Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-04-24-001853-b
  • 50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
  • Відмінена
Найменування замовника:
Комунальний заклад Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат Дніпропетровської обласної ради
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Контактна особа замовника
Лілія Нагорна, +380567222365,+380958045132 , dddi07@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Дніпро, 49008, Дніпропетровська область, ВУЛИЦЯ НАДІЇ АЛЕКСЄЄНКО, будинок 167
Очікувана вартість
55 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 30.04.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 30.04.2020 17:00

Подання пропозицій:

08.05.2020 17:00

Очікувана вартість
55 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
270 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.49 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Інформація про предмет закупівлі в документації для проведення спрощеної закупівлі через систему електронних закупівель

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуга з гідрохімічного очищення системи опалення
ДК 021:2015: 50720000-8 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо вимог

Дата подання: 27.04.2020 10:20
Дата відповіді: 27.04.2020 16:22
1. Надайте будь ласка роз’яснення щодо необхідності надання Протоколу перевірки знань Правил охорони праці на автомобільному транспорті (НПАОП 0.00-1.62-12). 2. Прошу вилучити вимогу щодо необхідності надання декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через те, що роботи з промивання та гідравлічного випробування не підпадають під роботи підвищеної небезпеки згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1107. 3. Щодо надання фінансової звітності за попередній рік (квартал), яка підтверджує фінансову спроможність учасника: Ф1 «Баланс», форма 2ДС «Звіт про фінансовий результат». Ця вимога розповсюджується на фізичну особу підприємця згідно вимог законодавства України? 4. Прошу надати обґрунтування вимоги щодо наявності сертифікату Інженера – проектувальника у частині кошторисної документації. Ця вимога не розповсюджується на роботи, що зазначені в оголошенні, вона розповсюджується лише на об’єкти, що будуються чи проводиться реконструкція. Через це прошу вилучити дану вимогу із складу пропозиції.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1. Згідно із Законом України від 14.10.1992 р. №2694-ХІ «Про охорону праці» (далі – Закон про охорону праці) працівники, які зайняті на роботах з підвищеною небезпекою або там, де є потреба у професійному доборі, повинні щороку проходити за рахунок роботодавця спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці (НПАОП). Відповідно до п. 1.3 Правил охорони праці на автомобільному транспорті, затверджених наказом МНС України від 09.07.2012 р. №964 (далі – Правила №964) навчання і перевірку знань з питань охорони праці працівників підприємств, які організовують або здійснюють роботи на автомобільному транспорті, проводять згідно з вимогами Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці. Керування автотранспортним засобом не належить до робіт підвищеної небезпеки, однак роботи пов’язані з управлінням наземним транспортом, включені до переліку робіт, де є потреба у професійному доборі, затвердженому наказом Міністерства охорони здоров’я, Держнаглядохоронпраці. Пунктом 4.1 Типового положення передбачено, що посадові особи та інші працівники, зайняті на роботах, зазначених у Переліку №263, проходять щорічне спеціальне навчання і перевірку знань відповідних НПАОП. В п. 5 частині 1 Правил охорони праці на автомобільному транспорті (НПАОП 0.00-1.62-12) визначено терміни, що вживаються у цих Правилах, а саме: автомобільний транспортний засіб - колісний транспортний засіб (автобус, вантажний та легковий автомобілі, причіп, напівпричіп), який використовується для перевезення пасажирів, вантажів або виконання спеціальних робочих функцій (далі – транспортний засіб). Вимоги Правил (НПАОП 0.00-1.62-12) поширюються на суб’єктів господарювання, які організовують або здійснюють роботи на автомобільному транспорті. Розділ VII. регламентує вимоги безпеки до обладнання транспортних засобів, Розділ XIV. - вимоги безпеки під час навантаження, розвантаження та перевезення вантажів.
Тому, Замовник несе відповідальність за дотримання Підрядною організацією вимог з Питань охорони праці та охорони навколишнього середовища, за організацію безпечної роботи та недопущенню травматизму працівників Підрядника, тому вимоги щодо наявності у Учасника навченого персоналу Правил безпеки є одними з найвідповідальніших.
2. Положення Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №48 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 р. № 725 і від 26 жовтня 2011 р. № 1107» та від 03.03 2020 р. № 207 «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» Додаток 6 «Перелік видів робіт підвищеної небезпеки, які виконуються на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці» регламентують виконання майбутніх робіт згідно технічного завдання. Тобто, кваліфікаційний критерій щодо надання копії декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці відповідає вимогам чинного законодавства.
3. У разі неможливості надати фінансову звітність за попередній рік (квартал), яка підтверджує фінансову спроможність учасника: Ф1 «Баланс», форма 2ДС «Звіт про фінансовий результат», якщо учасник відповідно до норм чинного законодавства не зобов’язаний складати вказані документи, такий учасник подає інші фінансові документи, що є документами фінансової звітності та зазначає інформацію про законодавчі підстави для їх ведення.
4. Частиною другою статті 16 Закону «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114 (далі - Закон) встановлено, що замовник установлює один або декілька з кваліфікаційних критеріїв. Відповідно до частини 3 статті 14 вищезазначеного Закону зазначено, що в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі може зазначатися інша інформація окрім обов’язкової, тобто та, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Можливість встановлювати вимоги на підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, відповідно до якої документацією спрощеної закупівлі вимагається наявність в Учасника сертифікованого кошторисника, задля кваліфікованої підготовки документації до закупівлі. Тобто, для отримання якісних послуг Замовник має право вимагати від потенційних учасників підтвердження кваліфікації працівників, що не суперечать нормам Закону. Замовнику Законом надане право на власний розсуд визначати кваліфікаційні вимоги, які є необхідними з точки зору замовника для належного виконання умов договору. Крім того, зазначена вимога до кваліфікації учасників заявлена з метою кваліфікованої підготовки пропозиції до спрощеної закупівлі та укладання договорів з надійним учасником ринку, оскільки на стадії проведення закупівлі неможливо встановити сумлінність та відповідальність Учасника при виконанні своїх обов’язків. Вимоги замовника не дискримінують Учасників, оскільки будь-який учасник має право та можливість мати кваліфікованих працівників. Кваліфікаційна вимога до працівників не є його дискримінацією. Крім того, вважаємо, що вимога про підписання кошторису сертифікованим інженером-проектувальником не зменшує коло учасників процедури закупівлі, про що свідчить проведення аналогічних процедур закупівлі.

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
30.04.2020 12:27
Причина відміни
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Причина відміни
Відмінити спрощену закупівлю згідно з предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 50720000-8 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення» (Послуга з гідрохімічного очищення системи опалення) з підстави, що передбачена згідно з ч. 17 ст. 14 Закону, а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Документи
30.04.2020 12:18 протокол 7.pdf
30.04.2020 12:27 sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання