Послуги з охорони (орендованого приміщення м. Київ, вул. Лєскова, 5-А)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-06-12-004193-c
  • 79710000-4 - Охоронні послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Валерія Соловйова, +380445863809 , vsolovyova@naftogaz.com
Адреса замовника
Україна, м. Київ , 01601, Київська область, вул. Б.Хмельницького, 6
Дата укладення договору
27.07.20
Переможець
Відділ поліції охорони об'єктів стратегічного значення
Очікувана вартість
1 946 280 UAH з ПДВ
Сума договору
1 923 840 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 28.07.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 20.06.2020 15:00

Оскарження умов:

до 26.06.2020 00:00

Подання пропозицій:

30.06.2020 15:00

Початок аукціону:

01.07.2020 12:45

Очікувана вартість
1 946 280 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
9 731 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Строк надання послуг – протягом 11 місяців з дати підписання Акту приймання-передачі під охорону орендованого приміщення за адресою: м. Київ, вул. Лєскова, 5-А.
Обсяг надання послуг: відповідно до Додатку 1 тендерної документації.
Категорія Замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання.
Мова, якою повинні бути складені тендерні пропозиції: тендерні пропозиції викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, складений на іншій, ніж українська мова, Учасник надає автентичний переклад цього документу на українську мову. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. У разі викладення документів, передбачених Додатком 5 тендерної документації, російською мовою, їх переклад не вимагається.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги з охорони (орендованого приміщення м. Київ, вул. Лєскова, 5-А)
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

невідповідність у ТД

Дата подання: 15.06.2020 11:06
Дата відповіді: 16.06.2020 18:54
Доброго дня. Є питання до проекту договору. Сторінка 27 (додаток № 1 до Договору) не відповідає вимогам ТД. Так в ньому вказано період 2016-2017 рр. (12 місяців), а також обсяги надання послуг - 1 добовий пост та два денних поста, в той час як в ТД вказано 2 цілодобових поста охорони і період надання послуг 11 місяців, а також невідповідає адреса надання послуг.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Найближчим часом Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації та, відповідно до ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі», такі зміни будуть оприлюднені в електронній системі закупівель.

Питання по кількості годин охорони

Дата подання: 15.06.2020 11:20
Дата відповіді: 16.06.2020 18:54
Аукціон планується на 01.07.2020. В ТД заявлена кількість міцяців охорони - 11 та вказана кінцева дата надання послуг - 30.04.2021. Яким чином здійснити розрахунок кількості послуг охорони?

відповідь:

Найближчим часом Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації та, відповідно до ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі», такі зміни будуть оприлюднені в електронній системі закупівель.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-06-12-004193-c.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ДОЗОР СЕРВІС", Код ЄДРПОУ:33442495
Дата подання: 16.06.2020 20:39
Вимога про наявності озброєння та набоїв до нього, відповідно до норм належності, дискримінаційною та такою, що обмежує коло учасників. Згідно чинного законодавства право на носіння вогнепальної зброї мають правоохоронні та державні силові органи.
Зазначаємо, що відповідно до статті 46 Закону України "Про національну поліцію" визначено наступне – застосування вогнепальної зброї:
1. Застосування вогнепальної зброї є найбільш суворим заходом примусу.
2. Поліцейський уповноважений на зберігання, носіння вогнепальної зброї, а також на її застосування і використання лише за умови що він пройшов відповідну спеціальну підготовку.
3. Порядок зберігання і носіння вогнепальної зброї, що знаходиться в розпорядженні поліцейського, перелік вогнепальної зброї та боєприпасів, що використовуються в діяльності поліції, та норми їх належності встановлюються Міністром внутрішніх справ України.
4. Поліцейський уповноважений у виняткових випадках застосовувати вогнепальну зброю:
1) для відбиття нападу на поліцейського або членів його сім'ї, у випадку загрози їхньому життю чи здоров'ю;
2) для захисту осіб від нападу, що загрожує їхньому життю чи здоров'ю;
3) для звільнення заручників або осіб, яких незаконно позбавлено волі;
4) для відбиття нападу на об'єкти, що перебувають під охороною, конвої, житлові та нежитлові приміщення, а також звільнення таких об'єктів у разі їх захоплення;
5) для затримання особи, яку застали під час вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину і яка намагається втекти;
6) для затримання особи, яка чинить збройний опір, намагається втекти з-під варти, а також озброєної особи, яка погрожує застосуванням зброї та інших предметів, що загрожують життю і здоров'ю людей та/або поліцейського;
7) для зупинки транспортного засобу шляхом його пошкодження, якщо водій своїми діями створює загрозу життю чи здоров'ю людей та/або поліцейського.
5. Поліцейський уповноважений застосовувати вогнепальну зброю тільки після попередження про необхідність припинення протиправних дій і намір використання заходу примусу, визначеного цією статтею.
6. Застосування вогнепальної зброї без попередження допускається:
1) при спробі особи, яку затримує поліцейський із вогнепальною зброєю в руках, наблизитися до нього, скоротивши визначену ним відстань, чи доторкнутися до зброї;
2) у разі збройного нападу, а також у разі раптового нападу із застосуванням бойової техніки, транспортних засобів або інших засобів, що загрожують життю чи здоров'ю людей;
3) якщо особа, затримана або заарештована за вчинення особливо тяжкого чи тяжкого злочину, втікає із застосуванням транспортного засобу;
4) якщо особа чинить збройний опір;
5) для припинення спроби заволодіти вогнепальною зброєю.
7. Поліцейський уповноважений застосовувати вогнепальну зброю тільки з метою заподіяння особі такої шкоди, яка є необхідною і достатньою в такій обстановці, для негайного відвернення чи припинення збройного нападу.
8. Поліцейський уповноважений застосовувати вогнепальну зброю у разі збройного нападу, якщо відвернення чи припинення відповідного нападу неможливо досягнути іншими засобами.
9. Поліцейському заборонено застосовувати вогнепальну зброю в місцях, де може бути завдано шкоди іншим особам, а також у вогненебезпечних та вибухонебезпечних місцях, крім випадків необхідності відбиття нападу або крайньої необхідності.
10. Поліцейський зобов'язаний у письмовій формі повідомляти свого керівника про застосування вогнепальної зброї, а також негайно повідомити свого керівника про активне застосування вогнепальної зброї, який, у свою чергу, зобов'язаний поінформувати центральний орган управління поліції та відповідного прокурора.
11. Поліцейський може взяти до рук вогнепальну зброю і привести її у готовність, якщо вважає, що в обстановці, що склалася, можуть виникнути підстави для її застосування.
12. Під час затримання осію щодо яких у поліцейського виникла підозра у вчиненні тяжкого чи особливо тяжкого злочину, а також під час перевірки документів у таких осіб поліцейський може привести в готовність вогнепальну зброю та попередити особу про можливість її застосування. Спроба особи, яку затримує поліцейський із вогнепальною зброєю в руках, наблизитися до нього, скоротивши визначену поліцейським відстань, чи доторкнутися до зброї є підставою для застосування вогнепальної зброї поліцейським.
13. Поліцейський може використати вогнепальну зброю для подання сигналу тривоги або виклику допоміжних сил, або для знешкодження тварини, яка загрожує життю чи здоров'ю поліцейського та інших осіб.
Зазначаємо, що стаття 42 зазначеного вище закону визначає: Поліцейські заходи примусу: 1. Поліція під час виконання повноважень, визначених цим Законом, уповноважена застосовувати такі заходи примусу: 1) фізичний вплив (сила); 2) застосування спеціальних засобів; 3) застосування вогнепальної зброї.
Скаржник зазначає, що вогнепальна зброя використовується лише і виключно органами поліції.
Скаржник зазначає, що прописуючи вимогу щодо наявності нарізної вогнепальної зброї, Замовник обмежує коло потенційних учасників, так як участь у даній Процедурі закупівлі зможуть взяти лише правоохоронні органи. Скаржник зазначає, що відповідно до чинного законодавства, а саме відповідно до Постанови КМУ від 11.02.2013 № 97 "Про затвердження переліку спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб'єктами охоронної діяльності", суб'єкти охоронної діяльності можуть використовувати в своїй діяльності лише Пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначені патрони* (*Виключно суб'єктами охоронної діяльності, які здійснюють охорону особливо важливих об'єктів права державної власності або надають охоронні послуги із залученням власного транспорту реагування та використанням пунктів централізованого спостереження). Тому, даною вимогою про наявність нарізної вогнепальної зброї Замовник порушує норми чинного Закону, а саме статтю 3 "Принципи здійснення закупівель (добросовісна конкуренція серед учасників, недискримінація учасників) та частину четверту статті 22.
Зазначаємо, що згідно з Постановою КМУ від 11.02.2013 № 97: перелік спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб'єктами охоронної діяльності:
- бронежилети;
- захисні каски;
- газові балончики з аерозолями сльозоточивої та дратівної дії;
- газові пістолети і револьвери та патрони до них калібру 6, 8 і 9 міліметрів, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії Гумові кийки;
- наручники пластикові (текстильні) одноразового використання Електрошокові пристрої*;
- пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначені патрони*;
*Виключно суб'єктами охоронної діяльності, які здійснюють охорону особливо важливих об'єктів права державної власності або надають охоронні послуги із залученням власного транспорту реагування та використанням пунктів централізованого спостереження.
Зазначаємо, що для нас, як учасника, дана вимога є дискримінаційною, оскільки ми не маємо табельної вогнепальної (нарізної) зброї, і не можемо її мати, тому просимо Замовника виключити з Документації вимогу про підтвердження наявності озброєння та набоїв до нього, відповідно до норм належності.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

18.06.2020 16:51
На вимогу про усунення порушення в тендерній документації повідомляємо наступне.
Відповідно до пункту 2 статті 3 Закону України “Про охоронну діяльність” дія цього Закону поширюється на правовідносини правоохоронних органів та військових формувань у процесі надання ними послуг з охорони власності та громадян у частині, що не регулюється законодавчими актами, які регламентують їх діяльність.
Згідно з пунктом 2 статті 6 Закону України “Про охоронну діяльність” перелік окремих особливо важливих об'єктів права державної власності, охорона яких здійснюється виключно державними підприємствами та організаціями, визначається в порядку, що встановлює Кабінет Міністрів України.
Відповідно до статті 117 Конституції України Кабінет Міністрів України, в межах своєї компетенції, видає постанови і розпорядження, які є обов’язковими до виконання.
Пунктом 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2013 №421 “Про затвердження Порядку визначення переліку окремих особливо важливих об’єктів права державної власності, охорона яких здійснюється виключно державними підприємствами та організаціями” визначено, що включення об’єктів до переліку здійснюється відповідно до критеріїв, які затверджуються МВС за погодженням з Міноборони та СБУ.
Згідно Критеріїв, затверджених Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 01.09.2015 №1053 (зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22.09.2015 за №1124/27569 до переліку окремих особливо важливих об’єктів права державної власності, охорона яких здійснюється виключно державними підприємствами та організаціями на підставі договорів про надання охоронних послуг, визначено об’єкти, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави викладені у постанові Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 №83, в тому числі АТ “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” (далі ‒ Компанія) (код ЄДРПОУ – 20077720).
Крім того Компанія включена до переліків об'єктів державної та інших форм власності, охорона нерухомого майна (незалежно від цільового призначення) яких здійснюється виключно органами поліції охорони на договірних засадах Постановами Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №937 та від 21.11.2018р №975 (далі ‒ Постанови).
Вимоги зазначених Постанов застосовуються також до охорони орендованих адміністративних будівель, де знаходиться майно, яке належить об’єктам, внесеним до затвердженого Постановами Переліку. Таким чином, відповідно до вимог Постанов, Компанія повинна укладати договори про надання послуг з охорони орендованого нерухомого майна виключно з підрозділами поліції охорони.
Необхідно зазначити, що згідно з пунктом 4 статті 13 Закону України “Про Національну поліцію” поліція охорони є структурним підрозділом Національної поліції України.
Відповідно до пунктів 19, 20 статті 23 Закону України “Про Національну поліцію” поліція здійснює охорону об’єктів права державної власності у випадках та порядку визначених законом та іншими нормативними актами і на договірних засадах охорону фізичних осіб та об’єктів права приватної, комунальної власності.
Підпунктом 4 пункту 4 статті 46 Закону України “Про Національну поліцію” поліцейських уповноважено застосовувати вогнепальну зброю для відбиття нападу на об’єкти, що перебувають під охороною.
Враховуючи зазначені вище вимоги чинного законодавства, Учасник повинен належати до органів поліції охорони Національної поліції України.
Таким чином вимоги тендерної документації щодо озброєння працівників охорони не є дискримінаційними.

Аукціон

Початок:
01.07.2020 12:45
Завершення:
01.07.2020 13:06

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 01.07.2020 13:06

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Відділ поліції охорони об'єктів стратегічного значення
Пошук по цьому учаснику
1 923 840 UAH з ПДВ 1 923 840 UAH з ПДВ Документи
Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві
Пошук по цьому учаснику
1 946 280 UAH з ПДВ 1 946 280 UAH з ПДВ Документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Відділ поліції охорони об'єктів стратегічного значення
#40110608
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 923 840 UAH з ПДВ 08.07.2020 11:35

Переможець

Дата і час публікації: 08.07.2020 11:35

Учасник Пропозиція Документи
Відділ поліції охорони об'єктів стратегічного значення
Пошук по цьому переможцю
#40110608
1 923 840 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 27.07.2020 00:00 - 27.06.2021 00:00
Номер 07-К-2020
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір від 27.07.2020 №07-К-2020.pdf Укладений
1 923 840
28.07.2020 11:55
27.07.2020
sign.p7s Укладений
28.07.2020 11:57

Виконання договору

Строк дії за договором: 27.07.2020 — 27.06.2021
Сума оплати за договором: 1 923 840
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Контрольні слова у Q&A - Так

У питаннях/відповідях зустрічаються @|адрес|пошт що може бути ознакою неповної тендерної документації, яка вимагає коммунікації поза межами системи

"Чемпіон" - переможець - Так

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання