Шкільні меблі та навчально-дидактичний матеріал для комплектування кабінетів початкових класів «Нова українська школа» для закладів загальної середньої освіти міста Нікополя

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-06-16-005930-c
  • 39160000-1 - Шкільні меблі
  • Завершена
Найменування замовника:
Відділ освіти і науки Нікопольської міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Патракеєва Марія Миколаївна, +380957707291 , nikopol.osvita@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Нікополь, 53213, Дніпропетровська область, пр.Трубників,3
Дата укладення договору
17.08.20
Очікувана вартість
2 207 738 UAH з ПДВ
Сума договору
2 186 835 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 1.09.20
  • Відгуки 0
  • Робота ГО 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 6
Позиція ГО Transparency International Україна
Ідентифікатор порушень II

Подано форм 1365

Кращий інформатор I

Подано форм 1495

Борець за перемогу III

Подано форм 470

Виявлені ознаки порушень Направлені звернення Відповіді
безпідставна дискваліфікація
лист до Державної аудиторської служби (Держаудитслужби)
06.10.2020
- порушення підтверджено
- розпочато моніторинг Держаудитслужбою
- розпочато моніторинг Держаудитслужбою

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 21.06.2020 15:00

Оскарження умов:

до 27.06.2020 00:00

Подання пропозицій:

01.07.2020 15:00

Очікувана вартість
2 207 738 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
66 232.14 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Місце знаходження Замовника: Юридична адреса: вул. Електрометалургів,3 м. Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210. Фактична адреса: пр. Трубників,3 м. Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210. Категорія Замовника: згідно п.3 ч.1 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі» (юридична особа, яка є установою). Кошти з державного бюджету - 1530531.00 грн, кошти з місцевого бюджету - 677207.00 грн.
Розгорнути Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-06-16-005930-c.c1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "НІКАВІТ", Код ЄДРПОУ:43335084
Дата подання: 09.07.2020 17:52
Добрий день!
Звертаємо увагу Замовника, що відхилення нашої пропозиції з зазначених у протоколі підстав є незаконним та необґрунтованим з огляду на наступне:

Першою підставою було:
- у складі тендерної пропозиції Учасником не надано Опис реєстратора або довідку в довільній формі з відповідним пошуковим кодом у разі реєстрації Статуту після 01.01.2016 року.

Дана вимога, за яку Замовник нас дискваліфікував, стосується надання документів та інформації «на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю». Оскільки саме у Статуті (а Опис із кодом надається саме для отримання останньої редакції Статуту на сайті Міністерства Юстиції) зазначені та перелічені права та обов’язки керівника підприємства, з зазначенням наявності чи відсутності прав на підписання документів та укладення договорів з обмеженнями чи без них, то ми вважаємо, що Ви, як Замовник, порушили закон України «Про публічні закупівлі», а саме відповідно до пункту 16 статті 29:

«Якщо Замовником під час розгляду тендерної пропозиції Учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.»
Всупереч даній нормі закону Замовник не надав нам 24 години на виправлення помилки, яку б Скаржник, як Учасник, усунув за відведені 24 години і таким чином підстав для відхилення тоді б не було. Не надавши нам , як Учаснику, можливість виправити наведені вище невідповідності, Замовник порушив вимоги частини шістнадцятої статті 29 Закону та частини дев'ятої статті 26 Закону.
З прикладом розгляду аналогічного питання ви можете ознайомитись за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-05-14-000192-a, оскілки в даній закупівлі АМКУ зазначає, що надання 24 годин є обов’язком Замовника, а не правом, а отже ненадання 24 годин є порушенням закону.

Другою підставою було:

- на підтвердження кваліфікаційних критерій Учасником надано лист відгук № 1 від 30.04.2020 р., який не відповідає вимогам тендерної документації а саме: лист-відгук не адресований Замовнику; довідка про обладнання, матеріально технічну базу та технології не відповідає вимогам тендерної документації, а саме: не містить інформацію про технології, необхідні для виконання поставки товару.

Дана вимога, за яку Замовник нас дискваліфікував, стосується документів та інформації, підтверджуючих відповідність учасника статті 16 ЗУ «Про публічні закупівлі, а отже Замовник порушив закон України «Про публічні закупівлі», а саме відповідно до пункту 16 статті 29:
«Якщо Замовником під час розгляду тендерної пропозиції Учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.»
Всупереч даній нормі закону, Замовник не надав нам 24 години на виправлення помилки, яку б Скаржник, як Учасник, усунув за відведені 24 години, і підстав для відхилення тоді б не було. Не надавши Учаснику можливість виправити наведені вище невідповідності, Замовник порушив вимоги частини шістнадцятої статті 29 Закону та частини дев'ятої статті 26 Закону
З прикладом розгляду аналогічного питання ви можете ознайомитись за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-05-14-000192-a, оскілки в даній закупівлі АМКУ зазначає, що надання 24 годин є обов’язком Замовника, а не правом, а отже ненадання 24 годин є порушенням закону.

Третьою підставою було:

- згідно технічних вимог Учасником не надано інструкції зі збирання та гарантійні талони на товар; не вказано на зображенні назву товару у відповідності до умов тендерної документації

Шановний Замовник, інформуємо Вас, що ВАШОЮ тендерною документацією не передбачено збирання меблів ані Вами, ані Учасником. Ви не закуповуєте ні обладнання, яке необхідне для збирання, ні болти та гайки, ні інший необхідний матеріал. Ви закуповуєте саме столи та стільці вже у зібраному вигляді, а отже ми, як виробник, надали Вам пропозицію вже на зібрані меблі. Як виробник, ми не видавали окремо для вже зібраних меблів жодних інструкцій по збиранню, оскільки наявність такого документу ставила б під сумнів, чи це дійсно зібрані меблі, чи окремий набір дерев’яних та металевих складових, які Учасник буде намагатися продати Вам як Замовнику.
Також звертаємо Вашу увагу, що ми, як виробник і юридична особа, резидент України, насамперед користуємося у своїй діяльності чинним законодавством України. Саме тому, коли ми обирали спосіб роботи у правовому полі а також на відповідному ринку, нами було прийняте рішення що постачання продукції буде лише у зібраному вигляді, а отже наявність «інструкцій зі збору» не є обов’язковим для нас документом.
Ну і також нагадуємо Вам про один із пунктів вашої документації, який Ви наче забули:
«1.6. Документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції. Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції, не може бути підставою для її відхилення замовником.»
Щодо гарантійного талону, то також зазначаємо, що ми не маємо у своєму документообігу відповідного документу та не зобов’язані його мати. Всі гарантії та гарантійні строки зазначаються у відповідних договорах відповідно до вимог постачальника, а також у паспортах на виріб, де зокрема зазначається, що даних товар виготовлено ексклюзивно для закупівлі, по якій іде постачання продукції. В цьому ж паспорті наявний опис товару та рекомендації по експлуатації, а також вписується дата отримання меблів та строк гарантійних зобов’язань з дня отримання меблів. Додатково зазначаємо, що такий паспорт видається виключно на вже готову продукцію, а оскільки ми ще не були визнані переможцем, а Ви, як Замовник,не вимагали надати зразок такого документу, нами не надано у складі пропозиції такого паспорту чи його зразка.
Ненадання документу що не передбачено дійсним законодавством не є підставою для відхилення пропозиції учасника-виробника.


Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

13.07.2020 14:59
Доброго дня! Розглянувши детально вашу вимогу повідомляємо наступне:
Відповідно до ч.2 ст. 25 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» з 01.01.2016 року, після реєстрації підприємства чи реєстрації змін стосовно підприємства, видається лише опис з кодом, необхідним для доступу до електронних документів підприємства.
Учасник надає опис документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення державної реєстрації юридичної особи із зазначенням унікального коду, що дає можливість доступу до результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, у тому числі до установчих документів юридичної особи.
В описі документів повиннно бути зазначено унікальний код доступу до електронної версії статуту на офіційному сайті Мін’юсту.
Опис реєстратора (або довідка з відповідним пошуковим доступом) надає можливість замовнику перевірити установчі документи юридичної особи, дату формування витягу, а також підпис та ініціали державного реєстратора, який здійснює державну реєстрацію юридичної особи.
Відповідно до ч.2 ст. 9 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» в Єдиному державному реєстрі містяться такі відомості про юридичну особу
1) найменування юридичної особи, у тому числі скорочене (за наявності); 2) ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (далі - ідентифікаційний код); 3) організаційно-правова форма; 3-1) вид релігійної організації; 3-2) віросповідна приналежність релігійної організації; 4) вид громадського формування (політична партія, структурне утворення політичної партії; громадське об’єднання, місцевий осередок громадського об’єднання із статусом юридичної особи; професійна спілка, об’єднання професійних спілок, організація профспілки, передбачена статутом профспілки, об’єднання організацій профспілок, організація роботодавців, об’єднання організацій роботодавців; творча спілка, місцевий осередок творчої спілки); 5) дані про статус громадського формування; 6) центральний чи місцевий орган виконавчої влади, до сфери управління якого належить юридична особа публічного права або який здійснює функції з управління корпоративними правами держави у відповідній юридичній особі;и7) мета діяльності громадського формування; 8) перелік засновників та учасників (крім учасників громадських організацій, акціонерних товариств, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, благодійних фондів та політичних партій) юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, країна громадянства, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), серія та номер паспорта, якщо засновник - фізична особа; найменування, країна резидентства, місцезнаходження та ідентифікаційний код, якщо засновник - юридична особа; відмітка про закінчення повноважень засновника громадського формування у зв’язку з державною реєстрацією; 9) інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа (крім політичних партій, структурних утворень політичних партій, професійних спілок, їх об’єднань, організацій профспілок, передбачених статутом профспілок та їх об’єднань, творчих спілок, місцевих осередків творчих спілок, організацій роботодавців, їх об’єднань, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, релігійних організацій, державних органів, органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, державних та комунальних підприємств, установ, організацій): прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), а також повне найменування та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним власником, характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу). У разі відсутності в юридичної особи кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа, вноситься обґрунтована причина його відсутності; 10) місцезнаходження юридичної особи; 11) види діяльності; 12) відомості про органи управління юридичної особи; 13) відомості про керівника юридичної особи та про інших осіб (за наявності), які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори, подавати документи для державної реєстрації тощо: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта), дані про наявність обмежень щодо представництва юридичної особи; 14) відомості про членів керівних органів: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, посада, контактний номер телефону та інші засоби зв’язку - для громадського формування; 15) розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду) та розмір частки кожного із засновників (учасників); 16) вид установчого документа (установчий акт, статут, модельний статут, засновницький договір, одноособова заява (меморандум), положення тощо) та установчий документ, а також цифровий код модельного статуту (якщо модельний статут є багатоваріантним); 17) відомості про установчий документ, на підставі якого діє громадське формування, - у разі створення юридичної особи на підставі установчого документа іншого громадського формування; 18) інформація для здійснення зв’язку з юридичною особою: телефон, адреса електронної пошти; 9) дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі; 20) дані про відокремлені підрозділи юридичної особи: ідентифікаційний код відокремленого підрозділу; найменування відокремленого підрозділу; місцезнаходження відокремленого підрозділу; види діяльності відокремленого підрозділу; відомості про керівника відокремленого підрозділу: прізвище, ім’я, по батькові, посада, дата народження, дата призначення та реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта), наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи; відомості про членів керівних органів: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, посада, контактний номер телефону та інші засоби зв’язку - для відокремленого підрозділу громадського формування; відомості про належність відокремленого підрозділу юридичної особи, що припиняється шляхом злиття, приєднання, поділу або перетворення, до юридичної особи - правонаступника; інформація для здійснення зв’язку з відокремленим підрозділом: телефон та адреса електронної пошти; 21) дані про підрозділ громадського формування, що має статус юридичної особи (місцевий осередок громадського об’єднання, місцевий осередок творчої спілки, організація профспілки); 22) дані про те, що юридична особа є відокремленим підрозділом громадського формування; 23) дані про те, що юридична особа є структурним утворенням політичної партії; 24) відомості про структурні утворення політичної партії: вид структурного утворення політичної партії (обласна, міська, районна організація, первинний осередок, інше структурне утворення); територія, у межах якої діє структурне утворення політичної партії, наявність статусу юридичної особи; дата та номер рішення керівного органу політичної партії, яким завірено заяву про державну реєстрацію структурного утворення політичної партії; відомості про структурні утворення політичної партії із статусом юридичної особи, що містяться в частині другій цієї статті; додаткові відомості про структурні утворення політичної партії, що не мають статусу юридичної особи: дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі, найменування (повне, скорочене (за наявності), дата легалізації (реєстрації) та реєстраційний номер у паперовому Реєстрі обласних, міських, районних організацій або інших структурних утворень, передбачених статутом партії, або в книзі обліку первинних осередків політичних партій, відомості про керівника структурного утворення: прізвище, ім’я, по батькові, відомості про склад керівних органів, місцезнаходження, номер телефону, відомості про припинення діяльності структурного утворення політичної партії: дата, шляхи (реорганізація, ліквідація (саморозпуск), заборона діяльності, анулювання реєстрації) та підстава припинення діяльності, підстави для зупинення розгляду документів, підстави для відмови в державній реєстрації, відомості про скасування реєстраційних дій, відомості про суб’єкта державної реєстрації та державного реєстратора, дані про оприлюднення результатів розгляду документів, які подані для державної реєстрації, місце зберігання реєстраційної справи в паперовій формі, дані про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, інформація про виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру; 25) дата легалізації (реєстрації) та реєстраційний номер у паперовому Реєстрі політичних партій, Реєстрі об’єднань громадян, Реєстрі творчих спілок - для громадських формувань, легалізованих (зареєстрованих) до набрання чинності цим Законом; 26) дані про перебування юридичної особи у процесі припинення, у тому числі дані про рішення щодо припинення юридичної особи, відомості про комісію з припинення (ліквідатора, ліквідаційну комісію тощо) та про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог; 27) дані про скасування рішення засновників (учасників) або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи; 28) дані про перебування юридичної особи у процесі провадження у справі про банкрутство, санації, у тому числі відомості про розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора; 29) дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа; 30) дані про юридичних осіб - правонаступників; 31) дата прийняття, дата набрання законної сили та номер судового рішення, на підставі якого проведено реєстраційну дію; 32) відомості про заборону діяльності громадського формування: анулювання реєстрації або заборона діяльності політичної партії, заборона діяльності громадського об’єднання; 33) підстави для зупинення розгляду документів; 34) інформація про направлення повідомлення правоохоронним органам у разі виникнення сумнівів щодо справжності поданих документів; 35) підстави для відмови в державній реєстрації; 36) відомості про скасування реєстраційних дій; 37) відомості про суб’єкта державної реєстрації та державного реєстратора; 38) дані про оприлюднення результатів розгляду документів, поданих для державної реєстрації; 39) місце зберігання реєстраційної справи в паперовій формі; 40) дані про надання відомостей з Єдиного державного реєстру; 41) фінансова звітність про господарську діяльність юридичної особи (крім бюджетних установ) у складі балансу і звіту про фінансові результати в електронній формі, отримана з інформаційної системи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері статистики; 42) відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів; 43) відомості про смерть засновника (учасника) юридичної особи, визнання його безвісно відсутнім чи оголошення померлим, відомості про смерть керівника юридичної особи та особи, яка може вчиняти дії від імені юридичної особи; 44) дані про символіку: вид символіки (партійний гімн, прапор, розпізнавальний знак, девіз, емблема, інший вид), опис символіки, зображення символіки, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі, дата взяття до відома повідомлення про втрату чинності символікою, підстави для зупинення розгляду документів, підстави для відмови в державній реєстрації, відомості про скасування реєстраційних дій, відомості про суб’єкта державної реєстрації та державного реєстратора, дані про оприлюднення результатів розгляду документів, поданих для державної реєстрації, дані про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, інформація про виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру; 45) відомості про ліцензування виду господарської діяльності суб’єкта господарювання: вид господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, який має право провадити ліцензіат; дата і номер рішення органу ліцензування про видачу ліцензії на право провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню; перелік видів робіт, на які видано ліцензію, - у разі, якщо ліцензія видається на окремі види робіт; дата видачі ліцензії, строк дії ліцензії (у разі встановлення строку дії ліцензії законом); дата і номер рішення органу ліцензування про залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду та відмову у видачі ліцензії (із зазначенням підстави для залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду та відмови), внесення змін до переліку видів робіт, на які видано ліцензію, або відмову у внесенні змін до такого переліку; дата і номер рішення органу ліцензування щодо розширення, звуження провадження виду господарської діяльності ліцензіатом; відомості про місця провадження ліцензіатом виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню (у тому числі дата внесення відомостей про місця провадження виду господарської діяльності); підстава, дата і номер рішення про переоформлення ліцензії; дата і номер рішення органу ліцензування про зупинення дії ліцензії повністю або частково на право провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню (із зазначенням назви частини виду господарської діяльності, яка зупиняється), дата набрання ним чинності; дата і номер рішення органу ліцензування про відновлення дії ліцензії повністю або частково на право провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню; дата і номер рішення про анулювання ліцензії повністю або частково на право провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, дата набрання ним чинності; дата і номер повідомлення спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування про прийняття до розгляду Експертно-апеляційною радою з питань ліцензування скарги із зазначенням інформації про зупинення рішення органу ліцензування, що оскаржується; дата і номер розпорядження спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування про розгляд скарги із зазначенням результату її розгляду; відомості про оскарження ліцензіатом до суду рішення органу ліцензування; відомості щодо рішення суду із зазначенням результату розгляду оскаржуваного рішення органу ліцензування; дата і номер рішення органу ліцензування про скасування прийнятого ним рішення на підставі розпорядження спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування про розгляд скарги, суду; відомості про визнання ліцензії недійсною, у тому числі дата і номер рішення (за наявності); відомості про державний орган (найменування, ідентифікаційний код) та прізвище, ім’я, по батькові посадової особи, що внесла запис до Єдиного державного реєстру; 46) відомості про видачу документів дозвільного характеру:об’єкт, на який видано документ дозвільного характеру;назва виданого документа дозвільного характеру:дата і номер рішення про видачу документів дозвільного характеру або повідомлення про відмову у видачі документа дозвільного характеру (із зазначенням підстави для відмови);строк дії документа дозвільного характеру (необмеженість строку дії документа);дата видачі документа дозвільного характеру;підстави, дата і номер рішення про анулювання документа дозвільного характеру;дата надходження декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства;дата і номер судового рішення про визнання анулювання документа дозвільного характеру безпідставним;дата поновлення безпідставно анульованого документа дозвільного характеру;відомості про дозвільний орган (найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код) та ім’я посадової особи, яка внесла запис до Єдиного державного реєстру;дата видачі документа дозвільного характеру;дані про оприлюднення результатів розгляду документів, поданих для видачі документів дозвільного характеру;47) інформація про виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру;48) для акціонерних товариств (крім корпоративних інвестиційних фондів) додатково зазначаються відомості про:тип акціонерного товариства;номінальну вартість та кількість розміщених акцій, оплачених в інший спосіб, ніж у грошовій формі, із зазначенням виду майна, що внесено в рахунок оплати акцій, що розміщуються;особу, яка сплатила за розміщені акції іншим способом, ніж у грошовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові фізичної особи або найменування юридичної особи (із зазначенням для юридичної особи - резидента - коду згідно з Єдиним державним реєстром, для юридичної особи - нерезидента - коду/номера з торговельного, банківського чи судового реєстру, реєстраційного посвідчення місцевого органу влади іноземної держави про реєстрацію юридичної особи); прізвища, імена, по батькові фізичних осіб або найменування юридичних осіб (із зазначенням для юридичної особи - резидента - коду згідно з Єдиним державним реєстром, для юридичної особи - нерезидента - коду/номера з торговельного, банківського чи судового реєстру, реєстраційного посвідчення місцевого органу влади іноземної держави про реєстрацію юридичної особи), якими або від імені яких підписаний статут при заснуванні товариства; загальний розмір обов’язкових платежів та інших обов’язкових витрат, сплата яких є необхідною для започаткування діяльності товариства; звіти про оцінку майна у випадках здійснення оплати акцій в інший спосіб, ніж у грошовій формі.
Відповідно до частини шістнадцятої статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» , якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах: 1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону; 2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.
На підтвердження права підпису учасником надано Наказ №1 про призначення на посаду Директора від 07 листопада 2019 року.
Перевірка відомостей про учасника в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України має на меті перевірку установчих документів юридичної особи, а не на відповідності учасника в інформації та/або документах 1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону; 2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.
Відповідно до Додатку 3 тендерної документацій «Інформація про необхідні технічні та якісні характеристики предмета закупівлі» учасником не надано інструкції зі збирання та гарантійні талони на товар. Учасником надано лист №2-1 від 29.06.20 «Довідка щодо відповідності технічним якісним кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі» тим самим засвідчивши що погоджується з технічними якісними та кількісними характеристиками та іншими вимогами встановленими Замовником. Однією з таких вимог було надання інструкцій зі збирання та гарантійні талони на підтвердження того що конструкція меблів для навчальних закладів повинна забезпечувати надійність, зручність та довговічність в експлуатації. Згідно п.2 ст.31 Закону України замовник відхиляє тендерну пропозицію учасника яка не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації.
На підтвердження кваліфікаційних критерій Учасником надано лист відгук № 1 від 30.04.2020 р., який не відповідає вимогам тендерної документації а саме: лист-відгук не адресований Замовнику; довідка про обладнання, матеріально технічну базу та технології не відповідає вимогам тендерної документації, а саме: не містить інформацію про технології, необхідні для виконання поставки товару. Ці пункти відносяться до ст.16 Закону згідно цього учаснику мали надати можливість протягом 24 годин виправити невідповідності в документах відповідно до п.16 ст.29 Закону, як щоб листу відгуку та довідці про обладнання матеріально технічну базу та технології не передував ряд не наданих документів.

Номер вимоги: UA-2020-06-16-005930-c.c2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "НІКАВІТ", Код ЄДРПОУ:43335084
Дата подання: 13.07.2020 16:18
1. Інформуємо Вас, що ні наказ, ні протокол про призначення директора не містять жодної інформації щодо повноважень Керівника на підпис документів, оскільки саме в Статуті можливі обмеження щодо дій керівника підприємства. З огляду на це, зазначаємо, що саме СТАТУТ, як документ, Ви отримаєте в якості результату перевірки коду, зазначеного в описі. Додатково звертаємо Вашу увагу, що наразі вам було надано Статут саме в останній редакції, а отже вся інформація, яка наявна за кодом з опису, наявна в документі, який надано у складі тендерної пропозиції. Обґрунтуванням того, що це стосується документів, підтверджуючих право підпису, є саме наявність у Статуті інформації щодо прав, які має Керівник юридичної особи.

2. Згідно вимоги щодо надання гарантійних талонів та інструкції з збирання :

Конструкція меблів для навчальних закладів повинна забезпечувати надійність, зручність та довговічність в експлуатації. . На підтвердження цього в складі тендерної пропозиції Учасникам необхідно надати інструкції збирання та гарантійні талони.

Ми, як Ви і зазначаєте, підтвердили відповідність себе, як Учасника, нашої тендерної пропозиції, а також товару, що нами пропонується, технічим, якісним, кількісним та всім іншим вимогам до предмета закупівлі.
Даним листом ми підтверджували, що конструкція меблів для навчальних закладів забезпечує надійність зручність та довговічність в експлуатації. А щодо документів, які ми не надали, ми знову ж таки звертаємо вашу увагу на наше право не робити цього відповідно вимог вашої ж тендерної документації, де ви зокрема зазначили, що відсутність документів, не передбачених діючим законодавством для Учасників – не буде підставою для відхилення. Оскільки і Талони і Інструкція є документами а не інформацією, і ми не маємо таких документів відповідно до попереднього пояснення, яке ми надавали, Ви не мали підстав для відхилення нашої пропозиції з цих обставин.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

17.07.2020 14:12
Доброго дня, шановний Учасник!
Розглянувши Вашу вимогу повідомляємо наступне:
1. Учасником Товариство з обмеженою відповідальністю «НІКАВІТ» у складі тендерної пропозиції надано копію Наказу №1 від 07 листопада 2019 року про призначення на посаду Директора. З наказу: «приступаю до обов’язків Директора ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НІКАВІТ» з правом першого підпису на загальних підставах з 07 листопада 2019 року».
Статтею 92 ЦК України визначено, що юридична особа набуває цивільних прав та обов’язків і здійснює їх через свої органи, які діють відповідно до установчих документів та закону. Порядок створення органів юридичної особи встановлюється установчими документами та законом.
Стаття 99 ЦК України закріплює, що загальні збори товариства своїм рішенням створюють виконавчий орган та встановлюють його компетенцію і склад. Виконавчий орган товариства може складатися з однієї або кількох осіб. Повноваження члена виконавчого органу можуть бути в будь-який час припинені або він може бути тимчасово відсторонений від виконання своїх повноважень.
Статтею 65 ГК України закріплено, що управління підприємством здійснюється відповідно до його установчих документів на основі поєднання прав власника щодо господарського використання свого майна і участі в управлінні трудового колективу. Власник здійснює свої права щодо управління підприємством безпосередньо або через уповноважені ним органи відповідно до статуту підприємства чи інших установчих документів. Для керівництва господарською діяльністю підприємства власник (власники) або уповноважений ним орган призначає (обирає) керівника підприємства.
Керівник підприємства без доручення діє від імені підприємства, представляє його інтереси в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, інших організаціях, у відносинах з юридичними особами та громадянами, формує адміністрацію підприємства і вирішує питання діяльності підприємства в межах та порядку, визначених установчими документами.
З вищевикладеного випливає висновок, що директор підприємства має особливий статус у порівняні з іншими працівниками, оскільки правовідносини з ним мають подвійний характер – корпоративні та трудові. Першочерговими, основоположними є корпоративні правовідносини, які полягають у тому, що власники обирають директора для представлення їх інтересів, здійснення прав власників, уповноважують директора діяти від імені підприємства, представляти його інтереси, вказані правовідносини оформлюються рішенням власників (наприклад, протокол загальних зборів учасників), та установчими документами товариства, в яких власники визначають конкретний обсяг повноважень директора, можуть встановлювати обмеження на здійснення таких повноважень (наприклад, певний вид правочинів, або правочини на певну суму директор має право здійснювати лише після отримання погодження власників на їх здійснення).
Таким чином, на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю, замовником перевіряється конкретний обсяг повноважень директора та його призначення. Обсяг повноважень визначається установчими документами, у даному випадку Статутом ТОВ. Опис державного реєстратора надає можливість замовнику перевірити установчі документи юридичної особи, у даному випадку чинність Статуту ТОВ та передбачену ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» відповідну державну реєстрацію.
2. Стосовно гарантійних талонів та інструкцій із збирання меблів для навчальних закладів:
Згідно ч. 3 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Згідно п.9 Розділу 7 Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 № 104.
Корпусні збірно-розбірні меблі, які поставляються в розібраному вигляді, повинні мати інструкцію для складання, схему монтажу і документ про комплектацію.
Кожна деталь повинна мати свій номер та номер виробу і набору (гарнітура). Номери деталей мають відповідати номерам, зазначеним в інструкції із складання, схемі монтажу і документах про комплектацію.
До наборів (гарнітурів) меблів має додаватися інструкція з експлуатації та догляду за меблями.
Уся знімна фурнітура меблів має бути впакована в заклеєний пакет чи коробку, укладена в одну із шухляд або прикріплена до однієї з деталей меблів.
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» (далі – Закон) продавець (виробник, виконавець) зобов’язаний передати споживачеві товар належної якості, а також надати інформацію про нього. На вимогу споживача йому повинні надати документи, які підтверджують належну якість товару.
Згідно пункту 17 розділу I Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 № 104 забороняється приймати до продажу та реалізовувати товари, на які встановлено гарантійні строки, без експлуатаційних документів (технічного паспорта або іншого документа, що його замінює, тощо).
Під час продажу товару, який підлягає гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, продавець зобов'язаний:
у присутності споживача здійснити перевірку споживчих властивостей товару, наявності експлуатаційних документів, у тому числі гарантійного талона та відривних талонів на гарантійне обслуговування, комплектності товару, зазначеної в експлуатаційних документах;
поінформувати споживача про правила користування товаром;
заповнити відповідні розділи гарантійного і відривного талонів на гарантійне обслуговування;
надати інформацію про підприємства (майстерні), що здійснюють гарантійний ремонт.
У разі, коли товар потребує проведення робіт з уведення в експлуатацію, суб'єкт господарювання зобов'язаний надати споживачу відповідну інформацію або забезпечити виконання таких робіт.
Враховуючи, що закупівля проводиться для потреб дітей надійність зручність та довговічність мають суттєве значення для замовника.

Номер вимоги: UA-2020-06-16-005930-c.c3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КОМПАНІЯ "МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:32819986
Дата подання: 17.07.2020 17:00
Згідно чинного законодавства України всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, складаються українською мовою (ця вимога не стосується документів, що подаються учасниками на підтвердження відповідності товару технічним і якісним характеристикам, які в оригіналі складені російською мовою). Документи, які містяться у складі тендерної пропозиції та викладені іншими мовами, повинні бути надані з перекладом на українську мову, виконаним офіційним перекладачем.
Також повідомляємо, що Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель.
Та також повідомляємо, що невідповідності кваліфікаційним критеріям, ст.16 Закону згідно цього учаснику має надати можливість протягом 24 годин виправити невідповідності в документах відповідно до п.16 ст.29 Закону.
Згідно з вище викладеного вимагаємо, скасувати протокол про визнання переможцями ПП ТК «Ренессанс», скасувати протокол про дискваліфікацію ТОВ Компанії «Меблеві Технології» та визначити переможцями.
В разі відмови в задоволені вимоги, будемо змушені звернутися до АМКУ, щодо встановлення законності проведення закупівлі, та надав роз’яснення Замовнику щодо проведення публічних закупівель та довести до відома Закон України «Про запобігання корупції» так як в діях тендерного комітету вбачаються корупційні діяня!!!!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

21.07.2020 14:21
Доброго дня, шановний Учасник!
Розглянувши Вашу вимогу повідомляємо наступне:
Відповідно до п.7 розділу І тендерної документації у разі надання учасником будь-яких інших документів, складених учасником іноземною мовою в минулих періодах, та/або наданих сторонніми підприємствами чи установами, таких як: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи-відгуки, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо, та/або скріншоти сторінок з офіційних іноземних сайтів, та/або сканкопії публікацій іноземних друкованих видань або письмових підтверджень, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом українською мовою. Зазначену вимогу учасником ТОВ Компанія «Меблеві технології» не виконано.
Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель.
Постановою КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» затверджено Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних. Замовником самостійно перевіряється під час проведення процедури закупівлі відсутність підстав передбачених пунктами 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11 частини першої ст. 17 ЗУ «Про публічні закупівлі». Стосовно підстав для відмови в участі в процедурі закупівлі передбачених частиною другою ст. 17 ЗУ «Про публічні закупівлі» - замовником встановлено вимогу в тендерній документації (додаток1 до тендерної документації), щодо необхідності документального підтвердження відсутності таких підстав, оскільки Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, зазначених відомостей не містять. Зазначену вимогу учасником ТОВ Компанія «Меблеві технології» не виконано.
Відповідно до ч. 2 ст. 17 ЗУ «Про публічні закупівлі» замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків - протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору.
Відповідно до частини шістнадцятої статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах: 1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону; 2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.
Невідповідність в інформації/документах, що подані в складі тендерної пропозиції учасником ТОВ Компанія «Меблеві технології» виявлено з інших підстав, що виключає можливість розміщення в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-06-16-005930-c.b4

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "НІКАВІТ", Код ЄДРПОУ:43335084
Пошук по цьому автору
Дата подання: 24.07.2020 12:24

щодо неправомірних дій замовника

щодо неправомірних дій замовника
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 29.07.2020 12:03
Дата рішення: 11.08.2020 19:17

Кількість скарг: UA-2020-06-16-005930-c.b5

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "НІКАВІТ", Код ЄДРПОУ:43335084
Пошук по цьому автору
Дата подання: 24.07.2020 13:48

щодо неправомірної дискваліфікації учасника

щодо неправомірної дискваліфікації учасника
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 29.07.2020 12:04

Ризик-індикатор

Комплекти навчально - дидактичних матеріалів

"Чемпіон" - переможець -

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

Узгоджена зменшення ціни - 1
Зміна сторонніх показників - 2

Лоти

Шкільні меблі

Звернення за роз'ясненнями - 3

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Затримка публікації договору - 31

В надпорогових закупівлях дата підписання договору більше ніж на 20 днів від дати визначення переможця

Зміна сторонніх показників - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання