Капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїзних доріг житлового будинку за адресою вул. Грабчака № 2, корп.2 у місті Полтава (45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-06-02-002190-c
  • 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Шанько Анна Ігорівна, +380532609432 , zakupivli_uprav_zhkg@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Полтава, 36020, Полтавська область, вул. Стрітенська, 19, м. Полтава
Очікувана вартість
1 805 162.40 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 6.07.20
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Умови закупівлі:

Зверніть увагу на даного Замовника! Третій раз публікувати зміни до умов тендерної документації??!Зміни формальні!А де дотримання Замовником принципу максимальної економії та ефективності??? Учасники повинні знову редагувати свої пропозиції та нести матеріальні витрати на продовження строку дії банківської гарантії (в умовах адаптивного карантину). Через такі дії Замовника процедура затягується, будівництво не відбувається, неефективно використовуються державні кошти та завдається непоправна шкода інфраструктурі міста. І Замовнику за такі дії немає відповідальності??!!!

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 26.06.2020 10:00

Оскарження умов:

до 02.07.2020 00:00

Подання пропозицій:

06.07.2020 10:00

Очікувана вартість
1 805 162 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
9 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
15 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.83 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Українська, більш детально про мову описано в тендерній документації; Умови надання забезпечення тендерних пропозицій : згідно тендерної документації; Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): PP = P/(1 + F1/PV) де: PP – приведена ціна; P – ціна; F1– питома вага іншого критерію оцінки (відстрочення оплати за виконані роботи), запропонованих учасником; PV – питома вага критерію “ціна”.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роб.
Капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїзних доріг житлового будинку за адресою вул. Грабчака № 2, корп.2 у місті Полтава (45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
70%
Відстрочення оплати за виконані роботи:
30%
на строк від 241 і більше днів:
30%
на строк від 181 до 240 днів:
15%
на строк від 121 до 180 днів:
10%
на строк від 61 до 120 днів:
5%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Щодо подачі оригіналів чи копій документів

Дата подання: 04.06.2020 16:43
Дата відповіді: 09.06.2020 17:09
На сторінці 8 Тендерної документації Замовника, зазначено: «Документи тендерної пропозиції, які надані не у формі електронного документа (без ЕЦП/КЕП на документі) повинні містити підпис уповноваженої посадової особи учасника закупівлі (із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи), а також відбитка печатки учасника (у разі використання) на кожній сторінці такого документу (окрім документів, виданих іншими підприємствами/установами/організаціями, а також статут, рішення засновників, накази учасника, опис документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії). Надайте роз’яснення з приводу подачі Статуту, наказу, рішення засновників, які подаються державному реєстратору для проведення реєстраційних дій? Які документи необхідно подавати як сканкопію з оригіналу? Чи правильно розуміємо вимогу? Сканкопія оригіналу Статуту, рішення загальних зборів засновників, наказ про призначення директора (без підпису уповноваженої особи учасника та печатки)?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Стосовно надання Статуту: у разі якщо Статут учасника розміщений в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та відповідно до умов тендерної документації учасник може надати лист в довільній формі із зазначенням коду доступу до результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації та/або опис документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії, тоді сканований з оригіналу Статут учасник може не надавати. У разі якщо учасник планує надати сканований Статут, то він надається у тому вигляді та з тими підписами, який існує у вашій організації.
Рішення загальних зборів засновників, наказ про призначення директора надається у вигляді сканованованого оригіналу документів, додатково ставити підпис уповноваженої особи учасника на підписання тендерної пропозиції та ставити додатково печатку учасника на підпис не потрібно

Поняття співвиконавців

Дата подання: 04.06.2020 16:44
Дата відповіді: 09.06.2020 17:10
В зв’язку з відсутністю в ЗУ «Про публічні закупівлі» вичерпного поняття співвиконавців, та відповідними положеннями Замовника в Тендерній документації (Додаток № 1 до тендерної документації), та виникненням непорозумінь при подачі тендерних пропозицій, прохаємо роз’яснити, хто в розумінні Замовника вважається співвиконавцем, в разі залучення до даної процедури закупівлі, із залученням яких можливо підтверджувати відповідність кваліфікаційним критеріям? Чи вважається співвиконавцем (юридична чи фізична особа), що за договором про надання послуг надає послуги автомобілем, будівельною технікою? Крім того, оскільки, залучення автомобіля, будівельної техніки на підставі договору про надання послуг передбачає наявність екіпажу (працівників виконавця послуги), надайте відповідь чи потрібно подавати відповідну інформацію на працівника (водія, машиніста) власника такого механізму – надавача послуги, у відповідності до Додатку № 1 до тендерної документації? Чи вважається співвиконавцем юридична особа, що надала в оренду той чи інший механізм для здійснення закупівлі? Чи вважається співвиконавцем (юридична чи фізична особа), що за договором оренди надає в оренду приміщення (базу) для зберігання матеріалів? Як визначити відсоток виконання договору про закупівлю в даному випадку? Прохаємо відобразити відповідні роз’яснення (зміни) в тендерній документації Замовника.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Термін поняття «співвиконавці» в чинному законодавстві України не визначено. Зазначене в тендерній документації поняття «субпідрядник/співвиконавці» зазначено з огляду на формулювання зазначеного в Законі України «Про публічні закупівлі». Але, у законодавстві України є поняття субпідрядник. Під час укладання договорів підряду підрядник може для виконання робіт залучити субпідрядника. Оскільки предметом закупівлі є підрядні роботи то співвиконавець ототожнюється із поняттям субпідрядник, який може бути залучений учасником для виконання робіт. Слід зазначити, що враховуючи положення Закону України «Про публічні закупівлі» субпідрядником/співвиконавцем може бути лише суб’єкт господарювання. Хто належить до суб’єктів господарювання зазначено у ст. 75 Господарського кодексу України.
Якщо між учасником та контрагентом укладено договір про надання послуг та предметом такого договору є надання послуги автомобілем, будівельною технікою, то учасник таким договором може підтвердити наявність автомобіля, будівельної техніки залученої на незаборонених чинним законодавством умовах.
У разі якщо учаснику будуть надаватися послуги автомобіля, будівельної техніки з екіпажем (працівників виконавця послуги) на договірних умовах не виключно для цього предмету закупівлі та відсутній укладений між учасником та суб’єктом господарювання, який надає такі послуги, договір субпідряду або гарантійний лист на залучення таких працівників для підтвердження кваліфікаційного критерію: «Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід» то не потрібно подавати відповідну інформацію на працівника (водія, машиніста) власника такого механізму – надавача послуги, у відповідності до Додатку № 1.
Якщо між учасником та контрагентом укладено договір на оренду того чи іншого механізму для здійснення закупівлі та приміщення (бази) для зберігання матеріалів, то учасник підтверджує такими договорами наявність у нього того чи іншого механізму та приміщення (бази) для зберігання матеріалів на правах оренди.
Стосовно обрахунку відсотка виконання договору про закупівлю, методика або формула обрахунку відсотка виконання договору про закупівлю для субпідрядників/співвиконавців в Законі України «Про публічні закупівлі» не визначення та Законом України «Про публічні закупівлі» не встановлено норму, що замовник повинен встановлювати методику або формулу обрахунку відсотка виконання договору про закупівлю для субпідрядників/співвиконавців. Тому учасник, у разі залучення субпідрядників/співвиконавців може самостійно обрахувати відсоток виконання договору про закупівлю для субпідрядників/співвиконавців виходячи з обсягів робіт (які зазначені у Додатку № 3 тендерної документації), для яких учасник планує залучити субпідрядника

Згода на збір та обробку персональних даних

Дата подання: 04.06.2020 16:45
Дата відповіді: 09.06.2020 17:11
В тендерній документації на сторінці 21 зазначено: «факт подання тендерної пропозиції учасником – юридичною особою, що є розпорядником персональних даних, вважається підтвердженням наявності у неї права на обробку персональних даних, а також надання такого права замовнику, як одержувачу зазначених персональних даних від імені суб’єкта (володільця). Таким чином, відповідальність за неправомірну передачу замовнику персональних даних, а також їх обробку, несе виключно учасник процедури закупівлі, що подав тендерну пропозицію». В зв’язку з виникненням неоднозначного та не зрозумілого трактування даного положення, що призведе до непорозумінь при подачі тендерних пропозицій учасниками, просимо надати відповідь чи потрібно подавати заяву про згоду на збір та обробку персональних даних, що містяться в тендерній пропозиції учасника у відповідності до ЗУ «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р.?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Надавати заявки про згоду на збір та обробку персональних даних у складі тендерної пропозиції, які учасник отримає від осіб чиї персональні дані будуть відображені у тендерній пропозиції для формування тендерної пропозиції не є обов’язковим. У разі ненадання заявок про згоду на збір та обробку персональних даних це не буде підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника.
Разом з цим повідомляємо, що Ви маєте право завантажувати будь-які додаткові відомості за Вашим бажанням та на Ваш розсуд
Розгорнути: 3 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-06-02-002190-c.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ДРСУ ПОЛТАВА", Код ЄДРПОУ:34011607
Дата подання: 04.06.2020 16:32
На сторінці 3 (останнє речення), Замовником зазначено: «Замовник не зобов’язаний розглядати документи, які не передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї та які учасник додатково надає на власний розсуд». З даного пункту виникає питання, що Замовник вважає додатковими документами. Якщо учаснику необхідно пояснити той чи інший документ, котрий вимагався Замовником (нестандартна ситуація) та поданий в складі тендерної пропозиції, проте був не передбачений умовами Тендерної документації? Замовник не розгляне даний «додатковий» документ та відхилить пропозицію учасника, як таку яка не відповідає вимогам тендерної документації? В зв’язку з виникненням неоднозначного та не зрозумілого трактування даного положення, що призведе до непорозумінь при подачі тендерних пропозицій учасниками, вимагаємо виключити дане положення з умов тендерної документації?
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

09.06.2020 17:12
Вимога врахована та у тендерну документацію внесені зміни, а саме виключено останнє речення п. 7 р. 1 ст. 3 тендерної документації.
При цьому, звертаємо Вашу увагу, що Замовник може не брати до відома додатково надані документи, в разі якщо вони не стосуються вимог тендерної документації та не обґрунтовують (пояснюють) підстав подання або неподання того чи іншого документу котрий вимагає замовник в тендерній документації та враховуючи положення Закону України «Про публічні закупівлі».
Звертаємо увагу, що у разі невиконання вимог тендерної документації учасником та встановлення замовником підстав відповідно до ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відхиляє пропозицію учасника чи переможця.

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 06.07.2020 10:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Коефіцієнт Приведена вартість Документи
ТОВ "ДРСУ ПОЛТАВА"
Пошук по цьому учаснику
1 681 272.25 UAH з ПДВ 1 681 272.25 UAH з ПДВ 1.4285714286 1 176 890.57 Документи

Публічні документи

03.07.2020 19:12
sign.p7s
03.07.2020 19:10
Garantiya_9 000.zip
03.07.2020 19:10
8. Кошторис.pdf
22.06.2020 17:15
sign.p7s
22.06.2020 17:15
Garantiya_9 000_new.zip
16.06.2020 13:43
sign.p7s
16.06.2020 13:36
Garantiya_9 000.zip
16.06.2020 13:36
8. Кошторис.pdf

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Чисельні завантаження документів - 4

Тендери, у яких документація (вкладені файли) оновлювалась (доповнювалась) замовником більше трьох разів

Недетальний код класифікатору - Так

Тендери, у яких вибраний класифікатор занадто високого рівня, тобто третій або третій і четвертий символи класифікатору є нулем

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання