Послуги з просочування деревини (Проведення робіт з вогнезахисної обробки (просочення) дерев’яних конструкцій горищ)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-05-15-002558-b
  • 77220000-8 - Послуги з просочування деревини
  • Завершена
Найменування замовника:
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КРИВОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ ТОРГІВЛІ ТА РЕСТОРАННОГО СЕРВІСУ"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Тетяна Горбачова, +380564041192 , byh_pty62@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Кривий Ріг, 50074, Дніпропетровська область, вул. Гетьманська, 78
Дата укладення договору
23.06.20
Очікувана вартість
285 000 UAH з ПДВ
Сума договору
235 270 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 23.06.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 21.05.2020 12:24

Оскарження умов:

до 27.05.2020 00:00

Подання пропозицій:

31.05.2020 12:24

Очікувана вартість
285 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Запитання до процедури

Внесеня змін до техничних вимог Додаток №2

Дата подання: 18.05.2020 14:20
Дата відповіді: 20.05.2020 14:14
Доброго дня. Просимо Вас внести зміни до Додатку №2 Тендерної пропозиції , а саме - видалити з ного посилання на вогнезахисний розчин “ECOSEPT 450-1” кольоровий або безкольоровий, тому що згідно п. 4 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі», ця вимога є дискримінаційною , а саме: «Технічні специфікації не повинні містити посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес… У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим та містити вираз "або еквівалент"» Тобто недостатньо просто указати назву вогнезахисту необхідно ще обґрунтувати, чому необхідно саме він. Звертаємо вашу увагу на те що згідно з частиною четвертою статті 5 Закону «Про публічні закупівлі» замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Разом з тим, частиною 4 статті 22 Закону «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Оскільки дана вимога суперечать основним принципам здійснення публічних закупівель, вважаємо їх протиправними та дискримінаційними та просимо видалити. У розділі Кваліфікаційні критерії процедури закупівлі Стаття 16 Закону України «Про публічні закупівлі» немає обов’язкової вимогі до візуально огляду об’єкта виконання послуг. Якщо взяти до уваги той факт що зараз в зв’язку з карантином рух транспорту також обмежений то дана вимога суттєво звужує коло Учасників. Вважаємо, що дана вимога прописана під конкретного учасника, оскільки візуально оглянути об’єкт виконання послуг зможе тільки Учасник якій заходиться поблизу. Разом з тим, зазначаємо, що встановлення такої вимоги в тендерній документації, суттєво обмежує можливість взяти участь у торгах інших учасників, які мають багаторічний досвід роботи у даній сфері. Статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі» відсутні обмеження щодо місцезнаходження учасника. Таким чином, вважаємо, що встановлення такого положення є незаконним та порушує наші права, як потенційного учасника даних торгів. Окремо зауважуємо що підтвердити гарантійний строк експлуатації вогнезахисного покриву (просочування) вимагає така норма - Згідно Розділу IV п. 2 п. п. 2 Наказу № 1064 від 26.12.2018 чітко зазначено що «…строк придатності вогнезахисного покриву (просочування), який визначено відповідно до результатів кліматичних або періодичних випробувань (результати випробувань додаються до Регламенту);» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0259-19). Тому згідно цього Наказу Виробник вогнезахисної речовини на підтвердження гарантійного строку служби повинен надати Учаснику, для завантаження до тендеру, затверджену копію протоколу відповідно до результатів кліматичних або періодичних випробувань, виданий акредитованої випробувальною лабораторією. Просимо додати цю вимогу до Додатку №2 Дякуємо.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику!
Тендерним комітетом уважно розглянуто вашу вимогу. За результатами розгляду повідомляємо щодо внесення змін до Додатку № 2 Тендерної пропозиції, а саме – видалити з нього посилання на вогнезахисний розчин «ECOSEPT 450-1» кольоровий або безкольоровий - ЧИТАЙТЕ УВАЖНО ТЕНДЕРНУ ПРОПОЗИЦІЮ , а саме у Додатку № 2 Технічних вимог, у ПРИМІТКАХ: У випадку пропозиції іншої вогнезахисної речовини Виконавець, крім зазначених документів у складі своєї пропозиції повинен надати порівняльну таблицю їх характеристик із виробниками вогнезахисту які порівнюються.

Огляд об’єктів Учасником перед подачею пропозиції є обов’язковий, що підтверджується письмово (за підписом уповноваженої особи закладу освіти). Для того щоб учасник міг у кошторисних розрахунках врахувати коефіцієнти умов виконання робіт. Пропозиції учасників, які не були присутні на об’єкті не беруться до уваги та не розглядаються.
Тендерна пропозиція повинна відповідати технічному завданню Замовника, за неналежне подання тендерної документації Учасником, така пропозиція буде відхилятись Замовником.
На захисті конкуренції у процесі публічних закупівель стоїть низка принципів, визначених ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі». Одним з таких принципів є принцип недискримінації учасників. Замовник повністю дотримується вимог законодавства та встановлених кваліфікаційних критеріїв та жодним чином не висуває специфічних вимог до предмета закупівлі.

незаконні вимоги потенційного учасника

Дата подання: 19.05.2020 14:38
Дата відповіді: 20.05.2020 14:15
Доброго дня. Шановний замовник! Просимо не брати до уваги попердні вимоги потенційного учасника щодо внесення змін до Додатку №2 тендерної документації. Звертаємо Вашу увагу на те, що Замовник, вносячи зміни в Тендерну документацію, повинен робити це на законних підставах. Згідно з Правилами з вогнезахисту №1064 від 26.12.2018 року виробник вогнезахисної суміші НЕ зобов'язаний надавати ЖОДНІ копії протоколів випробувань. ВСІ необхідні результати випробувань вказані в Регламенті. Окрім того, що вимога потенційного учасника немає жодних законних обгрунтувань, звертаємо ще Вашу увагу на те, що одна з найвідоміших лабораторій, що і проводить такі випробування - Український науково-дослідний інститут цивільного захисту Науково-дослідний центр "Пожежна безпека" - у своїх протоколах чітко прописують : "Забороняється повне чи часткове передрукування та копіювання протоколу № *** без дозволу НДЦ "Пожежна безпека". Копії протоколів №*** чинні тільки при їх завіренні в НДЦ "Пожежна безпека". Виходячи з цього, якщо Замовник задовільнить попередні вимоги - це буде дискримінацією по відношенню до учасників, розчин яких пройшов випробування у вище зазначеній лабораторії (ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ!) Просимо залишити тендерну документацію без змін.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику!
Дякуємо за чітке розуміння технічних вимог за даною процедурою.

Уточнення до Запитання №2

Дата подання: 20.05.2020 13:54
Дата відповіді: 21.05.2020 11:50
Доброго дня! Відповідаємо на Запитання №2. Рекомендуємо потенційному Учаснику ретельно вивчити нормативно-правову базу України. В Розділу IV п. 2 п. п. 2 Правил з вогнезахисту, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.12.2018 № 1064 написано чітко, однозначно та ще й виділено червоним кольором, щоб підкреслити важливість інформацій (результати випробувань додаються до Регламенту). Ключове слово ДОДАЮТЬСЯ не вносяться чи вписуються, а ДОДАЮТЬСЯ. Пояснимо чому Розробник Правил з вогнезахисту підкреслив вимогу саме додавання до регламенту результатів кліматичних або періодичних випробувань. Гарантійний строк експлуатації є самим важливим показником серед усіх інших. В попередній редакції Правил з вогнезахисту була вимога обов’язково Виробнику затверджувати Регламент Робіт в Департаменті МНС Украйни і в тому випадку відповідальність за достовірність внесеної до Регламенту Робіт інформації несло МНС. В нової редакції Правил з вогнезахисту, які діють зараз цієї вимоги нема, тому Виробник може вносити до Регламенту Робіт любу інформацію яка може навіть не відповідати дійсності. Тому Розробник Правил і зробив окремий акцент на ДОДАВАНІ результатів випробувань у вигляді протоколів які є єдиним підтвердженням того що ці випробування біли проведені Виробником. Тому просто написати в Регламенті Робіт кількість років недостатньо бо Виробник особа зацікавлена, треба цей строк підтвердити саме протоколом. Відповідаємо по поводу того що випробувальна лабораторія забороняє надавати протоколи. Це не є достовірною інформацію. Забороняється копіювання та передрук, но не заборонено сканувати, оприлюднювати та додавати до Регламенту Робіт, бо це є відкрита інформація на підтвердження якості продукції. Ці обмеження стосуються тих випадків якщо буде требо додати живі копії протоколів на вимогу Замовника, в цьому випадку Виробник звертається з письмовою заявою до випробувальної лабораторії УкрНДІЦЗ та за 2-3 доби отримає звірини копії протоколів випробувань. Тому на підставі вищесказаного просимо задовільнити наші прохання з першого поста. В іншому випадку якщо Замовник обере переможцем Учасника у якого не буде протоколів на підтвердження строку служби покриття, або вони не будуть додані до тендеру ми будемо звертатися с відповідною заявою до контролюючих органів з прохання перевірити наявність цих протоколів. Дякуємо.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановні учасники! Закон один, але як ми бачимо з Вашого спілкування кожний учасник трактує його по різному. Відповідно до наказу №1064 від 26.12.2018р. правил з вогнезахисту:
1) Призначення та вимоги застосування ВЗ:
• повна та скорочена назва ВЗ;
• технічна документація, відповідно до якої виробляється ВЗ (стандарт, технічні умови);
• виробник ВЗ та його уповноважений представник (у разі наявності);
• об’єкти вогнезахисту, що залишаються (для металевих конструкцій додатково зазначається мінімально допустима приведена товщина металу);
2) Технічні характеристики ВЗ:
• класифікація ВЗ відповідно до розділу ІІІ цих Правил;
• загальні фізико-технічні характеристики (органолептичні властивості, густина, розчинність, масова частка нелегких речовин (за наявності));
• показники, які характеризують вогнезахисні властивості згідно з сертифікатом відповідності, протокол випробувань в акредитованій лабораторії (група вогнезахисної ефективності, клас вогнестійкості захищених конструкцій);
• характеристики щодо взаємодії з антикорозійними покриттями (перелік рекомендованих до застосування грунтів);
• умови експлуатації (відповідно до п.4 розділу ІІІ цих Правил);
• строк придатності вогнезахисного покриву (просочування), який визначено відповідно до результатів кліматичних або періодичних випробувань (результати випробувань додаються до Регламенту).
Гарного Вам дня!!!

Уточнення до відповіді Замовника

Дата подання: 20.05.2020 15:50
Дата відповіді: 21.05.2020 11:52
Дякуємо за відповідь. Ми вважаємо що в зв’язку з карантинними обмеженнями в пересуванні -неможливість потенційного Учасника приїхати та оглянути об’єкт, це і є дискримінація Учасників які в об’єктивних причин він не в змозі приїхати та зробити обстеження об’єкту. Тому і просимо прибрати вимоги котрі обсмажують Учасників які фізично живуть далеко. Судячи з відповіді Замовника на Запитання №2 маємо припущення що вимоги даного тендеру прописувались під Учасника який зможе провести огляд фізично чи на папері. А судячи з Запитання №2 і небажання цього Учасника надавати протоколи випробувань він не має всіх необхідних документів, бо якщо вогнезахисна речовина має всі необхідні документи не бачимо нічого складного щоб завантажити їх до тендеру. На наше глибоке переконання прозорості не бажають тільки ті кому є що приховувати. Також ми розуміємо що Замовник може прислуховуватися або ні до наших прохань но дотримуватись норм законодавства ми всі зобов’язані. Ще раз дякуємо за надані відповіді ми їх приймаємо та будемо уважно вивчати документи які Учасники завантажать до тендеру. Гарного дня.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику!
Тендерний комітет уважно переглянув Ваше звернення та вносить роз’яснення:
Кабінет Міністрів України постановою №225 від 2 квітня 2020 р. встановив значні обмеження для громадян України з зв’язку з карантином, який продовжиться до 24 квітня. Однак нинішнім власникам легкових автомобілів дозволено:
• Їздити на своєму автомобілі. Причому не тільки Україною, але й за кордон щоправда, через обмежену кількість пунктів пропуску.
• Перевозити в легковому авто пасажирів (кількість обмежена технічними характеристиками авто, але це має бути саме легковий автомобілів якому не буває більше 7 місць разом з водійським).
• Перебувати в автомобілі без маски. Власне авто – не громадське місце.
• Заправляти своє авто на АЗС.
• Пити каву чи їсти на АЗС Більшість АЗС ввели особливі перестороги.
• Забирати їжу на пунктах видачі (наприклад «Макдрайві»).
• Мити та ремонтувати своє авто на СТОЮ віддавати його на сервіс.
• Ремонтувати своє авто на СТО, віддавати його на сервіс.
• БРАТИ АВТО В АРЕНДУ.
Відповідно до п.1.1 ДСТУ – Н Б В. 1.2–18-18:2016 «Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану» цей стандарт встановлює вимоги до обстеження будинків, будівель, споруд, лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури для визначення та оцінки їх технічного стану з урахуванням положень «Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва» затвердженого Кабінетом Міністрів України на виконання статті 39-2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Згідно з п. 6.4. вищезазначеного ДСТУ підготовка до проведення обстеження є одним із етапів виконання обстеження об’єкта. Підготовка до проведення обстеження включає ознайомлення з об’єктом і прилеглою територією та забудовою.
Отже, вимога щодо попереднього огляду об’єкта є нормативно визначеним обов’язком для здійснення обстеження будівель і споруд. Документацію закупівлі Замовником не обмежено учасників у способі підтвердження попереднього огляду об’єкта та прибудинкової території. Технічним завданням передбачено, що має бути здійснено під час попереднього обстеження.
Щодо протоколу кліматичного випробування Вогнезахисна речовина яка пропонується учасником повинна відповідати заданим параметрам технічних вимог. Для підтвердження цих параметрів замовник вимагає надати регламент на запропоновану речовину в тому числі результати кліматичних або періодичних випробувань даної речовини які є додатком до регламенту. Згідно P.IV п.2 п.п.2 Правил з вогнезахисту№1064 від 26.12.2018р. Регламент складається окрім іншого з технічних характеристик вогнезахисного засобу до яких входить «…строк придатності вогнезахисного покриву (просочування), який визначено відповідно до результатів кліматичних або періодичних випробувань (результати випробувань додаються до Регламенту)». Іншого вищезгаданими Правилами не передбачено. Гарного дня!
Розгорнути: 4 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-05-15-002558-b.a2

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ФОП МЕЛЬНИЧЕНКО ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, Код ЄДРПОУ:3018024773
Дата подання: 14.06.2020 23:34
Фізична особа - підприємець Мельниченко Віталій Володимирович вимагає скасування рішення Замовника, щодо визначення переможцем ПП "Пожцентр" і вважає дане рішення суб'єктивним, тому що пропозиція надана ПП "Пожцентр" не відповідає ТД.

1. Відповідно розділу 6 Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, Інструкція з підготовки тендерної пропозиції, п 1.2 Загальні вимоги до виконання робіт, Додатку №2 тендерної документпції (технічні, якісні та кількісні характеристики), Замовник вимагає надати:
Копія Сертифікату, який підтверджує, якість вогнезахисної суміші
“ECOSEPT 450-1” або гарантійний лист виготовлювача про проведення сертифікації до початку виконання робіт, інформаційний лист від виробника з визначеним в ньому вартості та витрати матеріалу на 1 м2. (У випадку пропозиції іншої вогнезахисної речовини (еквівалент) учасник, крім зазначених документів у складі своєї пропозиції повинен надати порівняльну таблицю їх характеристик з погодженням із виробниками вогнебіозахисту які порівнюються).

ПП «Пожцентр» не надано від виробника інформаційного листа з визначеням в ньому вартості та витрати матеріалу на 1м2, у зв’язку з чим вказано невідповідну ціну матеріалу, що призвело до невірних розрахунків Кошторисної документації.

2. Відповідно розділу 2 Оцінка тендерної пропозиції, Інструкція з підготовки тендерної пропозиції, тендерної документпції, Замовник вимагає надати:
Для підтвердження тендерної пропозиції іншим умовам тендерної документації учаснику необхідно надати:
1) Копію довідки про взяття на облік платника податку (у разі наявності) або копію витягу з реєстру платників податків;

ПП «Пожцентр» надано Витяг з реєстру платників єдиного податку від 09.01.2019 року, в якому зазначено лише КВЕД 43.21 Електромонтажні роботи, який не відповідає предмету закупівлі та іншим наданим документам.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-05-15-002558-b.a1

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: ФОП МЕЛЬНИЧЕНКО ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, Код ЄДРПОУ:3018024773
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

Рішення про дискваліфікацію та визнання переможця

Фізична особа - підприємець Мельниченко В.В. не погоджується з рішенням Замовника.
Документи

Рішення Органу оскарження: Помилка

Документи подані скаржником

14.06.2020 22:51
Скарга в АМК.pdf
14.06.2020 22:51
ПРОТОКОЛ 62.pdf

Ризик-індикатор

Послуги з просочування деревини (Проведення робіт з вогнезахисної обробки (просочення) дерев’яних конструкцій горищ)

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Покращення якості предмета закупівлі - 5

Лоти

Послуги з просочування деревини (Проведення робіт з вогнезахисної обробки (просочення) дерев’яних конструкцій горищ)

Покращення якості предмета закупівлі - 5

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання