Код ДК 021-2015 (CPV) 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний, Хліб з борошна ІІ г і житнього, Батон із пшеничниного борошна в/г)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-05-20-006682-c
  • 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
  • Завершена
Найменування замовника:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Козирь Віталій Вікторович, +380472373386 , BELOV_BOGDAN@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Черкаси, 18000, Черкаська область, вул. Гоголя, 251
Дата укладення договору
21.07.20
Переможець
ТОВ "Каштан-Плюс"
Очікувана вартість
2 488 515.80 UAH з ПДВ
Сума договору
1 300 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 21.07.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 13.06.2020 19:00

Оскарження умов:

до 19.06.2020 00:00

Подання пропозицій:

23.06.2020 19:00

Початок аукціону:

26.06.2020 13:22

Очікувана вартість
2 488 516 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
24 800 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
12 443 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Місцезнаходження замовника: м. Черкаси, вул. Гоголя, 251; Категорія замовника: відповідно до п.1.ч.1.ст.2 Закону; Вид закупівлі: відкриті торги, відповідно до абз.1, п.5, ч.2 ст.4 Закону; мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

42292 кг
Хліб пшеничний
ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
40867 кг
Хліб з борошна ІІ г і житнього
ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
42060 кг
Батон із пшеничного борошна в/г
ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-05-20-006682-c.a1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "Каштан-Плюс", Код ЄДРПОУ:30955757
Дата подання: 25.05.2020 16:49
Скаржник вважає незаконною вимогу п. 1.5. Розділу ІІІ тендерної документації щодо необхідності надання учасником документів, які видаються іншими уповноваженими установами, що видані у строк не більше ніж протягом 10 (десяти) днів щодо дати кінцевого подання тендерної пропозиції учасником (включно з датою кінцевого подання такої тендерної пропозиції через електронну систему закупівель).
Так, строки отримання низки таких документів, зокрема відгуку про виконання аналогічних договорів нормами чинного законодавства не встановлені.
В зв’язку з наведеним Скаржник може отримати такі документи виключно в порядку встановленому Законом України “Про звернення громадян”.
При цьому, у відповідності до інформації про закупівлю розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу тендерна документація завантажена замовником 20.05.2020, а кінцевий строк подання тендерних пропозицій встановлено до 04.06.2020.
У відповідності до вимог ст. 20 Закону України “Про звернення громадян” звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження. Загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.
Крім того, контрагенти Скаржника можуть знаходитись в інших регіонах України, що потребує додаткового часу на направлення документів засобами поштового зв’язку.
Враховуючи наведене навіть за умови звернення Скаржника до відповідних органів для надання документів в день публікації тендерної документації не можливо отримати необхідні документи в строк встановлений для подання тендерної пропозиції.
Разом з тим, Скаржником організовано роботу зі збору відгуків про свою роботу за результатами виконання відповідних господарських зобов’язань, а не в зв’язку з підготовкою до участі в конкретній процедурі закупівлі.
При цьому, Замовником жодним чином не обґрунтовано встановлений строк протягом якого Скаржник має отримати відповідні документи, з урахуванням того, що у разі виникнення сумнівів в їх достовірності Замовник має повноваження щодо їх перевірки в порядку Закону України “Про публічні закупівлі”.
Резюмуючи викладене вважаю вказану вимогу тендерної документації незаконною та такою, що встановлює штучні обмеження щодо участі Скаржника в процедурі закупівлі.
Скаржник вважає незаконною вимогу п.2.3 Розділу V тендерної документації а саме, при визначенні учасником процедури закупівлі ціни тендерної пропозиції, що є більшою за ціну, згідно визначення, вказаного у п. 3 ч. 1 ст. 1 Закону, як початкової так і остаточної за результатами аукціону, з метою необґрунтованого заниження та/або завищення вартості тендерної пропозиції учасник надає документально підтверджений* лист в довільній формі, в якому відображаються математичні розрахунки та вартісне значення кожного із складових ціни на товар своєї цінової пропозиції, що складають предмет закупівлі, з урахуванням усіх додаткових витрат учасника.
*Документальним підтвердженням до даного листа є: експертний висновок/висновок, тощо, із зазначенням формування вартості цін за одиницю товару (згідно одиниці виміру, зазначеній в тендерній документації) у відповідності до середньо ринкових цін на товари, що складають предмет закупівлі, від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі, що видано на ім’я учасника закупівлі, разом з розрахунком вартості товару(ів), що складають предмет закупівлі з урахуванням усіх додаткових витрат.
Прошу також звернути увагу, що скаржником не виявлено в чинному законодавстві визначення поняття “Зріз (діапазон) цін”, в зв’язку з чим взагалі неможливо виконати такі вимоги тендерної документації через відсутність в чинному законодавстві відповідного терміну та неможливість в зв’язку з викладеним визначити орган який уповноважений видавати відповідні висновки та вимоги до їх форми та змісту, а Замовник в свою чергу зможе трактувати такий термін на власний розсуд, що є недопустимим.
Наведена вимога тендерної документації порушує основоположні принципи Закону України про публічні закупівлі.
Згідно з вимогами п. 2 ч. 1 ст. 5 Закону Закупівлі здійснюються, в тому числі з дотриманням принципу максимальної економії, ефективності та пропорційності.
Разом з тим встановлюючи спірну вимогу тендерної документації Замовник штучно обмежив мінімальний поріг ціни пропозиції учасника середньою ціною на ринку.
Так, для скінченної сукупності середнє значення сукупності за певною властивістю дорівнює середньому арифметичному даної властивості за всіма членами цієї сукупності. Тобто, середнє значення ціни для сукупності дорівнює сумі цін низки учасників ринку, діленої на загальну кількість учасників, які взяті до уваги при формуванні виборки.
Звертаю увагу, що цілком природньо до складу такої виборки включаються, як учасники з високими відносно середньої ціни на ринку цінами так і з нижчими ніж середньоринкова ціна.
При цьому, замовник з урахуванням свободи здійснення підприємницької діяльності не може оцінювати ту обставину чи буде отримано учасником прибуток від здійснення поставки чи ні, оскільки господарська діяльність здійснюється на власний ризик суб’єкта господарювання.
Резюмуючи викладене вважаю, що спірна вимога тендерної документації суперечить принципам ефективності та економії публічних закупівель через штучне обмеження замовником кола учасників, які можуть запропонувати нижчу від середньоринкової ціну на предмет закупівлі, що може призвести до зайвих витрат з державного бюджету.
Зі змісту тендерної документації не зрозуміло на якій стадії закупівлі необхідно подавати зазначений лист.
Так, у відповідності до вимог п. 3 ч. 1 ст. 1 Закону - аномально низька ціна тендерної пропозиції (далі - аномально низька ціна) - ціна/приведена ціна найбільш економічно вигідної пропозиції за результатами аукціону, яка є меншою на 40 або більше відсотків від середньоарифметичного значення ціни/приведеної ціни тендерних пропозицій інших учасників на початковому етапі аукціону, та/або є меншою на 30 або більше відсотків від наступної ціни/приведеної ціни тендерної пропозиції за результатами проведеного електронного аукціону. Аномально низька ціна визначається електронною системою закупівель автоматично за умови наявності не менше двох учасників, які подали свої тендерні пропозиції щодо предмета закупівлі або його частини (лота).
Таким чином дізнатись про те, чи є ціна Скаржника аномально низькою останній може виключно після проведення аукціону, а Замовник вимагає надання відповідної довідки та висновку ще на стадії подання тендерної пропозиції.
Одночасно такі довідки та висновок слід вважати частиною тендерної документації Скаржника.
Однак після проведення електронного аукціону можливе завантаження лише вичерпного переліку документів, які стосуються переможця торгів.
Таким чином взагалі не зрозуміло яким чином можливо виконати дану вимогу тендерної документації.
Замовником в тендерній документації встановлено необхідність подання низки довідок та інформації, яка взагалі не передбачена Законом та не має жодного сенсу, що кваліфікується Скаржником як створення додатколвих штучних критеріїв для відхилення пропозицій учасників, утруднює розуміння тендерної документації.
У відповідності до вимог ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Наведені положення Оснвного Закону в повній мірі розповсюджуються й на Замовника.
Одночасно Замовником не джоведено необхідність надання учасниками наступної інформації та документів.
п. 1.1.1. Розділу І Тендерної документації: Учасник у складі пропозиції надає лист про те, що він гарантовано погоджується з умовами тендерної документації, розуміє її зміст та поняття, та про те, що уся інформація, подана ним у складі тендерної пропозиції є невід’ємною її частиною, чинною та достовірною.
Обгрунтування недоведеності необхідності надання такої довідки:
п. 1.3. Розділу ІІІ Тендерної документації встановлює без необхідності підтвердження жодними довідками: Подаючи тендерну пропозицію Учасник торгів тим самим погоджується з усіма умовами та вимогами цієї тендерної документації.
Крім того, виконання вимог тендерної документації є обов’язком учасника, як і подання достовірної інформації, тощо, для чого підтверджувати дану інформацію довідкою незрозуміло.
п. 1.10. Розділу ІІІ Тендерної документації: Для підтвердження надійності та ділової репутації постачальника, останній як учасник закупівлі, повинен надати гарантійний лист про відсутність заборгованості та наявності фінансових ресурсів для виконання умов закупівлі та відсутності застосування до учасника закупівлі господарських санкцій щодо невиконання або неналежного виконання взятих зобов’язань за попередньо-виконаними договорами. Під застосуванням господарських санкцій до учасника закупівлі слід розуміти заходи впливу за рішеннями суду, що набули законної сили стосовно відшкодування збитків, штрафних санкцій, пені, неустойки до постачальника, а також оперативно-господарські санкцій у вигляді компенсації за гарантійними зобов’язаннями перед контрагентами, банками.
Обгрунтування недоведеності необхідності надання такої довідки:
У відповідності до положень ч. 2 ст. 16 Закону:2. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Таким чином надійність та ділова репутація постачальника до кваліфікаційних критеріїв законодавцем не віднесено, а тому вказана вимога тендерної документації є неправомірною.
З аналогічних мотивів є незаконною вимога п. 4.5 Розділу VІ Тендерної документації щодо подання у складі тендерної пропозиції довідки з обслуговуючих банків з інформацією про відсутність простроченої заборгованості по кредитах та позиках не раніше дати оголошення закупівлі.
Скаржник вважає необґрунтованими встановлені Замовником вимоги до змісту відгуку про виконання аналогічних договорів.
Так, у відповідності до вимог п. 1.3.4. розділу І Тендерної документації визначено, що позитивний відгук має містити зокрема інформацію про достатність обладнання та матеріально-технічної бази учасника та наявність необхідної кількості працівників відповідної кваліфікації під час виготовлення та/або здійснення поставки товару.
Не зрозуміло яким чином контрагенти Скаржника можуть надати інформацію про матеріально – технічну базу Скаржника, оскільки останні доступу до такої інформації не мають, одночасно поняття «достатність обладнання» та «наявність необхідної кількості працівників» є оціночними поняттями, які не можуть бути включені до складу тендерної документації.
Не відповідає критерію чіткості та неможливості двозначного тлумачення положення п.п. 1.1.Тендерної документації, а саме сканований варіант пропозицій не повинен містити різних накладень, малюнків (наприклад, накладених підписів, печаток) в іншому випадку пропозиція учасника може бути відхилена.
Не зрозуміло яким чином Замовник не маючи спеціальних знань в галузі визначення нашарувань та накладень на копіях документів буде визначати наявність факту підроблення відповідних документів.
Крім того, дискримінаційною є вимога п. 1.11. Тендерної документації, а саме учасник у складі тендерної пропозиції має надати документальне підтвердження державної реєстрації його потужностей з транспортування, зберігання, пакування та реалізації харчових продуктів, із зазначенням місця розташування потужностей.
Так, Скаржник не здійснює діяльності з пакування продуктів харчування таким чином позбавлений можливості надати документи на підтвердження реєстрації відповідних потужностей, а вказана вимога є дискримінаційною по відношенню до суб’єктів господарювання, які не здійснюють діяльність з пакування продуктів харчування.
Скаржник вважає дискримінаційною умову щодо необхідності обов’язкового зазначення у довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації наявність водія та вантажника.
Так, скаржник має намір залучати до виконання умов договору транспортні засоби на умовах договорів про надання послуг з перевезення продуктів харчування, в зв’язку з чим позбавлений можливості надати відповідну довідку, а наведену умову тендерної документації слід вважати дискримінаційною по відношенню до суб’єктів господарювання, які мають намір здійснювати доставку товарів на підставі договорів про надання транспортних послуг.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

29.05.2020 20:09
Надання роз’яснень на скаргу ( роз’яснення до тендерної документації), затверджені 28.05.2020
На вимоги, викладену у Вашій скарзі повідомляємо наступне:
По-перше:
Відповідно до норм Закону України «Про звернення громадян» визначено, що громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення. Водночас, під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.
Отже, згідно норм вказаного Закону, на який посилається Скаржник, повідомляємо, що звернення суб’єкта господарювання в особі його посадової/уповноваженої особи не є в розумінні норм цього Закону ані пропозицією (зауваженням), ані заявою (клопотанням), ані скаргою.
Також, відповідно до вимог п. 5.1.3. тендерної документації, частини 5 «Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону» Розділу ІІІ тендерної документації, встановлено, зокрема, що на підтвердження наявності у учасника документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Учасник у складі тендерної пропозиції надає позитивний відгук* щодо постачання аналогічного товару (Фактичне виконання договору обов’язково вказати у відгуці). Аналогічним вважається товар за Кодом ДК 021-2015 (CPV) згідно предмету закупівлі.
*Позитивний відгук має бути складений на фірмовому бланку замовника, завірений підписом уповноваженої особи замовника (повноваження даної особи на підпис документів від ім’я замовника мають бути документально підтверджені), з зазначенням реквізитів особи-виконавця даного відгуку, відгук повинен бути датований (дата видачі відгуку має бути не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення даних відкритих торгів).
Звертаємо увагу Скаржника, що стосовно відгуку визначено окрему вимогу в тендерній документації щодо дати його видачі.
Крім того, нормами Закону України «Про публічні закупівлі» обов’язку доведення/обґрунтування необхідності надання того чи іншого документу, або дати їх видачі для Замовника не встановлено.
Отже законних підстав для задоволення скарги в цій частині немає.
По-друге:
Згідно ч.3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
При цьому, згідно з листом Мінекономрозвитку від 07.02.2017 № 3302-06/3812-06 «Щодо розробки тендерної документації», вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам, визначаються замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у статті 5 Закону та з дотриманням законодавства в цілому.
Відповідно до ч. 1 ст. 5 Закону, закупівлі здійснюються за такими принципами:
1) добросовісна конкуренція серед учасників;
2) максимальна економія, ефективність та пропорційність;
3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
6) запобігання корупційним діям і зловживанням.
Отже, згідно з листом Мінекономрозвиту від 01.07.2016 № 3302-06/19552-07 «Щодо застосування законодавства у сфері закупівель», зміст інформації, яку необхідно підтвердити, а також перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність вимогам, встановленим у тендерній документації, визначається замовником самостійно згідно із законодавством, виходячи зі специфіки предмета закупівлі з урахуванням частини четвертої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 5 Закону.
Звертаємо увагу Скаржника, що відповідно до положень Наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі", визначено поняття «Ціновий діапазон» - сукупність всіх цін в інтервалі від найменшої до найбільшої на товар або послугу, яка складається на ринку і яку покупець готовий заплатити.
Тобто, Замовник при включені даної вимоги до тендерної документації керувався виключно чинним законодавством в межах наданих йому прав та визначеного кола обов’язків.
Крім того, ані нормами Закону України «Про публічні закупівлі» ані іншими нормативними актами, обов’язку доведення/обґрунтування необхідності надання того чи іншого документу, або дати їх видачі для Замовника не встановлено.

Роз’яснення опубліковані відповідно до ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі»

Номер вимоги: UA-2020-05-20-006682-c.c4

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "МИЗА", Код ЄДРПОУ:38888259
Дата подання: 08.07.2020 16:57
Щодо неправомірного визначення переможця закупівлі
26 червня 2020 року Замовником (Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради) було проведено аукціон, щодо закупівлі UA-2020-05-20-006682-c.
В ході здійснення кваліфікації учасників, Замовником 07 липня 2020 року було прийнято рішення про визначення переможцем - ТОВ «Каштан-Плюс». Підстави для визначення переможця важчаємо необґрунтованими, адже пропозиція Учасника містить невідповідності тендерній документації, а саме:
1. Відповідно до підпункту 5.1.2 пункту 5 Розділу ІІІ на підтвердження наявності в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід (кваліфікаційні критерії закріплені ч.2 ст.16 Закону), останнім у складі тендерної пропозиції надається: «копії особистих медичних книжок працівників учасника, вказаних у довідці, з медоглядами чинними на дату розкриття тендерної пропозиції».
Учасником ТОВ «Каштан-Плюс» у складі своєї тендерної пропозиції надано копію медичної книжки Серія 2ААБ №615736 Підфігурної Наталії Василівни – продавця ТОВ «Каштан-Плюс», в якій зазначено дата наступного огляду 17 червня 2020 року. Дата наступного огляду вказана в медичній книжці є недійсною на момент подачі та розкриття тендерної пропозиції Учасника ТОВ «Каштан-Плюс», що суперечить вимогам Тендерної документації Замовника торгів: «з медоглядами чинними на дату розкриття тендерної пропозиції».
2. Відповідно до підпункту 5.1.2 пункту 5 Розділу ІІІ на підтвердження наявності у учасника документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) останнім у складі тендерної пропозиції надається: «Позитивний відгук* щодо постачання аналогічного товару (Фактичне виконання договору обов’язково вказати у відгуці). Аналогічним вважається товар за Кодом ДК 021-2015 (CPV) згідно предмету закупівлі».
3. Предметом закупівлі відповідно до підпункту 4.1 пункту 4 Розділу І тендерної документації Замовника є: «Код ДК 021-2015 (CPV) 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний, Хліб з борошна ІІ г і житнього, Батон із пшеничниного борошна в/г)».
Учасником ТОВ «Каштан-Плюс» у складі своєї тендерної пропозиції надано лист-відгук про співпрацю з КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» за Договором №13 від 30.01.2019 року. В специфікації даного договору Зазначено лише Хліб пшеничний подовий, хоча Замовник зазначав (Хліб пшеничний, Хліб з борошна ІІ г і житнього, Батон із пшеничниного борошна в/г).

Враховуючи вищевикладене вимагаємо від Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради скасувати своє рішення щодо визнання ТОВ «Каштан-Плюс» переможцем закупівлі на постачання хлібопродуктів для закладів освіти, та провести кваліфікацію наступних учасників.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

10.07.2020 19:12
Тендерна пропозиція ТОВ "Каштан-Плюс" повністю відповідає вимогам тендерної документації та не підлягає відхиленню

Документи

29.05.2020 18:52
Роз"яснення

Документи подані скаржником

08.07.2020 16:56
Вимога.docx

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-05-20-006682-c.c2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "Каштан-Плюс", Код ЄДРПОУ:30955757
Пошук по цьому автору
Дата подання: 29.05.2020 19:36

Зазначення в тендерній документації дискримінаційних умов

Оскарження дискримінаційних умов (додається)
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 03.06.2020 17:56

Кількість скарг: UA-2020-05-20-006682-c.a3

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "Каштан-Плюс", Код ЄДРПОУ:30955757
Пошук по цьому автору
Дата подання: 07.06.2020 22:26

Оскарження умов ТД

Оскарження дискримінаційних умов після внесення замовником змін до ТД
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 11.06.2020 17:48
Дата рішення: 23.06.2020 20:41

Аукціон

Початок:
26.06.2020 13:22
Завершення:
26.06.2020 13:55

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 26.06.2020 13:55

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
1 741 961 UAH з ПДВ 1 299 999 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Каштан-Плюс"
Пошук по цьому учаснику
2 084 219.51 UAH з ПДВ 1 300 000 UAH з ПДВ Документи
1 854 957.80 UAH з ПДВ 1 503 821 UAH з ПДВ Документи
2 318 838 UAH з ПДВ 2 318 838 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

23.06.2020 18:42
sign.p7s
23.06.2020 18:39
Технiчнi_хлiб.pdf
23.06.2020 18:39
Протоколи ТЗ.pdf
23.06.2020 18:39
Довідка ваги.pdf
23.06.2020 18:39
Відгук Любич.pdf
23.06.2020 18:39
Баланс.pdf

Публічні документи

16.07.2020 13:38
sign.p7s
23.06.2020 18:23
sign.p7s
23.06.2020 18:12
Статут К.pdf
23.06.2020 18:12
дозвіл.pdf
23.06.2020 18:12
Гарант_1547_GR.rar
23.06.2020 18:12
витяг ПДВ.pdf
23.06.2020 18:12
ISO 22000.pdf
23.06.2020 18:12
ISO 9001.pdf

Публічні документи

23.06.2020 15:36
sign.p7s
22.06.2020 14:17
sign.p7s
22.06.2020 14:16
2Стаття16.rar
22.06.2020 14:16
10Потужності.rar
22.06.2020 14:16
9Установчі.rar
22.06.2020 14:16
11Інше.rar
22.06.2020 14:16
3Стаття17.rar
22.06.2020 14:16
1Пропозиція.rar

Публічні документи

23.06.2020 18:38
пропозиція.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ВІКАРТ"
#42908265
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 1 299 999 UAH з ПДВ 06.07.2020 18:41
ТОВ "ВІКАРТ"
#42908265
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 1 299 999 UAH з ПДВ 06.07.2020 18:45
ТОВ "Каштан-Плюс"
#30955757
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 1 300 000 UAH з ПДВ 07.07.2020 17:02
ТОВ "Каштан-Плюс"
#30955757
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 300 000 UAH з ПДВ 07.07.2020 17:03

Документи

06.07.2020 18:41
edr_identification.yaml
06.07.2020 18:45
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 07.07.2020 17:03

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Каштан-Плюс"
Пошук по цьому переможцю
#30955757
1 300 000 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 21.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Номер 22
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
договір Укладений
1 300 000
21.07.2020 17:37
21.07.2020
sign.p7s Укладений
21.07.2020 17:39

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 18.08.2020 16:39
Опис змін: Банківські реквізити Постачальника, зазначені у Договорі, викласти у новій редакції.
Номер договору: 1
Контракт:
Зменшення обсягів закупівлі
Покращення якості предмета закупівлі 12.11.2020 17:44
Опис змін: Специфікацію товару, наведену в додатку до Договору викласти у новій редакції
Номер договору: 2
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі
Продовження строку дії договору на наступний рік 20.01.2021 14:49
Опис змін: п.3.2 викласти в новій редакції (Ціна Договору становить 1 133 854,10 грн., -фінансування 2020 року 873 914,35 грн., фінансування 2021 року 259 939,75 грн.); Специфікацію викласти в новій редакції; Продовжити дію Договору до 31.12.2021 року
Номер договору: 3
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 03.02.2021 11:06
Опис змін: Сторони, керуючись п.7 ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», Індексами споживчих цін на товари та послуги у листопаді - грудні 2020 року, затвердженими Державною службою статистики України, згідно п.11.1, 11.3.7. Договору, дійшли згоди про наступне: 1. пункт 3.2. Договору викласти у наступній редакції: «Ціна Договору становить: 1 135 890,02 грн. з ПДВ. При цьому: • фінансування 2020 року – 873 914,35 грн. • фінансування 2021 року – 261 975,85 грн.». 2. Специфікацію Товару, наведену в додатку до Договору, викласти новій редакції (додається).
Номер договору: 5
Контракт: Не визначено
Покращення якості предмета закупівлі
Зміна ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів 05.02.2021 15:12
Опис змін: Враховуючи лист Постачальника №27 від 29.01.2021 року, Керуючись п.7 ч.5 ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі", Індексам споживчих цін на товари та послуги у листопаді-грудні 2020 року, згідно п.11.1, 11.3.7 Договору, вирішили: 1) Внести зміни до п.3.2 Договору: Ціна Договору становить: 1 135 962,20 грн.; 2) Специфікацію викласти в новій редакції
Номер договору: 6
Контракт:

Ризик-індикатор

Чисельні завантаження документів - 4

Тендери, у яких документація (вкладені файли) оновлювалась (доповнювалась) замовником більше трьох разів

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Покращення якості предмета закупівлі - 1
Моніторинг ДАСУ - Так

Розпочато моніторинг ДАСУ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання