33600000-6 Фармацевтична продукція (Еноксапарин (Enoxaparin) , Еноксапарин (Enoxaparin) ,Еноксапарин (Enoxaparin) , Еноксапарин (Enoxaparin) , Надропарин(Nadroparin), Надропарин (Nadroparin) , Надропарин(Nadroparin), Гепарин натрій (Heparin sodium), Лактат натрію (Sodium lactate), складний, Лактат натрію (Sodium lactate), складний; Лактат натрію (Sodium lactate), складний, Транексамова кислота (Tranexamic acid) 33600000-6-Pharmaceutical products (Enoxaparin), Enoxaparin (Enoxaparin), Enoxaparin (Enoxaparin), Enoxaparin, Nadroparin, Nadroparin, Nadroparin, Sodium Heparate, Sodium Heparate, Sodium Heparate, Sodium Sodium lactate Sodium lactate Sodium lactate Sodium lactate Sodium lactate Tranexamic acid

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-04-10-001482-c
  • 33600000-6 - Фармацевтична продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ "ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Баязітов Микола Рашитович, +380487500190 , tender_kuookl@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Одеса, 65025, Одеська область, Вул. Академіка Заболотного , 26
Дата укладення договору
27.08.20
Очікувана вартість
46 502 142.70 UAH з ПДВ
Сума договору
45 830 175.37 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 27.08.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Опис лотів
  • Ризик-індикатори 3

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 02.06.2020 17:00

Оскарження умов:

до 08.06.2020 00:00

Подання пропозицій:

12.06.2020 17:00

Очікувана вартість
46 502 143 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Через відсутність на даному майданчику одиниці виміру "пляшки" , деякі найменування зазначено у флаконах.

Запитання до процедури

Довідка по статті 17 ЗУ "Про публічні закупівлі"

Дата подання: 27.05.2020 12:47
Дата відповіді: 29.05.2020 12:06
Добрий день! Прошу, будь-ласка, роз'яснити стосовно надання оригіналу довідки учасника на фірмовому бланку (у разі наявності) у довільній формі з інформацією про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі , які визначені статтею 17 Закону. Інформацію надавати за новою редакцією Закону чи за редакцією від 02.04.2020 (питання виникло у зв'язку із тим, що дана процедура закупівлі об'явлена до 19.04.2020 (вступу в дію нової редакції Закону))? Заздалегідь дякую за відповідь!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день, відповідно до пункту 5 Розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” ЗУ «Про публічні закупівлі» нової редакції від 19.04.2020 р. , процедури товарів, робіт та послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-04-10-001482-c.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "БАДМ-Б", Код ЄДРПОУ:39273420
Дата подання: 22.04.2020 17:00
вимога у додатку

Рішення замовника: Вимога задоволена

27.04.2020 11:07
Стосовно Вашої Вимоги, були внесені зміни до тендерної документації. Більш детальна відповідь надана у протоколі.

Номер вимоги: UA-2020-04-10-001482-c.c3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ІНФУЗІЯ", Код ЄДРПОУ:31287944
Дата подання: 13.07.2020 14:19
ПрАТ «Інфузія» (код ЄДРПОУ 31287944), що є учасником відкритих торгів по лоту 3: Лактат натрію (Sodium lactate), складний, які проводить Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ "ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" за ідентифікатором закупівлі у системі державних публічних закупівель PROZORRO UA-2020-04-10-001482-c за предметом закупівлі «33600000-6 Фармацевтична продукція. ЛОТ1: (Еноксапарин (Enoxaparin) , Еноксапарин (Enoxaparin) ,Еноксапарин (Enoxaparin), Еноксапарин (Enoxaparin) , Гепарин натрій (Heparin sodium). ЛОТ 2: Лактат натрію (Sodium lactate), складний; Лактат натрію (Sodium lactate), складний, Транексамова кислота (Tranexamic acid). ЛОТ3: Лактат натрію (Sodium lactate), складний. ЛОТ4: (Надропарин (Nadroparin), Надропарин (Nadroparin), Надропарин (Nadroparin))»
не погоджується з рішенням Замовника про відхилення своєї тендерної пропозиції на етапі прекваліфікації, вбачає прийняте рішення Замовника з порушенням Закону України «Про публічні закупівлі» та вважає, що воно підлягає скасуванню та допущення Учасника до аукціону.
10.07.2020р. Учасник отримав повідомлення про причину дискваліфікації своєї тендерної пропозиції: «Тендерна пропозиція учасника не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам, а саме: Згідно вимоги п.1 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації: Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції Учасника процедури закупівлі підтверджується довіреністю(оригінал або копія), або копією (- ями) доручення або іншим документом при наявності копії дійсного паспорту на момент розкриття( надати всі сторінки за наявністю записів), що підтверджує повноваження службової (посадової ) особи Учасника на підписання документів, які включені до складу тендерної пропозиції. Учасником ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ІНФУЗІЯ" у складі своєї пропозиції надано копію паспорту на уповноважену особу Яременко О.О. не в повному обсязі, саме відсутня сторінка 11.»
1. У своїй тендерній пропозиції Учасник надав копію сторінок паспорту 1-5, 12-13 на уповноважену особу - Яременко О.О. , що містить усю необхідну інформацію про ідентифікацію особи: серія, номер паспорту, ким і коли виданий, фотографія, зразок підпису та реєстрацію місця проживання. Тому, підстава для відхилення є формальною (несуттєвою) та такою, що не може впливати на об'єктивність під час вибору учасників аукціону, переможця, технічний потенціал та конкурентоздатність. Надання не всіх сторінок паспорту є несуттєвою помилкою, так як ніяким чином не впливає на зміст тендерної пропозиції, не несе в собі жодної важливої інформації, що по суті ніяким чином не повинно впливати на об’єктивність розгляду поданої пропозиції та прийняття тендерним комітетом рішення про дискваліфікацію.
2. Ненадання у тендерній пропозиції копій усіх сторінок паспорту, а копії сторінок 1-5, 12-13 на уповноважену особу - Яременко О.О. – це невідповідність в частині вже наданого документу в тендерній пропозиції на підтвердження права підпису тендерної пропозиції, а не в частині технічної специфікації, як вказав Замовник.
З метою запобігання саме таких випадків: дискваліфікації тендерних пропозицій учасників державним замовником через несуттєві невідповідності, запобігання корупції, 19.04.2020 р. Президент України вніс зміни до Закону України «Про публічні закупівлі», якими установив:

Пункт 16 Статті 29. Розгляд та оцінка тендерних пропозицій/пропозицій
«Якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах:
1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону;
2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.»

Частина 9 Статті 26. Порядок подання тендерних пропозицій/пропозицій
«Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
Замовник розглядає подані тендерні пропозиції з урахуванням виправлення або невиправлення учасниками виявлених невідповідностей.»

Також абзац 5 пункту 1 частини 1 статті 31 Закону говорить, Замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі, якщо: 1) учасник процедури закупівлі: не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей".

Виходячи з вищезгаданих норм Закону, Учасник вважає рішення про дискваліфікацію своєї тендерної пропозиції таким, що прийняте з порушенням ЗУ «Про публічні закупівлі».

Відповідно частині першій статті 5 ЗУ «Про публічні закупівлі» закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія, ефективність та пропорційність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням.

На підставі вищевикладеного та керуючись ЗУ «Про публічні закупівлі» , вимагаємо:
1. Прийняти Вимогу до розгляду.
2. Скасувати рішення Замовника щодо дискваліфікації тендерної пропозиції Учасника ПрАТ «Інфузія»
3. Повернути тендерні пропозиції учасників на етап прекваліфікації, завантажити вимогу на усунення невідповідності Учасником документу на підтвердження права підпису тендерної пропозиції (тобто завантажити на протязі 24 годин копію усіх сторінок паспорту уповноваженої особи)
4. Допустити Учасника до аукціону.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

14.07.2020 15:14
За результатами розгляду Вашого звернення щодо неправомірності відхилення тендерної пропозиції ПрАТ «Інфузія» та вимогою про скасування рішення прийнятого Замовником та оформленого Протоколом №9/44 засідання тендерного комітету КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» Одеської обласної ради» від 10.07.2020 року, повідомляємо слідуюче:
Метою Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-УІІІ є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері та розвиток добросовісної конкуренції.
Так, згідно вимог тендерної документації, а саме п.1 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Замовником вимагалось:
Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції Учасника процедури закупівлі підтверджується довіреністю(оригінал або копія), або копією (- ями) доручення або іншим документом при наявності копії дійсного паспорту на момент розкриття( надати всі сторінки за наявністю записів), що підтверджує повноваження службової (посадової ) особи Учасника на підписання документів, які включені до складу тендерної пропозиції.
Учасником ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ІНФУЗІЯ" у складі своєї пропозиції надано копію паспорту на уповноважену особу Яременко О.О. не в повному обсязі, саме відсутня сторінка 11.
Учасником ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ІНФУЗІЯ" у складі своєї пропозиції надано копію паспорту на уповноважену особу Кеда Ю.М. не в повному обсязі, саме відсутня сторінки 6 та 11.
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ч.5 розділу 10 Закону України «Про публічні закупівлі» в новій редакції «прикінцеві та перехідні положення» процедури закупівель товарів, робіт, послуг, розпочаті до ведення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону.
Отже незважаючи на те, що 19.04.2020 р. Президент України вніс зміни до Закону України «Про публічні закупівлі», п.16 ст. 29, ч.9 ст. 26 також абзац 5 п.1 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», на які вказує Учасником ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ІНФУЗІЯ" не можуть братись до уваги у даній процедурі закупівлі, оскільки вона розпочата 10.04.2020.
Крім того звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ст. 23 ЗУ «Про публічні закупівлі» фізична/юридична особа має право звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі, якщо такі були під час проведення процедури закупівлі.
Також Замовник наголошує, що відповідно до ч.2 ст.18 ЗУ «Про публічні закупівлі» учасники мають право подавати до органу оскарження скарги, щодо оскарження положень тендерної документації до закінчення строку, установленого для подання тендерних пропозицій, з моменту оприлюднення оголошення про проведення торгів, але не пізніше ніж за чотири дні до дати, установленої для подання тендерних пропозицій, а також звернутися за роз’ясненнями щодо положень тендерної документації та з вимогою щодо усунення порушення в тендерній документації, якщо такі були під час проведення процедури закупівлі
Проте, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ІНФУЗІЯ" не було здійснено відповідних дій, тобто Замовник вбачає, що ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ІНФУЗІЯ" зрозумілі всі вимоги тендерної документації і ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ІНФУЗІЯ" повністю погодилися на їх виконання.
Розглядаючи тендерні пропозиції тендерний комітет виходить не лише з позиції економічної ефективності, а існує ряд вимог до правильного оформлення та подання тендерних пропозицій, що відображено в тендерній документації.
Маємо надію, що Суб’єкт оскарження дослухався до наших рекомендацій та не допустить більше невідповідностей та неточностей при поданні своєї тендерної пропозиції

Документи подані скаржником

Документи

27.04.2020 11:07
протокол

Документи подані скаржником

13.07.2020 14:19
Вимога.docx

Документи

14.07.2020 15:13
відповідь

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-04-10-001482-c.b2

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВ "ФАРМЕКС ГРУП", Код ЄДРПОУ:37002375
Пошук по цьому автору
Дата подання: 07.05.2020 17:06

Скарга стосовно дискримінаційних вимог тендерної документації.

Скарга стосовно дискримінаційних вимог тендерної документації. Детальна інформація зазначена в файлах, що додаються.
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 13.05.2020 14:34
Дата: 02.06.2020 16:02

Кількість скарг: UA-2020-04-10-001482-c.c6

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "БАДМ-Б", Код ЄДРПОУ:39273420
Пошук по цьому автору
Дата подання: 15.07.2020 17:46

оскарження непровомірного допущення до участі в редукціоні

оскарження непровомірного допущення до участі в редукціоні
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 20.07.2020 18:50
Дата рішення: 07.08.2020 19:39

Кількість скарг: UA-2020-04-10-001482-c.c5

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "ФАРМЕКС ГРУП", Код ЄДРПОУ:37002375
Пошук по цьому автору
Дата подання: 15.07.2020 16:32

Скарга з приводу неправомірного відхилення тендерної пропозиції.

Деталі в файлах, що додаються.
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 20.07.2020 19:03
Дата рішення: 07.08.2020 19:38

Кількість скарг: UA-2020-04-10-001482-c.c4

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "ФАРМЕКС ГРУП", Код ЄДРПОУ:37002375
Пошук по цьому автору
Дата подання: 15.07.2020 16:27

Скарга з приводу неправомірного відхилення тендерної пропозиції.

Деталі в файлах, що додаються.
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 20.07.2020 19:08
Дата рішення: 07.08.2020 19:36

Документи подані скаржником

07.05.2020 17:06
Скарга.pdf

Документи подані скаржником

15.07.2020 17:45
0000001878011365.1.0.pdf
15.07.2020 17:45
скарга.pdf

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

ЛОТ3: Лактат натрію (Sodium lactate), складний

Інформація про лот

Предмет закупівлі:
ЛОТ3: Лактат натрію (Sodium lactate), складний
Очікувана вартість:
1 134 527 UAH з ПДВ
Мінімальний крок:
5 673 UAH з ПДВ
Загальний:
Завершений
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Номенклатура

Лактат натрію (Sodium lactate), складний розчин Натрію хлорид + Калію хлорид + Кальцію хлорид + Натрію лактат (Sodium chloride + Potassium chloride + Calcium chloride + Sodium lactate)

Кількість:
38550 флакон
ДК 021:2015:
33600000-6 — Фармацевтична продукція
ДКПП:
electrolytes in combination with other drugs — Electrolytes in combination with other drugs
Місце доставки:
65025, Одеська область, м. Одеса, вул. Ак. Заболотного,26
Дата доставки:
до 31.12.2020 18:16

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Відсутня

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ІНФУЗІЯ" Документи
Відхилено
Документи
ТОВ "Галафарм" Документи
Опубліковано
Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "САНІТАС" Документи
Відхилено
Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНА КО" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

12.06.2020 17:03
edr_identification.yaml

Публічні документи

09.06.2020 17:07
sign.p7s

Документи

12.06.2020 17:04
edr_identification.yaml

Публічні документи

11.06.2020 17:28
sign.p7s
11.06.2020 17:28
sign.p7s

Документи

12.06.2020 17:04
edr_identification.yaml

Документи

12.06.2020 17:06
edr_identification.yaml

Публічні документи

12.06.2020 13:06
sign.p7s
12.06.2020 13:06
sign.p7s
12.06.2020 13:06
sign.p7s
12.06.2020 13:06
sign.p7s
12.06.2020 13:06
sign.p7s
12.06.2020 13:06
sign.p7s
12.06.2020 13:06
sign.p7s
12.06.2020 13:06
sign.p7s
12.06.2020 13:06
sign.p7s
12.06.2020 13:06
sign.p7s

Аукціон

Початок:
11.08.2020 12:36
Завершення:
11.08.2020 12:57

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 11.08.2020 12:57

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Галафарм"
Пошук по цьому учаснику
1 134 333.75 UAH з ПДВ 1 134 333.75 UAH з ПДВ Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНА КО"
Пошук по цьому учаснику
900 867.24 UAH з ПДВ 900 867.24 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

11.06.2020 17:28
sign.p7s
11.06.2020 17:28
sign.p7s

Публічні документи

13.08.2020 16:48
sign.p7s
13.08.2020 16:48
sign.p7s
12.06.2020 15:06
sign.p7s
12.06.2020 15:06
sign.p7s
12.06.2020 15:05
sign.p7s
12.06.2020 15:05
sign.p7s
12.06.2020 15:03
sign.p7s
12.06.2020 15:03
sign.p7s
12.06.2020 13:06
sign.p7s
12.06.2020 13:06
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНА КО"
#31117042
Пошук по цьому переможцю
Переможець 900 867.24 UAH з ПДВ 12.08.2020 12:27

Переможець

Дата і час публікації: 12.08.2020 12:27

Учасник Пропозиція Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНА КО"
Пошук по цьому переможцю
#31117042
900 867.24 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 27.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Номер 131/8
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
підписаний контракт Укладений
900 867.24
27.08.2020 11:21
27.08.2020
sign.p7s Укладений
27.08.2020 11:27

Зміни до договору

Зміна ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів 09.09.2020 12:58
Опис змін: Відповідно до п.6 ч. 4ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі" та п. 3.4Договору, Сторони дійшли згоди внести зміни до Договору про закупівлю №131/8
Номер договору: 1
Контракт:
Зменшення обсягів закупівлі 30.12.2020 20:25
Опис змін: Відповідно до пункту 1 частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» Для можливості оприлюднення додаткової угоди було зазначено суму договору з ПДВ на одну копійку більше, ніж фактична сума договору без ПДВ , оскільки технічно неможливо зазначити суму договору з нульовим ПДВ
Номер договору: 2
Контракт:
Продовження строку дії договору на наступний рік 30.12.2020 20:29
Опис змін: Керуючись положеннями ч. 6 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі»
Номер договору: 3
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 27.08.2020 — 30.06.2021
Сума оплати за договором: 43 680.01
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Перетини контактної інформації учасників -

В межах одного тендеру в пропозиціях різних учасників співпадають імена контактної особи, або електронна пошта або телефон

Лоти

ЛОТ 2: Лактат натрію (Sodium lactate), складний; Лактат натрію (Sodium lactate), складний, Транексамова кислота (Tranexamic acid)

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зміна ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів - 2

ЛОТ1: (Еноксапарин (Enoxaparin) , Еноксапарин (Enoxaparin) ,Еноксапарин (Enoxaparin) , Еноксапарин (Enoxaparin) , Гепарин натрій (Heparin sodium),

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зміна ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів - 2

ЛОТ3: Лактат натрію (Sodium lactate), складний

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зміна ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів - 1

ЛОТ4: (Надропарин(Nadroparin), Надропарин (Nadroparin) , Надропарин(Nadroparin))

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання