації у переліку документів, які надаються в складі тендерної пропозиції для підтвердження спроможності Учасника надати послугу, що є предметом закупівлі зазначено сертифікат ISO 9001. Відсутність сертифікату ISO 9001 «Система управління якістю» не перешкоджає ефективному використанню матеріально-технічної бази та ефективному використанню її складових в процесі надання послуг, окрім цього законодавством не передбачено наявність такого сертифікату для послуг, що є предметом закупівлі. Вважаємо вимогу щодо надання сертифікату ISO 9001 дискримінаційною, що суперечить ч. 3 ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» та такою, що обмежує конкуренцію. Тому просимо привести тендерну документацію у відповідність до вимог законодавства, прибрати дискримінаційний критерій щодо надання учасником сертифікату ISO 9001.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити зокрема: один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Зазначаємо, що з метою вдосконалення функціонування системи управління якістю та підвищення ефективності діяльності виконавчих органів, в Тернопільській міській раді впроваджена та успішно застосовується система менеджменту якості відповідно до вимог стандарту ISO 9001:2015 (далі – Стандарт).
З врахуванням викладеного, та враховуючи велику площу території що охоплюється послугою, до тендерної документації включено вимогу надання учасниками інформації про наявність дійсного сертифікату системи менеджменту якості (ISO 9001), так як саме наявність в учасника вказаного сертифікату та його відповідність вимогам Стандарту гарантує якість надання послуг, оскільки одним з основних принципів побудови системи менеджменту якості відповідно до вимог Стандарту є орієнтація на замовника та процесний підхід до діяльності.
Звертаємо увагу, що оскільки своєчасно отримати зазначений сертифікат якості ISO 9001:2015 може будь-яка організація, що організувала свою діяльність у відповідності до цього Стандарту, тобто при дотриманні зазначеного Стандарту, суб’єкт господарювання у своїй діяльності при наданні послуг дотримується певних правил, регламентів, які виключають будь-який ризик, замовник не може вважати зазначену вище вимогу дискримінаційною.
Окрім того, обов’язковою вимогою для отримання зазначеного сертифікату суб’єктом господарювання є успішне проходження незалежного технічного аудиту, який дає можливість підтвердити усю необхідну для надання послуг матеріально-технічну базу.
Таким чином, вимога тендерної документації щодо надання учасниками інформації про наявність дійсного сертифікату системи менеджменту якості (ISO 9001:2015) є обґрунтованою та такою, що не суперечить ст. 3,16,22 Закону України «Про публічні закупівлі», а відсутність в учасника сертифікату є підставою для відхилення його тендерної пропозиції.»
Розгорнути: 4 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-02-13-002782-b.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПРОЕКТУВАННЯ МІСТ "МІСТОПРОЕКТ" М.ЛЬВІВ, Код ЄДРПОУ:02497909
Дата подання: 20.02.2020 16:06
Крім основних вимог Замовника щодо змісту і способу подання тендерної пропозиції, які зазначені в ч.1 Розділу ІІІ Тендерної документації (ідентифікатор закупівлі UA-2020-02-13-002782-b), Учасник повинен надати також інформацію:
- про наявність сертифікату системи менеджменту якості (ІSO9001);
- про наявність впровадженої системи захисту інформації (КСЗІ) для роботи з документами для службового користування, яка підтверджена декларацією Держспецзв’язку України.
1. Система управління якістю відповідно до ISO 9001 - це схема проведення бізнес-процесів, яка забезпечує стабільну якість роботи підприємства і охоплює основні етапи його діяльності: критичний аналіз договорів, проектування, закупівлю сировини і комплектуючих, контроль якості готової продукції (послуг), навчання персоналу, обслуговування клієнтів, роботу з відгуками і рекламаціями і т.п.
Система якості створюється та впроваджується на підприємстві як засіб, що забезпечує проведення певної політики і досягнення поставленої мети з питань якості з урахуванням конкретної діяльності і специфіки підприємства. Треба розуміти, що система менеджменту якості, а по суті – звичайна система менеджменту, діє на кожному підприємстві. І мова йде не про створення чогось принципово нового, окремого, не пов’язаного з попереднім досвідом підприємства.
Таким чином, система управління якістю на підприємстві відповідно до ISO 9001 не є обов’язковою вимогою передбаченою чинним законодавством України, а рекомендується для впровадження, як елемент діяльності вітчизняних виробників товару, надавачів послуг та виконавців робіт, для того, щоб підтримувати належний рівень конкурентоспроможності, задовольняти вимоги суб’єктів ринку.
2. Кожне підприємство (суб’єкт господарської діяльності) з врахуванням вимог чинного законодавства України, зокрема, Закону України «Про доступ до публічної інформації» здійснює захист інформації щодо своєї діяльності та інформації отриманої від контрагентів (замовників) що стосується їхньої діяльності. Підприємство (суб’єкт господарської діяльності), відповідно до вимог чиннного законодавства у цій сфері, несе відповідальність за належне збереження інформації з обмеженим доступом (таємної, службової, конфіденційної). Крім того, і як правило, при укладанні господарських договорів, зокрема, на виконання проектних робіт передбачена вимога щодо захисту належним чином інформації з обмеженим доступом.
Таким чином, захист інформації з обмеженим доступом регулюється законодавством України, за порушення якого передбачена відповідальність як фізичних так і юридичних осіб. Тому впровадження системи захисту інформації для роботи з документами для службового користування, яка підтверджена декларацією Держспецзв’язку України не є обов’язковою вимогою в діяльності суб’єктів господарської діяльності.
Враховуючи вищенаведене, вважаємо, що вимоги Замовника зазначені в ч.1 Розділу ІІІ Тендерної документації щодо надання Учасником інформації про наявність сертифікату системи менеджменту якості (ІSO9001) та впровадженої системи захисту інформації (КСЗІ) для роботи з документами для службового користування, яка підтверджена декларацією Держспецзв’язку України, є дискримінаційними і підлягають скасуванню.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

21.02.2020 17:21
«Відповідно до ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити зокрема: один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Зазначаємо, що з метою вдосконалення функціонування системи управління якістю та підвищення ефективності діяльності виконавчих органів, в Тернопільській міській раді впроваджена та успішно застосовується система менеджменту якості відповідно до вимог стандарту ISO 9001:2015 (далі – Стандарт).
З врахуванням викладеного, та враховуючи велику площу території що охоплюється послугою, до тендерної документації включено вимогу надання учасниками інформації про наявність дійсного сертифікату системи менеджменту якості (ISO 9001), так як саме наявність в учасника вказаного сертифікату та його відповідність вимогам Стандарту гарантує якість надання послуг, оскільки одним з основних принципів побудови системи менеджменту якості відповідно до вимог Стандарту є орієнтація на замовника та процесний підхід до діяльності.
Звертаємо увагу, що оскільки своєчасно отримати зазначений сертифікат якості ISO 9001:2015 може будь-яка організація, що організувала свою діяльність у відповідності до цього Стандарту, тобто при дотриманні зазначеного Стандарту, суб’єкт господарювання у своїй діяльності при наданні послуг дотримується певних правил, регламентів, які виключають будь-який ризик, замовник не може вважати зазначену вище вимогу дискримінаційною.
Обов’язковою вимогою для отримання зазначеного сертифікату суб’єктом господарювання є успішне проходження незалежного технічного аудиту, який дає можливість підтвердити усю необхідну для надання послуг матеріально-технічну базу.
Вимога про надання інформації про наявність впровадженої системи захисту інформації (КСЗІ) також не можна вважати дискримінаційною, так як під час виконання послуги з розробки проектів генеральних планів населених пунктів постає необхідність у використанні наявних у Замовника документів, що містять службову інформацію з мобілізаційних питань та інженерно-картографічних матеріалів. Тому, з метою дотримання вимог законодавства з питань використання документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, передбачено надання Учасником інформації про наявність впровадженої системи захисту інформації (КСЗІ) для роботи з документами для службового користування, яка підтверджена декларацією Держспецзв’язку України.
Таким чином, вимога тендерної документації щодо надання учасниками інформації про наявність дійсного сертифікату системи менеджменту якості (ISO 9001:2015) та інформації про наявність впровадженої системи захисту інформації (КСЗІ) є обґрунтованою та такою, що не суперечить ст. 3,16,22 Закону України «Про публічні закупівлі».
Нагадуємо, що джерело фінансування даної закупівлі - кошти місцевого бюджету, використання яких строго контролюється законодавством.
Враховуючи вказане, а також у поєднання з неухильним дотриманням норм чинного законодавства у сфері публічних закупівель Ваша вимога є такою, що не підлягає задоволенню, а як наслідок і внесення змін до тендерної документації -рішення тендерного комітету від 21.02.2020 року № 17.

Номер вимоги: UA-2020-02-13-002782-b.b2

Статус:
Відхилена

Учасник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПРОЕКТУВАННЯ МІСТ "МІСТОПРОЕКТ" М.ЛЬВІВ, Код ЄДРПОУ:02497909
Дата подання: 20.02.2020 16:07
Згідно вимог Замовника щодо кваліфікаційних критеріїв до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону, які зазначені в ч.5 Розділу ІІІ Тендерної документації (ідентифікатор закупівлі UA-2020-02-13-002782-b), для підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Учасник повинен надати інформацію про окремих спеціалістів, зокрема, крім копії кваліфікаційного сертифіката архітектора з розроблення містобудівної документації, також копії кваліфікаційних сертифікатів інженера–землевпорядника (не менше двох) та копію кваліфікаційного сертифіката інженера-проектувальника, який підтверджує проходження підготовки працівника за напрямом «Забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природного середовища».
Слід зазначити, що згідно чинного Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» основною вимогою для здійснення діяльності суб’єктами господарювання у сфері виконання робіт з проектування об’єктів архітектури є наявність фахівців – архітекторів, які отримали відповідний кваліфікаційний сертифікат (архітектурне об’ємне проектування або розроблення містобудівної документації) та інженерів-будівельників, які отримали кваліфікаційний сертифікат щодо інженерно-будівельного проектування у частині забезпечення механічного опору (тобто законодавчо встановлена вимога щодо наявності головного архітектора проекту та головного інженера проекту). Відповідно головний архітектор проекту і/або головний інженер проекту згідно вищезазначеного закону несуть персональну відповідальність за якість проектної документації, яка розроблена суб’єктом господарювання. Необхідну професійну освіту, наявність відповідної кваліфікації та кількість інших фахівців – суміжних виконавців, які залучаються до виконання окремих розділів проектних робіт у сфері архітектури, кожний суб’єкт господарювання визначає самостійно і додаткових вимог щодо наявності у них спеціальних кваліфікаційних сертифікатів жодними нормативними документами та чинним законодавством не передбачено.
Таким чином, наявність кваліфікаційного сертифіката у головного архітектора проекту та головного інженера проекту є достатньою умовою для спроможності суб’єкта господарювання виконувати проектні роботи у сфері архітектури, а інші суміжні фахівці виконують окремі розділи проектних робіт під керівництвом головного архітектора проекту та/або головного інженера проекту.
Враховуючи вищенаведене, додаткові вимоги Замовника щодо надання інформації учасником про наявність кваліфікованих спеціалістів, зокрема, щодо надання копії кваліфікаційних сертифікатів інженера–землевпорядника (не менше двох) та копії кваліфікаційного сертифіката інженера-проектувальника, який підтверджує проходження підготовки працівника за напрямом «Забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природного середовища», не відповідають вимогам чинного законодавства, є дискримінаційними і підлягають скасуванню.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

21.02.2020 17:23
«Державними будівельними нормами, у тому числі ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту», не заборонено при розробці проектів генеральних планів населених пунктів включати виконання землевпорядних робіт з проведення обстеження і перевірки якості обсягу інвентаризації земель, топографо-геодезичних та картографічних робіт. Для виконання зазначених робіт передбачено наявність сертифікованих інженерів-зенмлевпорядників.
Відповідно до стаття 2. «Планування і забудова територій» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» п.4 Містобудівна документація підлягає стратегічній екологічній оцінці в порядку, встановленому Законом України "Про стратегічну екологічну оцінку". Розділ "Охорона навколишнього природного середовища", що розробляється у складі проекту містобудівної документації, одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, який має відповідати вимогам Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку".
Відповідно до статті 11 «Звіт про стратегічну екологічну оцінку» Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», замовник містобудівної документації забезпечує складання звіту про стратегічну екологічну оцінку. У складі містобудівної документації звітом про стратегічну екологічну оцінку є розділ "Охорона навколишнього природного середовища", який має відповідати вимогам частини другої цієї статті. Звіт про стратегічну екологічну оцінку підписується всіма його авторами (виконавцями) із зазначенням їхньої кваліфікації.
Вимога надання Учасником копії кваліфікаційного сертифіката інженера-проектувальника, який підтверджує проходження підготовки працівника за напрямом «Забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природного середовища» не дискримінаційною та прописана виключно з метою дотримання вимог чинного законодавства та отримання якісних послуг з розроблення Генеральних планів населених пунктів Тернопільської міської територіальної громади.
Враховуючи вказане, а також у поєднання з неухильним дотриманням норм чинного законодавства у сфері публічних закупівель Ваша вимога є такою, що не підлягає задоволенню, а як наслідок і внесення змін до тендерної документації.» -рішення тендерного комітету від 21.02.2020 року ,протокол №17

Номер вимоги: UA-2020-02-13-002782-b.b3

Статус:
Відхилена

Учасник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПРОЕКТУВАННЯ МІСТ "МІСТОПРОЕКТ" М.ЛЬВІВ, Код ЄДРПОУ:02497909
Дата подання: 20.02.2020 16:10
Згідно вимог Замовника щодо кваліфікаційних критеріїв до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону, які зазначені в ч.5 Розділу ІІІ Тендерної документації (ідентифікатор закупівлі UA-2020-02-13-002782-b), для підтвердження наявності обладнання та матеріально – технічної бази Учасник повинен надати інформацію про наявність ліцензійного програмного забезпечення, необхідного для розробки містобудівної документації Аrc Gis що підтверджується копією ліцензії.
Слід зазначити, що чинним законодавством та нормативними документами у сфері містобудівної діяльності не передбачено застосування конкретного програмного забезпечення, зокрема, Аrc Gis, необхідного для розробки містобудівної документації. Зважаючи на сучасний науково-технічний розвиток, різноманітність високоінтелектуальногго програмного забезпечення для виконання такого виду робіт, зазначена вимога є порушенням принципу конкурентності та обмеження діяльності учасника шляхом примусу його до використання програмного продукту, який для виконання цієї конкретної проектної документації не є принциповим і єдино можливим.
Основна вимога до розробників містобудівної документації – це її відповідність державним будівельним нормам і стандартам та вимогам містобудівного законодавства. Що стосується додаткових вимог до оформлення проектної документації, їх можна оговорити при укладанні договорів і у випадку, якщо такі вимоги не суперечитимуть нормативним документам, Замовник та Учасник можуть їх погодити у двохсторонній угоді на виконання проектних робіт.
Враховуючи вищенаведене, вважаємо, що вимога Замовника про неохідність надання Учасником інформації про наявність ліцензійного програмного забезпечення, необхідного для розробки містобудівної документації Аrc Gis, підтвердженого копією ліцензії, є дискримінаційною і підлягає скасуванню.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

21.02.2020 17:20
«Відповідно до ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) тендерна документація повинна містити, зокрема, один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Зазначаємо, що на виконання Закону України «Про регулювання містобудівної документації» та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 559 «Про містобудівний кадастр», Тернопільською міською радою впроваджено автоматизовану систему на базі використання геоінформаційних технологій для забезпечення виконавчих органів міської ради, юридичних і фізичних осіб достовірними відомостями для здійснення містобудівної та інших видів господарської діяльності на території Тернопільської міської територіальної громади.
Для формування ресурсів містобудівного кадастру та введення геоінформаційної системи і Геопорталу містобудівного кадастру, придбано та встановлено спеціалізоване ліцензійне картографічне програмне забезпечення ArcGIS.
Державними будівельними нормами України ДБН Б.1.1-16:2013 «Склад та зміст містобудівного кадастру» визначено, що база даних містобудівного кадастру про населений, що містить рішення генерального плану, повинна включати набір геопросторових даних згідно з ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту».
Саме з метою дотримання вимог законодавства та нормативів, передбачена вимога Замовника про необхідність надання Учасником інформації про наявність ліцензійного програмного забезпечення, необхідного для розробки містобудівної документації Аrc Gis, підтвердженого копією ліцензії.»
Враховуючи вказане, а також у поєднання з неухильним дотриманням норм чинного законодавства у сфері публічних закупівель Ваша вимога є такою, що не підлягає задоволенню, а як наслідок і внесення змін до тендерної документації.» -рішення тендерного комітету від 21.02.2020 року протокол № 17

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 02.03.2020 09:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М. Білоконя
Пошук по цьому учаснику
1 300 000 UAH з ПДВ 1 300 000 UAH з ПДВ Документи

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання