Поточний дрібний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через. м. Вознесенськ), км 210+000 – км 221+363 (права смуга), Миколаївська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) Current minor repair of the public highway of state importance of N-24 Blagoveshchensk-Nikolaev (through Voznesensk), km 210 + 000 - km 221 + 363 (right lane), Mykolaiv region (45230000-8 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-03-10-001167-c
  • 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
  • Завершена
Найменування замовника:
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Оніксімова Євгенія Йосипівна, +380512563860 , MYKOLSAD@GMAIL.COM
Адреса замовника
Україна, Миколаїв, 54029, Миколаївська область, ВУЛИЦЯ ГАЛИНИ ПЕТРОВОЇ, будинок 2-А
Дата укладення договору
6.07.20
Переможець
ТОВ Європейська дорожньо-будівельна компанія
Очікувана вартість
66 819 678 UAH з ПДВ
Сума договору
58 822 350 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 7.07.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 07.04.2020 21:00

Оскарження умов:

до 13.04.2020 00:00

Подання пропозицій:

17.04.2020 21:00

Початок аукціону:

22.06.2020 14:05

Очікувана вартість
66 819 678 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
668 196.78 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
66 820 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.10 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Поточний дрібний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через. м. Вознесенськ), км 210+000 – км 221+363 (права смуга), Миколаївська область

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 посл.
Поточний дрібний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через. м. Вознесенськ), км 210+000 – км 221+363 (права смуга), Миколаївська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Вимоги ТД

Дата подання: 25.03.2020 23:18
Дата відповіді: 30.03.2020 17:08
Добрий вечір! Додатком 1 до тендерної документації вимагається «…..Асфальтобетонний(ні) завод(и) (виробництво), що буде задіяний при наданні послуг за предметом закупівлі, повинен бути атестований на виготовлення асфальтобетонних сумішей відповідно ДСТУ Б В.2.7-119:2011, про що Учасником в складі тендерної пропозиції надається атестат виробництва, виданий уповноваженим на це органом, та який є чинним протягом всього терміну надання послуг за предметом закупівлі». Ми, як Учасник плануємо взяти участь у даній закупівлі і маємо чинний на дату подання атестат виробництва та гарантуємо продовження терміну дії, проте Тендерною документацією вимагається щоб атестат виробництва був чинний протягом всього терміну надання послуг, тобто по 30.11.2021 року. Чи не буде підставою для відхилення тендерної пропозиції такого Учасника, якщо він надасть у складі своєї тендерної пропозиції лист-гарантію, щодо продовження чинності атестату виробництва, після закінчення терміну його дії, на строк необхідний для надання послуг? Для дотримання норм Закону України «Про публічні закупівлі», просимо внести зміни до тендерної документації, надавши можливість надавати у складі тендерної пропозиції лист-гарантію, щодо продовження строку дії атестату виробництва, оскільки дана вимога є такою що обмежує коло Учасників і може містити прояв дискримінації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Тендерний комітет Служби автомобільних доріг у Миколаївській області розглянув ваше питання та повідомляє, що в тендерну документацію в найближчий час будуть внесні зміни в частині підтвердних документів щодо дії атестатів виробництва

Щодо кваліфікаційного критерію

Дата подання: 31.03.2020 00:01
Дата відповіді: 02.04.2020 17:17
Добрий вечір! Додатком 2 тендерної документації вимагається надання кваліфікаційного критерію, як наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для надання послуг за предметом закупівлі у формі довідки з наступним документальним підтвердженням: «...На підтвердження інформації щодо наявності у Учасника працівників, яка міститься в довідці, йому необхідно, у складі тендерної пропозиції, надати трудові книжки (всі заповнені сторінки трудових книжок) …». Оскільки в трудових відносинах з Учасником перебувають працівники, які мають досить великий стаж роботи, в тому числі в інших підприємствах, установах і організаціях, записи в їх трудових книжках містять відомості про роботу в цих підприємствах, установах і організаціях. Відповідно до Закону України від 1 червня 2010 року № 2297–VI «Про захист персональних даних» (ст.8, ст.10, ст. 14) працівники мають законне право не давати згоду на розголошення таких даних. Водночас Замовнику необхідне підтвердження кваліфікації та досвіду саме для посади (професії), яка буде зазначена у довідці про наявність працівників, тобто всі інша інформація, яка стосується досвіду роботи не на підприємстві Учасника і є такою, що не несе відповідного підтвердження кваліфікаційного критерію, необхідного для надання послуг. Просимо з метою дотримання норм Закону України «Про публічні Закупівлі», в частині недискримінація Учасників, Закону України «Про захист персональних даних» та дотримання прав та свобод людини, гарантованих Конституцією України, внести зміни до тендерної документації і прибрати дискримінаційну вимогу надання повністю копій трудових книжок, замінивши його, для прикладу, формулюванням: «надати копії з трудових книжок, а саме копію сторінки, яка містить загальні відомості про працівника (титульний аркуш) та копію сторінки (сторінок), яка (які) містить (містять) інформацію про наявність трудових відносин між Учасником та працівником».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Тендерний комітет Служби автомобільних доріг у Миколаївській області розглянув ваше звернення (питання) та повідомляє наступне.
Відповідно ч.1 ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон), замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
Відповідно ч.3 ст.16 Закону, визначені замовником згідно зі ст.16 кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, зазначаються в тендерній документації та вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі).
Відповідно п.2 ч.2 ст.22 Закону, тендерна документація, серед іншого, повинна містити один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством.
Відповідно ч.3 ст.22 тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Одночасно, тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Таким чином, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам, визначаються замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, звісно, не порушуючи принципів здійснення публічних закупівель.
Замовником п.3.5 тендерної документації встановлено, серед іншого, необхідність документального підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід» згідно форм та вимог, встановлених у додатку 2 до тендерної документації, в тому числі учаснику у складі тендерної пропозиції необхідно надати трудові книжки (всі заповнені сторінки трудових книжок) та накази про призначення на посаду та/або суміщення посад, або цивільно-правові угоди, або інші документи, які підтверджують наявність правовідносин з відповідними працівниками, зазначеними у Довідці.
Відповідно п. 1.1 ст.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої Наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 N 58, трудова книжка є основним документом про трудову діяльність працівника. Трудові книжки ведуться на всіх працівників, які працюють на підприємстві, в установі, організації (далі - підприємство) усіх форм власності.
Виходячи з наведеного, вимоги, встановлені Замовниом в тендерній документації щодо документального підтвердження кваліфікаційного критерію є такими, що стовідсотково відповідають нормам Закону. Також звертаємо увагу учасника, що дискримінаційними є вимоги, які обмежують можливості якого небудь учасника відносно інших учасників, які ставлять якого небудь учасника в гірше становище порівняно з іншими, які містять виключення для певних учасників відносно інших учасників. Вимога тендерної документації щодо надання трудових книжок (заповнених сторінок) є однаковою для всіх учасників закупівлі, жодні обмеження, або переваги, або виключення для тих чи інших категорій учасників відсутні, що говорить про відсутність дискримінаційного підходу з боку Замовника.
Крім того, учасник мабуть не дуже уважно вивчив вимоги тендерної документації, так як замовник вимагає інформацію про працівника не тільки за час роботи на підприємстві, а й за час роботи в дорожній галузі, тому надання трудових книжок (заповнених сторінок) є необхідним.
Також слід зазначити, що Замовником в тендерній документації, в повній мірі дотримано приписи Закону України «Про захист персональних даних», шляхом надання учасником в складі тендерної пропозиції гарантійного листа щодо додержання вимог Закону України «Про захист персональних даних».
Замовник розуміє, що якщо в трудових відносинах з вашим підприємством перебувають працівники, які мають досить великий стаж роботи, то вам, як учаснику, прийдеться витратити чимало часу для сканування та формування документального підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід», однак, враховуючи вищевикладене, умови тендерної документації замовника є законними та обгрунтованими, тому ваша пропозиція щодо внесення змін в тендерну документацію не може бути задоволена Замовником.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-03-10-001167-c.a1

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "Компанія "Євродор", Код ЄДРПОУ:38972680
Пошук по цьому автору
Дата подання: 22.05.2020 17:17

Неправомірне рішення замовника

Скасувати рішення замовника про відхилення пропозиції ТОВ " Компанія" Євродор"
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 27.05.2020 21:22
Дата рішення: 18.06.2020 23:01

Кількість скарг: UA-2020-03-10-001167-c.c3

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ Миколаївбудцентр, Код ЄДРПОУ:40984166
Пошук по цьому автору
Дата подання: 24.05.2020 23:21

Скарга на неправомірне рішення Замовника про відхилення пропозиції Скаржника

Скарга на неправомірне рішення Замовника про відхилення пропозиції Скаржника (детальніше у доданій скарзі).
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 27.05.2020 19:22
Дата рішення: 18.06.2020 19:44

Кількість скарг: UA-2020-03-10-001167-c.a2

Статус:
Розглянута

Скаржник: Товариство з обмеженою відповідальністю „Енергетично-дорожнє будівництво”, Код ЄДРПОУ:33757711
Пошук по цьому автору
Дата подання: 24.05.2020 21:29

Скарга на рішення Замовника

ТОВ "ЕДБ" вважає дії Замовника такими, що порушують його права та інтереси, також ці дії порушують норми Закон України «Про публічні закупівлі»
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 27.05.2020 21:16
Дата рішення: 18.06.2020 22:59

Документи подані скаржником

22.05.2020 17:14
Скарга.pdf

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "Компанія "Євродор" Документи
Відхилено
Документи
ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50 Документи
Відхилено
Документи
ТОВ Миколаївбудцентр Документи
Відхилено
Документи
ТОВ Європейська дорожньо-будівельна компанія Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ СОФІЯ-ГРАНІТ Документи
Відхилено
Документи
ПП "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "МИКОЛАЇВАВТОДОР" Документи
Опубліковано
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю „Енергетично-дорожнє будівництво” Документи
Відхилено
Документи

Документи

17.04.2020 21:00
edr_identification.yaml

Публічні документи

10.04.2020 14:03
Виписка.pdf
10.04.2020 14:03
44 Лiцензiя.pdf
10.04.2020 14:03
30Довідка ст 17.pdf
10.04.2020 14:04
23 Статут.pdf
10.04.2020 14:04
22 Витяг ПДВ.pdf
10.04.2020 14:05
7АТЕСТАТ (1).pdf
10.04.2020 14:05
2 Лист берез .pdf
10.04.2020 14:05
2 Лист .pdf
10.04.2020 14:05
1 Довідка МТБ.pdf
10.04.2020 14:10
sign.p7s
10.04.2020 14:04
21 ВІДОМОСТІ .pdf
10.04.2020 14:10
sign.p7s

Документи

17.04.2020 21:01
edr_identification.yaml

Публічні документи

Документи

17.04.2020 21:01
edr_identification.yaml

Публічні документи

17.04.2020 15:01
6 Стаття 17.PDF
17.04.2020 15:04
fwd243.zip
17.04.2020 15:06
sign.p7s

Документи

17.04.2020 21:02
edr_identification.yaml

Публічні документи

17.04.2020 16:35
2.2.2.20_Проч_І.В..pdf
17.04.2020 16:30
18258-1 ЄДБК p7s.zip
25.06.2020 15:51
Довідка_МВС

Документи

17.04.2020 21:02
edr_identification.yaml

Публічні документи

17.04.2020 17:18
sign.p7s
17.04.2020 17:12
Довідка МТБ.PDF

Документи

17.04.2020 21:02
edr_identification.yaml

Публічні документи

17.04.2020 18:03
Виписка.pdf
17.04.2020 18:03
Відгуг інфра.pdf
17.04.2020 18:03
Дипломи.rar
17.04.2020 18:03
Довідка АБЗ.pdf
17.04.2020 18:03
Довідка МТБ.pdf
17.04.2020 18:03
Довідка ст. 17.pdf
17.04.2020 18:03
Статут+опис.pdf
17.04.2020 18:03
Техзавдання.pdf
17.04.2020 18:03
Техпаспорти.rar

Документи

17.04.2020 21:03
edr_identification.yaml

Публічні документи

17.04.2020 18:14
3.1 Накази ІТП.pdf
17.04.2020 18:15
3.3.1 Трудові.zip
17.04.2020 18:15
3.3.15трудова.zip
17.04.2020 18:15
3.3.4 Трудова.zip
17.04.2020 18:15
3.3.12 трудові.zip
17.04.2020 18:15
3.3.9 трудові.zip
17.04.2020 18:15
3.3.14 трудові.zip
17.04.2020 18:15
3.3.7 трудові.zip
17.04.2020 18:15
3.3.2 трудові.zip
17.04.2020 18:15
3.3.13 трудові.zip
17.04.2020 18:15
3.3.3 трудові.zip
17.04.2020 18:15
3.3.11 трудові.zip
17.04.2020 18:15
3.3.5 трудові.zip
17.04.2020 18:15
3.3.6 Трудова.zip
17.04.2020 18:15
3.3.10 трудові.zip
17.04.2020 18:15
3.3.8 трудові.zip
17.04.2020 18:16
3. Працівники .pdf
17.04.2020 18:18
sign.p7s
17.04.2020 18:18
sign.p7s
17.04.2020 18:14
7.1 опис 21.05.19.pdf
17.04.2020 18:16
7.2 Ліцензія.pdf
17.04.2020 18:16
UA-2020-03-10-001167-c.zip

Аукціон

Початок:
22.06.2020 14:05
Завершення:
22.06.2020 14:27

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 22.06.2020 14:27

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Європейська дорожньо-будівельна компанія
Пошук по цьому учаснику
58 822 350 UAH з ПДВ 58 822 350 UAH з ПДВ Документи
ПП "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "МИКОЛАЇВАВТОДОР"
Пошук по цьому учаснику
65 149 200 UAH з ПДВ 65 149 200 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

25.06.2020 15:51
Довідка_МВС
17.04.2020 16:35
2.2.2.20_Проч_І.В..pdf
17.04.2020 16:30
18258-1 ЄДБК p7s.zip

Публічні документи

17.04.2020 18:03
Техпаспорти.rar
17.04.2020 18:03
Техзавдання.pdf
17.04.2020 18:03
Статут+опис.pdf
17.04.2020 18:03
Довідка ст. 17.pdf
17.04.2020 18:03
Довідка МТБ.pdf
17.04.2020 18:03
Довідка АБЗ.pdf
17.04.2020 18:03
Дипломи.rar
17.04.2020 18:03
Відгуг інфра.pdf
17.04.2020 18:03
Виписка.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Європейська дорожньо-будівельна компанія
#35683453
Пошук по цьому переможцю
Переможець 58 822 350 UAH з ПДВ 24.06.2020 16:07

Переможець

Дата і час публікації: 24.06.2020 16:07

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ Європейська дорожньо-будівельна компанія
Пошук по цьому переможцю
#35683453
58 822 350 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Номер 45-Б
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 45-Б від 06 07 20.pdf Укладений
58 822 350
07.07.2020 14:40
06.07.2020
sign.p7s Укладений
07.07.2020 14:54

Зміни до договору

Зменшення обсягів закупівлі 07.07.2020 17:29
Опис змін: 1.На підставі абз.2 п.п.3.3.1 п.3.3. Договору зменшити обсяги закупівлі з урахуванням фактичного обсягу видатків Замовника та викласти абзац 1 п.3.1 Договору в наступній редакції: «Ціна договору визначається на підставі договірної ціни (Додаток 1 до Договору) і становить 12 756 952,80 грн. (дванадцять мільйонів сімсот п’ятдесят шість тисяч дев’ятсот п’ятдесят дві грн.80 коп.) в тому числі ПДВ 2 126 158,80 грн.».
Номер договору: 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 12 756 952.80
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Банківська гарантія завищена - 334098

Визначена в процедурі гарантія перевищує 3% для відкритих процедур (крім допорогової) із дивізіоном CPV за виключенням 45-го, та 0,5% для відкритих процедур (крім допорогової) із дивізіоном CPV, починаючи з 45-го. Виводиться сума перевищення.

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зменшення обсягів закупівлі - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання