Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино км 22+700 – км 66+000 Закарпатської області. Коригування. ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва». ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт» (Код ДК 021:2015 - 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-05-18-001238-a
  • 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
  • Завершена
Найменування замовника:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛУЖБА МІСЦЕВИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ковш Норберт Федорович, +380681977059 , DP_SMAD_UO@UKR.NET
Адреса замовника
Україна, Ужгород, 88008, Закарпатська область, ПЛОЩА НАРОДНА, будинок 4
Дата укладення договору
25.06.20
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПБС"
Очікувана вартість
148 111 282 UAH з ПДВ
Сума договору
135 056 661 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 25.06.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 24.05.2020 14:00

Оскарження умов:

до 30.05.2020 00:00

Подання пропозицій:

03.06.2020 14:00

Початок аукціону:

04.06.2020 14:46

Очікувана вартість
148 111 282 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
740 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 481 113 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 Роботи
Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино км 22+700 – км 66+000 Закарпатської області. Коригування. ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва». ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт»
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Стосовно АБЗ

Дата подання: 22.05.2020 17:16
Дата відповіді: 26.05.2020 11:43
Згідно інформації, розміщеної під таблицею №2 Додатка №4 до тендерної документації, асфальтобетонний(ні) завод(и) (виробництво) повинен бути атестований на виготовлення асфальтобетонних сумішей та щебенево-мастикових асфальтобетонних сумішей відповідно ДСТУ Б В.2.7-127:2015 «Суміші асфальтобетонні і асфальтобетон щебенево-мастикові», про що Учасником додатково надається кольорова скан копія атестату виробництва. Між тим, додатком №8 ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ, КІЛЬКІСНІ ТА ІНШІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ до тендерної документації не передбачено використання ЩМАС та необхідності підтвердження відповідності якості, шляхом надання протоколів випробувань або сертифікатів відповідності. Таким чином, немає підстав вважати про фактичне використання ЩМАС підчас виконання договору про закупівлю. Враховуючи вищезазначене, прошу виключити з Додатка №4 вимогу щодо надання учасником атестату виробництва на виготовлення асфальтобетонних сумішей та щебенево-мастикових асфальтобетонних сумішей відповідно ДСТУ Б В.2.7-127:2015 «Суміші асфальтобетонні і асфальтобетон щебенево-мастикові».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Інформація, яка розміщена під таблицею №2 Додатку № 4 до тендерної документації «Довідка про наявність асфальтобетонного (их) заводу (ів) (далі - АБЗ)», містить вирази «та/або» та «за предметом закупівлі». Якщо за предметом закупівлі у «Перелік та обсяги робіт» Додатку № 8 не передбачено використання ЩМАС (щебнево-мастикових асфальтобетонних сумішей) то достатньо у складі тендерної пропозиції надати кольорову скан копію атестату виробництва АБЗ з можливістю виробництва лише асфальтобетонних сумішей. Якщо за предметом закупівлі у «Перелік та обсяги робіт» Додатку № 8 передбачено використання ЩМАС, то учасник обов’язково, у складі тендерної пропозиції, надає кольорову скан копію атестату виробництва АБЗ з можливістю виготовлення/виробництва ЩМАС

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-05-18-001238-a.c1

Статус:
відкликано

Учасник: ТОВ Люнет, Код ЄДРПОУ:31956217
Дата подання: 07.06.2020 08:51
ВИМОГА
щодо неправомірної дискваліфікації тендерної пропозиції ТОВ «ЛЮНЕТ»


За результатом розгляду тендерних пропозицій учасників, тендерна пропозиція ТОВ Люнет відхилена Замовником закупівлі.

Причина відхилення: ТОВ Люнет не виконав умови тендерної документації, під час використання електронної системи закупівель та поданні тендерної пропозиції тобто тендерна пропозиція не містить накладеного електронного підпису (або кваліфікованого електронного підпису) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі, повноваження якої щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджені відповідно до поданих документів, що вимагались згідно додатку №6 тендерної документації». Накладений на тендерну пропозицію учасника електронний підпис належить фізичній особі Смиченко Надії Володимирівні, повноваження якої учасником не підтверджені.

1) Згідно п.1 розділу 3 тендерної документації, під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги", тобто тендерна пропозиція у будь-якому випадку повинна містити накладений електронний підпис (або кваліфікований електронний підпис) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі, повноваження якої щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджуються відповідно до поданих документів, що вимагаються згідно додатку №6 цієї тендерної документації. Створити та підписати електронний документ за допомогою кваліфікованого електронного підпису можна за допомогою загальнодоступних програмних комплексів, наприклад: https://acskidd.gov.ua/sign.

Згідно Додатку №6 до тендерної документації «Документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підписання документів тендерної пропозиції та договору», повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору уповноваженої особи учасника процедури закупівлі підтверджується: для посадових (службових) осіб учасника, які уповноважені підписувати документи пропозиції, договір за результатами процедури закупівлі та вчиняти інші юридично значущі дії від імені учасника на підставі положень установчих документів – розпорядчий документ про призначення (обрання) на посаду відповідної особи (наказ про призначення та/ або протокол зборів засновників, тощо); для осіб, що уповноважені представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі, та які не входять до кола осіб, які представляють інтереси учасника без довіреності – довіреність, оформлена у відповідності до вимог чинного законодавства, із зазначенням повноважень повіреного, разом з документами, що у відповідності до цього пункту підтверджують повноваження посадової (службової) особи учасника, що підписала від імені учасника вказану довіреність.

Таким чином, з урахуванням вищезазначеного можна зробити наступні висновки:

- тендерна пропозиція у будь-якому випадку повинна містити накладений електронний підпис (або кваліфікований електронний підпис) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі;

- повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджуються відповідно до поданих у складі тендерної пропозиції документів;

- повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору уповноваженої особи учасника процедури закупівлі підтверджується (для осіб, що уповноважені представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі, та які не входять до кола осіб, які представляють інтереси учасника без довіреності) – довіреністю, оформленою у відповідності до вимог чинного законодавства, із зазначенням повноважень повіреного, разом з документами, що у відповідності до цього пункту підтверджують повноваження посадової (службової) особи учасника, що підписала від імені учасника вказану довіреність.

2) Згідно відомостей перевірки підписаних даних (інтернет ресурс https://acskidd.gov.ua/sign) КЕП (файл sign.p7s), яким підписано документи ТОВ ЛЮНЕТ о 15:55 03.06.2020 р., належить СМИЧЕНКО НАДІЇ ВОЛОДИМИРІВНІ. Слід зазначити що, СМИЧЕНКО Н.В. є штатним працівником ТОВ «ЛЮНЕТ» та уповноважена довіреністю, оформленою у відповідності до вимог чинного законодавства, на підпис документів ТОВ «ЛЮНЕТ» в рівній мірі з директором ТОВ «ЛЮНЕТ» Марченко О.Ю.
Одночасно слід зазначити, що ТОВ «ЛЮНЕТ» не надав документів, що підтверджують повноваження підпису документів уповноваженою особою СМИЧЕНКО Н.В., що є невідповідностю в інформації та/або документах, що подані ТОВ «ЛЮНЕТ» для участі у тендері.


3) Згідно п. 1 ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник процедури закупівлі: не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.

Згідно ч. 16 ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.

Згідно п. 9 ст. 26 Закону України «Про публічні закупівлі», учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
Замовник розглядає подані тендерні пропозиції з урахуванням виправлення або невиправлення учасниками виявлених невідповідностей.

Таким чином, з урахуванням вищезазначеного, можна зробити наступний висновок, під час розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ЛЮНЕТ», в порядку, передбаченому чинним законодавством України, замовник зобов’язаний був розмістити повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах ТОВ «ЛЮНЕТ» на підтвердження права підпису документів уповноваженою особою СМИЧЕНКО Н.В. Між тим, замовником не виконана вищезазначена вимога, чим вчинено грубе порушення законодавства України.

Враховуючи вищезазначене, з метою усунення грубого порушення законодавства України, прошу:

1) Скасувати рішення щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ЛЮНЕТ».
2) Провести повторний розгляд тендерної пропозиції ТОВ «ЛЮНЕТ».
3) Розмістити повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах ТОВ «ЛЮНЕТ» на підтвердження права підпису тендерної пропозиції СМИЧЕНКО Н.В.
4) У разі усунення ТОВ «ЛЮНЕТ» невідповідностей в інформації та/або документах на підтвердження права підпису тендерної пропозиції СМИЧЕНКО Н.В. у встановлений законодавством строк, визнати ТОВ «ЛЮНЕТ» переможцем закупівлі.

В завершення, при прийнятті рішення щодо визначення переможця закупівлі, слід звернути окрему увагу на те, що цінова пропозиція ТОВ «ЛЮНЕТ» за результатами проведеного аукціону є другою з найбільш економічно вигідних пропозицій та склала 118 499 000,00 грн. з ПДВ, що є значно меншою від очікуваної вартості закупівлі 148 111 282,00 грн. з ПДВ. Таким чином, ТОВ «ЛЮНЕТ» надано цінову пропозицію, яка в значній мірі економить бюджетні кошти на виконання обумовлених робіт предмета закупівлі. Економія бюджетних коштів складає – 29 612 282,00 грн.
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 08.06.2020 08:54
Причина: Технічна помилка в тексті вимоги

Номер вимоги: UA-2020-05-18-001238-a.b2

Статус:
відкликано

Учасник: ТОВ Люнет, Код ЄДРПОУ:31956217
Дата подання: 08.06.2020 08:53
ВИМОГА
щодо неправомірної дискваліфікації тендерної пропозиції ТОВ «ЛЮНЕТ»


За результатом розгляду тендерних пропозицій учасників, тендерна пропозиція ТОВ Люнет відхилена Замовником закупівлі.

Причина відхилення: ТОВ Люнет не виконав умови тендерної документації, під час використання електронної системи закупівель та поданні тендерної пропозиції тобто тендерна пропозиція не містить накладеного електронного підпису (або кваліфікованого електронного підпису) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі, повноваження якої щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджені відповідно до поданих документів, що вимагались згідно додатку №6 тендерної документації». Накладений на тендерну пропозицію учасника електронний підпис належить фізичній особі Смиченко Надії Володимирівні, повноваження якої учасником не підтверджені.

1) Згідно п.1 розділу 3 тендерної документації, під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги", тобто тендерна пропозиція у будь-якому випадку повинна містити накладений електронний підпис (або кваліфікований електронний підпис) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі, повноваження якої щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджуються відповідно до поданих документів, що вимагаються згідно додатку №6 цієї тендерної документації. Створити та підписати електронний документ за допомогою кваліфікованого електронного підпису можна за допомогою загальнодоступних програмних комплексів, наприклад: https://acskidd.gov.ua/sign.

Згідно Додатку №6 до тендерної документації «Документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підписання документів тендерної пропозиції та договору», повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору уповноваженої особи учасника процедури закупівлі підтверджується: для посадових (службових) осіб учасника, які уповноважені підписувати документи пропозиції, договір за результатами процедури закупівлі та вчиняти інші юридично значущі дії від імені учасника на підставі положень установчих документів – розпорядчий документ про призначення (обрання) на посаду відповідної особи (наказ про призначення та/ або протокол зборів засновників, тощо); для осіб, що уповноважені представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі, та які не входять до кола осіб, які представляють інтереси учасника без довіреності – довіреність, оформлена у відповідності до вимог чинного законодавства, із зазначенням повноважень повіреного, разом з документами, що у відповідності до цього пункту підтверджують повноваження посадової (службової) особи учасника, що підписала від імені учасника вказану довіреність.

Таким чином, з урахуванням вищезазначеного можна зробити наступні висновки:

- тендерна пропозиція у будь-якому випадку повинна містити накладений електронний підпис (або кваліфікований електронний підпис) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі;

- повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджуються відповідно до поданих у складі тендерної пропозиції документів;

- повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору уповноваженої особи учасника процедури закупівлі підтверджується (для осіб, що уповноважені представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі, та які не входять до кола осіб, які представляють інтереси учасника без довіреності) – довіреністю, оформленою у відповідності до вимог чинного законодавства, із зазначенням повноважень повіреного, разом з документами, що у відповідності до цього пункту підтверджують повноваження посадової (службової) особи учасника, що підписала від імені учасника вказану довіреність.

2) Згідно відомостей перевірки підписаних даних (інтернет ресурс https://acskidd.gov.ua/sign) КЕП (файл sign.p7s), яким підписано документи ТОВ ЛЮНЕТ о 13:55 03.06.2020 р., належить СМИЧЕНКО НАДІЇ ВОЛОДИМИРІВНІ. Слід зазначити що, СМИЧЕНКО Н.В. є штатним працівником ТОВ «ЛЮНЕТ» та уповноважена довіреністю, оформленою у відповідності до вимог чинного законодавства, на підпис документів ТОВ «ЛЮНЕТ» в рівній мірі з директором ТОВ «ЛЮНЕТ» Марченко О.Ю.
Одночасно слід зазначити, що ТОВ «ЛЮНЕТ» не надав документів, що підтверджують повноваження підпису документів уповноваженою особою СМИЧЕНКО Н.В., що є невідповідностю в інформації та/або документах, що подані ТОВ «ЛЮНЕТ» для участі у тендері.


3) Згідно п. 1 ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник процедури закупівлі: не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.

Згідно ч. 16 ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.

Згідно п. 9 ст. 26 Закону України «Про публічні закупівлі», учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
Замовник розглядає подані тендерні пропозиції з урахуванням виправлення або невиправлення учасниками виявлених невідповідностей.

Таким чином, з урахуванням вищезазначеного, можна зробити наступний висновок, під час розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ЛЮНЕТ», в порядку, передбаченому чинним законодавством України, замовник зобов’язаний був розмістити повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах ТОВ «ЛЮНЕТ» на підтвердження права підпису документів уповноваженою особою СМИЧЕНКО Н.В. Між тим, замовником не виконана вищезазначена вимога, чим вчинено грубе порушення законодавства України.

Враховуючи вищезазначене, з метою усунення грубого порушення законодавства України, прошу:

1) Скасувати рішення щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ЛЮНЕТ».
2) Провести повторний розгляд тендерної пропозиції ТОВ «ЛЮНЕТ».
3) Розмістити повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах ТОВ «ЛЮНЕТ» на підтвердження права підпису тендерної пропозиції СМИЧЕНКО Н.В.
4) У разі усунення ТОВ «ЛЮНЕТ» невідповідностей в інформації та/або документах на підтвердження права підпису тендерної пропозиції СМИЧЕНКО Н.В. у встановлений законодавством строк, визнати ТОВ «ЛЮНЕТ» переможцем закупівлі.

В завершення, при прийнятті рішення щодо визначення переможця закупівлі, слід звернути окрему увагу на те, що цінова пропозиція ТОВ «ЛЮНЕТ» за результатами проведеного аукціону є другою з найбільш економічно вигідних пропозицій та склала 118 499 000,00 грн. з ПДВ, що є значно меншою від очікуваної вартості закупівлі 148 111 282,00 грн. з ПДВ. Таким чином, ТОВ «ЛЮНЕТ» надано цінову пропозицію, яка в значній мірі економить бюджетні кошти на виконання обумовлених робіт предмета закупівлі. Економія бюджетних коштів складає – 29 612 282,00 грн.
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 08.06.2020 10:31
Причина: Скарга відкликається з метою недопущенняя дублювання вимог до замовника, подана оновлена вимога

Номер вимоги: UA-2020-05-18-001238-a.a3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ Люнет, Код ЄДРПОУ:31956217
Дата подання: 08.06.2020 10:29
ВИМОГА
щодо неправомірної дискваліфікації тендерної пропозиції ТОВ «ЛЮНЕТ»


За результатом розгляду тендерних пропозицій учасників, тендерна пропозиція ТОВ Люнет відхилена Замовником закупівлі.

Причина відхилення: ТОВ Люнет не виконав умови тендерної документації, під час використання електронної системи закупівель та поданні тендерної пропозиції тобто тендерна пропозиція не містить накладеного електронного підпису (або кваліфікованого електронного підпису) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі, повноваження якої щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджені відповідно до поданих документів, що вимагались згідно додатку №6 тендерної документації». Накладений на тендерну пропозицію учасника електронний підпис належить фізичній особі Смиченко Надії Володимирівні, повноваження якої учасником не підтверджені.

1) Згідно п.1 розділу 3 тендерної документації, під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги", тобто тендерна пропозиція у будь-якому випадку повинна містити накладений електронний підпис (або кваліфікований електронний підпис) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі, повноваження якої щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджуються відповідно до поданих документів, що вимагаються згідно додатку №6 цієї тендерної документації. Створити та підписати електронний документ за допомогою кваліфікованого електронного підпису можна за допомогою загальнодоступних програмних комплексів, наприклад: https://acskidd.gov.ua/sign.

Згідно Додатку №6 до тендерної документації «Документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підписання документів тендерної пропозиції та договору», повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору уповноваженої особи учасника процедури закупівлі підтверджується: для посадових (службових) осіб учасника, які уповноважені підписувати документи пропозиції, договір за результатами процедури закупівлі та вчиняти інші юридично значущі дії від імені учасника на підставі положень установчих документів – розпорядчий документ про призначення (обрання) на посаду відповідної особи (наказ про призначення та/ або протокол зборів засновників, тощо); для осіб, що уповноважені представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі, та які не входять до кола осіб, які представляють інтереси учасника без довіреності – довіреність, оформлена у відповідності до вимог чинного законодавства, із зазначенням повноважень повіреного, разом з документами, що у відповідності до цього пункту підтверджують повноваження посадової (службової) особи учасника, що підписала від імені учасника вказану довіреність.

Таким чином, з урахуванням вищезазначеного можна зробити наступні висновки:

- тендерна пропозиція у будь-якому випадку повинна містити накладений електронний підпис (або кваліфікований електронний підпис) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі;

- повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджуються відповідно до поданих у складі тендерної пропозиції документів;

- повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору уповноваженої особи учасника процедури закупівлі підтверджується (для осіб, що уповноважені представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі, та які не входять до кола осіб, які представляють інтереси учасника без довіреності) – довіреністю, оформленою у відповідності до вимог чинного законодавства, із зазначенням повноважень повіреного, разом з документами, що у відповідності до цього пункту підтверджують повноваження посадової (службової) особи учасника, що підписала від імені учасника вказану довіреність.

2) Згідно відомостей перевірки підписаних даних (інтернет ресурс https://acskidd.gov.ua/sign) КЕП (файл sign.p7s), яким підписано документи ТОВ ЛЮНЕТ о 13:55 03.06.2020 р., належить СМИЧЕНКО НАДІЇ ВОЛОДИМИРІВНІ. Слід зазначити що, СМИЧЕНКО Н.В. є штатним працівником ТОВ «ЛЮНЕТ» та уповноважена довіреністю, оформленою у відповідності до вимог чинного законодавства, на підпис документів ТОВ «ЛЮНЕТ» в рівній мірі з директором ТОВ «ЛЮНЕТ» Марченко О.Ю.
Одночасно слід зазначити, що ТОВ «ЛЮНЕТ» не надав документів, що підтверджують повноваження підпису документів уповноваженою особою СМИЧЕНКО Н.В., що є невідповідностю в інформації та/або документах, що подані ТОВ «ЛЮНЕТ» для участі у тендері.


3) Згідно п. 1 ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник процедури закупівлі: не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.

Згідно ч. 16 ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.

Згідно п. 9 ст. 26 Закону України «Про публічні закупівлі», учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
Замовник розглядає подані тендерні пропозиції з урахуванням виправлення або невиправлення учасниками виявлених невідповідностей.

Таким чином, з урахуванням вищезазначеного, можна зробити наступний висновок, під час розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ЛЮНЕТ», в порядку, передбаченому чинним законодавством України, замовник зобов’язаний був розмістити повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах ТОВ «ЛЮНЕТ» на підтвердження права підпису документів уповноваженою особою СМИЧЕНКО Н.В. Між тим, замовником не виконана вищезазначена вимога, чим вчинено грубе порушення законодавства України.

Враховуючи вищезазначене, з метою усунення грубого порушення законодавства України, прошу:

1) Скасувати рішення щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ЛЮНЕТ».
2) Провести повторний розгляд тендерної пропозиції ТОВ «ЛЮНЕТ».
3) Розмістити повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах ТОВ «ЛЮНЕТ» на підтвердження права підпису тендерної пропозиції СМИЧЕНКО Н.В.
4) У разі усунення ТОВ «ЛЮНЕТ» невідповідностей в інформації та/або документах на підтвердження права підпису тендерної пропозиції СМИЧЕНКО Н.В. у встановлений законодавством строк, визнати ТОВ «ЛЮНЕТ» переможцем закупівлі.

В завершення, при прийнятті рішення щодо визначення переможця закупівлі, слід звернути окрему увагу на те, що цінова пропозиція ТОВ «ЛЮНЕТ» за результатами проведеного аукціону є другою з найбільш економічно вигідних пропозицій та склала 118 499 000,00 грн. з ПДВ, що є значно меншою від очікуваної вартості закупівлі 148 111 282,00 грн. з ПДВ. Таким чином, ТОВ «ЛЮНЕТ» надано цінову пропозицію, яка в значній мірі економить бюджетні кошти на виконання обумовлених робіт предмета закупівлі. Економія бюджетних коштів складає – 29 612 282,00 грн.

Завдяки широкому колу партнерських зв'язків ТОВ «ЛЮНЕТ» має можливість закуповувати матеріали за конкурентними цінами відносно ринку, що дозволить скоротити бюджетні витрати для реалізації будівництва «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино км 22+700 – км 66+000 Закарпатської області. Коригування. ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва».
Цінова пропозиція ТОВ "ЛЮНЕТ" 118 499 000,00 грн. з ПДВ (сто вісімнадцять мільйонів чотириста дев’яносто дев’ять тисяч) грн. (нуль) коп. є економічно обґрунтованою для даного регіону.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

11.06.2020 17:35
Згідно тендерної документації, Учасник відразу у сканованому вигляді завантажує на електронному торгівельному майданчику, який приєднаний до системи електронних закупівель PROZORRO документи, що підтверджують повноваження посадової особи Учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору згідно з додатком № 6.
Відповідно до додатку № 6, повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору уповноваженої особи учасника процедури закупівлі підтверджується: для посадових (службових) осіб учасника, які уповноважені підписувати документи пропозиції, договір за результатами процедури закупівлі та вчиняти інші юридично значущі дії від імені учасника на підставі положень установчих документів – розпорядчий документ про призначення (обрання) на посаду відповідної особи (наказ про призначення та/ або протокол зборів засновників, тощо); для осіб, що уповноважені представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі, та які не входять до кола осіб, які представляють інтереси учасника без довіреності – довіреність, оформлена у відповідності до вимог чинного законодавства, із зазначенням повноважень повіреного, разом з документами, що у відповідності до цього пункту підтверджують повноваження посадової (службової) особи учасника, що підписала від імені учасника вказану довіреність.
Тендерна пропозиція ТОВ «Люнет» від 03.06.2020 № 28/06/20 щодо участі в закупівлі Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино км 22+700 – км 66+000 Закарпатської області. Коригування. ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва». ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт» (Код ДК 021:2015 - 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг) підписаний директором ТОВ «Люнет» Марченко О.Ю..
ТОВ «Люнет» у складі своєї Тендерної пропозиції надав скан копію протоколу загальних зборів Учасників ТОВ «Люнет» та скан копію наказу від 07.03.2020 № Б-01/03-20 «Щодо вступу на посаду директора», згідно якого Мерченко Олексій Юрійович, на підставі протоколу від 06.03.2020 № 8/2020 Загальних зборів учасників ТОВ «Люнет» з 07.03.2020 року приступає до виконання обов’язків директора ТОВ «Люнет»
Таким чином, Учасником були надані всі необхідні документи на підтвердження права підпису тендерної пропозиції і у Замовника не було підстав застосувати частину 16 статті 29 Закону щодо розміщення повідомлення в електронній системі закупівель з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах
В той же час, відповідно до п.1 розділу 3 тендерної документації «Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги", тобто тендерна пропозиція у будь-якому випадку повинна містити накладений електронний підпис (або кваліфікований електронний підпис) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі, повноваження якої щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджуються відповідно до поданих документів, що вимагаються згідно додатку №6 цієї тендерної документації»
Із вищеописаного слідує, що уповноваженою особою ТОВ «Люнет», є директор Марченко Олексій Юрійович, повноваження якого, щодо підпису документів тендерної пропозиції, підтверджені відповідно до зазначених вище документів.
Натомість накладений на тендерну пропозицію учасника електронний підпис належить фізичній особі Смиченко Надії Володимирівні.
Враховуючи вищенаведене, ТОВ Люнет не виконав умови тендерної документації, під час використання електронної системи закупівель та поданні тендерної пропозиції тобто тендерна пропозиція не містить накладеного електронного підпису (або кваліфікованого електронного підпису) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі, повноваження якої щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджені відповідно до поданих документів, що вимагались згідно додатку №6 тендерної документації».
Саме тому, відповідно до викладеного вище, керуючись вимогами тендерної документації та частиною третьою статті 12, абзацом першим частини третьої статті 22 Закону, тендерну пропозицію ТОВ «Люнет» відповідно до абзацу третього пункту першого частини першої статті 31 Закону було відхилено

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
04.06.2020 14:46
Завершення:
04.06.2020 15:31

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 04.06.2020 15:31

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
125 894 500 UAH з ПДВ 118 498 500 UAH з ПДВ Документи
125 894 589 UAH з ПДВ 118 499 000 UAH з ПДВ Документи
138 484 000 UAH з ПДВ 134 037 774 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПБС"
Пошук по цьому учаснику
139 500 000 UAH з ПДВ 135 056 661 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ"
Пошук по цьому учаснику
139 620 000 UAH з ПДВ 136 518 887 UAH з ПДВ Документи
145 105 673 UAH з ПДВ 137 200 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

03.06.2020 13:14
sign.p7s
03.06.2020 13:11
фреза дор.2.jpg
03.06.2020 13:11
фреза дор.1.jpg
03.06.2020 13:11
Кран.jpg
03.06.2020 13:11
Кран 2.jpg
03.06.2020 13:11
Коток HAMM 3520 HT.pdf
03.06.2020 13:11
Коток HAMM 130 HD.PDF
03.06.2020 13:11
Довідка ст.17.pdf
03.06.2020 13:11
Бенефеціар.pdf

Публічні документи

03.06.2020 13:55
sign.p7s
03.06.2020 13:49
8. Витяг.pdf
03.06.2020 13:49
Лист-згода.pdf
03.06.2020 13:49
Лист Згода.pdf
03.06.2020 13:49
Договор 01.06-1.pdf
03.06.2020 13:49
Договір ЕКБ.pdf
03.06.2020 13:49
Лист Згода.pdf
03.06.2020 13:49
Договір БК-ВР.pdf
03.06.2020 13:48
ТП.pdf
03.06.2020 13:48
Кран 2.pdf
03.06.2020 13:47
Св. атест.pdf
03.06.2020 13:47
додаток 2.pdf
03.06.2020 13:47
Додаток 1.pdf
03.06.2020 13:47
Інформація.pdf
03.06.2020 13:47
Договір.pdf
03.06.2020 13:47
Довідка.pdf
03.06.2020 13:47
Мішура наказ.pdf
03.06.2020 13:46
Салій наказ.pdf
03.06.2020 13:46
Римар наказ.pdf
03.06.2020 13:46
Рисюк наказ.pdf
03.06.2020 13:46
Овсянніков.pdf
03.06.2020 13:46
Клочко наказ.pdf
03.06.2020 13:46
Івашко наказ.pdf
03.06.2020 13:46
Ярмош наказ.pdf
03.06.2020 13:46
Левков наказ.pdf
03.06.2020 13:46
Янков наказ.pdf
03.06.2020 13:46
Чучман наказ.pdf
03.06.2020 13:46
Котов наказ.pdf
03.06.2020 13:45
Челій наказ.pdf
03.06.2020 13:45
Наказ Комар.pdf
03.06.2020 13:45
Хома наказ.pdf
03.06.2020 13:45
Фомін наказ.pdf
03.06.2020 13:45
Дідик наказ.pdf
03.06.2020 13:45
Гудзь наказ.pdf
03.06.2020 13:45
Богуш наказ.pdf
03.06.2020 13:45
Довідки ст 17.pdf

Публічні документи

16.06.2020 16:59
sign.p7s
16.06.2020 11:39
sign.p7s
12.06.2020 14:21
sign.p7s
12.06.2020 12:55
Ст. 17.pdf
12.06.2020 11:07
Довідка з ДФС.pdf
12.06.2020 09:05
sign.p7s
02.06.2020 17:13
sign.p7s
02.06.2020 16:30
сертифікати.zip
02.06.2020 16:30
fw68.zip
02.06.2020 16:30
Відгук 22.pdf

Публічні документи

03.06.2020 13:58
sign.p7s
03.06.2020 13:58
sign.p7s
03.06.2020 13:57
sign.p7s
03.06.2020 13:57
sign.p7s
03.06.2020 13:55
Емульсія.PDF
03.06.2020 13:55
Бітум.pdf
03.06.2020 13:53
iso.pdf
03.06.2020 13:52
vytyag_21.05.2020.pdf
03.06.2020 13:41
sign.p7s
03.06.2020 13:40
51-06_18_ch2.pdf
03.06.2020 13:40
51-06_18_ch1.pdf
03.06.2020 13:40
48_дод4.pdf
03.06.2020 13:40
Nakazy_150520.pdf
03.06.2020 13:40
СТАТУТ.pdf
03.06.2020 13:40
48_дод6.pdf
03.06.2020 13:40
Ліцензія.pdf
03.06.2020 13:40
ПДВ.pdf
03.06.2020 13:39
19099 ОНУР К.І. p7s.7z
03.06.2020 13:39
48_дод5.pdf
03.06.2020 13:39
48_дод1.pdf

Публічні документи

03.06.2020 13:54
Ліцензія.pdf
03.06.2020 13:54
Звіт з праці.pdf
03.06.2020 13:53
Довідка АБЗ.PDF

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "СТІК"
#31072342
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 118 498 500 UAH з ПДВ 05.06.2020 18:19
ТОВ Люнет
#31956217
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 118 499 000 UAH з ПДВ 05.06.2020 18:20
ТОВ "ДП "АЛЬКОР"
#39507877
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 134 037 774 UAH з ПДВ 05.06.2020 18:21
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПБС"
#32872788
Пошук по цьому переможцю
Переможець 135 056 661 UAH з ПДВ 11.06.2020 17:58

Документи

04.06.2020 15:31
edr_identification.yaml
05.06.2020 18:18
sign.p7s

Документи

05.06.2020 18:19
edr_identification.yaml
05.06.2020 18:20
sign.p7s

Документи

05.06.2020 18:20
edr_identification.yaml
05.06.2020 18:21
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 11.06.2020 17:58

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПБС"
Пошук по цьому переможцю
#32872788
135 056 661 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 25.06.2020 00:00 - 31.12.2022 00:00
Номер 56
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
дог_56.pdf Укладений
135 056 661
25.06.2020 21:10
25.06.2020
sign.p7s Укладений
25.06.2020 21:11

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 30.03.2021 15:23
Опис змін: Сторони домовились внести зміни до Договору
Номер договору: 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 25.06.2020 — 30.03.2021
Сума оплати за договором: 14 325 000
UAH з ПДВ
Причини для розірвання договору: Сторони дійшли згоди достроково розірвати Договір

Ризик-індикатор

Звернення за роз'ясненнями - 3

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання