Придбання словників

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-06-16-001053-a
  • 22110000-4 - Друковані книги
  • Завершена
Найменування замовника:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Апекіна Анна Вікторівна, +380444255381 , podil_zakypivli@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 04071, Київська область, вул. Введенська 35
Дата укладення договору
9.09.20
Переможець
ШАДУРА НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА
Очікувана вартість
2 937 600 UAH з ПДВ
Сума договору
2 305 410 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 9.09.20
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4

Умови закупівлі:

1. Відповідно до ч. 1 та 2 ст. 4 Закону планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель (далі - річний план).
Закупівля здійснюється відповідно до річного плану.
У річному плані повинна міститися така інформація:
1) найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія;
2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності);
3) розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі;
4) код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів);
5) вид закупівлі та орієнтовний початок проведення
Зазначена процедура закупівля здійснюється відповідно до річного плану закупівель, який опубліковано 28.05.2020 за ідентифікатором закупівлі UA-P-2020-05-28-007200-b.
В плані відсутня інформація встановлена пунктом 1 частини 2 статті 4 Закону, а саме відсутня інформація про місцезнаходження замовника та його категорія.

2. Закупівля, яка розглядається, є конкурентною процедурою закупівлі – відкриті торги.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель, тендерну документацію та проект договору про закупівлю. Оголошення про проведення відкритих торгів - не пізніше ніж за 15 днів до кінцевого строку подання тендерних пропозицій, якщо вартість закупівлі не перевищує межі, встановлені у частині третій цієї статті, та не пізніше 30 днів у разі перевищення таких меж.
Згідно з п. 8 ч. 2 ст. 21 Закону оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити наступну інформацію: мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції.
Оголошення про проведення цих відкритих торгів не містить зазначеної вище інформації.
Відсутність в річному плані закупівель інформації про категорію та місцезнаходження замовника, а в оголошенні інформації про мову (мови) якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції – це порушення законодавства про закупівлі, які тягнуть за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб замовника. Органи державного фінансового контролю здійснюють моніторинг з зазначених вище підстав, що також можна побачити на практиці проведення моніторингу процедури закупівлі відкриті торги, оголошеної за ідентифікатором закупівлі UA-2020-05-18-002185-a за результатами якого Орган державного фінансового контролю зобов’язав замовника усунути порушення.
3. Як вже було зазначено вище, при оголошенні процедури закупівлі відкриті торги оприлюднюється тендерна документація та проект договору про закупівлю.
Відповідно до п. 31 ч. 1 ст. 1 Закону тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель.
Відомості, які повинна містити тендерна документація встановлені в статті 22 Закону.
Разом з оголошенням про проведення цієї процедури закупівлі Замовник оприлюднив тендерну документацію затверджену рішенням його тендерного комітету від 04.06.2020, проткол від 04.06.2020 № 81, (далі – Тендерна документація).
Згідно пп. 1.1. п. 1 р. 3 Тендерної документації тендерна пропозиція – це пропозиція, яка подається учасником процедури закупівлі замовнику відповідно до вимог тендерної документації, в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним критеріям, наявність/відсутність підстав, установлених у статті 17 Закону і в цій тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів (файлів), що вимагаються замовником у цій тендерній документації, а саме: інших документів, необхідність подання яких у складі тендерної пропозиції передбачена умовами Тендерної документації.
Відповідно до п.7 р. 3 Тендерної документації учасник у складі тендерної пропозиції надає інформацію про повне найменування та місцезнаходження щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю, або інформацію у довільній формі щодо незалучення такого (таких) субпідрядника/співвиконавця (або так само залучення їх в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від вартості договору про закупівлю).
Пунктом 18 частини 2 статті 22 Закону встановлено, що у тендерній документації зазначаються такі відомості: вимога про зазначення учасником у тендерній пропозиції інформації (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю - у разі закупівлі робіт або послуг.
Згідно оголошення про проведення цієї процедури закупівлі та виходячи з вимог до предмету закупівлі, предметом закупівлі є товар.
Таким чином встановлення в Тендерній документації вимоги щодо надання учасниками у складі тендерної пропозиції про субпідрядників чи субвиконавців є порушенням законодавства у сфері публічних закупівель.

4. Відповідно до п. 6 розділу «Документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі» додатку 1 до Тендерної документації учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати гарантійний лист, підписаний уповноваженою посадовою особою учасника, відповідно до якого переможець торгів протягом 2 (двох) робочих днів гарантує надання Замовнику на його адресу зразків запропонованого товару, який є предметом закупівлі.
Згідно з ч. 13 ст 29 Закону замовник та учасники не можуть ініціювати будь-які переговори з питань внесення змін до змісту або ціни поданої тендерної пропозиції/пропозиції.
Частиною 8 статті 12 Закону встановлено, що подання інформації під час проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі здійснюється в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Замовникам забороняється вимагати від учасників подання у паперовому вигляді інформації, поданої ними під час проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі.
Положення законодавства про публічні не містять жодних норм, які б дозволяли вчинення відповідних дій.
Таким чином встановлення в Тендерній документації зазначеної вимоги є порушенням законодавства у сфері публічних закупівель.
Схожа позиція викладена в рішенні Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Колегія) від 30.03.2020 № 5997-р/пк-пз, згідно з яким такі умови є порушенням законодавства в сфері публічних закупівель, в т.ч. принципів здійснення закупівель. Відповідно до зазначеної позиції Колегія стверджує, що такі умови не є частиною пропозиції учасника.

5. Відповідно до п. 6 розділу «Документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі» додатку 1 до Тендерної документації учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати гарантійний лист, підписаний уповноваженою посадовою особою учасника, відповідно до якого переможець торгів протягом 2 (двох) робочих днів гарантує надання Замовнику на його адресу зразків запропонованого товару, який є предметом закупівлі.
Як вже згадувалось вище, встановлення цієї вимоги є порушенням ч. 13 ст 29 Закону. Положення законодавства про публічні не містять жодних норм, які б регулювали надання будь-яких документів після розкриття тендерних пропозицій на етапі їх розгляду, крім документів встановлених статтею 17 Закону.
Таким чином, встановлення в Тендерній документації зазначеної вимоги, є порушенням законодавства у сфері публічних закупівель.

6. Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 10 Закону разом з тендерною документацією при оголошенні процедури закупівлі оприлюднено проект договору.
Згідно з п. 8 ч. 2 ст. 22 Закону встановлено, що у тендерній документації зазначаються такі відомості: проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов.
Проект договору міститься в додатку 4 до Тендерної документації. Зазначений проект не містить порядку змін його умов, що є критичним порушенням законодавства у сфері публічних закупівель.
Схожа позиція викладена в рішенні Колегії від 25.02.2020 № 3592-р/пк-пз, згідно з яким Колегія вважає відсутність порядку внесення змін до договору порушенням законодавства у сфері публічних закупівель.

Враховуючи викладене, процедура закупівлі, яка розглядалась, запланована та оголошена з порушенням законодавства про публічні закупівлі.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 21.06.2020 13:00

Оскарження умов:

до 27.06.2020 00:00

Подання пропозицій:

01.07.2020 13:00

Початок аукціону:

02.07.2020 15:00

Очікувана вартість
2 937 600 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
14 688 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція - українська.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2971 комплекти
Придбання словників
ДК 021:2015: 22110000-4 — Друковані книги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-06-16-001053-a.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "Дім книги - Волинь", Код ЄДРПОУ:37981500
Дата подання: 09.07.2020 10:28
№ _215______ від 09.07.2020

Тендерному комітету Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації


Під час проведення аналізу поданої тендерної пропозиції ФОП Шадури Н.В. на відповідність вимогам встановленим Тендерної документації встановлено наступне.

1. Відповідно до пп. 1.1. п. 1 р. 3 Тендерної документації тендерна пропозиція – це пропозиція, яка подається учасником процедури закупівлі замовнику відповідно до вимог тендерної документації, в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним критеріям, наявність/відсутність підстав, установлених у статті 17 Закону і в цій тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів (файлів), що вимагаються замовником у цій тендерній документації, в т.ч. інформації та документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям.
Згідно пп. 5.1. п. 5 р. 3 Тендерної документації Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, а саме:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів).
Частиною 5.2.2. підпункту 5.2. пункту 5 розділу 3 Тендерної документації для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям, останній повинен надати у порядку згідно п. 1.3 цієї документації всі документи згідно переліку, вказаного нижче, в т.ч. довідка у довільній формі про наявність працівників, їх кількість, знання, досвід та кваліфікацію, підписана уповноваженою посадовою особою Учасника та скріплена його печаткою (у разі наявності), яка має підтвердити спроможність учасника здійснити поставку товару шляхом наявності у учасника відповідних працівників.
ФОП Шадура Н.В. у складі тендерної пропозиції надала довідку від 25.06.2020 № 43 про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, в якій зазначила лише одного працівника, а саме саму себе.
Виходячи зі змісту зазначеної вимоги та для цілей відповідного кваліфікаційного критерію необхідно надати інформацію про декількох працівників (2 і більше), оскільки зазначена умова встановлена в множині.
Таким чином ФОП Шадура Н.В. не підтвердила відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію. Відповідно її пропозиція підлягає відхиленню на підставі абз. 2 п. 1 ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).

2. Відповідно до ч. 5.2.3. пп. 5.2. п. 5 р. 3 Тендерної документації для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям, останній повинен надати у порядку згідно п. 1.3 цієї документації всі документи згідно переліку, вказаного нижче, в т.ч. Довідка у довільній формі, у якій має бути наведена інформація про досвід виконання підприємством аналогічного договору з обов’язковим назначеним (№ договору, назви предмету договору, терміну виконання договору; назви, коду ЄДРПОУ, поштової адреси, телефонів Замовника, стан виконання договору). Для підтвердження цієї інформації надати документальне підтвердження досвіду виконання аналогічного договору, а саме: лист-відгук, оформлений на фірмовому бланку Замовника (у якому має бути зазначено дату його видачі, вихідний номер) з обов’язковим посиланням на № та дату договору (у разі наявності такого бланка) та копію договору, зазначеного у довідці.
За умов цієї процедури закупівлі предметом закупівлі є: ДК 021:2015-22110000-4 — друковані книги (придбання словників).
У складі тендерної пропозиції ФОП Шадура Н.В. надала довідку від 25.06.2020 № 45 про виконання учасником аналогічного договору, в якій зазначила досвід виконання договору про закупівлю товару від 16.10.2019 № 3916/3, предметом закупівлі якого є: ДК 021:2015-39160000-1 – шкільні меблі (Засоби навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи). Крім того ФОП Шадура Н.В. також надала зазначений договір.
З викладеного вбачається, що договір не може бути підтвердженням відповідності учасника зазначеному кваліфікаційному критерію оскільки не відповідає встановленим вимогам, а саме що стосується предмету аналогічного договору.
Таким чином ФОП Шадура Н.В. не підтвердила відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію. Відповідно її пропозиція підлягає відхиленню на підставі абз. 2 п. 1 ч. 1 ст. 31 Закону.

3. Відповідно до пп. 1.1. п. 1 р. 3 Тендерної документації тендерна пропозиція – це пропозиція, яка подається учасником процедури закупівлі замовнику відповідно до вимог тендерної документації, в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним критеріям, наявність/відсутність підстав, установлених у статті 17 Закону і в цій тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів (файлів), що вимагаються замовником у цій тендерній документації, в т.ч. інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (згідно Додатку № 1 до тендерної документації).
Згідно додатку 1 до Тендерної документації всатановлено умови, щодо документів, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі та на підставі умов Тендерної документації повинні бути надані в складі тендерної пропозиції, в т.ч., якщо Учасник не є Виробником, надати гарантійний лист від виробника на ім’я Замовника з підтвердженням можливості постачання Учаснику предмету закупівлі в термін, з рівнем якості, та в обсязі згідно технічних вимог закупівлі (вказати номер оголошення).
У складі тендерної пропозиції ФОП Шадура Н.В. надала довідку від 25.06.2020 № 101, в якій викладено інформацію про технічні, якісні та кількісні характеристики товару, який пропонується до постачання,. Згідно цієї довідки ФОП Шадура Н.В. пропонує у відповідність до предмету закупівлі поставити:
- Великий ілюстрований словник видавництва ТОВ «Видавництво «Жорж»;
- Український орфографічний словник видавництва Торсінг ПП «Навчальна література»;
- Універсальний словник 7 в 1 видавництва Торсінг ПП «Навчальна література»;
- Словник Українських синонімів видавництва «Талант»;
- «Гарна Українська мова» - словник вишуканої Української мови видавництва «Апріорі»;
- Словник 6 в 1 – початкова школа для 1-4 класів видавництва Торсінг ПП «Навчальна література»;
- Ілюстрований словник Англійської мови 575 слів плюс фрази видавництва ТОВ «Видавництво «Пегас»;
- Сучасний словник Англо-Український Українсько-Англійський видавництва ПП «Видавничий дім «Школа».
З викладеного вбачається, що ФОП Шадура Н.В. не є виробником жодного з вищезазначених видань.
Для цілей вищезазначеної вимоги ФОП Шадура Н.В. у складі тендерної пропозиції надала:
- Авторизаційний лист ПП «Навчальна література» від 24.06.2020 № 42, в якому зазначено, що ПП «Навчальна література» гарантує поставити можливості постачання Учаснику предмету закупівлі в термін, з рівнем якості, та в обсязі згідно технічних вимог закупівлі.
- Авторизаційний лист ПП «Юнісофт» від 24.06.2020 № 0624/01, в якому зазначено, що ПП «Юнісофт» гарантує поставити можливості постачання Учаснику предмету закупівлі в термін, з рівнем якості, та в обсязі згідно технічних вимог закупівлі.
- Авторизаційний лист ФОП Шадура Н.В. від 25.06.2020 № 327, , в якому зазначено, що ФОП Шадура Н.В. гарантує поставити можливості постачання Учаснику предмету закупівлі в термін, з рівнем якості, та в обсязі згідно технічних вимог закупівлі.
Варто зазначити, що в складі тендерної пропозиції, в т.ч. довідці від 25.06.2020 № 101, не пропонується товар ФОП Шадура Н.В. і ПП «Юнісофт».
Інших гарантійних листів від зазначених вище видавництв та виробників, які б відповідали зазначенів вище вимозі ФОП Шадура Н.В. в складі тендерної пропозиції не надала.
Таким чином тендерна пропозиція ФОП Шадура Н.В. не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. Відповідно її пропозиція підлягає відхиленню на підставі абз. 2 п. 2 ч. 1 ст. 31 Закону.

4. Згідно додатку 1 до Тендерної документації всатановлено умови, щодо документів, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі та на підставі умов Тендерної документації повинні бути надані в складі тендерної пропозиції, в т.ч. копії документів, що засвідчують якість та безпеку запропонованого товару (висновки санітарно-епідеміологічної експертизи та/або сертифікати відповідності та/або сертифікати якості на предмет закупівлі та/або декларація виробника та/ або посвідчення якості на предмет закупівлі).
У складі тендерної пропозиції ФОП Шадура Н.В. надала наступні документи:
- Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 29.01.2016 № 05.03.02-04/2054 на товар виробництва ПП «Навчальна література».
- Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертиз від 07.05.2017 № 602-123-20-1/5501 на товар виробництва ПП «Юнісофт».
- Сертифікат відповідності від 10.06.2020 № UA0.YT/061011-20 на товар виробництва ФОП Шадура Н.В.
Як вже зазначалося вище, в складі тендерної пропозиції, в т.ч. довідці від 25.06.2020 № 101, не пропонується товар ФОП Шадура Н.В. і ПП «Юнісофт».
Висновок від 29.01.2016 № 05.03.02-04/2054, у відповідності до його додатку 1, не містить інформації експертизу словника 6 в 1 – початкова школа для 1-4 класів.
Крім того тендерна пропозиція ФОП Шадура Н.В. не містить копій інших необхідних документів, які вимагаються згідно зазначеної вимоги, що засвідчують якість та безпеку запропонованого іншого товару.
Таким чином тендерна пропозиція ФОП Шадура Н.В. не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. Відповідно її пропозиція підлягає відхиленню на підставі абз. 2 п. 2 ч. 1 ст. 31 Закону.

Враховуючи викладене тендерна пропозиція ФОП Шадура Н.В. повинна бути відхилена з зазначених вище підстав. Відповідно просимо Тендерний комітет Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації прийняти рішення про відхилення тендерна пропозиція ФОП Шадура Н.В.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

13.07.2020 10:07
Відповідь на вимогу ТОВ "ДІМ КНИГИ-ВОЛИНЬ".

Номер вимоги: UA-2020-06-16-001053-a.b2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСАКНИГА", Код ЄДРПОУ:37946225
Дата подання: 10.07.2020 16:50
При визначені учасника переможцем було допущено цілу низку помилок, а саме:

Рішення замовника: Вимога не задоволена

13.07.2020 16:13
Відповідь на вимогу ПП "ОДЕСАКНИГА"

Номер вимоги: UA-2020-06-16-001053-a.c3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "Дім книги - Волинь", Код ЄДРПОУ:37981500
Дата подання: 13.07.2020 11:55
№ _215______ від 13.07.2020

Тендерному комітету Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації


Під час проведення аналізу поданої тендерної пропозиції ФОП Шадури Н.В. на відповідність вимогам встановленим Тендерної документації встановлено наступне.

1. Відповідно до пп. 1.1. п. 1 р. 3 Тендерної документації тендерна пропозиція – це пропозиція, яка подається учасником процедури закупівлі замовнику відповідно до вимог тендерної документації, в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним критеріям, наявність/відсутність підстав, установлених у статті 17 Закону і в цій тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів (файлів), що вимагаються замовником у цій тендерній документації, в т.ч. інформації та документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям.
Згідно пп. 5.1. п. 5 р. 3 Тендерної документації Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, а саме:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів).
Частиною 5.2.2. підпункту 5.2. пункту 5 розділу 3 Тендерної документації для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям, останній повинен надати у порядку згідно п. 1.3 цієї документації всі документи згідно переліку, вказаного нижче, в т.ч. довідка у довільній формі про наявність працівників, їх кількість, знання, досвід та кваліфікацію, підписана уповноваженою посадовою особою Учасника та скріплена його печаткою (у разі наявності), яка має підтвердити спроможність учасника здійснити поставку товару шляхом наявності у учасника відповідних працівників.
ФОП Шадура Н.В. у складі тендерної пропозиції надала довідку від 25.06.2020 № 43 про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, в якій зазначила лише одного працівника, а саме саму себе.
Виходячи зі змісту зазначеної вимоги та для цілей відповідного кваліфікаційного критерію необхідно надати інформацію про декількох працівників (2 і більше), оскільки зазначена умова встановлена в множині.
Таким чином ФОП Шадура Н.В. не підтвердила відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію. Відповідно її пропозиція підлягає відхиленню на підставі абз. 2 п. 1 ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).

2. Відповідно до ч. 5.2.3. пп. 5.2. п. 5 р. 3 Тендерної документації для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям, останній повинен надати у порядку згідно п. 1.3 цієї документації всі документи згідно переліку, вказаного нижче, в т.ч. Довідка у довільній формі, у якій має бути наведена інформація про досвід виконання підприємством аналогічного договору з обов’язковим назначеним (№ договору, назви предмету договору, терміну виконання договору; назви, коду ЄДРПОУ, поштової адреси, телефонів Замовника, стан виконання договору). Для підтвердження цієї інформації надати документальне підтвердження досвіду виконання аналогічного договору, а саме: лист-відгук, оформлений на фірмовому бланку Замовника (у якому має бути зазначено дату його видачі, вихідний номер) з обов’язковим посиланням на № та дату договору (у разі наявності такого бланка) та копію договору, зазначеного у довідці.
За умов цієї процедури закупівлі предметом закупівлі є: ДК 021:2015-22110000-4 — друковані книги (придбання словників).
У складі тендерної пропозиції ФОП Шадура Н.В. надала довідку від 25.06.2020 № 45 про виконання учасником аналогічного договору, в якій зазначила досвід виконання договору про закупівлю товару від 16.10.2019 № 3916/3, предметом закупівлі якого є: ДК 021:2015-39160000-1 – шкільні меблі (Засоби навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи). Крім того ФОП Шадура Н.В. також надала зазначений договір.
З викладеного вбачається, що договір не може бути підтвердженням відповідності учасника зазначеному кваліфікаційному критерію оскільки не відповідає встановленим вимогам, а саме що стосується предмету аналогічного договору.
Таким чином ФОП Шадура Н.В. не підтвердила відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію. Відповідно її пропозиція підлягає відхиленню на підставі абз. 2 п. 1 ч. 1 ст. 31 Закону.

3. Відповідно до пп. 1.1. п. 1 р. 3 Тендерної документації тендерна пропозиція – це пропозиція, яка подається учасником процедури закупівлі замовнику відповідно до вимог тендерної документації, в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним критеріям, наявність/відсутність підстав, установлених у статті 17 Закону і в цій тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів (файлів), що вимагаються замовником у цій тендерній документації, в т.ч. інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (згідно Додатку № 1 до тендерної документації).
Згідно додатку 1 до Тендерної документації всатановлено умови, щодо документів, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі та на підставі умов Тендерної документації повинні бути надані в складі тендерної пропозиції, в т.ч., якщо Учасник не є Виробником, надати гарантійний лист від виробника на ім’я Замовника з підтвердженням можливості постачання Учаснику предмету закупівлі в термін, з рівнем якості, та в обсязі згідно технічних вимог закупівлі (вказати номер оголошення).
У складі тендерної пропозиції ФОП Шадура Н.В. надала довідку від 25.06.2020 № 101, в якій викладено інформацію про технічні, якісні та кількісні характеристики товару, який пропонується до постачання,. Згідно цієї довідки ФОП Шадура Н.В. пропонує у відповідність до предмету закупівлі поставити:
- Великий ілюстрований словник видавництва ТОВ «Видавництво «Жорж»;
- Український орфографічний словник видавництва Торсінг ПП «Навчальна література»;
- Універсальний словник 7 в 1 видавництва Торсінг ПП «Навчальна література»;
- Словник Українських синонімів видавництва «Талант»;
- «Гарна Українська мова» - словник вишуканої Української мови видавництва «Апріорі»;
- Словник 6 в 1 – початкова школа для 1-4 класів видавництва Торсінг ПП «Навчальна література»;
- Ілюстрований словник Англійської мови 575 слів плюс фрази видавництва ТОВ «Видавництво «Пегас»;
- Сучасний словник Англо-Український Українсько-Англійський видавництва ПП «Видавничий дім «Школа».
З викладеного вбачається, що ФОП Шадура Н.В. не є виробником жодного з вищезазначених видань.
Для цілей вищезазначеної вимоги ФОП Шадура Н.В. у складі тендерної пропозиції надала:
- Авторизаційний лист ПП «Навчальна література» від 24.06.2020 № 42, в якому зазначено, що ПП «Навчальна література» гарантує поставити можливості постачання Учаснику предмету закупівлі в термін, з рівнем якості, та в обсязі згідно технічних вимог закупівлі.
- Авторизаційний лист ПП «Юнісофт» від 24.06.2020 № 0624/01, в якому зазначено, що ПП «Юнісофт» гарантує поставити можливості постачання Учаснику предмету закупівлі в термін, з рівнем якості, та в обсязі згідно технічних вимог закупівлі.
- Авторизаційний лист ФОП Шадура Н.В. від 25.06.2020 № 327, , в якому зазначено, що ФОП Шадура Н.В. гарантує поставити можливості постачання Учаснику предмету закупівлі в термін, з рівнем якості, та в обсязі згідно технічних вимог закупівлі.
Варто зазначити, що в складі тендерної пропозиції, в т.ч. довідці від 25.06.2020 № 101, не пропонується товар ФОП Шадура Н.В. і ПП «Юнісофт».
Інших гарантійних листів від зазначених вище видавництв та виробників, які б відповідали зазначенів вище вимозі ФОП Шадура Н.В. в складі тендерної пропозиції не надала.
Таким чином тендерна пропозиція ФОП Шадура Н.В. не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. Відповідно її пропозиція підлягає відхиленню на підставі абз. 2 п. 2 ч. 1 ст. 31 Закону.

4. Згідно додатку 1 до Тендерної документації всатановлено умови, щодо документів, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі та на підставі умов Тендерної документації повинні бути надані в складі тендерної пропозиції, в т.ч. копії документів, що засвідчують якість та безпеку запропонованого товару (висновки санітарно-епідеміологічної експертизи та/або сертифікати відповідності та/або сертифікати якості на предмет закупівлі та/або декларація виробника та/ або посвідчення якості на предмет закупівлі).
У складі тендерної пропозиції ФОП Шадура Н.В. надала наступні документи:
- Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 29.01.2016 № 05.03.02-04/2054 на товар виробництва ПП «Навчальна література».
- Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертиз від 07.05.2017 № 602-123-20-1/5501 на товар виробництва ПП «Юнісофт».
- Сертифікат відповідності від 10.06.2020 № UA0.YT/061011-20 на товар виробництва ФОП Шадура Н.В.
Як вже зазначалося вище, в складі тендерної пропозиції, в т.ч. довідці від 25.06.2020 № 101, не пропонується товар ФОП Шадура Н.В. і ПП «Юнісофт».
Висновок від 29.01.2016 № 05.03.02-04/2054, у відповідності до його додатку 1, не містить інформації експертизу словника 6 в 1 – початкова школа для 1-4 класів.
Крім того тендерна пропозиція ФОП Шадура Н.В. не містить копій інших необхідних документів, які вимагаються згідно зазначеної вимоги, що засвідчують якість та безпеку запропонованого іншого товару.
Таким чином тендерна пропозиція ФОП Шадура Н.В. не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. Відповідно її пропозиція підлягає відхиленню на підставі абз. 2 п. 2 ч. 1 ст. 31 Закону.

Враховуючи викладене тендерна пропозиція ФОП Шадура Н.В. повинна бути відхилена з зазначених вище підстав. Відповідно просимо Тендерний комітет Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації прийняти рішення про відхилення тендерна пропозиція ФОП Шадура Н.В.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

17.07.2020 13:10
Шановний учаснику! Ваша вимога від 13.07.2020, ID: UA-2020-06-16-001053-a.c3 підлягає відхиленню, оскільки вона ідентична вимозі від 09.07.2020, ID: UA-2020-06-16-001053-a.b1 і відповідь на неї вже надано.

Номер вимоги: UA-2020-06-16-001053-a.a5

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСАКНИГА", Код ЄДРПОУ:37946225
Дата подання: 16.07.2020 19:24
Відповідно до умов ліцензійного виключного договору, право випускати дану позицію на території України є тільки у ТОВ Видавництва "Жорж". За посиланням на ресурс ліцензіара (название их на англ) https://usborne.com/browse-books/catalogue/product/1/11126/big-picture-thesaurus/ - ТОВ Видавництво "Жорж" погодило макет палітурки і використання іншими особами аналогічний макет палітурки та рисунків внутрішньої частини книжки буде переслідуватися згідно із Законом про авторське право і суміжні права. Учасником ШАДУРА НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА, було введено в оману Тендерний комітет Управління освіти Подільської районної державної адміністрації і було надано недостовірну інформацію щодо виробника, тим самим порушено декілька Законів України.
1. Насамперед Закон про публічні закупівлі, а саме надання достовірної інформації.
2. Дії Учасника підпадають під ст. 50 Порушення авторського права і суміжних прав:
а- піратство у сфері авторського права і (або) суміжних прав;
в - плагіат - оприлюднення (опублікування), повністю або частково, чужого твору під іменем особи, яка не є автором цього твору;
д - вчинення дій, що створюють загрозу порушення авторського права і (або) суміжних прав;
є - підроблення, зміна чи вилучення інформації, зокрема в електронній формі, про управління правами без дозволу суб’єктів авторського права і (або) суміжних прав чи особи, яка здійснює таке управління;
ж - розповсюдження, ввезення на митну територію України з метою розповсюдження, публічне сповіщення об’єктів авторського права і (або) суміжних прав, з яких без дозволу суб’єктів авторського права і (або) суміжних прав вилучена чи змінена інформація про управління правами, зокрема в електронній формі.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

20.07.2020 13:58
Відповідь на вимогу ПП "ОДЕСАКНИГА"

Номер вимоги: UA-2020-06-16-001053-a.b7

Статус:
відкликано

Учасник: ФОП Тесля Роман Віталійович, Код ЄДРПОУ:2630407617
Дата подання: 17.07.2020 14:42
На наш запит, стосовно одного з предмета закупівлі, а саме «Сучасний англо-український, українсько-англійський словник (200 000 слів)», зображення якого використала ФОП Шадура Наталія Володимирівна.
ПП «Видавничий дім «Школа» надали відповідь наступного змісту (Див. Додаток №1 ,Вих.№603 від 16.07.2020р.).
Згідно листа, ПП «Видавничий дім «Школа» виключно володіє майновими правами на видання та реалізацію словника «Сучасний англо-український, українсько-англійський словник (200 000 слів)» Володимир Мюллер, Микола Зубков, Василь Федієнко, ISBN 978-966429-073-6. Посилання на сайт https://schoolbook.com.ua/books/suchasniy-eng-ukr-slovnik-200-000-sliv/
Підсумовуючи вище зазначене, ФОП Шадура Володимир Анатолійович та ФОП Шадура Наталія Володимирівна вводять в оману Тендерний комітет Управління освіти Подільської районної державної адміністрації, надають недостовірну інформацію щодо виробника, та порушують Статтю 176 Кримінального Кодексу України в редакції Закону № 850-IV від 22.05.2003; із змінами, внесеними згідно із Законами № 3423-IV від 09.02.2006, № 1111-V від 31.05.2007, № 1019-VIII від 18.02.2016, № 1977-VIII від 23.03.2017
ФОП Шадура Н.В. не має можливості забезпечити Управління освіти Подільської районної державної адміністрації предметом закупівлі, а саме «Сучасний англо-український, українсько-англійський словник (200 000 слів)», так як гарантійного листа або інших документів, пов’язаних з поставкою цього словника (з метою участі в тендерній закупівлі для Управління освіти Подільської районної державної адміністрації ) ПП «Видавничий дім «Школа» не надавало для даного учасника.
Вимагаємо відхилити тендерну пропозицію Учасника ФОП Шадура Н.В. згідно Статті 29 п.15 ЗУ «Про публічні закупівлі» {Із змінами, внесеними згідно із Законами
№ 1078-VIII від 12.04.2016, ВВР, 2016, № 21, ст.407
№ 1356-VIII від 12.05.2016, ВВР, 2016, № 24, ст.488
№ 1670-VIII від 06.10.2016, ВВР, 2016, № 48, ст.808
№ 1761-VIII від 17.11.2016, ВВР, 2017, № 1, ст.3
№ 2002-VIII від 06.04.2017, ВВР, 2017, № 21, ст.245
№ 2019-VIII від 13.04.2017, ВВР, 2017, № 27-28, ст.312
№ 2265-VIII від 21.12.2017, ВВР, 2018, № 6-7, ст.45
№ 2629-VIII від 23.11.2018, ВВР, 2018, № 50, ст.400
№ 300-IX від 14.11.2019, ВВР, 2020, № 2, ст.12
№ 475-IX від 16.01.2020
№ 530-IX від 17.03.2020
№ 540-IX від 30.03.2020}

Крім цього хочеться зазначити, що у відповіді на вимогу ПП «Одесакнига» №104 від 13.07.2020 р. Замовник надав таку інформацію : «Тендерною документацією Замовника не було встановлено умов щодо зазначення найменування виробників товарів, а саме того чи іншого словника, тому ідентифікувати хто є видавником того чи іншого словника на даному етапі ми не маємо ані можливості, ані права, проте насамперед тендерною документацією вимагалось надання учасниками документів, підтверджуючих якість продукції, а також гарантійні листи від виробників цієї продукції». Але згідно Тендерної документації Додаток №1, п.6 : «Гарантійний лист, підписаний уповноваженою посадовою особою учасника, відповідно до якого переможець торгів протягом 2 (двох) робочих днів гарантує надання Замовнику на його адресу зразків запропонованого товару, який є предметом закупівлі». ФОП Шадура Н.В. була визначена переможцем торгів 09.07.2020 р., отже 13.07.2020 року вона повинна була надати зразки запропонованого товару Тендерному комітету, що дало змогу ідентифікувати хто є видавником того чи іншого словника.

Оскільки Замовник ігнорував факти порушення умов тендерної пропозиції ФОП Шадура Н.В., висвітлені в зверненні ПП «Одесакнига» та ТОВ «Дім книги - Волинь», вбачається ймовірна змова Замовника тендерної закупівлі та Учасника ФОП Шадура Н.В.

Вимагаємо ПРОТОКОЛ розгляду тендерних пропозицій від 09.07.2020 року про оголошення ФОП Шадура Н.В. переможцем визнати недійсним, диискваліфікувати даного учасника, тендерну закупівлю визнати як таку, що не відбулася. В разі ігнорування даної вимоги, ми змушені будемо звернутись до АМКУ та правоохоронних органів з метою дати правову оцінку діям Тендерного комітету Управління освіти Подільської районної державної адміністрації, ФОП Шадура Володимир Анатолійович та ФОП Шадура Наталія Володимирівна.
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 17.07.2020 15:23
Причина: не підкріплено всі файли

Номер вимоги: UA-2020-06-16-001053-a.b8

Статус:
відкликано

Учасник: ФОП Тесля Роман Віталійович, Код ЄДРПОУ:2630407617
Дата подання: 17.07.2020 14:44
Лист-відповідь від ПП "Видавничий дім "Школа"
Скасована
Дата: 17.07.2020 15:01
Причина: Не додано потрібні файли

Номер вимоги: UA-2020-06-16-001053-a.b9

Статус:
відкликано

Учасник: ФОП Тесля Роман Віталійович, Код ЄДРПОУ:2630407617
Дата подання: 17.07.2020 14:52
Лист ПП "Видавничий дім "Школа"
Скасована
Дата: 17.07.2020 15:02
Причина: Не додано потрібні файли

Номер вимоги: UA-2020-06-16-001053-a.c10

Статус:
відкликано

Учасник: ФОП Тесля Роман Віталійович, Код ЄДРПОУ:2630407617
Дата подання: 17.07.2020 15:01
Додаток №1 Лист ПП Видавничий дім "Школа"
Скасована
Дата: 17.07.2020 15:22
Причина: не підкріплено всі файли

Номер вимоги: UA-2020-06-16-001053-a.a11

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ФОП Тесля Роман Віталійович, Код ЄДРПОУ:2630407617
Дата подання: 17.07.2020 15:26
Вимога
На наш запит щодо одного з предмета закупівлі, а саме «Сучасний англо-український, українсько-англійський словник (200 000 слів)», зображення якого використала ФОП Шадура Наталія Володимирівна. ПП «Видавничий дім «Школа» надали відповідь такого змісту (Див. Додаток №1 ,Вих.№603 від 16.07.2020р.).
Згідно з листом, ПП «Видавничий дім «Школа» виключно володіє майновими правами на видання та реалізацію словника «Сучасний англо-український, українсько-англійський словник (200 000 слів)» Володимир Мюллер, Микола Зубков, Василь Федієнко, ISBN 978-966429-073-6. Посилання на сайт https://schoolbook.com.ua/books/suchasniy-eng-ukr-slovnik-200-000-sliv/
Підсумовуючи вищезазначене, ФОП Шадура Володимир Анатолійович та ФОП Шадура Наталія Володимирівна вводять в оману Тендерний комітет Управління освіти Подільської районної державної адміністрації, надають недостовірну інформацію щодо виробника та порушують Статтю 176 Кримінального Кодексу України в редакції Закону № 850-IV від 22.05.2003; із змінами, внесеними згідно із Законами № 3423-IV від 09.02.2006, № 1111-V від 31.05.2007, № 1019-VIII від 18.02.2016, № 1977-VIII від 23.03.2017
ФОП Шадура Н.В. не має можливості забезпечити Управління освіти Подільської районної державної адміністрації предметом закупівлі, а саме посібником «Сучасний англо-український, українсько-англійський словник (200 000 слів)», так як гарантійного листа або інших документів, пов’язаних з поставкою цього словника (з метою участі в тендерній закупівлі для Управління освіти Подільської районної державної адміністрації), ПП «Видавничий дім «Школа» не надавало названому учаснику.
Вимагаємо відхилити тендерну пропозицію Учасника ФОП Шадура Н.В. згідно зі Статтею 29 п.15 ЗУ «Про публічні закупівлі» {Із змінами, внесеними згідно із Законами
№ 1078-VIII від 12.04.2016, ВВР, 2016, № 21, ст.407
№ 1356-VIII від 12.05.2016, ВВР, 2016, № 24, ст.488
№ 1670-VIII від 06.10.2016, ВВР, 2016, № 48, ст.808
№ 1761-VIII від 17.11.2016, ВВР, 2017, № 1, ст.3
№ 2002-VIII від 06.04.2017, ВВР, 2017, № 21, ст.245
№ 2019-VIII від 13.04.2017, ВВР, 2017, № 27-28, ст.312
№ 2265-VIII від 21.12.2017, ВВР, 2018, № 6-7, ст.45
№ 2629-VIII від 23.11.2018, ВВР, 2018, № 50, ст.400
№ 300-IX від 14.11.2019, ВВР, 2020, № 2, ст.12
№ 475-IX від 16.01.2020
№ 530-IX від 17.03.2020
№ 540-IX від 30.03.2020}

Крім цього, хочемо наголосити, що у відповіді на вимогу ПП «Одесакнига» №104 від 13.07.2020 р. Замовник надав таку інформацію: «Тендерною документацією Замовника не було встановлено умов щодо зазначення найменування виробників товарів, а саме того чи іншого словника, тому ідентифікувати, хто є видавником того чи іншого словника на даному етапі ми не маємо ані можливості, ані права, проте насамперед тендерною документацією вимагалось надання учасниками документів, підтверджуючих якість продукції, а також гарантійні листи від виробників цієї продукції». Проте згідно з Тендерною документацією Додаток №1, п.6: «Гарантійний лист, підписаний уповноваженою посадовою особою учасника, відповідно до якого переможець торгів протягом 2 (двох) робочих днів гарантує надання Замовнику на його адресу зразків запропонованого товару, який є предметом закупівлі». ФОП Шадура Н.В. була визначена переможцем торгів 09.07.2020 р., отже, 13.07.2020 року вона повинна була надати зразки запропонованого товару Тендерному комітету, що дало змогу ідентифікувати, хто є «видавником того чи іншого словника».

Оскільки Замовник ігнорував факти порушення умов тендерної пропозиції ФОП Шадура Н.В., висвітлені в зверненні ПП «Одесакнига» та ТОВ «Дім книги - Волинь», вбачається ймовірна змова Замовника тендерної закупівлі та Учасника ФОП Шадура Н.В.

Вимагаємо ПРОТОКОЛ розгляду тендерних пропозицій від 09.07.2020 року про оголошення ФОП Шадура Н.В. переможцем визнати недійсним, диискваліфікувати цього учасника, тендерну закупівлю визнати як таку, що не відбулася. В разі ігнорування вимоги, ми змушені будемо звернутись до АМКУ та правоохоронних органів з метою дати правову оцінку діям Тендерного комітету Управління освіти Подільської районної державної адміністрації, ФОП Шадура Володимир Анатолійович та ФОП Шадура Наталія Володимирівна.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

21.07.2020 12:04
Відповідь на вимогу ФОП ТЕСЛЯ Р.В.

Документи подані скаржником

Документи

Документи подані скаржником

17.07.2020 14:42
Вимога

Документи подані скаржником

17.07.2020 15:01
Додаток №1

Документи подані скаржником

17.07.2020 15:26
Вимога
17.07.2020 15:26
Додаток №1

Документи

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-06-16-001053-a.c4

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: ТОВ "Дім книги - Волинь", Код ЄДРПОУ:37981500
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

подати скаргу

подати скаргу

Рішення Органу оскарження: Помилка

Кількість скарг: UA-2020-06-16-001053-a.b6

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "Дім книги - Волинь", Код ЄДРПОУ:37981500
Пошук по цьому автору
Дата подання: 17.07.2020 12:46

Скарга до органу оскарження на рішення замовника

Скарга до органу оскарження на рішення замовника
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 22.07.2020 13:58

Аукціон

Початок:
02.07.2020 15:00
Завершення:
02.07.2020 15:33

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 02.07.2020 15:33

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "Дім книги - Волинь"
Пошук по цьому учаснику
1 836 925 UAH з ПДВ 1 792 310 UAH з ПДВ Документи
ФОП Тесля Роман Віталійович
Пошук по цьому учаснику
1 974 571.48 UAH з ПДВ 1 806 999 UAH з ПДВ Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСАКНИГА"
Пошук по цьому учаснику
1 998 000 UAH з ПДВ 1 998 000 UAH з ПДВ Документи
ШАДУРА НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА
Пошук по цьому учаснику
2 305 410 UAH з ПДВ 2 305 410 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

01.07.2020 12:55
sign.p7s
01.07.2020 12:48
sign.p7s
01.07.2020 12:18
sign.p7s
01.07.2020 12:18
Статут.pdf
01.07.2020 12:17
виписка з ЄДП.pdf

Публічні документи

31.08.2020 20:27
sign.p7s
18.07.2020 17:00
sign.p7s
18.07.2020 16:59
довідка МВС.pdf
17.07.2020 11:48
sign.p7s
14.07.2020 17:23
sign.p7s
28.06.2020 16:29
sign.p7s
28.06.2020 16:27
якість.pdf
28.06.2020 16:27
лист - відгук.pdf
28.06.2020 16:27
лист згода.pdf
28.06.2020 16:27
повноваження.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "Дім книги - Волинь"
#37981500
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 1 792 310 UAH з ПДВ 25.08.2020 14:05
ФОП Тесля Роман Віталійович
#2630407617
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 1 806 999 UAH з ПДВ 25.08.2020 14:05
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСАКНИГА"
#37946225
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 1 998 000 UAH з ПДВ 25.08.2020 14:05
ШАДУРА НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА
#2919907708
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 2 305 410 UAH з ПДВ 25.08.2020 14:05
ТОВ "Дім книги - Волинь"
#37981500
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 1 792 310 UAH з ПДВ 26.08.2020 10:54
ФОП Тесля Роман Віталійович
#2630407617
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 1 806 999 UAH з ПДВ 26.08.2020 11:03
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСАКНИГА"
#37946225
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 1 998 000 UAH з ПДВ 26.08.2020 11:15
ШАДУРА НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА
#2919907708
Пошук по цьому переможцю
Переможець 2 305 410 UAH з ПДВ 26.08.2020 11:25

Документи

02.07.2020 15:33
edr_identification.yaml
07.07.2020 11:58
ДК ВОЛИНЬ.pdf
07.07.2020 12:11
sign.p7s

Документи

07.07.2020 12:12
edr_identification.yaml
07.07.2020 16:25
ТЕСЛЯ.pdf
07.07.2020 16:30
sign.p7s

Документи

07.07.2020 16:31
edr_identification.yaml
08.07.2020 13:25
ОДЕСАКНИГА.pdf
08.07.2020 13:46
sign.p7s

Документи

08.07.2020 13:46
edr_identification.yaml
09.07.2020 10:18
ФОП.pdf
09.07.2020 10:22
sign.p7s

Документи

25.08.2020 14:05
edr_identification.yaml
26.08.2020 10:52
Волинь_повт.pdf
26.08.2020 10:53
sign.p7s

Документи

26.08.2020 10:54
edr_identification.yaml
26.08.2020 10:59
тесля_повт.pdf
26.08.2020 11:03
sign.p7s

Документи

26.08.2020 11:06
edr_identification.yaml
26.08.2020 11:15
sign.p7s

Документи

26.08.2020 11:16
edr_identification.yaml
26.08.2020 11:21
шадура_повт.pdf
26.08.2020 11:24
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 26.08.2020 11:25

Учасник Пропозиція Документи
ШАДУРА НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА
Пошук по цьому переможцю
#2919907708
2 305 410 UAH з ПДВ Документи

Документи

26.08.2020 11:16
edr_identification.yaml
26.08.2020 11:21
шадура_повт.pdf
26.08.2020 11:24
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 09.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Номер 300
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
300.pdf Укладений
2 305 410
09.09.2020 13:29
09.09.2020
sign.p7s Укладений
09.09.2020 13:33

Виконання договору

Строк дії за договором: 09.09.2020 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 2 305 410
UAH

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Технічний учасник - Так

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

Звернення за роз'ясненнями - 9

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання