ДК 021:2015 - 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (Придбання обладнання (трибун) для стадіону)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-02-24-002718-c
  • 37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
  • Відмінена
Найменування замовника:
МУРОВАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАС
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Грицунь Ігор , +380322254418 , SOROKYLVIVSKARADA@GMAIL.COM
Адреса замовника
Україна, с. Сороки-Львівські, 81120, Львівська область, Пустомитівський район
Переможець
Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Стріт Комфорт"
Очікувана вартість
1 122 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 30.03.20
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 5

Чи було дискваліфіковано замовником найнижчу цінову пропозицію за підсумками аукціону (одну або декілька)??  – Так

Вибрано переможцем учасника із найвищою ціновою пропозицією, завдаючи даним рішенням державі збитки

Чи була наведена аргументація для дискваліфікації достатньою та обґрунтованою??  – Ні

Неправомірне визначення переможця
Просимо звернути увагу, що відповідно до ст .1 ЗУ «Про публічні закупівлі», тендерна пропозиція – це пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.
Враховуючи нижченаведене, вважаємо неправомірне визначення тендерним комітетом Замовника переможцем ТзОВ "Стріт Комфорт". Таким прийнятим рішенням члени тендерного комітету з конкурсних торгів Замовника, зловживаючи службовим становищем, умисно, в інтересах третіх осіб завдають державі збитки на суму понад 200 тис. грн., визнаючи переможцем учасника ТзОВ "Стріт Комфорт", що надав найвищу цінову пропозицію, разом з цим подавши документи із суттєвими помилками та зауваженнями у поданій своїй тендерній пропозиції, а саме.
1. Відповідно до вимоги Додатку №1 тендерної документації п.3 Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору Учасник повинен надати «3.1. Інформаційна довідка про виконання аналогічних договорів згідно запропонованої форми у таблиці «а», що визначена у даному Додатку... 3.2. На підтвердження надати копії аналогічних договорів інформацію щодо яких вказано у довідці про виконання аналогічних договорів з усіма додатками, визначеними в цих договорах та докази поставки товару (акт, накладна)».
Учасником ТзОВ "Стріт Комфорт" надано тільки один аналогічний договір, що суперечить вимогам тендерної документації.
2. Відповідно до вимоги Додатку №2 тендерної документації, а саме: «У разі якщо учасник або переможець не повинен складати або відповідно до норм чинного законодавства (у разі подання пропозиції учасником-нерезидентом/переможцем-нерезидентом відповідно до норм законодавства країни реєстрації) не зобов’язаний складати якийсь зі вказаних в положеннях документації документ, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника/переможця/учасника-нерезидента/переможця-нерезидента й завірений печаткою (у разі наявності), в якому зазначає законодавчі підстави ненадання відповідних документів. Документи, які не передбачені Господарським кодексом та іншими діючими нормативно-правовими актами для суб'єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб, не подаються останніми в складі своєї тендерної пропозиції, при цьому Учасник зобов’язаний надати лист-пояснення чому він не повинен надавати такі документи. Відсутність документ».
Так учасником ТзОВ "Стріт Комфорт" у складні своєї тендерної пропозиції не надано інформації та листа-пояснення щодо відсутності інформації п. 4 Документи для на підтвердження відповідності пропозиції вимогам визначеним в ст.17 ЗаконуУкраїни «Про публічні закупівлі» (а саме не надано пояснення щодо відсутності інформації до пункту 5 ч. 1 ст. 17 ЗаконуУкраїни «Про публічні закупівлі»)
3. Відповідно до вимоги Розділу Інструкцiя з пiдготовки тендерної пропозицiї п. 1 Змiст i спосiб подання тендерної пропозицiї, учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати «документами, що пiдтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупiвлi щодо пiдпису документiв тендерної пропозицiї (протокол, наказ, довіреність, інше) та копії усіх сторінок паспорту або ID-картки та ІПН уповноваженої (уповноважених) особи (осіб), на підписання документів пропозиції та договору». Так учасником ТзОВ "Стріт Комфорт" у складі тендерної пропозиції надано протокол засновників та наказ на призначення, проте у даних документах не зазначено інформації щодо права підпису документів тендерної пропозиції.
4. Відповідно до вимоги Розділу Інструкцiя з пiдготовки тендерної пропозицiї п. 1 Змiст i спосiб подання тендерної пропозицiї, у часник у складі тендерної пропозиції повинен надати згоду «з Істотними умовами, що обов’язково включаються до договору про закупiвлю, викладеними у проекті договору про закупівлю згідно Додатку 4 до цієї тендерної документації та заповнений і підписаний Проект договору». Так учасником ТзОВ "Стріт Комфорт" дану вимогу виконано не у повному обсязі, а саме у Проекті договору не заповнені усі пункти, а саме п. 5.2. місце поставки та не заповнений Додаток №1, що є невід’ємною частиною до договору
5. Відповідно до вимоги Розділу Інструкцiя з пiдготовки тендерної пропозицiї п. 2 Забезпечення тендерної пропозиції, учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати забезпечення тендерної пропозиції (банківська гарантія), у якій повинно бути вказано усі реквізити гаранта, принципала та бенефіціара, у тому числі їхні дані банківського рахунку. Учасником ТзОВ "Стріт Комфорт" забезпечення тендерної пропозиції (банківська гарантія) оформлене не у відповідності з умовами тендерної документації, а саме не зазначено реквізити банківського рахунку Гаранта та Принципала.
6. Відповідно до вимоги Додатку №3 тендерної документації Учасник у складі тендерної пропозиції повинен подати гарантійний лист, у якому Постачальник гарантує якість змонтованих конструкцій, досягнення показників, визначених у проектній документації, та можливість їх експлуатації Об’єкта будівництва протягом гарантійного строку – 2 роки з дати монтажу . Дану вимогу учасником ТзОВ "Стріт Комфорт" не виконано, даний документ є відсутнім.

Учасник пише "ТАК" на запитання "Чи була наведена аргументація для дискваліфікації достатньою та обґрунтованою?" і не вказує жодних аргументів, які б спростовували позицію Замовника.
Замовник розглянувши Ваші зауваження перевірив документи Учасника і Документацію і повідомляє Вас про наступне:
1. Замовник не вимагав певної кількості аналогічних договорів.
2. Вимога ТД звучить, як "Фізична особа, яка є учасником". Водночас Учасник є Юридичною особою і очевидно не повинен надавати інформацію по цьому пункту. Для Юросіб у ТД є аналогічний п.6 ч.1 ст. 17.
3. Учасники мали надати документами, що пiдтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупiвлi щодо пiдпису документiв тендерної пропозицiї (протокол, наказ, довіреність, інше). Учасник надав ці документи. Замовник не встановлював спеціальних вимог до таких документів. Окрім вищевказаних документів повноваження посадової особи учасника підтверджуються і не спростовуються в т.ч. Витягом з ЄДРПОУ та Статутом.
4. Замовник у тендерній документації не вказував КОНКРЕТНІ вимоги по тому які саме пункти проекту договору мають бути заповнені і відповідно не мав підстав для відхилення пропозиції цього Учасника. Звертаємо Вашу увагу на те, що керуючись Вашою логікою Замовник лише з цієї підстави мав би відхиляти пропозиції усіх Учасників.
5. До формальних (несуттєвих) помилок можуть бути віднесені такі помилки: - зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі тендерної пропозиції учасника. Зазначена Вами інформація наявна в Довідці банку та Додатку №6.
6. Учасник надає гарантію на товар 5 років з моменту монтажу, про що надав відповідний лист.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 29.02.2020 18:00

Оскарження умов:

до 06.03.2020 00:00

Подання пропозицій:

10.03.2020 18:00

Початок аукціону:

11.03.2020 12:27

Очікувана вартість
1 122 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
30 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
5 610 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

8 шт
Трибуна модульна 2-ох рядна на 52 місця
ДК 021:2015: 37530000-2 — Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
6 шт
Трибуна модульна 4-ох рядна на 42 місця
ДК 021:2015: 37530000-2 — Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-02-24-002718-c.b2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ СТРІТ ВОРКАУТ, Код ЄДРПОУ:43136922
Дата подання: 18.03.2020 09:32
Просимо звернути увагу, що відповідно до ст .1 ЗУ «Про публічні закупівлі», тендерна пропозиція – це пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.
Враховуючи нижченаведене, вважаємо неправомірне визначення тендерним комітетом Замовника переможцем ТзОВ "Стріт Комфорт". Таким прийнятим рішенням члени тендерного комітету з конкурсних торгів Замовника, зловживаючи службовим становищем, умисно, в інтересах третіх осіб завдають державі збитки на суму понад 200 ти. грн., визнаючи переможцем учасника ТзОВ "Стріт Комфорт", що надав найвищу цінову пропозицію, разом з цим подавши документи із суттєвими помилками та зауваженнями у своїй тендерній пропозиції, а саме:
1. Відповідно до вимоги Додатку №1 тендерної документації п.3 Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору Учасник повинен надати «3.1. Інформаційна довідка про виконання аналогічних договорів згідно запропонованої форми у таблиці «а», що визначена у даному Додатку... 3.2. На підтвердження надати копії аналогічних договорів інформацію щодо яких вказано у довідці про виконання аналогічних договорів з усіма додатками, визначеними в цих договорах та докази поставки товару (акт, накладна)».
Учасником ТзОВ "Стріт Комфорт" надано тільки один аналогічний договір, що суперечить вимогам тендерної документації.
2. Відповідно до вимоги Додатку №2 тендерної документації, а саме: «У разі якщо учасник або переможець не повинен складати або відповідно до норм чинного законодавства (у разі подання пропозиції учасником-нерезидентом/переможцем-нерезидентом відповідно до норм законодавства країни реєстрації) не зобов’язаний складати якийсь зі вказаних в положеннях документації документ, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника/переможця/учасника-нерезидента/переможця-нерезидента й завірений печаткою (у разі наявності), в якому зазначає законодавчі підстави ненадання відповідних документів. Документи, які не передбачені Господарським кодексом та іншими діючими нормативно-правовими актами для суб'єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб, не подаються останніми в складі своєї тендерної пропозиції, при цьому Учасник зобов’язаний надати лист-пояснення чому він не повинен надавати такі документи. Відсутність документ».
Так учасником ТзОВ "Стріт Комфорт" у складні своєї тендерної пропозиції не надано інформації та листа-пояснення щодо відсутності інформації п. 4 Документи для на підтвердження відповідності пропозиції вимогам визначеним в ст.17 ЗаконуУкраїни «Про публічні закупівлі» (а саме не надано пояснення щодо відсутності інформації до пункту 5 ч. 1 ст. 17 ЗаконуУкраїни «Про публічні закупівлі»)
3. Відповідно до вимоги Розділу Інструкцiя з пiдготовки тендерної пропозицiї п. 1 Змiст i спосiб подання тендерної пропозицiї, учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати «документами, що пiдтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупiвлi щодо пiдпису документiв тендерної пропозицiї (протокол, наказ, довіреність, інше) та копії усіх сторінок паспорту або ID-картки та ІПН уповноваженої (уповноважених) особи (осіб), на підписання документів пропозиції та договору». Так учасником ТзОВ "Стріт Комфорт" у складі тендерної пропозиції надано протокол засновників та наказ на призначення, проте у даних документах не зазначено інформації щодо права підпису документів тендерної пропозиції.
4. Відповідно до вимоги Розділу Інструкцiя з пiдготовки тендерної пропозицiї п. 1 Змiст i спосiб подання тендерної пропозицiї, у часник у складі тендерної пропозиції повинен надати згоду «з Істотними умовами, що обов’язково включаються до договору про закупiвлю, викладеними у проекті договору про закупівлю згідно Додатку 4 до цієї тендерної документації та заповнений і підписаний Проект договору». Так учасником ТзОВ "Стріт Комфорт" дану вимогу виконано не у повному обсязі, а саме у Проекті договору не заповнені усі пункти, а саме п. 5.2. місце поставки та не заповнений Додаток №1, що є невід’ємною частиною до договору
5. Відповідно до вимоги Розділу Інструкцiя з пiдготовки тендерної пропозицiї п. 2 Забезпечення тендерної пропозиції, учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати забезпечення тендерної пропозиції (банківська гарантія), у якій повинно бути вказано усі реквізити гаранта, принципала та бенефіціара, у тому числі їхні дані банківського рахунку. Учасником ТзОВ "Стріт Комфорт" забезпечення тендерної пропозиції (банківська гарантія) оформлене не у відповідності з умовами тендерної документації, а саме не зазначено реквізити банківського рахунку Гаранта та Принципала.
6. Відповідно до вимоги Додатку №3 тендерної документації Учасник у складі тендерної пропозиції повинен подати гарантійний лист, у якому Постачальник гарантує якість змонтованих конструкцій, досягнення показників, визначених у проектній документації, та можливість їх експлуатації Об’єкта будівництва протягом гарантійного строку – 2 роки з дати монтажу . Дану вимогу учасником ТзОВ "Стріт Комфорт" не виконано, даний документ є відсутнім.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

18.03.2020 11:46
Замовник розглянувши Ваші зауваження перевірив документи Учасника і Документацію і повідомляє Вас про наступне:
1. Замовник не вимагав певної кількості аналогічних договорів.
2. Вимога ТД звучить, як "Фізична особа, яка є учасником". Водночас Учасник є Юридичною особою і очевидно не повинен надавати інформацію по цьому пункту. Для Юросіб у ТД є аналогічний п.6 ч.1 ст. 17.
3. Учасники мали надати документами, що пiдтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупiвлi щодо пiдпису документiв тендерної пропозицiї (протокол, наказ, довіреність, інше). Учасник надав ці документи. Замовник не встановлював спеціальних вимог до таких документів. Окрім вищевказаних документів повноваження посадової особи учасника підтверджуються і не спростовуються в т.ч. Витягом з ЄДРПОУ та Статутом.
4. Замовник у тендерній документації не вказував КОНКРЕТНІ вимоги по тому які саме пункти проекту договору мають бути заповнені і відповідно не мав підстав для відхилення пропозиції цього Учасника. Звертаємо Вашу увагу на те, що керуючись Вашою логікою Замовник лише з цієї підстави мав би відхиляти пропозиції усіх Учасників.
5. До формальних (несуттєвих) помилок можуть бути віднесені такі помилки: - зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі тендерної пропозиції учасника. Зазначена Вами інформація наявна в Довідці банку та Додатку №6.
6. Учасник надає гарантію на товар 5 років з моменту монтажу, про що надав відповідний лист.

Номер вимоги: UA-2020-02-24-002718-c.b3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ФОП Лісовський, Код ЄДРПОУ:3036208374
Дата подання: 19.03.2020 14:45
Вимога щодо дискваліфікації переможця (у вкладені).

Рішення замовника: Вимога відхилена

19.03.2020 17:26
Відповідно до ч.3 ст.30 ЗУ "Про публічні закупівлі" У разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий учасник може повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель.
Проте у Вимозі Учасника відсутні посилання на те, що він вважає недостатньою аргументацію по його відхиленню. Отже Вимога Учасника відхиляється оскільки відповідає вимогам ЗУ "Про публічні закупівлі".
Описані ж Учасником недоліки документів інших учасників буде повторно розглядати Замовник і в випадку наявності підстав прийме відповідне рішення.

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-02-24-002718-c.c4

Статус:
Очікує прийняття до розгляду

Скаржник: ФОП Лісовський, Код ЄДРПОУ:3036208374
Пошук по цьому автору
Дата подання: 27.03.2020 18:13

Скарга щодо прийнятих рішень замовника

Скарга щодо прийнятих рішень замовника (у вкладені)
Документи

Рішення Органу оскарження: Очікується

Кількість скарг: UA-2020-02-24-002718-c.b5

Статус:
Очікує прийняття до розгляду

Скаржник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ РЕСОРНИЙ ЦЕНТР", Код ЄДРПОУ:40404935
Пошук по цьому автору
Дата подання: 27.03.2020 21:24

Скарга

Скарга та докази оплати долучені
Документи

Рішення Органу оскарження: Очікується

Документи подані скаржником

27.03.2020 21:24
Скарга 2703.pdf
27.03.2020 21:24
урц плат.jpg

Аукціон

Початок:
11.03.2020 12:27
Завершення:
11.03.2020 13:06

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 11.03.2020 13:06

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "Завод "Павлоградспецмаш"
Пошук по цьому учаснику
880 000 UAH з ПДВ 880 000 UAH з ПДВ Документи
952 000 UAH з ПДВ 952 000 UAH з ПДВ Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ РЕСОРНИЙ ЦЕНТР"
Пошук по цьому учаснику
1 000 008 UAH з ПДВ 989 980.80 UAH з ПДВ Документи
ТОВ СТРІТ ВОРКАУТ
Пошук по цьому учаснику
1 090 008 UAH з ПДВ 990 000 UAH з ПДВ Документи
Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Стріт Комфорт"
Пошук по цьому учаснику
1 097 400 UAH з ПДВ 1 090 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

10.03.2020 17:28
Cтатут.pdf
10.03.2020 17:28
Cв-во ст2.pdf
10.03.2020 17:28
Cв-во ст1.pdf
10.03.2020 17:28
Додаток №6.pdf

Публічні документи

10.03.2020 17:33
sign.p7s

Публічні документи

10.03.2020 13:07
Рейтинг_Скан.pdf
10.03.2020 13:07
Лiцензiя.zip
10.03.2020 13:07
Рейтинг.zip
10.03.2020 13:07
Гарантия_1100.zip

Публічні документи

20.03.2020 12:25
Довідка МВС.pdf
20.03.2020 12:25
Довідка ДФС.pdf
10.03.2020 16:13
sign.p7s
10.03.2020 16:11
sign.p7s
10.03.2020 16:09
sign.p7s
10.03.2020 16:07
Пропозиція.pdf
10.03.2020 16:07
Кваліфікація.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "Завод "Павлоградспецмаш"
#20303352
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 880 000 UAH з ПДВ 17.03.2020 13:02
ФОП Лісовський
#3036208374
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 952 000 UAH з ПДВ 17.03.2020 13:02
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ РЕСОРНИЙ ЦЕНТР"
#40404935
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 989 980.80 UAH з ПДВ 17.03.2020 13:11
ТОВ СТРІТ ВОРКАУТ
#43136922
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 990 000 UAH з ПДВ 17.03.2020 13:15
Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Стріт Комфорт"
#42392335
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 090 000 UAH з ПДВ 17.03.2020 13:16

Документи

11.03.2020 13:07
edr_identification.yaml
17.03.2020 13:01
Протокол 1.pdf
17.03.2020 13:01
sign.p7s

Документи

17.03.2020 13:02
edr_identification.yaml
17.03.2020 13:02
Протокол 2.pdf
17.03.2020 13:02
sign.p7s

Документи

17.03.2020 13:03
edr_identification.yaml
17.03.2020 13:11
Протокол 3.pdf
17.03.2020 13:11
sign.p7s

Документи

17.03.2020 13:11
edr_identification.yaml
17.03.2020 13:15
Протокол 4.pdf
17.03.2020 13:15
sign.p7s

Документи

17.03.2020 13:15
edr_identification.yaml
17.03.2020 13:15
Протокол 5.pdf
17.03.2020 13:15
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 17.03.2020 13:16

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Стріт Комфорт"
Пошук по цьому переможцю
#42392335
1 090 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

17.03.2020 13:15
edr_identification.yaml
17.03.2020 13:15
Протокол 5.pdf
17.03.2020 13:15
sign.p7s

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
30.03.2020 20:22
Причина відміни
Скасовано
Причина відміни
Відмінити торги UA-2020-02-24-002718-c ДК 021:2015 - 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (Придбання обладнання (трибун) для стадіону) в зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Документи
30.03.2020 20:22 Протокол відміни.doc

Ризик-індикатор

Скасування за наявності скарги - Так

Тендер скасований за наявності скарги на умови тендеру, яка не перебуває в термінальному статусі, тобто "Очікує розгляду" та "Прийнята до розгляду". Враховуються лише конкурентні процедури, які регулюються Законом.

Відгуки щодо кваліфікації - 1

Тендери, на яких є відгуки на рішення Замовника із зазначенням відсутньої аргументації причин дискваліфікації

Звернення за роз'ясненнями - 3

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Скасовано зі скаргою щодо рішення - Так

Тендер скасований за наявності скарги на рішення щодо визначення переможця або на результати прекваліфікації, яка не перебуває в термінальному статусі, тобто "Очікує розгляду" та "Прийнята до розгляду"

Масова дискваліфікація - 4

Більше 3 учасників тендеру було дискваліфіковано

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання