Розроблення землевпорядної документації (проєктів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду) із встановлення меж в натурі (на місцевість) територій та об'єктів природно-заповідного фонду (РЛП "Мальованка)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-03-26-000936-b
  • 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Кліпацька Ірина Анатоліївна, +380382650001 , irina25klipatskaya@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Хмельницький, 29000, Хмельницька область, вул. Свободи,70
Дата укладення договору
6.05.20
Переможець
ЗЕМЕЛЬНО-АГРАРНИЙ ЦЕНТР "КАРАТ"
Очікувана вартість
3 535 300 UAH з ПДВ
Сума договору
3 507 623 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 6.05.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 03.04.2020 10:50

Оскарження умов:

до 09.04.2020 00:00

Подання пропозицій:

13.04.2020 10:50

Початок аукціону:

14.04.2020 11:46

Очікувана вартість
3 535 300 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
17 677 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Розроблення землевпорядної документації (проєктів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду) із встановлення меж в натурі (на місцевість) територій та об'єктів природно-заповідного фонду (РЛП "Мальованка)
ДК 021:2015: 71250000-5 — Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Звернення за роз’ясненнями щодо тендерної документації

Дата подання: 03.04.2020 10:03
Дата відповіді: 06.04.2020 09:57
Вивчивши тендерну докумннтацію щодо умов проведення публічних закупівель за предметом: код за ДК 021:2015-71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Розроблення землевпорядної документації (проєктів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду) із встановлення меж в натурі (на місцевість) територій та об’єктів природно-заповідного фонду (РЛП «Мальованка»), у якості потенційного учасника відкритих торгів, керуючись ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі», звертаємося до замовника закупівлі за роз’ясненнями щодо тендерної документації, просимо роз’яснити нижчевикладене: 1. Яким є зміст п. 7.10. проекту договору, оскільки він не відображений. 2. Чи розглядає замовник у проекті договору можливість поетапної здачі, приймання та оплати послуг згідно з затвердженим календарним планом надання послу за відповідними актами приймання-передачі послуг. 3. Просимо роз’яснити зміст словосполучення «відсутність будь-яких обмежень та відсутність земельних сервітутів» у розділі «Вихідні дані» Технічного завдання (додаток 3 до тендерної документації). 4. У зв’язку з чим має місце суперечність між назвою Технічного завдання (Розроблення землевпорядної документації (проєктів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду) із встановлення меж в натурі (на місцевість) територій та об’єктів природно-заповідного фонду (РЛП «Мальованка») та відомостями у розділі «Послуга, яка буде надана» Технічного завдання (Розроблення проєкту землеустрою з організації та встановлення меж території природно-заповідного фонду місцевого значення на території Шепетівського та Полонського районів (регіональний ландшафтний парк «Мальованка»)). 5. З якою метою у розділі «Документи і матеріали, що повинні бути представлені за результатами надання послуг» Технічного завдання вказується, що виконавець здійснює: 1) Аналіз вихідних даних; 2) Виконання Кадастрової зйомки; 3) Камеральну обробку польових робіт; 4) Винос меж в натуру (на місцевість) та встановлення межових знаків, Це порядок чи етапи виконання робіт? Для чого у цьому ж розділі дублюється передбачений ст. 47 Закону України «Про землеустрій» склад землевпорядної документації. У випадку доцільності, враховуючи вищевикладене, пропонуємо внести відповідні зміни до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Тендерний комітет розглянувши питання, надає відповіді:
1. Розділ 7 проєкту договору містить пункти 7.1-7.9. Пункт 7.10 відсутній у проєкті договору, сталася технічна описка у відображенні розділу 7 проєкту договору.

2. Можливість поетапної здачі, приймання та оплати послуг згідно з затвердженим календарним планом надання послуг за відповідними актами приймання-передачі Замовником не розглядається, оскільки відповідно до п.5.3. проєкту договору факт надання Послуг за Договором підтверджується Актом, який надається Виконавцем Замовнику не пізніше 20.12.2020.

3. Щодо роз’яснення змісту словосполучення «відсутність будь-яких обмежень та відсутність земельних сервітутів» :
Згідно ст. 5 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» завдання, науковий профіль, характер функціонування і режим територій та об’єктів природно-заповідного фонду визначаються у положеннях про них, які розробляються відповідно до цього Закону, і затверджуються обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища - щодо територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.
Характер функціонування і режим територій заповідного об’єкту визначено у положенні про регіональний ландшафтний парк «Мальованка» затвердженого наказом Департаменту природних ресурсів та екології облдержадміністрації від 24 червня 2019 року № 43-н.
Відповідно до ст. 24 Закону України «Про природно-заповідний фонду України» на території регіональних ландшафтних парків з урахуванням природоохоронної, оздоровчої, наукової, рекреаційної, історико-культурної та інших цінностей природних комплексів та об’єктів, їх особливостей проводиться зонування з урахуванням вимог, встановлених для територій національних природних парків.
При розроблені Проєкту організації території регіонального ландшафтного парку, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів буде враховано відповідне зонування з урахуванням вимог чинного законодавства.

4. Щодо суперечності між назвою Технічного завдання (Розроблення землевпорядної документації (проєктів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду) із встановлення меж в натурі (на місцевість) територій та об’єктів природно-заповідного фонду (РЛП «Мальованка») та відомостями у розділі «Послуга, яка буде надана» Технічного завдання (Розроблення проєкту землеустрою з організації та встановлення меж території природно-заповідного фонду місцевого значення на території Шепетівського та Полонського районів (регіональний ландшафтний парк «Мальованка»)):
Відповідно до статті 47 Закону України «Про землеустрій» назва «Розроблення землевпорядної документації «Проєктів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду) із встановлення меж в натурі (на місцевість) територій та об’єктів природно-заповідного фонду» є загальною.
Проєкт землеустрою, що буде розроблений в результаті надання послуги є конкретизацією виду землевпорядної документації, що буде розроблена в результаті надання послуги.
5. Виконавець здійснює наступні етапи виконання робіт:
1) Аналіз вихідних даних;
2) Виконання Кадастрової зйомки;
3) Камеральну обробку польових робіт;
4) Винос меж в натуру (на місцевість) та встановлення межових знаків.
Стаття 47 Закону України «Про землеустрій» зазначається у Технічному завданні тендерної документації з тією метою, що проєкт землеустрою має відповідати її вимогам.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-03-26-000936-b.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "АЛЬФА ГАРАНТ ЛЛС", Код ЄДРПОУ:38703084
Дата подання: 03.04.2020 10:01
Вивчивши тендерну докумннтацію щодо умов проведення публічних закупівель за предметом: код за ДК 021:2015-71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Розроблення землевпорядної документації (проєктів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду) із встановлення меж в натурі (на місцевість) територій та об’єктів природно-заповідного фонду (РЛП «Мальованка»), у якості потенційного учасника відкритих торгів, керуючись ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі», звертаємося до замовника закупівлі з вимогами щодо усунення нижченаведених порушень, допущених під час проведення процедури закупівлі:

1. Згідно зі ст. 901 Цивільного кодексу України, за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором. Разом з цим, проект договору містить Розділ 2 «Якість товару», що не відповідає предмету договору про надання послуг і предмету закупівлі.
Вимагаємо усунути вказане порушення законодавства та викласти назву вказаного Розділу як «Якість послуг».
2. Кваліфікаційна вимога щодо наявності п’яти сертифікованих інженерів землевпорядників (п. 2 Розділу 1 Додатку 2 до тендерної документації) є дискримінаційною, оскільки суперечить положенням ч. 3 ст. 5, ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі»,ст. 26 ЗУ «Про землеустрій»", оскільки для повного, якісного та своєчасного виконання договору учасник має змогу залучити інших штатних працівників з профільною освітою, при цьому наявність 2-х сертифікованих інженерів у штаті учасника є цілком достатньою та не створює ризиків у частині надання послуг.
Вимагаємо усунути вказані порушення шляхом внесення відповідних змін до такої кваліфікаційної вимогита її приведення у відповідність із законодавством.
3. Вважаємо, що кваліфікаційна вимога щодо наявності обладнання у учасника у частині підтверджуючих документів (п.1 Розділу 1 Додатку 2 до тендерної документації) носить дискримінаційний характер та порушує ч. 3 ст. 5, ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» у частині вимог щодо наявності власних літальних апаратів (2 шт.) та автомобіля (1 шт.) і не відповідає вимогам ст. 40 (технічне та технологічне забезпечення землеустрою) Закону України «Про землеустрій»
Зокрема, чинний наказ Мінагрополітики від 11.04.2013 року № 255 «Про затвердження Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою» передбачає можливість виконання аналогічних договорів за наявності інструменти для вимірювання відстаней або приймачів супутникового сигналу та встановленого відповідного програмного забезпечення.
Вимагаємо усунути вказані порушення шляхом внесення відповідних змін до такої кваліфікаційної вимоги та приведення її у відповідність із законодавством.
4. Дискримінаційний характер носить також вимоги щодо наявності досвіду виконання аналогічних договорів у розумінні предмету - територій та об’єктів природно-заповідного фонду(п.3 Розділу 1 Додатку 2 до тендерної документації), оскільки вказані об’єкти не мають специфічного характеру та не відрізняються за характером та обсягом виконання роботи від інших територій (наприклад - лісових насаджень, водних об’єктів, тощо).
Вказане суперечить змісту ч. 3 ст. 5, ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з чим вимагаємо усунути вказані порушення шляхом внесення відповідних змін до такої кваліфікаційної вимоги та її приведення у відповідність із законодавством.
5. Дискримінаційний характер носить вимога щодо надання нотаріально посвідчених копій ряду документів згідно з п. 2 Розділу 1 Додатку 2 до тендерної документації, оскільки такі документи можуть бути посвідчені самим учасником згідно з вимогами Національного стандарту України «Вимоги до оформлювання документів» ДСТУ 4163-2003, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 07.04.2003 № 55.
Вимагаємо усунути вказане порушення та передбачити можливість посвідчення копій документів учасником відкритих торгів.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

06.04.2020 10:03
Тендерний комітет, розглянувши Вашу вимогу, повідомляє, що вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам визначаються замовником самостійно, виходячи із предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у статті 3 Закону та з дотриманням законодавства в цілому.
Щодо 1 питання, а саме зазначення в проєкті договору Розділу 2 «Якість товару» є технічною опискою, оскільки розділ 2 проєкту договору далі по тексту містить предмет закупівлі – послугу.

Щодо наявності сертифікованих інженерів-землевпорядників не менше 5-ти осіб:
Вказана умова встановлена для уникнення ситуації коли в організації, з якою буде підписано договір, працівники будуть зайняті наданням послуг по інших об’єктах та відповідно для того, щоб здійснити надання послуг у максимально стислі терміни, згідно вимог технічного завдання та умов підписаного за результатами закупівлі договору.
Також згідно статті 26 Закону України від 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрій», розробниками документації із землеустрою є:
• юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою;
• фізичні особи – підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.
Тобто, вказаним Законом встановлена лише мінімальна кількість сертифікованих інженерів-землевпорядників, які мають бути у штаті землевпорядної організації, отже, Закон не обмежує яка саме кількість зазначених працівників може бути в штаті потенційного учасника. Також всі особи, які бажають прийняти участь в закупівлі, мають змогу прийняти за основним місцем роботи достатню кількість працівників необхідних спеціальностей.

Щодо наявності літальних апаратів і автомобіля, враховуючи характеристику об’єкта РЛП «Мальованка» площею 16915,3 га (до того ж більшу частину території включає лісиста місцевість) та враховуючи специфіку надання послуг відповідно до вимог технічного завдання й те, що послуги повинні бути надані до 22.12.2020 року необхідним є наявність належної матеріально-технічної бази.
Вказана вимога не дискримінує учасників, так як Замовником не міститься обов’язкова вимога щодо наявності власних літальних апаратів і автомобіля, оскільки пунктом 1 Розділу 1 Додатку 2 до тендерної документації передбачено, що Учасник повинен подати довідку на бланку учасника процедури закупівлі (у разі наявності бланку) про наявність у нього обладнання та матеріально-технічної бази, за формою наведеною у Додатку 4 до ТД, у довідці обов’язково вказується правовий режим користування вищезазначеним обладнанням. Форма довідки, яка наведена у Додатку 4 до тендерної документації дає можливість вказати власне чи орендоване обладнання та матеріально-технічна база.

Щодо наявності досвіду виконання аналогічних договорів у розумінні предмету - територій та об’єктів природно-заповідного фонду – вказана умова встановлена з урахуванням того, що заповідні об’єкти входять до складу природно-заповідного фонду України, який охороняється як національне надбання і є складовою частиною світової системи природних територій та об’єктів, що перебувають під особливою охороною. Статтею 47 Закону України «Про землеустрій» передбачено, що з метою збереження природного різноманіття ландшафтів, охорони довкілля, підтримання екологічного балансу; визначення в натурі (на місцевості) меж охоронних зон та інших обмежень у використанні земель, встановлених законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, а також інформування про такі обмеження землевласників, землекористувачів, інших фізичних та юридичних осіб розробляються проекти землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду.
Проекти землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду визначають місце розташування і розміри земельних ділянок, власників земельних ділянок, землекористувачів, у тому числі орендарів, межі територій природно-заповідного фонду, а також встановлюють режим використання та охорони їх територій.
Статтею 47 Закону України «Про землеустрій» затверджено перелік документів, який повинні містити проекти землеустрою щодо організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду.
Проекти землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду погоджуються відповідно до статті 186 Земельного кодексу України.
Відповідно до статті 28 Закону України «Про Державний земельний кадастр» на підставі проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду до Державного земельного кадастру вносяться відомості про обмеження у використанні земель, безпосередньо встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами.
Також Законом України «Про природно-заповідний фонд України» передбачено, що для забезпечення необхідного режиму охорони природних комплексів та об'єктів заповідних об’єктів, запобігання негативному впливу господарської діяльності на прилеглих до них територіях установлюються охоронні зони. Режим охоронних зон територій та об'єктів природно-заповідного фонду визначається з урахуванням характеру господарської діяльності на прилеглих територіях, на основі оцінки її впливу на довкілля.В охоронних зонах не допускається будівництво промислових та інших об'єктів, мисливство, розвиток господарської діяльності, яка може призвести до негативного впливу на території та об'єкти природно-заповідного фонду. Оцінка такого впливу здійснюється в порядку, встановленому законодавством України. Охоронні зони територій та об'єктів природно-заповідного фонду враховуються під час розробки проектно-планувальної та проектної документації.
Відповідно до ст. 14 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» режим територій та об'єктів природно-заповідного фонду визначається відповідно до цього Закону з урахуванням їх класифікації та цільового призначення.
До того ж відповідно до ч.3 ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити іншу інформацію, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.

Щодо надання нотаріально посвідчених документів у складі пропозиції те, що вказана вимога жодним чином не дискримінує та не обмежує коло учасників, оскільки будь-який потенційний учасник має змогу здійснити нотаріальне засвідчення документів у будь-який зручний для себе спосіб. На сьогоднішній день не встановлено законодавчих обмежень щодо заборони здійснення нотаріальних дій. Також вказана умова встановлена для того щоб Замовник мав змогу переконатися у достовірності наданої інформації. Враховуючи вищевикладене, вважаємо, що скарга не підлягає задоволенню.

Номер вимоги: UA-2020-03-26-000936-b.b2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ГІС ГРУП", Код ЄДРПОУ:40299756
Дата подання: 03.04.2020 10:26
Шановний Замовнику! Звертаємося до Вас із вимогою, враховуючи наступне.
Відповідно до п. 3 розділу 1 Додатку № 2 Тендерної документації, для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору», у складі пропозиції Учасник повинен надати довідку на бланку Учасника (у разі наявності бланку) про наявність в Учасника документального підтвердження досвіду виконання аналогічного договору, за підписом уповноваженої посадової особи Учасника, за формою зазначеною у Додатку 6 до ТД. Разом з довідкою надаються:
- копія виконаного аналогічного договору* з додатками та акту (-ів) виконаних робіт;
- лист-відгук (оригінал або завірена копія в разі наявності) щодо виконання аналогічних договорів у довільній формі на фірмових бланках Замовників (у разі наявності бланку).
Учасник у своїй тендерній пропозиції подає не менше 1 аналогічного договору.
*Аналогічним договором вважається договір, предметом якого є виготовлення проєктної (землевпорядної) документації по винесенню в натуру (на місцевості) меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду.
Вимогу Замовника щодо того, що аналогічним договором вважається договір, предметом якого є виготовлення проєктної (землевпорядної) документації по винесенню в натуру (на місцевості) меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду, вважаємо дискримінаційною та такою що порушує права Учасника. Оскільки, аналогічний договір, який вимагається, не відповідає предмету та технічному завданню даної закупівлі, саме на «Розроблення землевпорядної документації (проєктів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду) із встановленням меж в натурі (на місцевість) територій та об’єктів природно-заповідного фонду (РЛП «Мальованка»).
Стаття 47 Закону України «Про землеустрій», яка є ключовою для визначення предмету закупівлі, передбачає проекти землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів.
З вищезазначеного вбачається та маємо підстави вважати, що вимоги Замовника обмежують коло Учасників та зорієнтовані на конкретного Учасника, який має досвід надання послуг по винесенню в натуру (на місцевості) меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду.
Для усунення наведеної дискримінаційної вимоги, просимо Замовника привести у відповідність предмет закупівлі та критерій наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. А саме, аналогічним договором визначити договір, який відповідає Статті 47 Закону України «Про землеустрій» та предмету закупівлі («Розроблення землевпорядної документації (проєктів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду) із встановленням меж в натурі (на місцевість) територій та об’єктів природно-заповідного фонду (РЛП «Мальованка»).
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

06.04.2020 10:05
Тендерний комітет, розглянувши Вашу вимогу, повідомляє, що вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам визначаються замовником самостійно, виходячи із предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у статті 3 Закону та з дотриманням законодавства в цілому.
Вказана умова встановлена з урахуванням того, що заповідні об’єкти входять до складу природно-заповідного фонду України, який охороняється як національне надбання і є складовою частиною світової системи природних територій та об’єктів, що перебувають під особливою охороною. Статтею 47 Закону України «Про землеустрій» передбачено, що з метою збереження природного різноманіття ландшафтів, охорони довкілля, підтримання екологічного балансу; визначення в натурі (на місцевості) меж охоронних зон та інших обмежень у використанні земель, встановлених законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, а також інформування про такі обмеження землевласників, землекористувачів, інших фізичних та юридичних осіб розробляються проекти землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду.
Проекти землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду визначають місце розташування і розміри земельних ділянок, власників земельних ділянок, землекористувачів, у тому числі орендарів, межі територій природно-заповідного фонду, а також встановлюють режим використання та охорони їх територій.
Статтею 47 Закону України «Про землеустрій» затверджено перелік документів, який повинні містити проекти землеустрою щодо організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду.
Проекти землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду погоджуються відповідно до статті 186 Земельного кодексу України.
Відповідно до статті 28 Закону України «Про Державний земельний кадастр» на підставі проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду до Державного земельного кадастру вносяться відомості про обмеження у використанні земель, безпосередньо встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами.
Також Законом України «Про природно-заповідний фонд України» передбачено, що для забезпечення необхідного режиму охорони природних комплексів та об'єктів заповідних об’єктів, запобігання негативному впливу господарської діяльності на прилеглих до них територіях установлюються охоронні зони. Режим охоронних зон територій та об'єктів природно-заповідного фонду визначається з урахуванням характеру господарської діяльності на прилеглих територіях, на основі оцінки її впливу на довкілля.В охоронних зонах не допускається будівництво промислових та інших об'єктів, мисливство, розвиток господарської діяльності, яка може призвести до негативного впливу на території та об'єкти природно-заповідного фонду. Оцінка такого впливу здійснюється в порядку, встановленому законодавством України. Охоронні зони територій та об'єктів природно-заповідного фонду враховуються під час розробки проектно-планувальної та проектної документації.
Крім того, відповідно до ст. 14 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» (далі – Закон) режим територій та об'єктів природно-заповідного фонду визначається відповідно до цього Закону з урахуванням їх класифікації та цільового призначення.
До того ж відповідно до ч.3 ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити іншу інформацію, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Враховуючи вищевикладене, вважаємо, що скарга не підлягає задоволенню.

Аукціон

Початок:
14.04.2020 11:46
Завершення:
14.04.2020 12:13

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 14.04.2020 12:13

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
3 335 000 UAH з ПДВ 3 317 323.50 UAH з ПДВ Документи
ЗЕМЕЛЬНО-АГРАРНИЙ ЦЕНТР "КАРАТ"
Пошук по цьому учаснику
3 525 300 UAH з ПДВ 3 507 623 UAH з ПДВ Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЙ ЦЕНТР "ПРОМЕТЕЙ"
Пошук по цьому учаснику
3 508 000 UAH з ПДВ 3 508 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

12.04.2020 17:06
sign.p7s
12.04.2020 16:57
Пропозиція-с.pdf

Публічні документи

22.04.2020 11:51
sign.p7s
10.04.2020 16:08
sign.p7s
10.04.2020 15:44
15. GNSS L1L2.pdf
10.04.2020 15:44
15. GNSS L1.pdf
10.04.2020 15:44
26 Довідка ЕЦП.PDF
10.04.2020 15:44
25 Ліцензія.pdf
10.04.2020 15:44
18. Статут 2016.pdf
10.04.2020 15:44
18. Опис.PDF
10.04.2020 15:44
17. Відгук.pdf
10.04.2020 15:44
16. Шишенко.pdf
10.04.2020 15:44
16. Філіпчук.pdf
10.04.2020 15:44
16. Прокопець.pdf
10.04.2020 15:44
16. Куртик.PDF
10.04.2020 15:44
16. Дзюбачук.pdf
10.04.2020 15:44
16. Габрук.PDF
10.04.2020 15:44
16. Антонюк.PDF
10.04.2020 15:44
15. Ключі Digitals.pdf
10.04.2020 15:44
15. Авто Renault.pdf
10.04.2020 15:44
15. Phantom 4 Pro.PDF
10.04.2020 15:44
10 Субпідряд.PDF

Публічні документи

13.04.2020 10:29
sign.p7s
13.04.2020 10:27
Установчі.pdf
13.04.2020 10:27
Працівники.pdf
13.04.2020 10:27
Обладнання.pdf
13.04.2020 10:27
Досвід.pdf
13.04.2020 10:27
Довідки 2.pdf
13.04.2020 10:27
Довідки 1.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Віатерра
#38717516
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 3 317 323.50 UAH з ПДВ 16.04.2020 12:28
ЗЕМЕЛЬНО-АГРАРНИЙ ЦЕНТР "КАРАТ"
#23832648
Пошук по цьому переможцю
Переможець 3 507 623 UAH з ПДВ 21.04.2020 12:43

Документи

14.04.2020 12:13
edr_identification.yaml
16.04.2020 12:23
Протокол
16.04.2020 12:28
sign.p7s

Документи

16.04.2020 12:29
edr_identification.yaml
21.04.2020 12:41
Протокол
21.04.2020 12:43
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 21.04.2020 12:43

Учасник Пропозиція Документи
ЗЕМЕЛЬНО-АГРАРНИЙ ЦЕНТР "КАРАТ"
Пошук по цьому переможцю
#23832648
3 507 623 UAH з ПДВ Документи

Документи

16.04.2020 12:29
edr_identification.yaml
21.04.2020 12:41
Протокол
21.04.2020 12:43
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 06.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Номер 10
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір про закупівлю послуг Укладений
3 507 623
06.05.2020 11:49
06.05.2020
sign.p7s Укладений
06.05.2020 11:51

Виконання договору

Строк дії за договором: 06.05.2020 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 3 507 623
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання