Машини для обробки даних (апаратна частина)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-06-19-001964-b
  • 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Управління освіти Луцької міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Мушит Орися Володимирівна, 380332725214 , osvita9Lutsk@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Луцьк, 43000, Волинська область, Шевченка,1
Очікувана вартість
825 760 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 9.07.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 29.06.2020 10:00

Оскарження умов:

до 05.07.2020 00:00

Подання пропозицій:

09.07.2020 10:00

Очікувана вартість
825 760 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
4 129 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

52 штуки
ноутбук
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Прохання

Дата подання: 19.06.2020 15:33
Дата відповіді: 22.06.2020 16:15
Шановний Замовник! Прошу завантажити тендерну документацію у форматі DOC/DOCX аби зміст документації можна було копіювати. Це необхідно для того, щоб учасникам було легше заповнювати форму пропозицію та проект договору тощо, щоб не набирати текст вручну. Сподіваємося на ваше розуміння і на те, що ви не збираєтеся створювати учасникам торгів незручності. Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня додамо при внесення змін.

Не відповідність мінімальним вимогам Наказу МОН України

Дата подання: 22.06.2020 03:01
Дата відповіді: 22.06.2020 16:15
Шановний Замовник! Технічні вимоги до ноутбуків, що визначені у Вашій тендерній документації повинні відповідати мінімальним типовим вимогам, що зазначені у наказі МОН України №1440 від 02.11.2017 з відповідними доповненнями та змінами 2020 року Ви можете ознайомитись із останньої редакцією даного наказу за посиланням - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0055-18 Так, окремі параметри Ваших мінімальних вимог до ноутбуків, такі як тип матриці та роздільна здатність - НЕ відповідають цьому наказу та є суттєво гіршими і призведуть до пропозицій товару учасниками, що не відповідають мінімальним вимогам типового переліку даного Наказу МОН України! Відповідно просимо внести зміни до документації зазначивши вимогою до ноутбуків наступне: "Дисплей: діагональ не менше ніж 15,6”, максимальна роздільна здатність не менше ніж 1920 х 1080; тип матриці - IPS" Наголошуємо, що саме тип матриці IPS, що наявний у модельних рядах кожного виробника ноутбуків є суттєвим моментом чіткого та яскравого зображення і кардинально покращує якість зображення у порівнянні із звичайними ноутбуками на базі простих матриць типу TN, VA, SVA та інших подібних.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня, дякую ща запитання щодо типу матриці. Дані недоліки будуть усунені, шляхом внесення змін.

Тендер

Дата подання: 22.06.2020 18:26
Дата відповіді: 23.06.2020 17:05
Шановний Замовник! Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»? Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме пакет програмного забезпечення LibreOffice? Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Так, україномовна версія, згідно із вимогами Тендерної Документації

Тендер

Дата подання: 24.06.2020 22:44
Дата відповіді: 25.06.2020 11:24
Уточніть будь-ласка, чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?

відповідь:

Так , монтаж, встановлення, підключення

Тендер

Дата подання: 24.06.2020 22:56
Дата відповіді: 25.06.2020 10:27
Шановний Замовник! Тендерна документація містить інформації щодо необхідності надання електронної банківської гарантії: "Розмір забезпечення тендерної пропозиції у грошовому виразі не може перевищувати 3,0 % – у разі проведення торгів на закупівлю товарів чи послуг. Електронна банківська гарантія повинна містити усі реквізити, які передбачені Положенням про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, яке затверджене постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639.", проте на самому електронному майданчику (в системі Проззоро) відсутні будь-які вказівки/інформації стосовно такої особливості даної закупівлі як банківська гарантія. Просимо надати роз'яснення щодо цього нюансу та розмістити/відобразити у разі необхідності відповідну інформацію і на електронному майданчику. Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня, вибачте за незручності. тендерне забезпечення пропозиції не вимагається. відповідні зміни внесено до тендерної документації

Застереження

Дата подання: 25.06.2020 00:13
Дата відповіді: 30.06.2020 08:40
Шановний Замовнику! Ми представляємо юридичну компанію із захисту інтелектуальної власності та використання програмної продукції корпорації Microsoft. В останній час, у сфері державних закупівель побільшало випадків придбання ноутбуків на яких відсутня встановлена САМЕ ВИРОБНИКОМ операційна система Windows, та разом з тим дані ноутбуки пропонуються учасниками із попередньо встановленими примірниками Microsoft Windows 10 типу OEM із сертифікатами автентичності, які виявилися нелегально відтвореними та розповсюдженими в порушення Закону України «Про авторське право і суміжні права». Для боротьби з подібним явищем корпорація Microsoft розробила процес активації операційної системи Windows за допомогою технології OEM Активації 3.0 (ОА 3.0) зокрема для виробників ноутбуків (https://docs.microsoft.com/en-us/windows-hardware/manufacture/desktop/oem-activation-3). Microsoft відмовилася від політики використання OEM-виробниками сертифіката автентичності, що надає додатковий спосіб захисту від піратства. Отже, кожен виробник ноутбуків (вітчизняний або іноземний), який має власне виробництво, який є партнером Microsoft, для запобіганню розповсюдження піратства програмного забезпечення, повинен мати та використовувати технологію ОЕМ активації ОА 3.0. Так як предметом даної закупівлі є ноутбуки з попередньо встановленим програмним забезпеченням Microsoft® Windows® 10 Pro, для запобігання придбання неліцензійного або піратського ПЗ, просимо Вас тендерною документацією вимагати від учасників постачання ноутбуків із встановленою виробником (а не самим учасником) операційною системою Windows 10 Pro! Замовник за результатами аналізу відкритих джерел інформації може дійти висновку, що зазначену технологію активації використовують усі виробники ноутбуків - HP, Dell, Lenovo, ASUS та інші. Таким чином, дана вимога не порушує принципу недискримінації учасників, закріпленого в статтях 3 та 5 Закону України «Про публічні закупівлі». Дана технологія активації інсталюється, безпосередньо, виробником обладнання, тому її наявність гарантує Замовнику походження та легальність операційної системи. В свою чергу, одним із способів перевірки Замовником наявності або відсутності операційної системи Windows встановленої саме виробником ноутбука є його модель та партійний номер передбачений виробником у заводській комплектації. Враховуючи дану інформацію для уникнення можливих юридичних наслідків даної закупівлі просимо доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Операційна система Windows 10 Pro повинна бути встановлена виробником ноутбука. Для підтвердження даної інформації учасник зазначає модель та партійний номер ноутбука". Дякуємо.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику! Зазначена Вами вимога буде суттєво зменшувати потенційних учасників, які писатимуть скарги та вимагатимуть усунути зазначену вимогу як дискримінаційну...
Розгорнути: 6 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-06-19-001964-b.c1

Статус:
Вирішена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА», Код ЄДРПОУ:41860186
Дата подання: 26.06.2020 12:47
Шановний Замовнику!


В оприлюдненій тендерній документації Замовником встановлено вимогу, яка значно обмежує коло потенційних учасників, які могли б взяти участь у зазначеній процедурі закупівлі, що в свою чергу не призведе до максимальної економії та ефективності використання коштів, свідчить про наперед упереджену оцінку тендерних пропозицій учасників.

Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників, проте тендерна документація містить вимогу: «Учасник повинен підтвердити наявність транспорту для доставки товарів (надаються документи на право власності, користування, надання послуг тощо, а також свідоцтво про реєстрацію цього транспортного засобу/-ів).»

Жодним чинним нормативно-правовим актом не встановлено обов’язку під час здійснення господарської (підприємницької) діяльності мати та використовувати власні потужності, як то транспортні засоби.

Враховуючи, що Учасники користуються своїм правом здійснювати поставку товарів із залученням поштових транспортних компаній на підставі укладеного договору на перевезення із відповідною транспортною організацією, встановлена вимога у частині про необхідність надати «також свідоцтво про реєстрацію цього транспортного засобу/-ів» є надмірно специфічною і вказує на спроби Замовника штучно звузити коло потенційних учасників торгів.

Надання подібних документів є просто неможливим тими учасниками, які користуються послугами перевезення, тож не мають права вимагати таких документів у транспортних організацій.

В даному випадку Замовник об’єктивно не довів та не підтвердив документально необхідність встановлення у тендерній документації такої вимоги, враховуючи, що предметом закупівлі є саме товар, а не окремі послуги з перевезення вантажів.Перевезення товару – є супутньою послугою. Товар, що є предметом закупівлі, не є таким до якого законодавством встановлено вимоги як для спецiальних чи небезпечних вантажiв. Просимо зважати на той факт, що відповідальність при укладеннi договору з Замовником, в тому числi за дії iнших осiб, при виконаннi зобов'язання несе саме переможець процедури закупiвлi.

Таким чином, встановлена Замовником в тендерній документації вимога суперечить принципам публічних закупівель та підпадає під ознаки дискримінації суб’єктів господарювання згідно ст. 31 Господарського кодексу України. Статтею 42 Конституції України встановлено, що держава забезпечує захист конкуренції у підприємницькій діяльності. Не допускаються зловживання монопольним становищем на ринку, неправомірне обмеження конкуренції та недобросовісна конкуренція. Згідно із ч.5 ст.13 Цивільного кодексу України, не допускаються використання цивільних прав з метою неправомірного обмеження конкуренції, зловживання монопольним становищем на ринку, а також недобросовісна конкуренція. На підставі вищевикладеного, просимо внести зміни до тендерної документації шляхом усунення дискримінаційної вимоги встановленої до учасників та товарів. Усунення дискримінаційної вимоги сприятиме конкуренції серед учасників та максимальній економії коштів. Дякуємо!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

30.06.2020 10:15
Зауваження частково враховано та внесено відповідні зміни до тендерної документації
Відповідь на вимогу UA-2020-06-19-001964-b.c1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання