30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне Рулетки (Дніпровська ЕС)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-02-24-000849-a
  • 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
  • Не відбулася
Найменування замовника:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Авраменко Олена Володимирівна, +380(061) 258-34-00 , AVRAMENKO.OV@UA.ENERGY
Адреса замовника
Україна, Київ, 01032, Київська область, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
Очікувана вартість
3 361.45 UAH без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 11.03.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

tender.period1:

до 01.03.2020 12:00

Оскарження умов:

до 07.03.2020 00:00

Подання пропозицій:

11.03.2020 12:00

Очікувана вартість
3 361 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
34 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Джерело фінансуівання: кошти підприємства

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

12 шт
Рулетки (Дніпровська ЕС)
ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Дата подання: 24.02.2020 21:27
Дата відповіді: 25.02.2020 13:52
- Чи приймаєте Ви пропозиції, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати учасників закупівлі вказувати торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає усім вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни ще й суму ПДВ, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Стосовно першого запитання: «Чи приймаєте Ви пропозиції, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?»
- Згідно п. 3 ч. 1 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
Додатком 3 до тендерної документації «Опис та основні вимоги до предмету закупівлі» визначен перелік продукції, що є предметом закупівлі, та зазначено його найменування з позначкою «Або еквівалент».
Стосовно «Зобов’язання Замовником учасників закупівлі вказувати торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає усім вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ «Про публічні закупівлі»:
Відповідно до п.п. 10 п.3 розділу IV тендерної документації «Подання та розкриття тендерних пропозицій» Замовник має право відхилити пропозицію учасника в разі якщо запропонований учасником предмет закупівлі не відповідає встановленим до нього замовником технічним, якісним та кількісним вимогам. Разом з тим, Додатком 3 до тендерної документації (опис та основні вимоги до предмету закупівлі) визначено всі вимоги та характеристики товару. Таким чином, тендерні пропозиції учасників, які не будуть відповідати Технічними (якісними) вимогами до товару (Додаток 3 до тендерної документації) будуть відхилені замовником.
До того ж, принцип відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель забезпечується шляхом оприлюднення документів, які стосуються процедури закупівлі на веб порталі Уповноваженого органу.
Стосовно другого питання: «Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?»
- Замовник здійснює закупівлю з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі», за такими принципами:
добросовісна конкуренція серед учасників;
максимальна економія та ефективність;
відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
недискримінація учасників;
об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій;
запобігання корупційним діям і зловживанням.
Замовник лише вимагає від учасників торгів подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 та вимогам, встановленим статтею 17 Закону (за винятком пунктів 1 і 7 частини першої статті 17 Закону), викладеним в Розділі І Додатку 2 до цієї тендерної документації.
Отже, обмеження щодо участі у закупівлі Замовником в тендерній документації не встановлені.
- Згідно п. 1 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Учасник повинен розмістити (завантажити) в електронній системі закупівель (далі – Система) всі документи передбачені цією тендерною документацією до кінцевого строку подання тендерних пропозицій, зокрема Тендерну пропозицію, за формою, наведеною в Додатку 1 до цієї тендерної документації. В графі «Ціна» зазначається вартість предмету закупівлі - стартова сума аукціону (ціна пропозиції без урахування ПДВ); аукціон також здійснюватиметься за ціновими пропозиціями без урахування ПДВ.
Відповідно до ч. 1 ст.28 Закону оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі єдиного критерію ціна тендерної пропозиції. У якості ціни тендерної пропозиції використовується загальна вартість предмета закупівлі без урахування податку на додану вартість (ПДВ).

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 11.03.2020 12:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю фірма "Дніпрокор"
YouControl
Профіль
2 436.70 UAH 2 436.70 UAH Документи

Публічні документи

11.03.2020 10:10
sign.p7s
11.03.2020 10:10
19Висновок.pdf
11.03.2020 10:09
12Статут.pdf

Інформація про відміну

Дата відміни
11.03.2020 12:00
Причина відміни
Подано менше двох тендерних пропозицій

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors